[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 15-16 sierpnia

GKS Górno 1-0 Nida Sobków 15 sierpnia, 17:00
Karol Zielonka 64
Deko Włoszczowa 1-5 GKS Fałków 15 sierpnia, 17:00
Michał Szafrański 68 (k) - Michał Paluch ?, Robert Baran 5, Arkadiusz Kijewski 56, Michał Fornal 73, 87
GKS Iwaniska 0-7 Świt Ćmielów 15 sierpnia, 17:00
nieznany 20 (s), Hubert Czerpak 27, 50, 57, Jakub Jedlikowski 33, Krystian Fulara 65, Piotr Cichocki 90
GKS Kluczewsko 1-4 Lechia Strawczyn 15 sierpnia, 18:00
Piotr Łączek 8 - Adam Wawrzeńczyk 15, 85, Tomasz Baran 25, Mirosław Gałęziowski 80
GKS Obrazów 4-2 Alit II Ożarów 16 sierpnia, 18:00
GTS Raków 1-6 Zryw Zbigniewice 15 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Daniel Ferens 7, 12, 25, Dawid Pacholczak 35, 75, Łukasz Bogdański 60
LKS Bolmin 4-0 Skała Tumlin 15 sierpnia, 17:00
pd.
Damian Jabłoński ?, Norbert Wojsa 95, Szymon Chrabąszcz 100, 102
ŁKS Łopuszno 3-2 Astra Piekoszów 15 sierpnia, 17:00
Karol Wróbel 45, Łukasz Niebudek 54, Kamil Wijas 67 - Sebastian Malarczyk 35, Jacek Kryczka 60
Łysica II Bodzentyn 0-2 Klonówka Masłów 15 sierpnia, 17:00
Dominik Kołomański 20 (s), Cezary Zarzycki 40
Nida Oksa 0-2 Dąb Nagłowice 15 sierpnia, 17:00
pd.
Radosław Osman 109, Łukasz Radecki 113 (k)
Płomień Wólka Kłucka 1-3 Victoria Mniów 15 sierpnia, 17:00
Oskar Wychowaniec 56 - Karol Grabka 49, Marcin Zychalski 75, Mateusz Krężołek 80
Start Słupia Jędrzejowska 3-2 Zryw Skroniów 16 sierpnia, 17:00
Tęcza Gowarczów 0-6 Sokół Rykoszyn 15 sierpnia, 17:00
Patyk Nowakowski 30, 37, Mariusz Karbownik 51, Damian Jakubowski 65, Szymon Dudek 67, Bartłomiej Hajduk 80
Korona Kielce (j) 0-3 Piast Chęciny 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Niechciał 10, Mariusz Bielecki 75, Piotr Brzoza 83
AKS Wzdół 6-2 Samson Samsonów 16 sierpnia, 17:00
w Bodzentynie
Arbiter Kielce 4-1 Spartakus Razem II Daleszyce 17 sierpnia, 20:08
Marcin Szrek 41, Marcin Jarmuda 61, Filip Robak 81, Sylwester Gos 90 - Mateusz Jeziorski 51
w Mniowie
KK Chwilówki Skarżysko-Kamienna 2-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 15 sierpnia, 17:30
k. 4-5
Patryk Zabawski 7, Albert Bińkowski 120 (k) - Emil Lurzyński 16, Michał Pedrycz 92
przy ul. Piłsudskiego
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 UKS Baćkowice 12 sierpnia, 17:30
Damian Szewczyk 28, Michał Mikosa 90
Rafis Kazimierza Wielka 3-8 Piaskowianka Piaski 15 sierpnia, 11:00
nieznany ?, ?, ? - Rafał Koprowski 10, Rafał Krzysztofik 25, 35, 50, 60, 75, Rafał Zygan 55, Patryk Kośmider 80
Wisła Junior Sandomierz 1-4 LZS Samborzec 19 sierpnia, 17:00

II runda - 2 września

Świt Ćmielów 2-1 Stal Kunów 2 września, 16:30
Piotr Cichocki 70, Rafał Relikowski 84 - nieznany ?
GKS Obrazów 6-0 Sparta Dwikozy 2 września, 16:30
Krzysztof Karasiński 10, Karol Lasek 33, 37, 57 (k), Paweł Meszek 75, Łukasz Mazur 78
Zryw Zbigniewice 1-0 Piast Stopnica 2 września, 16:30
Piotr Kobyłecki 75
Lechia Strawczyn 3-4 Moravia Morawica 2 września, 16:30
Tomasz Baran 35, Tomasz Raczyński 37, 47 - Bartosz Kuznicow ?, Karol Gilewski ?, Piotr Pierzak ?, ?
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 GKS Górno 2 września, 16:30
Mateusz Miłek 27, Kamil Woźniak 53 (k), Tomasz Woźniak 80
Klonówka Masłów 6-2 Polanie Pierzchnica 2 września, 16:30
Konrad Kozubek 7, 69, Tomasz Zarychta 47, Łukasz Kmieć 53, Cezary Zarzycki 87, Paweł Zarzycki 90 - Jakub Majewski 20, 68
GKS Fałków 5-1 Wicher Miedziana Góra 2 września, 16:30
ŁKS Łopuszno 2-1 Zieleń Żelisławice 2 września, 16:30
Kamil Wijas 35, Karol Łapot 61 - Piotr Bartyzel 90
Start Słupia Jędrzejowska 2-0 Dąb Nagłowice 2 września, 17:00
pd.
Krzysztof Ostrowski 100, Łukasz Winiarski 105
Sokół Rykoszyn 4-2 Zenit Chmielnik 2 września, 16:30
pd.
Sebastian Wijas 32, 117, Karol Nowak 60, Mariusz Wijas 108 - Karol Maciński 67, Kamil Ślusarczyk 68
Piast Chęciny 1-4 Wisła Nowy Korczyn 2 września, 16:30
pd.
Łukasz Cieślikiewicz 90 - Wiesław Francuz 76, 95, 101, Damian Budera 96
AKS Wzdół 2-4 Gród Ćmińsk 2 września, 16:30
nieznany ?, ? - Artur Polakowski 25, Mateusz Wieczorek 30, 35, Bartosz Szkil 40
w Bodzentynie
Victoria Mniów 3-3 Orlęta Kielce 2 września, 16:30
k. 4-5
Mateusz Milcarz 20, Michał Lisowski 45 (k), Albert Pach 65 - Daniel Gładysz 1, 25, Tomasz Szczepański 32
Politechnika Świętokrzyska Kielce 5-2 Star Starachowice 2 września, 16:30
pd.
Jakub Tekiel 60, 110, Emil Lurzyński 70, 105, 115 - Emil Madejski 15, Piotr Bies 30
Arbiter Kielce 1-4 LKS Bolmin 9 września, 20:08
Piaskowianka Piaski 1-5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 września, 16:30
Sebastian Blicharski 51 - Tomasz Paździor 7 (k), 59, Dominik Szewczyk 31, 40, Adrian Solnica 69
LZS Samborzec 0-3 Koprzywianka Koprzywnica 2 września, 16:30
(wo)
Damian Mądry 25, 67, 82, Arkadiusz Zych 75, Maciej Kiliański 88 - nieznany ?, ?
na boisku 5-2

III runda - 23 września

Świt Ćmielów 3-0 Koprzywianka Koprzywnica 23 września, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
GKS Obrazów 3-1 Zryw Zbigniewice 23 września, 16:30
LKS Bolmin 2-1 Moravia Morawica 23 września, 15:30
Klonówka Masłów 3-1 Gród Ćmińsk 23 września, 15:30
ŁKS Łopuszno 1-2 GKS Fałków 23 września, 15:30
pd.
nieznany ? - Michał Fornal 87, Arkadiusz Karpiński 115 (k)
Start Słupia Jędrzejowska 2-5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 23 września, 15:30
Sokół Rykoszyn 0-2 Orlęta Kielce 23 września, 15:30
Wisła Nowy Korczyn 4-6 Zdrój Busko Zdrój 23 września, 15:30
Politechnika Świętokrzyska Kielce 2-2 Granat Skarżysko-Kamienna 23 września, 20:00
pd. k. 3-4
nieznany 80, 96 (k) - Robert Orlikowski 60 (k), Bartosz Styczyński 105
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego Arena Kielc
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Orlicz Suchedniów 23 września, 15:30

IV runda - 14 października

GKS Rudki 0-8 Wisła Sandomierz 21 października, 15:00
Tomasz Wolan 9, 16, 23, Jakub Łata 61, 67, Jakub Kwiecień 80, Daniel Beszczyński 81 (k), Bartosz Szepeta 87 (k)
Klimontowianka Klimontów 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 21 października, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie gospodarze wycofali się z rozgrywek
ŁKS Łagów 1-4 Łysica Bodzentyn 21 października, 15:00
Bartosz Malinowski 55 - Dariusz Anduła 24, 69, Krystian Płusa 73, Szymon Michta 90
Naprzód Jędrzejów 1-3 Korona II Kielce 21 października, 15:00
Tomasz Iwański 67 - Hubert Laskowski 24, 43, Kamil Matulka 53
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Czarni Połaniec 20 października, 15:00
Artur Walasek 2
Nida Pińczów 0-3 Spartakus Daleszyce 20 października, 15:00
Dariusz Kozubek 23, Jakub Olearczyk 36 (k), Mariusz Maciejski 82
Świt Ćmielów 0-1 Alit Ożarów 14 października, 15:00
Adrian Hura 15
GKS Obrazów 0-6 Nidzianka Bieliny 21 października, 15:00
Bartosz Sot 36, 75 (k), Mateusz Pindral 44, 55, 67, Paweł Gawęcki 64
LKS Bolmin 1-3 Unia Sędziszów 14 października, 15:00
Przemysław Pyczek 14 - Grzegorz Brożek 10, Grzegorz Samburski 30, Mateusz Zacharski 60 (k)
GOKiS Masłów 1-5 Partyzant Radoszyce 14 października, 15:00
Mateusz Bujak 65 - Andrij Korol 3, 23, 30, Karol Opara 8, Damian Kopyciński 80
GKS Fałków 1-3 Neptun Końskie 21 października, 15:00
Dawid Jurek 25 - Jan Sroka 6, 36, Jakub Banasik 90
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-4 Hetman Włoszczowa 14 października, 15:00
Tomasz Paździor 23, Paweł Mech 89 - Paweł Cegieła 15, Łukasz Orzeł 18, 63, Szymon Lipniak 75
Orlęta Kielce 1-2 Lubrzanka Kajetanów 21 października, 19:00
Michał Pałgan 67 - Bartosz Sosiński 56, Michał Bracha 77
w Kajetanowie; Orlęta gospodarzem
Zdrój Busko Zdrój 0-2 Sparta Kazimierza Wielka 21 października, 15:00
Patryk Oleksa 61, Jakub Downar-Zapolski 69
Granat Skarżysko-Kamienna 1-2 Wierna Małogoszcz 14 października, 15:00
Piotr Grzejszczyk 80 - Michał Bała 22, Michał Smolarczyk 70
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Kamienna Brody 14 października, 15:00
Tomasz Stawiarski 60 - Jakub Dąbrowski 11, Łukasz Kotwa 23

V runda - 30 marca

Neptun Końskie 2-1 Partyzant Radoszyce 30 marca, 16:30
pd.
Dominik Szymkiewicz 50, Piotr Zieliński 94 - Michał Grudzień 75
Hetman Włoszczowa 0-6 Wierna Małogoszcz 21 listopada, 12:00
Michał Malinowski 16, 23, Ernest Supierz 55, 80, Michał Smolarczyk 60, Damian Bugno 75
Alit Ożarów 2-1 Wisła Sandomierz 30 marca, 16:30
pd.
Przemysław Rzepa 20, Adrian Hura 110 - Jakub Łata 18
Kamienna Brody 1-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 marca, 16:30
Kamil Sołtykiewicz 1 (s) - Radosław Mikołajek 40, Adrian Gębalski 70, 75
Nidzianka Bieliny 2-6 Łysica Bodzentyn 30 marca, 16:30
Bartosz Kuzincow 37, Mateusz Pindral 84 - Szymon Michta 12, 19, Piotr Pawłowski 39 (k), Kamil Garbacz 47, 72, Dariusz Anduła 64
Lubrzanka Kajetanów 2-3 Korona II Kielce 30 marca, 16:30
Bartosz Sosiński 25, Michał Bracha 32 - Krzysztof Słaby 63, Michał Wawryszczuk 64, Hubert Laskowski 84
w Miedzianej Górze
Pogoń 1945 Staszów 1-4 Spartakus Daleszyce 30 marca, 16:30
Ernest Rozmysłowski 18 - Karol Mojecki 15 (k), Mariusz Maciejski 20, 33 (k), Bartosz Papka 89
w Osieku
Unia Sędziszów 1-3 Sparta Kazimierza Wielka 30 marca, 16:30
Tomasz Nartowski 38 - Mateusz Wąż 12, 60, Mateusz Wołowski 22 (k)

1/4 finału - 27 kwietnia
(Losowanie - 11 kwietnia 2016 - siedziba Świętokrzyskiego ZPN)

Wierna Małogoszcz 2-0 Korona II Kielce 27 kwietnia, 17:00
Michał Smolarczyk 48, Damian Czarnecki 82
Łysica Bodzentyn 1-4 Spartakus Daleszyce 27 kwietnia, 17:00
Piotr Pawłowski 63 - Marek Gołąbek 12, 90, Jakub Olearczyk 65, 86
Neptun Końskie 3-2 Sparta Kazimierza Wielka 27 kwietnia, 17:00
Krzysztof Pach 9, 70, Piotr Zieliński 86 - Mateusz Wąż 16, Mateusz Wołowski 90
Alit Ożarów 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 kwietnia, 17:00
Michał Kamiński 89 (k) - Adrian Gębalski 87 (k), Łukasz Jamróz 90

1/2 finału - 11 maja
(Losowanie - 11 kwietnia 2016 - siedziba Świętokrzyskiego ZPN)

Wierna Małogoszcz 1-2 Spartakus Daleszyce 11 maja, 17:00
pd.
Jan Kowalski 83 - Jakub Olejarczyk 78, Marek Gołąbek 101
Neptun Końskie 1-4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 11 maja, 17:00
Piotr Gardynik 39 (k) - Jakub Kapsa 77 (k), Paweł Czajkowski 98, 101 (k), Adrian Gębalski 119

Finał - 8 czerwca

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Spartakus Daleszyce 8 czerwca, 17:00
Adrian Gębalski 21, 84 - Piotr Ostrowski 10
w Ostrowcu Świętokrzyskim; na Miejskim Stadionie Sportowym

Puchar Polski 2016/2017

Puchar Polski 2015/2016 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2015/2016 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas