[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN

I runda - 13 kwietnia
(Losowanie - 13 stycznia 2016 - siedziba MZPN)
Do gry przystępują III-ligowcy: Błękitni Raciąż, Broń Radom, Energia Kozienice, Legia II Warszawa, Oskar Przysucha, Pilica Białobrzegi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Polonia Warszawa, Start Otwock, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Ursus Warszawa oraz zwycięzcy rozgrywek okręgowych: MKS Przasnysz (OZPN Ciechanów-Ostrołęka), Wisła II Płock (OZPN Płock), Skaryszewianka Skaryszew (OZPN Radom), Mazovia Mińsk Mazowiecki (OZPN Siedlce), Sparta Jazgarzew (MZPN - Warszawa).

Legia II Warszawa 0-1 Błękitni Raciąż 13 kwietnia, 16:00
pd.
Piotr Paczkowski 100
na bocznym boisku
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 kwietnia, 16:00
Jewhen Romanow 44 (k)
Sparta Jazgarzew 3-0 Start Otwock 13 kwietnia, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Skaryszewianka Skaryszew 1-7 Energia Kozienice 13 kwietnia, 16:00
Radosław Deja 65 - Bartosz Kozicki 25, 39, 43, Patryk Walasek 46, Maciej Gędaj 64, Emil Podsiadły 84 (s), Piotr Czerwiński 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Polonia Warszawa 13 kwietnia, 18:00 (500)
Adam Trojak 79, Sebastian Cuch 88 - Grzegorz Wojdyga 55
Pilica Białobrzegi 1-1 Broń Radom 13 kwietnia, 16:00
pd. k. 2-4
Wiktor Kupiec 77 (s) - Emil Więcek 45
Wisła II Płock 1-0 Oskar Przysucha 13 kwietnia, 16:00 (50)
Bartłomiej Ziemak 56
MKS Przasnysz 1-3 Ursus Warszawa 13 kwietnia, 16:00
pd.
Michał Pragacz 90 (k) - Arkadiusz Ciach 75 (k), 109 (k), 118

1/4 finału - 27 kwietnia
(Losowanie - 15 kwietnia 2016 - siedziba MZPN)

Ursus Warszawa 0-1 Energia Kozienice 27 kwietnia, 17:00
Wiktor Putin 44
Wisła II Płock 0-2 Błękitni Raciąż 27 kwietnia, 17:00
Kamil Majkowski 69, 89 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7-0 Broń Radom 26 kwietnia, 18:00
Sebastian Szerszeń 4, 36, 55, Krzysztof Napora 40, Filip Kowalczyk 49, Piotr Krawczyk 66, Paweł Broniszewski 83
Sparta Jazgarzew 3-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 27 kwietnia, 17:00
Paweł Wysocki 44 (k), Konrad Wojtkielewicz 71, Bartosz Orłowski 78 - Mateusz Janusiewicz 28

1/2 finału - 11 maja
(Losowanie - 29 kwietnia 2016, 11:00 - siedziba MZPN)

Sparta Jazgarzew 1-3 Energia Kozienice 11 maja, 17:00
pd.
Emil Wrażeń 45 - Damian Stanisławski 27, Bartosz Kozicki 93, Konrad Paterek 119
Błękitni Raciąż 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 maja, 17:30
Piotr Krawczyk 58

Finał - 25 maja

Energia Kozienice 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca, 17:00
Piotr Krawczyk 30, 71, Karol Drwęcki 42
w Kozienicach / w pierwotnym terminie (25 maja) odwołany

Puchar Polski 2016/2017

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Zyko Dróg Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas