[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

I runda - 2 września

Jurand Barciany 4-3 Reduta Bisztynek 2 września, 17:00
Sebastian Żukowski 12, Kamil Fedyk 28, 52, Bartosz Szuchalski 54 - Tymoteusz Tomasik 23, Grzegorz Goszcz 44, Krzysztof Zalewski 89
Warmianka Bęsia 0-1 Żagiel Piecki 2 września, 17:00
Daniel Rolka 25
Olimpia II Elbląg 1-0 Żuraw Godkowo 2 września, 17:00
Kacper Dyl 60
ITR Jeziorak Iława 2-0 Osa Ząbrowo 2 września, 17:00
Rafał Kuchnik 33, Daniel Madej 85
GLKS Jonkowo 5-1 MGKS Miłakowo 2 września, 17:00
Paweł Olszewski I 12, Marcin Wiciński 41, 86, Andrzej Kochański 65, 75 - Krzysztof Szostak 34
Gmina Kozłowo 1-3 Jonkovia Jonkowo 2 września, 17:00
Grzegorz Szabelski 38 - Michał Chmieliński 15, Adrian Krasowski 88, 90
Śniardwy II Orzysz 6-1 Start Kruklanki 2 września, 17:00
Adam Sztachański 30, 88, Szymon Rzodkiewicz 37, 66, 82, Wojciech Ślęzak 39 - Kamil Taraszkiewicz 72
Pama Powodowo 1-0 Cresovia Górowo Iławeckie 2 września, 17:00
Arkadiusz Jasiński 89
Burza Słupy 3-0 GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2 września, 17:00
Adam Wełnicki 30, Wojciech Ratyński 51, 69
Avista Łążyn 3-1 GSZS Rybno 2 września, 17:00
Marek Wierzbowski 62, 70, Łukasz Rubalewski 90 - Arkadiusz Konicz 47
w Fijewie
Salęt Boże 4-1 Fala Warpuny 2 września, 17:00
Piotr Szewczyk 14 (k), Michał Januszkiewicz 26, 32, Andrzej Krysiak 87 - Wojciech Trzciński 65 (k)

1/32 finału - 16 września
(Losowanie - 9 września 2015, 12:00 - siedziba W-MZPN)

Ewingi Zalewo 0-11 Olimpia Elbląg 16 września, 16:30
Anton Kołosow 3, 7, 56, 69, 78, Dawid Kubowicz 23, 72, Kamil Graczyk 26, 33, Patryk Sokołowski 35, Paweł Piceluk 64
Olimpia II Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo 16 września, 15:30
Michał Bartkowski 63
na boisku przy ul. Skrzydlatej
Pama Powodowo 1-7 Polonia Pasłęk 16 września, 15:30
Marek Śledź 88 - Mateusz Musiński 18, Michał Lender 22, 36, 41, 84, Karol Kuciński 30, 54
Syrena Młynary 1-2 Concordia Elbląg 16 września, 16:30
Jacek Rosenau 86 - Michał Sieńczak 12, Mateusz Bogdanowicz 42
Tęcza Miłomłyn 0-1 Sokół Ostróda 16 września, 16:30 (200)
Adrian Korzeniewski 85 (k)
Kormoran Zwierzewo 1-4 Huragan Morąg 16 września, 15:30
Michał Maj 27 - Daniel Chiliński 17, 21, Kamil Kopycki 47, 67
Jonkovia Jonkowo 1-4 Błękitni Orneta 15 września, 15:30
Paweł Górski 82 - Tomasz Sławecki 35, Piotr Kosobucki 48, Grzegorz Kulpaka 80, Janusz Żmijewski 84
GLKS Jonkowo 3-4 Grunwald Gierzwałd 16 września, 15:30
Parys Świderski 40, Krzysztof Babiej 65, Bartosz Oziębło 80 - Paweł Kiszelewski 16, 35, 60, Mateusz Szymański 54
ITR Jeziorak Iława 2-1 GKS Wikielec 16 września, 15:30
Dominik Wojciechowski 2, Daniel Madej 34 - Adam Kołakowski 84
Czarni Rudzienice 2-2 Motor Lubawa 16 września, 15:30
pd. k. 3-1
Adrian Wrześniak 90, Tomasz Zakierski 110 - Łukasz Lewalski 33, Tomasz Śnieżawski 105
Avista Łążyn 2-5 Unia Susz 16 września, 15:30
Marek Wierzbowski 72, Łukasz Rubalewski 77 - Krystian Staniec 12, 27, 88, Aleksander Kowalczyk 75, 87
Radomniak Radomno 0-7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 września, 16:00
Adrian Świątek 25, 47, 61, 82, Mateusz Zawiska 35, 52, 74
SKS Szczytno 1-5 Omulew Wielbark 16 września, 15:30
Bartłomiej Piórkowski 87 - Mariusz Miłek 5, Radosław Górecki 46, Hubert Buła 50, Daniel Włodkowski 65, Patryk Szczygielski 72
Wel Lidzbark 3-5 Start Działdowo 16 września, 15:30
pd.
Andrzej Rumanowski 31, Filip Pawelski 39, Robert Grabowski 120 - Adrian Zasadzki 18 (k), Jakub Standarski 26, Dariusz Wółkiewicz 91, 117, Łukasz Szymański 92
Polonia Iłowo 1-2 Orzeł Janowiec Kościelny 16 września, 15:30
Sylwester Pieckowski 56 - Przemysław Małecki 7, Jakub Rogowski 83
Błękitni Pasym 2-3 Start Nidzica 16 września, 15:30
Marcin Mikołajewski 51, Mateusz Borucki 54 - Dominik Bróździński 39, Kamil Michalski 49, 75
SRKiS Knopin 2-1 Pisa Barczewo 16 września, 15:30
Adam Orłowski 11, 19 - Adam Borkowski 70
w Dobrym Mieście
Burza Słupy 1-5 Stomil II Olsztyn 23 września, 15:30
Szymon Dubowski 36 (k) - Dawid Bogdański 4, Mateusz Gut 19, 21, Arkadiusz Lechański 46 (s), Damian Zacheja 51
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-5 Olimpia Olsztynek 16 września, 15:30
Kamil Leśnikowski 80 - Filip Francuz 10, Paweł Duch 16, Karol Narojczyk 24, Łukasz Michałowski 65, Szymon Borowy 86 (s)
Warmia Olsztyn 2-6 GKS Stawiguda 16 września, 15:30
Bartosz Dobroński 85, 88 - Łukasz Gorgol 21, 61, 79, Mateusz Przytulski 51, 84, Kamil Dekert 60
Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 DKS Dobre Miasto 16 września, 17:00
Piotr Bączek 8, 30 - Krystian Jamróz 53, Rafał Kij 71, 89
Orlęta Reszel 0-2 Tęcza Biskupiec 16 września, 15:30
Przemysław Rybkiewicz 46, Piotr Buczek 87
Łyna Sępopol 3-0 Start Kozłowo 16 września, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Bartoszyce 2-5 MKS Korsze 16 września, 15:30
Mateusz Zawadzki 5, Dacjusz Tucholski 65 - Szymon Rentkowski 7, Piotr Kozłowski 55, 67, Krzysztof Piwiszkis 76, Marcin Filipowicz 80
Czarni Olecko 1-1 Granica Kętrzyn 16 września, 15:30
pd. k. 3-4
Daniel Bogdanowicz 15 - Kacper Rałowiec 55
Jurand Barciany 0-4 Mamry Giżycko 16 września, 15:30
Krzysztof Letkowski 53, Mariusz Rutkowski 72, Damian Chartuniewicz 78, Krzysztof Łokietek 87
Vęgoria Węgorzewo 1-4 Rominta Gołdap 16 września, 15:30
Kamil Pruszyński 1 - Michał Mościński 40, 62, 65, Mariusz Łapiński 57
Salęt Boże 1-5 Wilczek Wilkowo 16 września, 15:30
Michał Januszkiewicz 85 - Adam Grabowski 34, Piotr Chmielewski 54, Adam Sepczyński 71, Mariusz Grabowski 81, 90
w Wilkowie; Salęt gospodarzem
Pojezierze Prostki 0-3 Mrągowia Mrągowo 16 września, 15:30
Kamil Skrzęta 5, Mateusz Niedźwiecki 45, Marceli Kowalski 53
Śniardwy II Orzysz 0-10 Znicz Biała Piska 16 września, 15:30
Michał Świderski 5, Tomasz Tuttas 6, Wojciech Ślęzak 11 (s), Konrad Radzikowski 20, 32, 42, Paweł Adamiec 35, 85, 89, Łukasz Tercjak 84
Mazur Pisz 0-3 MKS Ełk 23 września, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (16 września, 15:30) odwołany z powodu problemów z zabezpieczeniem spotkania / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z gry
Żagiel Piecki 0-1 Śniardwy Orzysz 16 września, 15:30
Jan Sidorowicz 82 (k)

1/16 finału - 30 września
(Losowanie - 9 września 2015, 12:00 - siedziba W-MZPN)

Olimpia II Elbląg 0-2 Olimpia Elbląg 30 września, 16:00
Dawid Kubowicz 5, Kamil Piotrowski 40
Polonia Pasłęk 0-3 Concordia Elbląg 30 września, 15:00
Grzegorz Miecznik 50, Karol Styś 62, Mateusz Szmydt 90
Huragan Morąg 1-1 Sokół Ostróda 4 listopada, 13:00
pd. k. 7-6
Mateusz Czorniej 48 (k) - Łukasz Goździejewski 52
Grunwald Gierzwałd 1-2 Błękitni Orneta 30 września, 15:00
Paweł Fafiński 29 - Piotr Kosobucki 48, 90
we Frygnowie
ITR Jeziorak Iława 2-1 Czarni Rudzienice 30 września, 15:00
Daniel Madej 25, Dominik Wojciechowski 55 - Krystian Wrześniak 40
Unia Susz 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29 września, 15:30
Patryk Bartusiak 34, Kamil Stankiewicz 67, Sebastian Czapa 80
Omulew Wielbark 2-0 Start Działdowo 30 września, 15:00
Michał Kwiecień 14, 82
Start Nidzica 1-2 Orzeł Janowiec Kościelny 30 września, 15:00
Kamil Michalski 55 - Robert Pokrzywnicki 5, Bartosz Szczypiński 26
SRKiS Knopin 0-8 Stomil II Olsztyn 30 września, 15:00
Mateusz Jurczak 3, 61, Łukasz Wojciechowski 36, Mateusz Gut 58, Bartosz Bartkowski 62, 82, Mariusz Kaczmarczyk 68, Dariusz Cekała 80
GKS Stawiguda 0-5 Olimpia Olsztynek 30 września, 15:00
Mateusz Zejer 16, Mateusz Różowicz 18, Paweł Alancewicz 21, 66, Sebastian Kowalski 62
DKS Dobre Miasto 0-3 Tęcza Biskupiec 30 września, 16:00
Rafał Dzierbicki 12, Bartłomiej Bogdaniuk 37, Piotr Andruszkiewicz 70
Łyna Sępopol 0-12 MKS Korsze 30 września, 15:00
Konrad Juraniec 9, 40, Piotr Kozłowski 24, 45, Adam Krajewski 32, 34, Paweł Bociej 40, Szymon Rentkowski 58, 67, 70, Łukasz Woźniak 74, Patryk Obidowski 89
Mamry Giżycko 3-1 Granica Kętrzyn 30 września, 15:00
Krystian Wiszniewski 56, Krzysztof Kwiatkowski 69, Błażej Drężek 89 - Mateusz Michałowski 67
w Węgorzewie
Wilczek Wilkowo 0-10 Rominta Gołdap 30 września, 15:00
Marcin Kruczyk 10, 40, 88, Hubert Molski 52, Mariusz Łapiński 56, 76, Daiji Kimura 59, Kamil Kowalewicz 74, 80, Patryk Rynkiewicz 78
Mrągowia Mrągowo 1-2 Znicz Biała Piska 30 września, 15:00
Kacper Nawrocki 46 - Paweł Adamiec 54, Aleksander Lipowski 66
Śniardwy Orzysz 0-0 MKS Ełk 30 września, 15:00
pd. k. 3-4

1/8 finału - 6 kwietnia
(Losowanie - 9 września 2015, 12:00 - siedziba W-MZPN)

Olimpia Elbląg 5-0 Concordia Elbląg 6 kwietnia, 16:30
Anton Kołosow 52 (k), 58, 62, Kamil Wenger 54, Paweł Piceluk 90
Błękitni Orneta 0-5 Huragan Morąg 6 kwietnia, 16:30
Tomasz Szawara 27 (k), Daniel Chiliński 70, Paweł Galik 74, 79, Paweł Podhorodecki 76
ITR Jeziorak Iława 1-4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 kwietnia, 16:00
Daniel Madej 28 - Paweł Olszewski II 22, 36, Kamil Stankiewicz 47, Tomasz Kowalski 90
Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 Omulew Wielbark 6 kwietnia, 16:30
Kamil Miłek 33
Stomil II Olsztyn 0-4 Olimpia Olsztynek 6 kwietnia, 16:45
Karol Narojczyk 10, 78, Kamil Pawlak 61, Paweł Szantar 86
w Olsztynku; Stomil II gospodarzem
Tęcza Biskupiec 2-2 MKS Korsze 6 kwietnia, 16:30
pd. k. 4-2
Rafał Dzierbicki 16, Rafał Ocias 85 - Piotr Kozłowski 8, Paweł Bociej 79
Mamry Giżycko 0-2 Rominta Gołdap 6 kwietnia, 16:30
Konrad Piwko 47, Bartłomiej Wierzbicki 58
Znicz Biała Piska 1-3 MKS Ełk 6 kwietnia, 16:30
Adrian Mleczek 57 - Rafał Darda 17, Kamil Jackiewicz 29, Tomasz Tuttas 56

1/4 finału - 27 kwietnia
(Losowanie - 13 kwietnia 2016, 13:00 - siedziba W-MZPN)

Omulew Wielbark 0-2 Rominta Gołdap 27 kwietnia, 17:00
Michał Mościński 60, Dawid Paszkowski 80
Tęcza Biskupiec 10-0 Olimpia Olsztynek 27 kwietnia, 17:00
Rafał Dzierbicki 12, 67, 82, Wojciech Żęgota 22, Rafał Ocias 33, Jakub Nowakowski I 38, Bartłomiej Bogdaniuk 44, 72, Piotr Ruszkul 48, 88
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-3 Huragan Morąg 27 kwietnia, 17:00
Mateusz Szmydt 18, 61, Dawid Chabko 90
MKS Ełk 2-4 Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 17:00
Kamil Jackiewicz 44 (k), Patryk Rosoliński 90 - Anton Kołosow 16 (k), 43, Kamil Kuczkowski 62, Patryk Sokołowski 66

1/2 finału - 11 maja
(Losowanie - 29 kwietnia 2016, 13:00 - siedziba W-MZPN)

Rominta Gołdap 1-0 Olimpia Elbląg 11 maja, 17:00
Tomasz Kamiński 25
Tęcza Biskupiec 2-0 Huragan Morąg 11 maja, 17:00
Sławomir Rybkiewicz 70, Rafał Ocias 90

Finał - 26 maja

Tęcza Biskupiec 1-3 Rominta Gołdap 26 maja, 15:00
pd.
Jakub Nowakowski I 76 (k) - Damian Roksela 10, Michał Mościński 91, 119
w Lidzbarku Warmińskim

Puchar Polski 2016/2017

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas