[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Zyko Dróg Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

I runda - 8-9 sierpnia
(Losowanie - 9 lipca 2015 - siedziba OZPN Radom)

Wisła Chotcza 3-0 Gryfia Mirów 9 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
KS Chomentów 2-7 Zawisza Sienno 9 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ? - Konrad Pucułek ?, Paweł Kopała ?, Michał Klaus ?, Kamil Kubiak ?, Sebastian Tusiński ?, Strąk ?, Tomasz Wójcik ?
Wisła Solec 1-1 Iłżanka Kazanów 8 sierpnia, 16:00
k. 7-8
KS Jastrząb 0-4 Powiślanka Lipsko 8 sierpnia, 17:00
Piotr Krajewski ?, ?, Marek Skorupa ?, ?
Krępianka Rzeczniów 0-4 Polonia Iłża 9 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Książek ?, ?, Emil Kapusta ?, Łukasz Kaczmarczyk ?
Hubal Chlewiska 2-6 Skaryszewianka Skaryszew 9 sierpnia, 17:00
Gryf Policzna 1-1 KP Stanisławice 9 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Iskra Gózd 1-2 Akcja I Jastrzębia 8 sierpnia, 17:00
w Jastrzębi; Iskra gospodarzem
Królewscy Jedlnia 2-5 Zwolenianka Zwoleń 9 sierpnia, 17:00
AS Radomiak Radom 0-3 Plon Garbatka-Letnisko 9 sierpnia, 11:00
Zorza Kowala 0-3 Legion Głowaczów 9 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
MSPN Radomiak Radom 0-3 Gracja Tczów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Proch Pionki 4-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 9 sierpnia, 17:00
Iskra Zbrosza Duża 2-5 Zodiak Sucha 9 sierpnia, 18:00
KS Stromiec 0-3 TKKF Grójec
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Kraska Jasieniec 2-1 Mazowsze Grójec 8 sierpnia, 11:00
MKS Wyśmierzyce 2-3 Sadownik Błędów 9 sierpnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 1-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 9 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Mateusz Pawłowski ?, Michał Rzepkowski ?
GKS Belsk Duży 0-1 KS Promna 9 sierpnia, 17:00
Jaguar Wolanów 2-3 Sokół Sokolniki (k. Radomia) 9 sierpnia, 17:00
KS Błotnica Stara 3-3 KS Potworów 8 sierpnia, 11:00
k. 4-2
Sokół Przytyk 0-3 LKS Jedlińsk
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LKS Potworów 1-7 Oronka Orońsko 8 sierpnia, 16:00
nieznany 12 - Damian Zawadzki 46, 65, 84, 86, Patryk Bilski 49, Cezary Śledź 79, Arkadiusz Siwak 82
SMS Lipiny 0-3 Powała Taczów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Zamłynie Radom 8-1 Chojniak Wieniawa 7 sierpnia, 20:30

II runda - 19 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2015 - siedziba OZPN Radom)
Proch Pionki, Gracja Tczów, Sokół Sokolniki (k. Radomia), Sadownik Błędów - wolny los

Legion Głowaczów 2-2 Plon Garbatka-Letnisko 19 sierpnia, 17:30
k. 3-2
nieznany ?, ? - Arkadiusz Fusiek ?, Sebastian Neska ?
Zwolenianka Zwoleń 2-1 Iłżanka Kazanów 19 sierpnia, 17:30
Zawisza Sienno 4-2 Szydłowianka Szydłowiec 19 sierpnia, 17:30
Michał Klaus ?, ?, Przemysław Młynek ?, Artur Rożek ? - nieznany ?, ?
KP Stanisławice 1-0 Orzeł Wierzbica 19 sierpnia, 17:30
Jakub Płatos ?
Wisła Chotcza 0-3 Powiślanka Lipsko 19 sierpnia, 17:30
Skaryszewianka Skaryszew 4-2 Polonia Iłża 19 sierpnia, 17:30
Bartosz Kozicki ?, ?, Michał Kucharczyk ?, Dawid Pawelec ? - Oskar Bawor ?, Bartłomiej Książek ?
Akcja I Jastrzębia 2-4 LKS Jedlińsk 19 sierpnia, 17:30
nieznany ?, ? - Daniel Winiarski ?, ?, Paweł Kobylarczyk ?, Grzegorz Lipka ?
Zodiak Sucha 0-5 Zamłynie Radom 19 sierpnia, 17:30
Łukasz Ławrecki ?, ?, Marcin Trojanowski ?, ?, Patryk Rogala ?
KS Błotnica Stara 4-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 sierpnia, 17:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Adam Pędzikowski ?, Paweł Jaworski ?, Mateusz Pawłowski ?
Powała Taczów 2-3 Oronka Orońsko 19 sierpnia, 19:00
Kamil Pysiak 59 (k), Ireneusz Urbaniak 77 - nieznany 4 (s), Cezary Bursa 55, Jakub Grzyb 63
w Orońsku; Powała gospodarzem
TKKF Grójec 3-0 KS Promna 19 sierpnia, 17:30
Damian Wojtulewicz ?, Wołodymyr Majdaczewśkyj ?, Paweł Lepa ?
Kraska Jasieniec 2-8 KS Warka 19 sierpnia, 17:30
Mateusz Prokopczyk ?, ? - Dawid Jankiewicz ?, ?, ?, Andrzej Rogoziński ?, ?, Grzegorz Witan ?, Igor Mińkowski ?, Sebastian Ząbkowski ?

III runda - 9 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2015 - siedziba OZPN Radom)

TKKF Grójec 5-5 Zamłynie Radom 9 września, 17:00
k. 3-4
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Patryk Rogalski 34, Łukasz Ławrecki 38, Kamil Ścigała 44, Damian Kaleta 52, Krzysztof Banaszkiewicz 61
Oronka Orońsko 1-2 Proch Pionki 9 września, 17:00
Cezary Bursa 43 - Michał Rolnik 28, Mateusz Szczepański 60
Legion Głowaczów 4-3 Zwolenianka Zwoleń 9 września, 17:00
Wojciech Kupiec ?, Tomasz Banach ?, Piotr Bolek ?, Łukasz Krupa ? (k) - nieznany ?, ?, ?
Gracja Tczów 1-1 Powiślanka Lipsko 9 września, 17:00
k. 0-2
Michał Mroczek ? - Marek Skorupa ?
KS Błotnica Stara 3-1 Sokół Sokolniki (k. Radomia) 9 września, 17:00
Bartłomiej Michalak ?, Karol Rogoliński ?, Mateusz Świniarski ? - nieznany ?
KP Stanisławice 2-3 Skaryszewianka Skaryszew 9 września, 17:00
Sylwester Przepiórzyński ?, ? - Michał Kucharczyk ?, Bartosz Kozicki ?, Kamil Bednarek ?
Sadownik Błędów 0-2 LKS Jedlińsk 9 września, 17:00
Tomasz Janiszewski 41 (k), 70
Zawisza Sienno 2-6 KS Warka 9 września, 17:00
Michał Klaus ?, ? - Igor Mińkowski ?, ?, Adam Michalak ?, Andrzej Rogoziński ?, Kamil Pliśkiewicz ?, Jarosław Olszak ?

1/4 finału - 16 września
(Losowanie - 10 września 2015 - siedziba OZPN Radom)

Legion Głowaczów 0-2 KS Warka 16 września, 16:30
Mariusz Berliński ?, Andrzej Rogoziński ?
LKS Jedlińsk 1-3 Proch Pionki 23 września, 16:30
Bartłomiej Rotuski 85 - Piotr Godlewski 20, Michał Czerski 30, Kamil Denkiewicz 65
KS Błotnica Stara 0-2 Skaryszewianka Skaryszew 16 września, 16:30
Sowa ?, Michał Kucharczyk ?
Zamłynie Radom 1-1 Powiślanka Lipsko 16 września, 16:30
k. 2-4

1/2 finału - 7 października

Powiślanka Lipsko 0-0 Proch Pionki 7 października, 15:45
k. 1-4
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 KS Warka 7 października, 15:45
Michał Kucharczyk ?, ?, ?

Finał - 21 października

Skaryszewianka Skaryszew 4-0 Proch Pionki 21 października, 17:00
Bartłomiej Warchoł 43, Michał Grzeszczyk 53, Bartosz Kozicki 73, Radosław Deja 86
w Radomiu; na stadionie MOSiR

Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas