[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Gminny Szkolny Związek Sportowy DELFIN Rybno
Data założenia: 1 lipca 2001
Barwy: biało-czerwono-niebieskie
Adres: Lubawska 13 (klub), Sportowa 24 (stadion), 13-220 Rybno
telefon: (23) 696-60-08, (23) 696-60-50 (członek zarządu)
WWW: gszs-rybno.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion OSiR w Rybnie
pojemność - 500 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 64 m
Prezes: Łukasz Witkowski (od 2014)
Trener: Radosław Wasielewski (od 2012)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - Klasa okręgowa
 
Kadra


Bramkarze: Piotr Kowalski (93), Mateusz Lasecki (93), Łukasz Piórkowski (97).
Obrońcy: Sebastian Chrzanowski (82), Michał Dzwonkowski (92), Michał Mączkowski (88), Piotr Kraśnicki (85), Karol Sobotkowski (92), Dawid Jendraszek (90), Radosław Krygier (85), Maciej Maciejewski (92), Marek Czarnecki (97).
Pomocnicy: Paweł Choma (88), Łukasz Szymański (95, W), Mariusz Szatkiewicz (94), Marcin Świniarski (97), Paweł Świniarski (92), Dawid Świniarski (91), Mateusz Kwaśniewski (93), Kacper Bogus (92).
Napastnicy: Mateusz Łożyński (95), Bazyli Jabłonowski (84), Piotr Gross (88).
 
Dane z sezonu: 2014/15
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2015/16 2016/17 2017/18
W drużynie grali m.in.: Norbert Blank, Tomasz Chądzyński, Sebastian Chrzanowski, Mateusz Goniszewski, Bazyli Jabłonowski, Krystian Jasik, Arkadiusz Konicz, Adrian Kostewicz, Dawid Ksiuk, Mateusz Leśniewski, Sebastian Łukaszewski, Adrian Mederski, Daniel Orzechowski, Michał Piceluk, Karol Sobotkowski, Łukasz Szymański, Adrian Zasadzki.
 
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska V
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska II
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas