[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 26 sierpnia
KS Krasiejów, Naprzód Ujazd Niezdrowice, LZS Rybna - wolny los

OKS Olesno 4-2 LZS Starowice 26 sierpnia, 17:30
Michał Bienias 18, Sebastian Jainta 42, Thomas Skowronek 45, Kamil Jasina 53 - Michał Łoziński 40, Paweł Olenkiewicz 90
Stal Zawadzkie 1-4 Małapanew Ozimek 26 sierpnia, 17:30
Daniel Nowak 80 - Kacper Pawlus 14, 41, Przemysław Karabin 28, 67
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 Sparta Paczków 26 sierpnia, 17:30
Adam Kupka 45, Łukasz Mizak 53 - Kewin Kurowski 89
LZS Leśnica 0-3 Start Namysłów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Kup 5-3 Olimpia Lewin Brzeski 26 sierpnia, 17:30
pd.
Damian Sobczak 36, Łukasz Bojar 45, 111, 116, Jakub Marcinów 51 - Kamil Stawecki 28, 87, Maciej Moczko 74
GKS Grodków 2-3 Orzeł Źlinice 26 sierpnia, 17:30
Michał Bartosiak 9, Dawid Schie 17 - Mateusz Błazy 44, Maciej Lisicki 85, Jakub Malinowski 87
LZS Rudniki 2-1 Skalnik Gracze 26 sierpnia, 17:30
Mariusz Trawiński 56, Tomasz Jasiński 81 - Bartosz Sierakowski 90
TOR II Dobrzeń Wielki 1-0 Racławia Racławice Śląskie 26 sierpnia, 17:30
pd.
Patryk Pacześ 107
LZS Chrząstowice 0-9 Odra Opole 26 sierpnia, 18:00
Janusz Gancarczyk 10, 17, Przemysław Bella 27, 30, 37, Mateusz Bodzioch 37, Adrian Droszczak 49, Damian Ałdaś 51, Mateusz Peroński 70
w Opolu; LZS Chrząstowice gospodarzem
Sokół Niemodlin 2-8 Piast Strzelce Opolskie 26 sierpnia, 17:30
Kamil Stępień 47, Mateusz Skiba 76 - Mateusz Kruppa 5, Mateusz Weiss 65, 66, Łukasz Glinka 75, Przemysław Korchut 80, 84, Mateusz Celes 86, Dominik Becella 89
Jedność Rozmierka 0-4 Stal Brzeg 26 sierpnia, 17:30
Łukasz Szpak 6, Adrian Janeczek 29, Marcin Mazur 37, Marcin Raczkowski 90
Unia Głuchołazy 7-3 LZS Walce 26 sierpnia, 17:30
Dawid Kuraś 33, Piotr Hływa 48, 61, 63, 78, Wasyl Kalka 90, Paweł Ułasiewicz 90 - Jan Kapolka 4, 40, Łukasz Kluk 57
Widawa Wilków 0-5 Czarni Otmuchów 26 sierpnia, 17:30
Michał Hasiak 21, Wojciech Ilasz 32, 50, Michał Kotowski 65, Andrzej Magier 70
Polonia Nysa 1-2 Polonia Głubczyce 26 sierpnia, 17:30
Wojciech Bajor 18 - Janusz Złoczowski 30, 87
LZS Racławiczki 3-4 Pogoń Prudnik 26 sierpnia, 17:30
pd.
Dawid Ułan 18, Radosław Bella 74, Rafał Niespodziński 96 - Łukasz Scholz 7, Damian Leśniowski 9, Patryk Surma 93, Marcin Wicher 120
LZS Starościn 3-3 MKS Gogolin 26 sierpnia, 17:30
pd. k. 4-3
nieznany ?, Tomasz Kożuchowski 33, Adam Wolny 70 - nieznany ?, Adam Sobek 82, Mateusz Wróbel 90
Agroplon Głuszyna 1-4 TOR Dobrzeń Wielki 26 sierpnia, 17:30
Miłosz Culic 43 - Denis Luptak 41, Tomasz Komor 54, Arkadiusz Fluder 62, Dawid Nanko 87
Burza Lipki 7-0 Naprzód Jemielnica 26 sierpnia, 17:30
Tomasz Drobniak 15, Damian Michalak 66, 69, Mateusz Rolka 72, 89, Sebastian Kowalik 78, Bartosz Nesterów 81
Start Dobrodzień 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 26 sierpnia, 17:30
Rafał Degener 28, Krzysztof Otrzonsek 88
LZS Lisięcice 0-2 Źródło Krośnica 26 sierpnia, 17:30
Dawid Janoszka 44, Wojciech Plucik 57
LKS Rusocin 1-3 Unia Kolonowskie 26 sierpnia, 17:30
Patryk Palzer 90 - Jakub Włoch 44, Szymon Reimann 60, Roman Wacławczyk 73
GLKS Kietrz 1-2 Ruch Zdzieszowice 26 sierpnia, 17:30
Andrzej Durda 35 - Sebastian Polak 71, 84
LZS Proślice 2-2 Śląsk Łubniany 26 sierpnia, 17:30
pd. k. 4-5
Dawid Mehlich 64, Janusz Luberda 119 - Damian Woźny 1, Mateusz Wiśniewski 105
Start Siołkowice Stare 2-1 Swornica Czarnowąsy 26 sierpnia, 17:30
Piotr Jagieła 45, Łukasz Bekus 46 - Wojciech Scisło 50
Fortuna Głogówek 1-11 LZS Piotrówka 26 sierpnia, 17:30
Marek Machoń 68 - Mateusz Cieluch 5, 30, Wojciech Jaguś 25, 58, Tomasz Olewicz 42, Piotr Konieczny 52, 74, 75, 90, Łukasz Mieszczak 54, 57
LZS Przywory 2-3 LZS Mechnice 26 sierpnia, 17:30
Piotr Popiołek 53, Przemysław Suchodolski 88 - Dennis Greinert 30, Adrian Zyla 42, Damian Kampa 86
w Tarnowie Opolskim
LZS Ścinawa Nyska 1-0 Porawie Większyce 26 sierpnia, 17:30
Mateusz Martyna 77
Silesius Kotórz Mały 0-2 Victoria Chróścice 26 sierpnia, 17:30
Dominik Dora 11, Mateusz Ramus 64
KS Krapkowice 0-1 Żubry Smarchowice Śląskie 26 sierpnia, 17:30
Kamil Hołub 63

1/16 finału - 9 września

Polonia Głubczyce 2-3 Odra Opole 9 września, 17:00
Janusz Złoczowski 3, Łukasz Bawoł 51 - Dawid Wolny 45, Rafał Brusiło 74, 89
LZS Starościn 1-3 Pogoń Prudnik 9 września, 17:00
Grzegorz Gryl 53 - Damian Leśniowski 63, Roman Forma 77, Witalij Kudryk 93
Źródło Krośnica 2-4 LZS Mechnice 9 września, 17:00
Rafał Woźnica 23, Adam Jagusz 45 - Adrian Zyla 20, 81, Tomasz Szopa 80, Dennis Greinert 90
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 LZS Kup 9 września, 17:00
Łukasz Mizak 41, Adam Kupka 72 - Maciej Kupczak 21
Żubry Smarchowice Śląskie 2-3 Śląsk Łubniany 9 września, 17:00
Kamil Hołub 12, Mirosław Tokarski 52 - Mariusz Gnoiński 32, Jakub Buchta 37, Damian Woźny 48
Unia Głuchołazy 3-2 Start Siołkowice Stare 9 września, 17:00
Daniel Mroczka 12, Grzegorz Cieśla 35, Jurij Paszkewycz 44 - Łukasz Bekus 10, Grzegorz Kuśmierczyk 78
Victoria Chróścice 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 9 września, 17:00
pd. k. 4-2
Dominik Dora 14 (k) - Sławomir Sieńczewski 18
LZS Rudniki 5-3 Start Dobrodzień 9 września, 17:00
Tomasz Jasiński 12, 37, 52, 90, Przemysław Toborek 64 - Wojciech Grzesik 68, 78, Dustin Jerominek 89
LZS Ścinawa Nyska 1-4 Czarni Otmuchów 9 września, 17:00
Błażej Sobkowicz 88 - Wojciech Ilasz 34, Jarosław Chodorski 53, Tomasz Marzec 70, Mateusz Stec 75
TOR II Dobrzeń Wielki 0-3 Ruch Zdzieszowice 16 września, 16:00
Szymon Grek 23, Karol Wanat 84, Dawid Kiliński 88
Piast Strzelce Opolskie 5-3 Burza Lipki 9 września, 17:00
Tomasz Miklasz 6, Przemysław Korchut 17, Michał Wastag 54, Rafał Szopa 58, Adam Jaremko 67 - Bartosz Woźniak 29, Mateusz Rolka 33, Stefan Karnatowski 62
LZS Rybna 0-3 Małapanew Ozimek
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Źlinice 1-3 LZS Piotrówka 9 września, 17:00
Tomasz Schichta 45 - Piotr Konieczny 64, 76, Łukasz Mieszczak 85
Unia Kolonowskie 4-1 Start Namysłów 9 września, 17:00 (20)
Kamil Molendowski 15, Stefan Kruk 27, Szymon Reimann 58 (k), Jakub Włoch 87 - Kamil Smolarczyk 18
Stal Brzeg 1-0 OKS Olesno 9 września, 17:00
Damian Bonar 32
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 KS Krasiejów 9 września, 17:00
Tomasz Knopik 10 - Patryk Foks 43, Mateusz Pinkawa 55, Paweł Wróblewski 58

1/8 finału - 11 listopada

Victoria Chróścice 1-1 Pogoń Prudnik 11 listopada, 13:00
pd. k. 7-6
Dawid Kołodziej 19 - Witalij Kudryk 34 (k)
LZS Rudniki 2-3 Czarni Otmuchów 11 listopada, 13:00
Tomasz Czechowicz 45 (k), 70 (k) - Arkadiusz Wąchała 5, Michał Hasiak 35, Tomasz Rak 80
Piast Strzelce Opolskie 0-5 Ruch Zdzieszowice 11 listopada, 13:00
Łukasz Damrat 11, Dawid Czapliński 19, 32, Dawid Kiliński 26, 36
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-2 Unia Kolonowskie 11 listopada, 13:00
Kupka 52 (k), 62, 68 - Tomasz Kruk 1, Sebastian Dandyk 82
Śląsk Łubniany 1-2 LZS Piotrówka 11 listopada, 13:00
Bartosz Stręk 86 - Łukasz Mieszczak 60, Mateusz Cieluch 71
Stal Brzeg 1-3 Odra Opole 11 listopada, 13:00 (1200)
Tomasz Gajda 90 - Janusz Gancarczyk 41, Łukasz Staroń 50, Mateusz Gancarczyk 70
Małapanew Ozimek 1-1 KS Krasiejów 11 listopada, 13:00
pd. k. 4-5
Dominik Franek 94 - Piotr Słupik 106
Unia Głuchołazy 4-0 LZS Mechnice 11 listopada, 17:00
Szymon Drogosz 2, Witalij Łużećkyj 30, 54, Patryk Grabiec 65

1/4 finału - 20 kwietnia

Unia Głuchołazy 0-3 Ruch Zdzieszowice 20 kwietnia, 16:30
Karol Wanat 46, Denis Sotor 47, Krzysztof Zaremba 75
KS Krasiejów 3-5 LZS Piotrówka 20 kwietnia, 16:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-11 Odra Opole 20 kwietnia, 16:30
Tomasz Kolanko 74 (s), Oskar Czopek 76 - Krzysztof Kiercz 20, 43, 83, 90, Łukasz Staroń 35, Przemysław Bella 37, 44, Marcin Niemczyk 51, 55, 58, Michał Sypek 73
Victoria Chróścice 2-0 Czarni Otmuchów 20 kwietnia, 16:30
Marcin Rogowski 12 (k), Damian Filla 82 (k)

1/2 finału - 4 maja

Odra Opole 6-2 LZS Piotrówka 4 maja, 17:00
Damian Ałdaś 38, Michał Sypek 43, Marcin Niemczyk 62, Tomasz Wepa 82 (k), Przemysław Bella 87, 89 - Bartłomiej Binkowski 32, Takesure Chinyama 51
Victoria Chróścice 1-3 Ruch Zdzieszowice 4 maja, 17:00 (150)
Grzegorz Niemczyk 29 - Dawid Czapliński 58, Łukasz Damrat 67, Krzysztof Zaremba 90

Finał - 18 maja

Odra Opole 3-3 Ruch Zdzieszowice 18 maja, 17:30
pd. k. 4-2
Mateusz Bodzioch 2, Dawid Wolny 20, Marcin Niemczyk 92 - Mateusz Marzec 27, Dawid Kiliński 63, Łukasz Damrat 109
w Brzegu

Puchar Polski 2016/2017

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce)
Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN - Kluczbork-Olesno)
Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg)
Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN - Nysa-Prudnik)
Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN - Opole)
Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie-Krapkowice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas