[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 9 września

Świt Baranowo 2-5 Makowianka Maków Mazowiecki 9 września, 17:00
Rafał Ogonowski ?, Mateusz Tabaka ? - Marcin Ciak ?, ?, Radosław Piątek ?, ?, Tomasz Pragacz ?
Bartnik Myszyniec 3-0 Pełta Karniewo 9 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Orzeł Sypniewo 7-2 Iskra Krasne 9 września, 17:00
Marcin Gutowski ?, ?, Artur Rawa ?, ?, Paweł Glinka ?, ?, Adam Mierzejewski ? - nieznany ?, ?
Jutrzenka Unieck 0-3 Boruta Kuczbork
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Kryształ Glinojeck 2-0 Wkra Sochocin 9 września, 17:00
Sikorski ?, Piotr Długołęcki ?
GKS Lipowiec 0-3 Żak Szreńsk 9 września, 17:00
Grzegorz Kołakowski ?, Jarosław Sawicki ?, nieznany ? (s)
w Kuczborku
Tamka Dzierzgowo 4-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 9 września, 17:00
Jacek Szypulski ?, ?, Łukasz Wójtowicz ?, Tomasz Dudziński ? - Kamil Rutkowski ?, Łukasz Palewski ?
Wkra Andzin 4-3 Żbik Nasielsk 9 września, 17:00
w Nasielsku
Konopianka Konopki 3-1 Tęcza Ojrzeń 9 września, 17:00
Mateusz Pietruś 5, Kamil Nosarzewski 11, Norbert Marach 65 (k) - Rafał Traczyk 40
w Morawach
Opia Opinogóra 0-4 PAF Płońsk 9 września, 17:00
Bartosz Gołaszewski ?, ?, Daniel Skolimowski ?, Michał Krupiński ?
Orzyc Chorzele 3-3 KS CK Troszyn 9 września, 17:00
k. 11-12
nieznany 60, 73, 85 - Piotr Gutowski 20, Adrian Cesarski 30, Bartosz Witkowski 90
Orz Goworowo 3-7 Korona Ostrołęka 9 września, 17:00
Michał Brzozowski 15, Mariusz Brzozowski 60, Cezary Gęsich 75 - Michał Nosek 4 (k), Mateusz Pełtak 14, Paweł Dzbeński 16, 66, Piotr Karczewski 31, Tomasz Jóźwiak 33, Piotr Wysocki 80
WKS Mystkówiec Stary 1-2 Nadnarwianka Pułtusk 9 września, 17:00
Adrian Lewandowski 48 - Kamil Jagielski 32, 64

II runda - 16 września

Kryształ Glinojeck 3-1 Makowianka Maków Mazowiecki 16 września, 16:30
Bartnik Myszyniec 2-0 Korona Ostrołęka 16 września, 16:30
Mateusz Krajza ?, ?
Orzeł Sypniewo 1-6 Tęcza Łyse 16 września, 16:30
Żak Szreńsk 1-0 Wkra Żuromin 16 września, 16:30
Piotr Kołakowski ?
Tamka Dzierzgowo 3-1 KS CK Troszyn 16 września, 16:30
Michał Zbysiński 13, 74, Jakub Czaplicki 30 - nieznany 90
Wkra Andzin 1-5 Nadnarwianka Pułtusk 16 września, 16:45
nieznany 14 - Piotr Cywiński ?, Kamil Jagielski I 1, Przemysław Kruk 39, Michał Zarzycki 45, Mohamed Sokar 68
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 16:30 rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem
Konopianka Konopki 0-0 Boruta Kuczbork 16 września, 16:30
k. 5-4
PAF Płońsk 2-3 Sona Nowe Miasto 16 września, 16:30

III runda - 30 września
Nadnarwianka Pułtusk - wolny los

Kryształ Glinojeck 0-1 MKS Ciechanów 30 września, 16:00
Bartnik Myszyniec 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 września, 16:00
Bartłomiej Chorążewicz ?, ?, Dominik Kulas ? - nieznany ?, ?
Tęcza Łyse 4-0 Narew Ostrołęka 30 września, 16:00
Żak Szreńsk 1-1 Wkra Bieżuń 30 września, 16:00
k. 4-5
Tamka Dzierzgowo 0-9 MKS Przasnysz 30 września, 16:00
Maciej Smoliński 5, 15, Marcin Piotrowski 20, 35, Kamil Rutkowski 47, 75, Jarosław Chełchowski 60, Marcin Bartosiewicz 70, Mateusz Szypulski 80
Konopianka Konopki 2-2 Korona Szydłowo 30 września, 16:00
k. 4-3
Sona Nowe Miasto 4-3 Mławianka Mława 30 września, 16:00

IV runda - 7 października

Bartnik Myszyniec 0-10 Tęcza Łyse 7 października, 16:00
w Łysych; Bartnik gospodarzem
Sona Nowe Miasto 2-1 MKS Ciechanów 7 października, 16:00
Maciej Białorudzki ?, Michał Ernest ? - nieznany ?
Konopianka Konopki 0-5 Wkra Bieżuń 7 października, 16:00
Michał Dzięgielewski ?, ?, ?, Dariusz Petrykowski ?, Paweł Baca ?
Nadnarwianka Pułtusk 2-2 MKS Przasnysz 7 października, 16:00
k. 4-5
Patryk Bartczak 51, Kacper Wanielista 60 - nieznany 22, 82

1/2 finału - 21 października

Tęcza Łyse 3-0 Wkra Bieżuń 21 października, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Sona Nowe Miasto 0-4 MKS Przasnysz 21 października, 15:30
Kamil Rutkowski 8, Piotr Piasecki 12, 49, Paweł Olszewski 65

Finał - 21-22 listopada

Tęcza Łyse 4-4 MKS Przasnysz 21 listopada, 13:00 (300)
k. 4-5
Damian Grędziński 28 (s), Piotr Magdaleński 71, Paweł Magdaleński 80, Marek Kaliszewski 82 (k) - Artur Gawęda 14, Jarosław Chełchowski 18, Paweł Cekała 48 (s), Kamil Rutkowski 60
w Łysych

Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Zyko Dróg Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas