[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 16-17 lipca
(Losowanie - 24 czerwca 2016, 12:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2015/16 i 6 zespołów I ligi z sezonu 2015/16 z miejsc 13-18.
Rominta Gołdap, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los.

Wda Świecie 3-0 Rozwój Katowice 16 lipca, 17:00 (400)
Maciej Rożnowski 17, 30, Patryk Urbański 82
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Olimpia Grudziądz 16 lipca, 17:30 (500)
Daniel Szczepan 84
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Polonia Bytom 17 lipca, 17:00 (500)
pd. k. 4-5
JKS 1909 Jarosław 2-3 ROW 1964 Rybnik 16 lipca, 17:00 (896)
pd.
Bartłomiej Raba 23, Paweł Hass 63 - Mariusz Muszalik 11 (k), Gabriel Nowak 86, Paweł Jaroszewski 99
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Pogoń Siedlce 16 lipca, 18:00 (500)
Grzegorz Tomasiewicz 7, Damian Świerblewski 61, 81
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Stal Mielec 16 lipca, 17:00 (500)
Szymon Sobczak 70, Sebastian Szczepański 90
Odra Opole 0-3 Siarka Tarnobrzeg 16 lipca, 17:30 (700)
Hubert Tomalski 1, Mateusz Czyżycki 61, Marcin Stromecki 90
Miedź II Legnica 1-4 GKS Bełchatów 16 lipca, 18:00
Adrian Wójcik 24 - Marcin Grolik 34, Szymon Zgarda 39, Aghwan Papikjan 80, 90
ŁKS 1926 Łomża 2-3 GKS Tychy 16 lipca, 17:00 (519)
pd.
Daniel Lemański 17, Mariusz Baranowski 57 - Mateusz Mączyński 25, Łukasz Grzeszczyk 51 (k), 103 (k)
KKS 1925 Kalisz 5-4 MKS Kluczbork 16 lipca, 17:00 (600)
pd.
Błażej Ciesielski 41, Rafał Jankowski 66 (k), 90, 101, Przemysław Balcerzak 90 - Rafał Niziołek 19, 51 (k), Patryk Gondek 23, Michał Kojder 60
Garbarnia Kraków 0-1 Puszcza Niepołomice 16 lipca, 18:00 (300)
Maciej Domański 24
Chełmianka Chełm 1-3 Olimpia Zambrów 16 lipca, 17:00 (500)
pd.
Michał Budzyński 58 - Karol Buzun 68, Bartosz Biel 100 (k), Łukasz Grzybowski 108
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Znicz Pruszków 16 lipca, 16:00 (220)
Rafał Maciejewski 71, Karol Drwęcki 90 - Maciej Machalski 90 (k)
Pogoń Lębork 0-6 Kotwica Kołobrzeg 16 lipca, 18:00
Jakub Poznański 38 (k), Mateusz Świechowski 45, Karol Żmijewski 55, Karol Zieliński 69, 85, 90
Radomiak Radom 4-0 Stal Stalowa Wola 16 lipca, 18:00 (1628)
Maciej Filipowicz 34, Szymon Stanisławski 55, 69, David Kwiek 77
na stadionie MOSiR
Nadwiślan Góra 0-3 Legionovia Legionowo
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Raków Częstochowa 2-1 Wisła Puławy 15 lipca, 17:00 (300)
pd.
Piotr Malinowski 41, Tomasz Płonka 115 - Mateusz Pielach 5
Błękitni Stargard Szczeciński 4-1 Gryf Wejherowo 16 lipca, 17:00 (600)
Przemysław Brzeziański 22, 82, Michał Magnuski 25, Maciej Więcek 90 - Mateusz Kuzimski 87

I runda - 23-24 lipca
(Losowanie - 24 czerwca 2016, 12:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 20 zwycięzców rundy wstępnej i 12 zespołów I ligi z sezonu 2015/16 z miejsc 1-12.
GKS 1962 Jastrzębie - wolny los.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Wigry Suwałki 23 lipca, 16:00 (270)
Kamil Adamek 44
W 15. minucie Damian Kądzior (Wigry Suwałki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Kotwica Kołobrzeg 2-3 Chojniczanka Chojnice 23 lipca, 18:00 (1016)
Sebastian Bartlewski 13, Remigiusz Szywacz 40 - Paweł Zawistowski 43, Jakub Biskup 82, Andrzej Rybski 90
Rominta Gołdap 1-4 Arka Gdynia 26 lipca, 18:00 (760)
Michał Mościński 90 - Adam Marciniak 19, Rafał Siemaszko 25, Szymon Lewicki 63, Przemysław Stolc 76
Raków Częstochowa 2-2 Chrobry Głogów 23 lipca, 17:00 (830)
pd. k. 6-5
Dawid Kamiński 61, Damian Warchoł 71 - Michał Ilków-Gołąb 29, Damian Kowalczyk 90
Siarka Tarnobrzeg 2-4 Sandecja Nowy Sącz 23 lipca, 17:00 (1100)
pd.
Marcin Stefanik 8 (k), Daniel Koczon 90 - Maciej Małkowski 49 (k), 99, 102, Bartłomiej Dudzic 70
GKS Bełchatów 1-1 Miedź Legnica 23 lipca, 17:30 (800)
pd. k. 6-7
Patryk Rachwał 19 (k) - Michał Stasiak 90
Legionovia Legionowo 0-3 Zagłębie Sosnowiec 23 lipca, 16:30 (500)
Sebastian Dudek 52 (k), Kamil Wiktorski 74, Jakub Wilk 90
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Bytovia Bytów 23 lipca, 17:00 (900)
Wojciech Fadecki 18 - Łukasz Wróbel 45 (k), Artur Formela 57
Stal Mielec 4-3 Wisła Płock 27 lipca, 19:00 (3122)
Szymon Sobczak 17, 90, Krystian Getinger 27 (k), Sebastian Łętocha 54 - Emil Drozdowicz 6, Damian Piotrowski 11, Siergiej Kriwiec 81
Radomiak Radom 1-0 GKS Katowice 22 lipca, 18:30 (3066)
Leândro 6 (k)
na stadionie MOSiR
ROW 1964 Rybnik 1-3 Stomil Olsztyn 22 lipca, 19:00 (561)
Mariusz Muszalik 85 (k) - Rafał Kujawa 27, Karol Żwir 34, 37
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Pogoń Siedlce 23 lipca, 17:00 (863)
pd.
Mateusz Podstolak 90, Łukasz Jamróz 110 - Grzegorz Tomasiewicz 11
KKS 1925 Kalisz 1-0 Polonia Bytom 23 lipca, 17:00 (700)
Rafał Jankowski 41
Wda Świecie 1-2 Puszcza Niepołomice 23 lipca, 17:00 (400)
pd.
Maciej Rożnowski 84 - Daniel Barbus 27, Filip Wójcik 94
Olimpia Zambrów 2-1 GKS Tychy 23 lipca, 13:00 (500)
Sebastian Szerszeń 12, Bartosz Biel 90 - Mateusz Mączyński 71

1/16 finału - 10 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2016, 13:00 - PGE Narodowy)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2015/16.

Górnik Zabrze 3-2 Legia Warszawa 10 sierpnia, 20:30 (16 542)
pd.
Bartosz Kopacz 54, 105, Rafał Kurzawa 61 - Kasper Hämäläinen 37, Nemanja Nikolić 39
W 42. minucie Roman Gergel (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wigry Suwałki 2-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9 sierpnia, 19:47 (2034)
Kuku 45, Kamil Zapolnik 70 - Dawid Nowak 72
Miedź Legnica 2-3 Górnik Łęczna 9 sierpnia, 18:00 (1600)
Petteri Forsell 10 (k), 80 - Vojo Ubiparip 4, Kamil Poźniak 46, Bartosz Śpiączka 66
W 24. minucie Dariusz Jarecki (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Radomiak Radom 10 sierpnia, 17:00 (852)
Piotr Pacholski 10, Wojciech Caniboł 35 - Kamil Cupriak 1
Olimpia Zambrów 0-1 Arka Gdynia 9 sierpnia, 17:00 (700)
Marcus Vinícius 90 (k)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Raków Częstochowa 9 sierpnia, 17:00 (1511)
Łukasz Jamróz 63, Klaudiusz Łatkowski 78 (k), Michał Stachurski 81 - Konrad Zaradny 42, Przemysław Oziębała 50
Bytovia Bytów 1-0 Zagłębie Lubin 10 sierpnia, 19:00 (1280)
Jakub Bąk 86
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Śląsk Wrocław 10 sierpnia, 17:30 (1150)
pd.
Wojciech Trochim 83 (k) - Bence Mervó 31, Alvarinho 109
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Lech Poznań 9 sierpnia, 19:00 (4510)
Tomasz Kędziora 44, Nicki Bille Nielsen 63, 86
Stomil Olsztyn 0-0 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 19:45 (3500)
pd. k. 6-7
Chojniczanka Chojnice 2-0 Stal Mielec 10 sierpnia, 20:00 (800)
Michał Jakóbowski 35, Łukasz Kosakiewicz 81
Zagłębie Sosnowiec 3-4 Wisła Kraków 9 sierpnia, 17:30 (2427)
pd.
Žarko Udovičić 21, Sebastian Dudek 69 (k), Tin Matić 87 - Adam Mójta 42, Krzysztof Drzazga 75, Tomasz Nowak 77 (s), Denis Popovič 110 (k)
Cracovia 0-1 Jagiellonia Białystok 9 sierpnia, 20:30 (4281)
Karol Świderski 46
KKS 1925 Kalisz 0-4 Pogoń Szczecin 10 sierpnia, 17:00 (1000)
Łukasz Zwoliński 14, 51, Spas Delew 24, Gracjan Jaroch 89
Puszcza Niepołomice 1-1 Korona Kielce 9 sierpnia, 17:00 (720)
pd. k. 3-2
Kamil Łączek 105 - Vanja Marković 100
Piast Gliwice 0-0 Lechia Gdańsk 24 sierpnia, 18:00 (3506)
pd. k. 3-5

1/8 finału - 21 września
(Losowanie - 25 lipca 2016, 13:00 - PGE Narodowy)
(Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 12 sierpnia 2016, 10:00 - siedziba PZPN)

Górnik Zabrze 0-2 Wigry Suwałki 20 września, 20:30 (7126)
Kamil Zapolnik 24, Kamil Adamek 89
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Górnik Łęczna 20 września, 14:45 (967)
pd. k. 7-6
Kamil Szymura 61 - Radosław Pruchnik 90 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gości - Sergiusz Prusak
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Arka Gdynia 22 września, 17:30 (4000)
Michał Stachurski 75 - Paweł Abbott 30, Tadeusz Socha 41
W 77. minucie Klaudiusz Łatkowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Bytovia Bytów 3-0 Śląsk Wrocław 22 września, 20:30 (1700)
Marek Opałacz 11, Łukasz Wróbel 33 (k), Mateusz Klichowicz 67
W 45. minucie Sito Riera (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-3 Lech Poznań 21 września, 20:45 (4816)
Marcin Robak 14, Radosław Majewski 30, Szymon Pawłowski 53
Chojniczanka Chojnice 1-2 Wisła Kraków 27 września, 17:45 (3278)
Patryk Mikita 5 - Rafał Boguski 3, Krzysztof Mączyński 76
Pogoń Szczecin 4-1 Jagiellonia Białystok 28 września, 17:45 (3826)
Adam Frączczak 21 (k), Kamil Drygas 67, Ádám Gyurcsó 86, Ricardo Nunes 89 - Fedor Černych 36
Puszcza Niepołomice 1-1 Lechia Gdańsk 21 września, 14:45 (1501)
pd. k. 4-2
Maciej Domański 86 (k) - Flávio Paixão 66

1/4 finału - 26 października, 30 listopada
(Losowanie - 25 lipca 2016, 13:00 - PGE Narodowy)
(Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 29 września 2016, 11:00 - siedziba PZPN)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Wigry Suwałki 25 października, 14:00 (1370)
Wojciech Caniboł 45 (k) - Kamil Zapolnik 12, Kamil Adamek 76
Bytovia Bytów 2-1 Arka Gdynia 25 października, 17:30 (1800)
Janusz Surdykowski 29, Jakub Bąk 82 - Paweł Abbott 85
Lech Poznań 1-1 Wisła Kraków 25 października, 20:45
Dawid Kownacki 78 - Paweł Brożek 48
bez udziału publiczności
Puszcza Niepołomice 1-2 Pogoń Szczecin 26 października, 13:30 (1724)
Marcin Orłowski 84 - Ricardo Nunes 21, Adam Frączczak 56

Wigry Suwałki 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 listopada, 17:30 (1533)
Łukasz Wroński 34 - Damian Tront 46
Arka Gdynia 1-0 Bytovia Bytów 29 listopada, 20:30 (3117)
Dominik Hofbauer 76
Wisła Kraków 2-4 Lech Poznań 30 listopada, 20:30 (10 507)
Petar Brlek 51, Patryk Małecki 66 - Marcin Robak 21 (k), Maciej Makuszewski 28, Darko Jevtić 39, Radosław Majewski 82
Pogoń Szczecin 2-0 Puszcza Niepołomice 29 listopada, 17:30 (2750)
Kamil Drygas 10, Adam Frączczak 54

1/2 finału - 1 marca, 5 kwietnia
(Losowanie - 30 listopada 2016, 22:50 - Stadion Miejski, Kraków)

Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Wigry Suwałki - Arka Gdynia

Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Arka Gdynia - Wigry Suwałki

Finał - 2 maja
w Warszawie; na PGE Narodowym

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas