[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 26 sierpnia

MKS Hutnik Warszawa 3-1 AZS AWF Warszawa 2 września, 16:30
Łukasz Krysiak ?, 20, Sebastian Izotow ? - nieznany ?
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 8-2 ETV Warszawa 27 sierpnia, 18:30
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - Sękulski ?, Jacek Kacprzak ?
Promyk Nowa Sucha 3-0 Gerafol Warszawa 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
UKS GOSiR Stare Babice 11-2 Gosvansa Warszawa 26 sierpnia, 20:30
Adrian Adamczyk 6, 72, Radosław Lipa 9, Rafał Gąsiński 18, 45, Marcin Goraj 32, Michał Leśniewski 40, nieznany 50, Konrad Kornelak 60, Krzysztof Dąbrowski 75, Bartosz Staniszewski 87 - Przemysław Jackiewicz 85, Marcin Lach 87 (k)
w Zielonkach
Świt Warszawa 4-1 OIRP Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Krzysztof Fejcher 21 (k), Samir Hawari 53, Norbert Kalbarczyk 64, 84 - nieznany 36
Józefovia II Józefów 4-1 IFQ Warszawa 25 sierpnia, 18:00
Norbert Smoliński ?, Marat Babajew ?, ?, Piotr Wadowski ? - Kacper Bartosiak ?
GLKS Nadarzyn 3-0 Stal-Fram Warszawa 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wicher Kobyłka 3-0 Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 26 sierpnia, 17:00
(wo)
Bartłomiej Męczkowski 17, Robert Sosnowski 42, Damian Zawadzki 88 - nieznany 47
na boisku 3-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
WAPN Warszawa 0-7 Victoria Zerzeń (Warszawa) 26 sierpnia, 18:00
Łukasz Wirski 31, 75, 78, Mateusz Łapiński 47, 53, Maciej Bochenek 60, Patryk Tengli-Radziszewski 68
na stadionie Victorii; WAPN gospodarzem
Wilczur Gołotczyzna 3-0 Sarmata Warszawa 3 września, 20:00
(wo)
w Warszawie; na bocznym boisku Polonii / goście wycofali się z rozgrywek
Mazur II Radzymin 0-6 Rządza Załubice 26 sierpnia, 17:00
Bednarska Warszawa 2-3 SRT Halinów 25 sierpnia, 20:00
nieznany 53, 74 - nieznany 29, 64, 82
na bocznym boisku Polonii
FC II Płochocin 1-3 Mszczonowianka II Mszczonów 26 sierpnia, 17:00
KS Blizne 2-1 Wrzos Międzyborów 26 sierpnia, 19:30
Kacper Krzak ?, ? - nieznany ?
w Zielonkach
Coco Jambo Warszawa 1-3 Arbiter Warszawa 25 sierpnia, 20:00
Marcin Sidorowicz 90 - Piotr Bieniek 25, Marcin Lisowski 34, Tomasz Czajkowski 56 (k)
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 0-2 Advit Wiązowna 26 sierpnia, 17:30
Piotr Bąk 56, Jakub Wilczyński 88
na stadionie GKP Targówek
Ogień Brwinów 0-6 FC Płochocin 26 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-6; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
UKS Tarczyn 4-4 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 26 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Bug II Wyszków 0-3 GKS Dąbrówka 25 sierpnia, 17:00 (100)
(wo)
Błażej Rejnuś 1, Adrian Nikodemski 26, Krzysztof Skoczeń 90 - nieznany 49, 75, 82
na boisku 3-3 k. 3-2
Wisła Jabłonna 5-7 WKS Rząśnik 26 sierpnia, 17:00
Marcin Chmielewski 11, 25, 83, Jarosław Kowalski 57, 82 - Łukasz Kamiński 8, 19, 27, 68, Piotr Ciemerych 54, 71, Łukasz Kacpura 59
KS Glinianka 0-5 Amur Wilga 26 sierpnia, 17:00
Mazur II Karczew 0-1 Wisła Maciejowice 26 sierpnia, 17:00
Sokół II Serock 1-4 Huragan II Wołomin 26 sierpnia, 17:30
nieznany ? - Franciszek Marczuk 39 (k), Jakub Bloch 46, 59, Dominik Ołdak 55
Tajfun Brochów 3-0 LKS Osuchów 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Walka Kosów 3-0 Orzeł Kampinos 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Dąb II Wieliszew 1-6 Mazur Radzymin 26 sierpnia, 17:00
nieznany 60 (k) - nieznany 43 (s), Daniel Giera 49, 80, Arkadiusz Kokosza 54, Hubert Zach 75, 87
Drukarz II Warszawa 3-1 Inter Warszawa 26 sierpnia, 20:30
Orzeł Parysów 5-2 Sokół Celestynów 26 sierpnia, 17:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 0-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 26 sierpnia, 17:00
Gwardia Warszawa 2-7 Victoria II Sulejówek 26 sierpnia, 17:00
nieznany 30, 33 - nieznany 34, 46, 57, 58, 81, 88, 90

II runda - 9 września

MKS Hutnik Warszawa 1-3 Legion Warszawa 9 września, 16:30 (50)
nieznany ? - Michał Wojtas 20, Sebastian Wąsowski 88, Piotr Wojciechowski 90
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9 września, 20:00
w Nowym Dworze Mazowieckim; Farmacja gospodarzem
Promyk Nowa Sucha 3-0 LKS Chlebnia 9 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
UKS GOSiR Stare Babice 2-3 Zaborowianka Zaborów 9 września, 20:00
w Zielonkach
Świt Warszawa 1-0 Grom Warszawa 9 września, 17:00
Norbert Kalbarczyk 86
Józefovia II Józefów 0-3 Promnik Łaskarzew 9 września, 16:30 (25)
Andrzej Sieradzki 55, Patryk Kisiel 70, 75
GLKS Nadarzyn 2-0 Naprzód Stare Babice 9 września, 17:00
w Zielonkach
Wicher Kobyłka 2-2 AP Marcovia Marki 9 września, 19:30
k. 15-14
Sebastian Zakrzewski 10 (k), Damian Bieniak 52 - Tomasz Bylak 35, nieznany 64
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-5 Józefovia Józefów 9 września, 16:30 (30)
Łukasz Poszalski 15, Krzysztof Czapkowski 25, 70, Adam Krupiński 35, Krzysztof Uznański 80
Arbiter Warszawa 4-1 Okęcie Warszawa 15 września, 17:00
Marcin Lisowski 19, 85, Tomasz Czajkowski 39 (k), Piotr Bieniek 85 - nieznany 44
na stadionie Okęcia; Arbiter gospodarzem
Rządza Załubice 1-5 Agape Białołęka (Warszawa) 9 września, 16:30 (20)
Seweryn Remieniewicz 40 - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
SRT Halinów 2-2 Legionovia II Legionowo 9 września, 16:30 (40)
k. 2-3
Adrian Banaszek ?, ? - Jakub Bawoł 7, Bartosz Kowalski 60
Mszczonowianka II Mszczonów 0-0 FC Lesznowola 8 września, 17:00
k. 1-3
KS Blizne 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 8 września, 19:00 (30)
Piotr Bartosiński 20, Łukasz Kościelski 21 - Jakub Szczęsny 44 (k)
w Zielonkach
Wilczur Gołotczyzna 0-9 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 września, 20:30
w Warszawie; na bocznym boisku Polonii; Wilczur gospodarzem
Advit Wiązowna 0-2 Bór Regut 9 września, 16:30
Krzysztof Bogdalski 54, Ernest Trzeciak 70
FC Płochocin 3-0 KS Teresin 9 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-6 MKS Piaseczno 9 września, 16:30 (50)
Dominik Zieliński 85 - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?
GKS Dąbrówka 0-5 Dąb Wieliszew 10 września, 16:30
Kamil Koral 30, 48, 70, Michał Banaszek 44, Łukasz Banaszek 74
WKS Rząśnik 1-2 ŁKS Łochów 8 września, 17:00 (40)
Łukasz Kamiński 25 - Radosław Gręda ?, Michał Chmielewski ?
Amur Wilga 4-6 Wilga II Garwolin 9 września, 16:30
nieznany ?, ?, ?, ? - nieznany 10 (s), Łukasz Korgul 20, Paweł Pyra 36, 48, Tomasz Biernacki 52, Jakub Niuk 60
Wisła Maciejowice 3-0 Korona Góra Kalwaria 9 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Huragan II Wołomin 1-1 Bóbr Tłuszcz 9 września, 16:30 (50)
k. 5-6
Victoria II Sulejówek 3-5 Unia Warszawa 9 września, 16:30
Arkadiusz Niksa 53, Julian Świątek 61, 69 - nieznany 28 (k), 48, 58, 76, 83
Tajfun Brochów 0-0 Naprzód Brwinów 9 września, 16:30
k. 5-6
Walka Kosów 3-3 Milan Milanówek 9 września, 16:30
k. 1-3
nieznany ?, ?, ? - Arkadiusz Kidziński ?, Paweł Jankowski ? (k), Rafał Kozakowski 90
Mazur Radzymin 0-7 Sokół Serock 9 września, 16:30 (20)
Sylwester Szambelan ?, ?, Krystian Szambelan ?, Grzegorz Oktaba ?, ?, Jakub Bartosiewicz ?, Bartosz Szydłowski ?
Drukarz II Warszawa 3-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 9 września, 19:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Orzeł Parysów 2-1 PKS Radość (Warszawa) 9 września, 16:30
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-3 Laura Chylice 9 września, 16:30
Kacper Krawul ?, Mariusz Kalinowski ?, Maciej Jagiełło ?
Perła Złotokłos 3-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 9 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 16 września
Do gry dołączają IV-ligowcy: Błonianka Błonie, Bug Wyszków, Dolcan II Ząbki, Drukarz Warszawa, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa, KS Konstancin, KS Łomianki, KS Raszyn, Mazur Karczew, Mszczonowianka Mszczonów, Olimpia Warszawa, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Sparta Jazgarzew, UKS Łady, Victoria Sulejówek, Wilga Garwolin, Znicz II Pruszków, Żyrardowianka Żyrardów.

Agape Białołęka (Warszawa) 4-5 Huragan Wołomin 16 września, 16:00
Marcin Rojek 26, Patryk Brzozowski 68, Michał Walętrzak 76, 85 - Daniel Dylewski 2, 5 (k), 42, Marcin Stańczyk 75, 81
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Bug Wyszków 16 września, 17:30
nieznany 74 - Łukasz Damętko 30, Łukasz Łada 84, Mateusz Krawczyk 90
GLKS Nadarzyn 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 września, 17:00
nieznany ? - Jakub Lesiak 20 (k), Krystian Lewandowski 31, Łukasz Jasiński 74, Stefan Trawiński 88
Milan Milanówek 1-8 KS Łomianki 15 września, 19:30 (25)
Marcin Siedlecki ? - Gac ?, ?, ?, Przemysław Sieczko ?, ?, Mateusz Kowalski ?, ?, Damian Szatkowski ?
Naprzód Brwinów 3-0 Olimpia Warszawa 16 września, 16:00
(wo)
Bartłomiej Śliwiński ?, ?, Rafał Hapak ?, Rafał Popis ?, Bartłomiej Kostrzewa ?
na boisku 0-5; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Laura Chylice 2-3 UKS Łady 16 września, 16:45
Legionovia II Legionowo 3-0 Hutnik Warszawa 16 września, 20:00
(wo)
nieznany ? - Michał Krzymiński 28, Łukasz Szala 70
na boisku 1-2; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wicher Kobyłka 0-7 Victoria Sulejówek 16 września, 20:00
Aleksander Eibl 44, Allyson 45, 54, Arkadiusz Niksa 59, Zbigniew Cacko 71, Cezary Kostrzewa 90, Jan Dźwigała 90
Promyk Nowa Sucha 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 16 września, 16:00
nieznany ? - Adrian Łukawski ?, Łukasz Pakos ?
Zaborowianka Zaborów 4-6 Znicz II Pruszków 16 września, 16:00
nieznany 28, 50, 84, 90 - Maciej Stokowski 29, Kamil Biliński 31, 38, Kamil Guziak 41, Cezary Szmagaj 63, Konrad Podgórski 71
FC Lesznowola 0-7 Sparta Jazgarzew 16 września, 16:00
w Nowej Woli
KS Blizne 0-8 Mszczonowianka Mszczonów 15 września, 18:30 (30)
Mateusz Mogielnicki 9, Marcin Gregorowicz 23, Tomasz Łopata 35, 36, Przemysław Jakóbiak 70 (k), 83, Dariusz Cackowski 77, Paweł Jakóbiak 86
w Zielonkach
Wisła Maciejowice 0-4 Mazur Karczew 16 września, 16:00
MKS Piaseczno 2-1 KS Raszyn 16 września, 16:00
Dominik Witkowski ?, ? - Maciej Czachór 85
Perła Złotokłos 0-9 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 września, 16:00
nieznany 28 (s), 33 (s), 39, 45, 47, 62, 83, 87, 88
Unia Warszawa 2-1 Drukarz Warszawa 17 września, 20:00
Michał Dymowski 25, Przemysław Śliwiński 75 - Jakub Muzyka 67
na stadionie MBOPN
FC Płochocin 0-4 Błonianka Błonie 16 września, 16:00
nieznany 28, 39, 65, 68
Orzeł Parysów 2-11 Wilga Garwolin 16 września, 16:00
Kamil Kwiatkowski 10, 80 - Sebastian Papiernik 3, 24, 42, 75, Paweł Pyra 28, 74, Łukasz Piesio 29, Hubert Świder 58, Wojciech Majsterek 71, Jacek Kajtowski 86, Robert Kwiatkowski 90
Sokół Serock 5-4 Dolcan II Ząbki 16 września, 17:30
Krystian Szambelan ?, ?, ?, ?, Patryk Kalinowski ? - Sebastian Grzymkowski ?, ?, ?, ?
Arbiter Warszawa 1-6 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 września, 17:00
Piotr Bałajzy 2 (s) - Mateusz Najder 20, 68, 77, Piotr Stępniewski 63, Artur Bałajzy 65, Łukasz Kawalec 88
na stadionie Przyszłości; Arbiter gospodarzem
Drukarz II Warszawa 5-5 Dąb Wieliszew 16 września, 19:00
k. 4-3
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Michał Wasilewski 20, Łukasz Ćwikliński 32, Dariusz Kielak 70 (k), 80 (k), Łukasz Wieraszko 82
ŁKS Łochów 5-2 Bóbr Tłuszcz 16 września, 16:00
Świt Warszawa 2-1 Legion Warszawa 16 września, 16:00
Norbert Kalbarczyk 35, Maciej Błaszczak 84 - nieznany 79
Wilga II Garwolin 1-5 Promnik Łaskarzew 16 września, 16:00
Szymon Tracz 31 - Sebastian Kaczyński 1, Damian Krupa 23, Dariusz Winek 38, Kamil Michalczyk 53, Jakub Wachnicki 63
Bór Regut 0-3 Józefovia Józefów 16 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

IV runda - 30 września
Victoria Sulejówek - wolny los

Naprzód Brwinów 1-1 Błonianka Błonie 30 września, 16:00 (20)
k. 2-4
Damian Cieślak 28 - Arkadiusz Niezgoda 25 (k)
Legionovia II Legionowo 3-2 KS Łomianki 30 września, 20:00 (40)
Bartosz Kowalski 21, Jakub Łotowski 48, Karol Szczepkowski 80 - Przemysław Sieczko 62, Mateusz Nowicki 75
MKS Piaseczno 5-2 Znicz II Pruszków 30 września, 16:00
Paweł Grodzki ?, ?, Dominik Witkowski ?, ?, Mateusz Ruta ? - Daniel Kraska ?, ?
Unia Warszawa 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 września, 20:30 (50)
Patryk Kozierkiewicz 90
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 3-3 Bug Wyszków 30 września, 18:30 (180)
k. 4-3
Paweł Badenko 11 (k), Grzegorz Oktaba 82, Sylwester Szambelan 90 - Łukasz Łada 25, Mateusz Krawczyk 27, Michał Kropiewnicki 48
Drukarz II Warszawa 0-2 Sparta Jazgarzew 30 września, 17:30 (20)
Marcin Sokół 35, Andrzej Kacprzak 85 (k)
ŁKS Łochów 2-5 Huragan Wołomin 30 września, 16:00
nieznany ?, ? - Rafał Barzyc ?, ?, Marcin Stańczyk ?, Marcin Mańko ?, Paweł Nowacki ?
Świt Warszawa 2-6 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 września, 16:00 (50)
Norbert Kalbarczyk 2, 80 - Michał Oleksiak 13, Jarosław Olszewski 44 (s), Michał Prażuch 46, Hubert Skrzypek 56, 61, 67
Promnik Łaskarzew 0-3 Mazur Karczew 30 września, 16:00 (100)
Karol Skóra 19 (k), Adrian Kubicki 89, Kamil Gałązka 90 (k)
Józefovia Józefów 1-6 Wilga Garwolin 30 września, 16:00 (50)
Dawid Trzaskowski 40 - Robert Baczewski 22 (k), Jacek Kajtowski 25, Kamil Zawadka 43, Marcin Makulec 75, 85, Sebastian Papiernik 90
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 UKS Łady 30 września, 16:00 (90)
Artur Bałajzy ?, Paweł Trzciński ? - nieznany ?
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 30 września, 16:00 (80)
k. 4-3
Dawid Piekielny 51 - Dariusz Cackowski 45 (k)

V runda - 7 października
Huragan Wołomin - wolny los

Legionovia II Legionowo 4-2 Mazur Karczew 7 października, 20:00
Daniel Ziąbski 22 (k), Łukasz Karczmarczyk 51, Piotr Szymański 67, Jakub Łotowski 77 - Karol Skóra 53, 63
MKS Piaseczno 3-0 Wilga Garwolin 7 października, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Unia Warszawa 0-5 Sparta Jazgarzew 6 października, 20:00
Bartosz Orłowski 25, 77, Marcin Konopka 53, Łukasz Krupnik 74, Marek Gołębiewski 85
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 4-1 Żyrardowianka Żyrardów 7 października, 18:30
Krystian Szambelan 18, 43, 87, Patryk Kalinowski 45 - Adrian Łukawski 70
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 Błonianka Błonie 7 października, 15:30
k. 2-4
Rafał Dębski 80 - Maciej Pater 86 (k)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-5 Victoria Sulejówek 6 października, 20:00
Aleksander Eibl 15, Hubert Gołąbek 47, Zbigniew Cacko 61, Krzysztof Banaszek 78, Wojciech Gorczyca 82
w Sulejówku; Przyszłość gospodarzem

1/4 finału - 21 października
Sparta Jazgarzew - wolny los

MKS Piaseczno 2-0 Huragan Wołomin 21 października, 15:00 (50)
Adrian Szewczyk 7, Damian Filipek 90
Sokół Serock 2-2 Błonianka Błonie 21 października, 18:30 (150)
k. 4-3
Bartosz Szydłowski 86, 90 (k) - Tomasz Sieński 4, Michał Feliksiak 74
Legionovia II Legionowo 1-6 Victoria Sulejówek 21 października, 20:00 (20)
Jakub Łotowski 80 (k) - Piotr Bazler 10, 58, 90, Allyson 76, 85, Bartosz Niksiński 89

1/2 finału - 21-22 listopada
(Losowanie - 30 października 2015 - siedziba MZPN)

Sokół Serock 0-3 Sparta Jazgarzew 21 listopada, 15:00 (250)
Łukasz Krupnik 74, Tomasz Dudek 76 (k), Marek Gołębiewski 85
MKS Piaseczno 3-2 Victoria Sulejówek 21 listopada, 13:30 (60)
Paweł Grodzki 25, 33, Dominik Witkowski 50 - Wojciech Gorczyca 58, Piotr Bazler 70 (k)

Finał - 28-29 listopada

MKS Piaseczno 2-2 Sparta Jazgarzew 28 listopada, 12:00 (400)
k. 4-5
Paweł Grodzki 29, Ryszard Breś 51 (k) - Karol Domański 37, Marcin Sokół 43
w Piasecznie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Zyko Dróg Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas