[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zatoka Braniewo 30 75 23 6 1 80-26 13 2 0 48-11 10 4 1 32-15
2.  Zamek Kurzętnik 30 69 21 6 3 96-21 11 2 2 63-12 10 4 1 33-9
3.  GKS Wikielec 30 66 21 3 6 85-37 11 2 2 48-17 10 1 4 37-20
4.  Concordia Elbląg 30 58 15 13 2 83-38 7 8 0 47-20 8 5 2 36-18
5.  Błękitni Orneta 30 49 15 4 11 50-38 9 1 5 25-17 6 3 6 25-21
6.  Tęcza Miłomłyn 29 46 13 7 9 45-32 7 4 3 19-9 6 3 6 26-23
7.  MGKS Tolkmicko 30 40 11 7 12 40-51 9 1 5 27-19 2 6 7 13-32
8.  Iskra Narzym 30 36 9 9 12 48-48 6 6 3 29-20 3 3 9 19-28
9.  Ewingi Zalewo 30 32 9 5 16 36-50 4 3 8 14-26 5 2 8 22-24
10.  Żabianka/Huragan II Żabi Róg 30 31 9 4 17 43-69 5 2 8 22-29 4 2 9 21-40
11.  Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 29 29 8 5 16 35-52 5 2 8 21-25 3 3 8 14-27 2 6 2 0 0 3-0
12.  GKS Stawiguda 30 29 8 5 17 38-62 5 3 7 22-28 3 2 10 16-34 2 0 0 0 2 0-3
13.  GSZS Rybno 30 28 6 10 14 49-87 4 7 4 28-34 2 3 10 21-53 2 3 1 0 1 5-2
14.  Czarni Rudzienice 30 28 7 7 16 32-72 5 3 7 19-30 2 4 9 13-42 2 3 1 0 1 2-5
15.  Syrena Młynary 30 26 7 5 18 23-68 5 4 6 17-24 2 1 12 6-44
16.  Wałsza Pieniężno 30 23 5 8 17 33-65 4 2 9 19-27 1 6 8 14-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zatoka Braniewo    3-0 1-1 2-2 2-1 4-2 2-0 3-0 2-0 3-0 2-1 5-2 4-1 3-0 4-1 8-0 
 2 Zamek Kurzętnik1-2     4-0 0-0 3-4 4-0 5-0 2-1 2-1 8-1 3-0 5-0 13-1 9-1 1-1 3-0 
 3 GKS Wikielec0-5 2-2     2-2 2-0 1-2 5-0 3-1 3-0 3-1 2-1 2-0 4-3 3-0* 10-0 6-0 
 4 Concordia Elbląg2-2 1-1 3-1     1-1 3-3 5-1 0-0 0-0 6-2 3-0 1-1 3-1 10-4 6-0 3-3 
 5 Błękitni Orneta0-3 0-1 0-3 1-7     0-1 3-0* 1-0 1-0 2-1 2-0 5-0 2-0 2-0 5-0 1-1 
 6 Tęcza Miłomłyn0-1 0-2 2-0 1-1 2-1     0-1 1-0 0-0 4-1 2-0 2-2 0-0 4-0 1-0 
 7 MGKS Tolkmicko1-1 0-4 2-3 1-2 2-1 2-1     2-1 2-1 4-1 3-0* 1-2 3-0* 1-0 0-1 3-1 
 8 Iskra Narzym1-1 1-1 2-3 1-5 3-2 2-1 0-0     6-1 1-2 4-1 2-0 1-1 1-1 3-0 1-1 
 9 Ewingi Zalewo0-1 0-1 0-7 3-4 1-1 1-0 1-1 1-2     0-1 2-3 0-5 3-0* 1-0 1-0 0-0 
 10 Żabianka/Huragan II Żabi Róg0-1 0-4 3-1 2-6 2-1 0-1 1-2 2-1 1-2     2-2 0-2 1-3 1-1 3-0 4-2 
 11 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski2-3 0-4 1-3 0-2 1-2 1-0 2-1 6-0 1-2 2-1     2-0 1-1 1-2 0-3* 1-1 
 12 GKS Stawiguda2-3 0-6 0-3 0-3 0-3 0-3 1-1 0-0 2-0 3-2 0-1     7-1 5-1 1-0 1-1 
 13 GSZS Rybno3-3 0-2 1-3 2-1 2-2 3-3 3-2 3-3 1-8 3-3 0-0 2-2     0-1 2-0 3-1 
 14 Czarni Rudzienice2-1 1-1 1-4 3-0* 0-3* 0-3* 2-2 2-1 0-4 0-0 0-3* 2-0 1-5     3-0* 2-3 
 15 Syrena Młynary1-4 0-2 0-2 0-0 0-1 2-2 0-0 0-5 2-0 1-3 2-0 3-1 3-2 2-2     1-0 
 16 Wałsza Pieniężno0-1 1-2 0-3 0-1 0-2 0-4 2-2 2-4 1-3 0-2 2-2 2-1 5-0 3-0* 1-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Żabianka/Huragan II Żabi Róg 3-0 Syrena Młynary
GSZS Rybno 3-1 Wałsza Pieniężno
Zamek Kurzętnik 0-0 Concordia Elbląg
Ewingi Zalewo 1-0 Czarni Rudzienice
MGKS Tolkmicko 2-1 Iskra Narzym
Tęcza Miłomłyn 2-0 GKS Wikielec
GKS Stawiguda 0-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Błękitni Orneta 0-3 Zatoka Braniewo

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Syrena Młynary 1-4 Zatoka Braniewo
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-2 Błękitni Orneta
GKS Wikielec 2-0 GKS Stawiguda
Iskra Narzym 2-1 Tęcza Miłomłyn
Czarni Rudzienice 2-2 MGKS Tolkmicko
Concordia Elbląg 0-0 Ewingi Zalewo
Wałsza Pieniężno 1-2 Zamek Kurzętnik
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 1-3 GSZS Rybno

Kolejka 3 - 24 sierpnia

GSZS Rybno 2-0 Syrena Młynary
Zamek Kurzętnik 8-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
Ewingi Zalewo 0-0 Wałsza Pieniężno
MGKS Tolkmicko 1-2 Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn 0-0 Czarni Rudzienice
GKS Stawiguda 0-0 Iskra Narzym
Błękitni Orneta 0-3 GKS Wikielec
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-3 Zatoka Braniewo

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Syrena Młynary 2-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
GKS Wikielec 0-5 Zatoka Braniewo
Iskra Narzym 3-2 Błękitni Orneta
Czarni Rudzienice 2-0 GKS Stawiguda
Concordia Elbląg 3-3 Tęcza Miłomłyn
Wałsza Pieniężno 2-2 MGKS Tolkmicko
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 1-2 Ewingi Zalewo
GSZS Rybno 0-2 Zamek Kurzętnik

Kolejka 5 - 3-4 września

Zamek Kurzętnik 1-1 Syrena Młynary
Ewingi Zalewo 3-0 GSZS Rybno
(wo)
na boisku 2-2
MGKS Tolkmicko 4-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
Tęcza Miłomłyn 1-0 Wałsza Pieniężno
GKS Stawiguda 0-3 Concordia Elbląg
Błękitni Orneta 2-0 Czarni Rudzienice
Zatoka Braniewo 3-0 Iskra Narzym
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-3 GKS Wikielec

Kolejka 6 - 7 września

Syrena Młynary 0-2 GKS Wikielec
Iskra Narzym 4-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Czarni Rudzienice 2-1 Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg 1-1 Błękitni Orneta
Wałsza Pieniężno 2-1 GKS Stawiguda
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-1 Tęcza Miłomłyn
GSZS Rybno 3-2 MGKS Tolkmicko
Zamek Kurzętnik 2-1 Ewingi Zalewo

Kolejka 7 - 10-11 września

Ewingi Zalewo 1-0 Syrena Młynary
MGKS Tolkmicko 0-4 Zamek Kurzętnik
Tęcza Miłomłyn 2-2 GSZS Rybno
GKS Stawiguda 3-2 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
Błękitni Orneta 1-1 Wałsza Pieniężno
Zatoka Braniewo 2-2 Concordia Elbląg
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-2 Czarni Rudzienice
GKS Wikielec 3-1 Iskra Narzym

Kolejka 8 - 17-18 września

Syrena Młynary 0-5 Iskra Narzym
Czarni Rudzienice 1-4 GKS Wikielec
Concordia Elbląg 3-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Wałsza Pieniężno 0-1 Zatoka Braniewo
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 2-1 Błękitni Orneta
GSZS Rybno 2-2 GKS Stawiguda
Zamek Kurzętnik 4-0 Tęcza Miłomłyn
Ewingi Zalewo 1-1 MGKS Tolkmicko

Kolejka 9 - 24-25 września

MGKS Tolkmicko 0-1 Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn 0-0 Ewingi Zalewo
GKS Stawiguda 0-6 Zamek Kurzętnik
Błękitni Orneta 2-0 GSZS Rybno
Zatoka Braniewo 3-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-1 Wałsza Pieniężno
GKS Wikielec 2-2 Concordia Elbląg
Iskra Narzym 1-1 Czarni Rudzienice

Kolejka 10 - 1-2 października

Syrena Młynary 2-2 Czarni Rudzienice
Concordia Elbląg 0-0 Iskra Narzym
Wałsza Pieniężno 0-3 GKS Wikielec
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 2-2 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
GSZS Rybno 3-3 Zatoka Braniewo
Zamek Kurzętnik 3-4 Błękitni Orneta
Ewingi Zalewo 0-5 GKS Stawiguda
MGKS Tolkmicko 2-1 Tęcza Miłomłyn

Kolejka 11 - 8-9 października

Tęcza Miłomłyn 4-0 Syrena Młynary
GKS Stawiguda 1-1 MGKS Tolkmicko
Błękitni Orneta 1-0 Ewingi Zalewo
Zatoka Braniewo 3-0 Zamek Kurzętnik
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-1 GSZS Rybno
GKS Wikielec 3-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
Iskra Narzym 1-1 Wałsza Pieniężno
Czarni Rudzienice 3-0 Concordia Elbląg
(wo)
przerwany przy stanie 2-0 w 80. minucie z powodu burd kibiców

Kolejka 12 - 15-16 października

Syrena Młynary 0-0 Concordia Elbląg
Wałsza Pieniężno 3-0 Czarni Rudzienice
(wo)
goście nie dojechali
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 2-1 Iskra Narzym
GSZS Rybno 1-3 GKS Wikielec
Zamek Kurzętnik 3-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Ewingi Zalewo 0-1 Zatoka Braniewo
MGKS Tolkmicko 2-1 Błękitni Orneta
Tęcza Miłomłyn 2-0 GKS Stawiguda

Kolejka 13 - 22-23 października

GKS Stawiguda 1-0 Syrena Młynary
Błękitni Orneta 0-1 Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo 2-0 MGKS Tolkmicko
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-2 Ewingi Zalewo
GKS Wikielec 2-2 Zamek Kurzętnik
Iskra Narzym 1-1 GSZS Rybno
Czarni Rudzienice 0-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
Concordia Elbląg 3-3 Wałsza Pieniężno

Kolejka 14 - 29-30 października

Syrena Młynary 1-0 Wałsza Pieniężno
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 2-6 Concordia Elbląg
GSZS Rybno 0-1 Czarni Rudzienice
Zamek Kurzętnik 2-1 Iskra Narzym
Ewingi Zalewo 0-7 GKS Wikielec
MGKS Tolkmicko 3-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
(wo)
nie odbył się
Tęcza Miłomłyn 0-1 Zatoka Braniewo
GKS Stawiguda 0-3 Błękitni Orneta

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Błękitni Orneta 5-0 Syrena Młynary
Zatoka Braniewo 5-2 GKS Stawiguda
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-0 Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec 5-0 MGKS Tolkmicko
Iskra Narzym 6-1 Ewingi Zalewo
Czarni Rudzienice 1-1 Zamek Kurzętnik
Concordia Elbląg 3-1 GSZS Rybno
Wałsza Pieniężno 0-2 Żabianka/Huragan II Żabi Róg

Kolejka 16 - 26 kwietnia

Syrena Młynary 1-3 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 26 kwietnia, 17:00
Wałsza Pieniężno 5-0 GSZS Rybno 26 kwietnia, 17:00
Concordia Elbląg 1-1 Zamek Kurzętnik 26 kwietnia, 17:00
Czarni Rudzienice 0-4 Ewingi Zalewo 26 kwietnia, 17:00
Iskra Narzym 0-0 MGKS Tolkmicko 26 kwietnia, 17:00
GKS Wikielec 1-2 Tęcza Miłomłyn 26 kwietnia, 17:00
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-0 GKS Stawiguda 26 kwietnia, 17:00
Zatoka Braniewo 2-1 Błękitni Orneta 26 kwietnia, 17:00 (200)

Kolejka 17 - 10 maja

Zatoka Braniewo 4-1 Syrena Młynary 10 maja, 17:00 (380)
Błękitni Orneta 2-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 10 maja, 17:00
GKS Stawiguda 0-3 GKS Wikielec 10 maja, 17:00
Tęcza Miłomłyn 1-0 Iskra Narzym 10 maja, 17:00
MGKS Tolkmicko 1-0 Czarni Rudzienice 10 maja, 17:00
Ewingi Zalewo 3-4 Concordia Elbląg 10 maja, 17:00
Zamek Kurzętnik 3-0 Wałsza Pieniężno 10 maja, 17:00
GSZS Rybno 3-3 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 10 maja, 17:00

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Zatoka Braniewo 2-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 8 kwietnia, 17:00 (400)
Syrena Młynary 3-2 GSZS Rybno 8 kwietnia, 16:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-4 Zamek Kurzętnik 9 kwietnia, 14:00
Wałsza Pieniężno 1-3 Ewingi Zalewo 8 kwietnia, 17:00
Concordia Elbląg 5-1 MGKS Tolkmicko 9 kwietnia, 12:00
Czarni Rudzienice 0-3 Tęcza Miłomłyn 8 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie Czarnych wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Narzym 2-0 GKS Stawiguda 9 kwietnia, 15:00
GKS Wikielec 2-0 Błękitni Orneta 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Syrena Młynary 15 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 4-0, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zatoka Braniewo 1-1 GKS Wikielec 14 kwietnia, 17:00 (400)
Błękitni Orneta 1-0 Iskra Narzym 14 kwietnia, 16:00
GKS Stawiguda 5-1 Czarni Rudzienice 15 kwietnia, 15:30
Tęcza Miłomłyn 1-1 Concordia Elbląg 15 kwietnia, 14:00
MGKS Tolkmicko 3-1 Wałsza Pieniężno 14 kwietnia, 17:00
Ewingi Zalewo 0-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 14 kwietnia, 16:00
Zamek Kurzętnik 13-1 GSZS Rybno 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Syrena Młynary 0-2 Zamek Kurzętnik 22 kwietnia, 17:00
GSZS Rybno 1-8 Ewingi Zalewo 23 kwietnia, 14:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 1-2 MGKS Tolkmicko 23 kwietnia, 14:00
Wałsza Pieniężno 0-4 Tęcza Miłomłyn 22 kwietnia, 17:00
Concordia Elbląg 1-1 GKS Stawiguda 23 kwietnia, 12:00
Czarni Rudzienice 0-3 Błękitni Orneta 22 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1, w drużynie Czarnych wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Narzym 1-1 Zatoka Braniewo 23 kwietnia, 15:00
GKS Wikielec 2-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

GKS Wikielec 10-0 Syrena Młynary 30 kwietnia, 14:00
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 6-0 Iskra Narzym 30 kwietnia, 14:00
Zatoka Braniewo 3-0 Czarni Rudzienice 29 kwietnia, 16:00 (250)
Błękitni Orneta 1-7 Concordia Elbląg
GKS Stawiguda 1-1 Wałsza Pieniężno 30 kwietnia, 14:00
Tęcza Miłomłyn 4-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 30 kwietnia, 14:00
MGKS Tolkmicko 3-0 GSZS Rybno 29 kwietnia, 17:00
(wo)
Ewingi Zalewo 0-1 Zamek Kurzętnik 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Syrena Młynary 2-0 Ewingi Zalewo
Zamek Kurzętnik 5-0 MGKS Tolkmicko
GSZS Rybno 3-3 Tęcza Miłomłyn
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-2 GKS Stawiguda
Wałsza Pieniężno 0-2 Błękitni Orneta
Concordia Elbląg 2-2 Zatoka Braniewo (500)
Czarni Rudzienice 0-3 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
(wo)
na boisku 1-0, w drużynie Czarnych wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Narzym 2-3 GKS Wikielec

Kolejka 23 - 6-7 maja

Iskra Narzym 3-0 Syrena Młynary
GKS Wikielec 3-0 Czarni Rudzienice
(wo)
na boisku 2-2, w drużynie Czarnych wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-2 Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo 8-0 Wałsza Pieniężno (400)
Błękitni Orneta 2-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
GKS Stawiguda 7-1 GSZS Rybno
Tęcza Miłomłyn 0-2 Zamek Kurzętnik
MGKS Tolkmicko 2-1 Ewingi Zalewo

Kolejka 24 - 13-14 maja

Syrena Młynary 0-0 MGKS Tolkmicko
Ewingi Zalewo 1-0 Tęcza Miłomłyn
Zamek Kurzętnik 5-0 GKS Stawiguda
GSZS Rybno 2-2 Błękitni Orneta
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-1 Zatoka Braniewo
Wałsza Pieniężno 2-2 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Concordia Elbląg 3-1 GKS Wikielec
Czarni Rudzienice 2-1 Iskra Narzym

Kolejka 25 - 20-21 maja

Czarni Rudzienice 3-0 Syrena Młynary
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Iskra Narzym 1-5 Concordia Elbląg
GKS Wikielec 6-0 Wałsza Pieniężno
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
Zatoka Braniewo 4-1 GSZS Rybno (350)
Błękitni Orneta 0-1 Zamek Kurzętnik
GKS Stawiguda 2-0 Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn 0-1 MGKS Tolkmicko

Kolejka 26 - 27-28 maja

Syrena Młynary 2-2 Tęcza Miłomłyn
MGKS Tolkmicko 1-2 GKS Stawiguda
Ewingi Zalewo 1-1 Błękitni Orneta
Zamek Kurzętnik 1-2 Zatoka Braniewo
GSZS Rybno 0-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 3-1 GKS Wikielec
Wałsza Pieniężno 2-4 Iskra Narzym
Concordia Elbląg 10-4 Czarni Rudzienice

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Concordia Elbląg 6-0 Syrena Młynary
Czarni Rudzienice 2-3 Wałsza Pieniężno
Iskra Narzym 1-2 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
GKS Wikielec 4-3 GSZS Rybno
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-4 Zamek Kurzętnik
Zatoka Braniewo 2-0 Ewingi Zalewo
Błękitni Orneta 3-0 MGKS Tolkmicko
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
GKS Stawiguda 0-3 Tęcza Miłomłyn

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Syrena Młynary 3-1 GKS Stawiguda
Tęcza Miłomłyn 2-1 Błękitni Orneta
MGKS Tolkmicko 1-1 Zatoka Braniewo
Ewingi Zalewo 2-3 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
Zamek Kurzętnik 4-0 GKS Wikielec
GSZS Rybno 3-3 Iskra Narzym
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 1-1 Czarni Rudzienice
Wałsza Pieniężno 0-1 Concordia Elbląg

Kolejka 29 - 15 czerwca

Wałsza Pieniężno 1-0 Syrena Młynary
Concordia Elbląg 6-2 Żabianka/Huragan II Żabi Róg
Czarni Rudzienice 1-5 GSZS Rybno
Iskra Narzym 1-1 Zamek Kurzętnik
GKS Wikielec 3-0 Ewingi Zalewo
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 MGKS Tolkmicko
Zatoka Braniewo 4-2 Tęcza Miłomłyn
we Fromborku
Błękitni Orneta 5-0 GKS Stawiguda

Kolejka 30 - 18 czerwca

Syrena Młynary 0-1 Błękitni Orneta
GKS Stawiguda 2-3 Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn - Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski
przerwany w 50. minucie przy stanie 2-0 z powodu deszczu
MGKS Tolkmicko 2-3 GKS Wikielec
Ewingi Zalewo 1-2 Iskra Narzym
Zamek Kurzętnik 9-1 Czarni Rudzienice
GSZS Rybno 2-1 Concordia Elbląg
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 4-2 Wałsza Pieniężno

IV liga 2005/2006 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2005/2006 (warmińsko-mazurska I)

Klasa A 2005/2006 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2005/2006 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2005/2006 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2005/2006 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas