[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

REKLAMA
REKLAMA

Runda przedwstępna - 22 lipca
KS 2010 Wrzesina, Sokół II Ostróda - wolny los

KS Łęgajny 5-1 Warmianka Bęsia 22 lipca, 17:00
Daniel Lewandowski 25, 89, Wojciech Sutko 30, Grzegorz Jakobson 80, Marek Kwietniewski 90 - Marcel Dudek 40
Olimpia Miłki 3-0 Fortuna Wygryny 22 lipca, 17:00
Mariusz Lachowski 50, Patryk Baran 60, Marcin Kosakowski 80
Żak Jamielnik 4-0 Iskra Smykówko 22 lipca, 17:00
Sebastian Zawolski 2, Szymon Skręta 42, Kamil Nadolny 64 (s), Grzegorz Żuchowski 80

Runda wstępna - 29 lipca

Błękitni/Korona Klewki 1-2 SKS Szczytno 29 lipca, 17:00
Karol Kwiatkowski 85 - Kamil Świercz 50, Maciej Zyśk 70
Cresovia Górowo Iławeckie 8-0 Błękitni Orneta 29 lipca, 17:00
Tomasz Szłapak 12, 21, Mateusz Bojarski 16, Paweł Szymański 33, Daniel Wierzbowski 38, 48, Tobiasz Ciastek 70, Maciej Żagiel 88
Grunwald Gierzwałd 0-2 Olimpia Olsztynek 29 lipca, 17:00
Daniel Kozłowski 14 (s), Radosław Pechta 22
Ossa Biskupiec Pomorski 0-2 Czarni Rudzienice 29 lipca, 17:00
Arkadiusz Karkut 34, Krystian Wrześniak 58
GLKS Jonkowo 1-0 Warmia Olsztyn 29 lipca, 17:00
Damian Rogalski 18
Jurand Barciany 0-2 Vęgoria Węgorzewo 29 lipca, 17:00
Daniel Maliszewski 25, Kamil Pruszyński 71
KS 2010 Wrzesina 3-4 DKS Dobre Miasto 29 lipca, 17:00
Grzegorz Myślisz 32, 44, 65 - Paweł Pietrulewicz 4, 17, Artur Bodalski 20, Rafał Witkowski 62
Barkas Tolkmicko 2-10 Polonia Pasłęk 29 lipca, 17:00
Robert Rywelski 16, Przemysław Popiołek 53 - Wojciech Łyżwa 7 (s), Tomasz Augustyńczyk 15, Konrad Szymański 26, 82, Hubert Konczewski 28, 32, Jakub Błażewicz 45, 68, 76, Tomasz Rokicki 71
Jastrząb Ględy 0-1 Ewingi Zalewo 29 lipca, 17:00
Paweł Kamiński 58
KS Łęgajny 1-7 LKS Różnowo 29 lipca, 17:00
Adam Pruchniewski 65 - Przemysław Płoszczuk 9, 42, 45, 54, 87, Jarosław Misiurek 23, Jakub Stasiukiewicz 48
Olimpia Miłki 1-3 Śniardwy Orzysz 29 lipca, 17:00
Marcin Kosakowski 26 - Kamil Stawiecki 3, Piotr Kowalczyk 52 (k), Mateusz Dzięgielewski 59
Pojezierze Prostki 3-3 Mazur Pisz 29 lipca, 17:00
pd. k. 1-3
Marcin Mężyński 3, 22, Krzysztof Krugły 20 - Mateusz Sokołowski 63, 70, 83
Syrena Młynary 1-2 Dąb Kadyny 29 lipca, 17:00
Michael Pochodaj 70 - Bogdan Wojtas 13, 42
KS Wojciechy 1-0 Victoria Bartoszyce 29 lipca, 17:00
Robert Piecewicz 44
Orzeł Janowiec Kościelny 4-1 Omulew Wielbark 29 lipca, 17:00
Sebastian Szczypiński 15, Robert Pokrzywnicki 60, Mateusz Ginap 70, Jakub Rogowski 90 - Jarosław Berk 6
Kormoran Zwierzewo 5-2 Płomień Turznica 28 lipca, 18:00
Daniel Prejs 16, Paweł Śnieżawski 27, Łukasz Kalwiński 49, Michał Maj 56, Rafał Farasiewicz 82 - Adrian Sadowski 20, Karol Narojczyk 90
Reduta Bisztynek 3-3 Granica Bezledy 29 lipca, 17:00
pd. k. 2-4
Krzysztof Zalewski 33, Mateusz Bruj 68, Tymoteusz Tomasik 100 - Radosław Kurywczak 21, 87, Michał Kurywczak 118
Avista Łążyn 1-2 Radomniak Radomno 29 lipca, 17:00
Marek Wierzbowski 84 - Cezary Cabaj 70, Damian Hajduk 75
Lider Złotowo 0-5 GSZS Rybno 29 lipca, 17:00
Mateusz Łożyński 12, 78, Adrian Zasadzki 30, Daniel Orzechowski 44, Bazyli Jabłonowski 66
MKS Jeziorany 2-4 Wilczek Wilkowo 29 lipca, 17:00
Wojciech Majacki 34, 53 - Mariusz Grabowski 8, 47, 75, Kamil Jankiewicz 90
Polonia Lidzbark Warmiński 3-1 Łyna Sępopol 29 lipca, 17:00
Kamil Biernacki 30, Krzysztof Zapał 66, Abdułła Abdułgalimow 89 - Mateusz Widnicki 42
MKS Ruciane-Nida 0-3 Żagiel Piecki 29 lipca, 17:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie przygotowali boiska
Start Nidzica 1-0 Polonia Iłowo 29 lipca, 17:00
Daniel Pawęcki 57
Sokół II Ostróda 0-3 ITS Jeziorak Iława
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Fortuna Dorotowo Gągławki 0-2 GKS Stawiguda 29 lipca, 17:00
Bartłomiej Piórkowski 36, 56
Victoria Rychliki 2-1 Huragan II Morąg 29 lipca, 17:00
Konrad Zaremba 85, Marcin Gierczak 90 - Piotr Gębala 13
Start Kruklanki 0-8 Czarni Olecko 29 lipca, 17:00
Michał Sadłowski 8, Michał Wargala 9, Arkadiusz Cichocki 22, 29, 38, 58, 88, Radosław Czajko 62
Żak Jamielnik 0-5 Osa Ząbrowo 29 lipca, 17:00
Cezary Dedek 6, 85, Adam Harmaciński 20, 34, Mariusz Wenderski 28

I runda - 5 sierpnia

LKS Różnowo 3-0 Pisa Barczewo 5 sierpnia, 17:00
(wo)
Rafał Wytrykowski 70 (k)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpili nieuprawieni zawodnicy
Mazur Pisz 0-3 Znicz Biała Piska 5 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
SKS Szczytno 5-2 Tęcza Biskupiec 5 sierpnia, 17:00
Mariusz Miłek 14, 79, Nikodem Wożniak 23, Jakub Kulesik 50, 64 - Jakub Ciuńczyk 40, Kamil Chyczewski 58
Dąb Kadyny 1-2 Zatoka Braniewo 5 sierpnia, 17:00
Bartosz Mróz 33 - Marcin Śniegocki 4, Łukasz Wolak 27
Polonia Pasłęk 2-5 Concordia Elbląg 5 sierpnia, 17:00
Jakub Błażewicz 44, 58 - Kacper Łazaj 31, 77, 87, Paweł Pelc 38, Jakub Konieczki 89
Śniardwy Orzysz 2-4 Mamry Giżycko 5 sierpnia, 17:00
pd.
Piotr Kowalczyk 19, 40 - Patryk Kleczkowski 46 (s), Krystian Wiszniewski 88, Mateusz Szczerba 110, Mariusz Rutkowski 118
Czarni Olecko 0-1 Rominta Gołdap 5 sierpnia, 17:00
Tomasz Kamiński 86
Victoria Rychliki 3-0 Pomowiec Gronowo Elbląskie
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Vęgoria Węgorzewo 1-5 Granica Kętrzyn 5 sierpnia, 17:00
Szymon Walaszczyk 78 - Paweł Miłoszewski 7, 14, Damian Awtuch 49, Łukasz Swacha-Sock 57, 64
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 MKS Korsze 4 sierpnia, 17:30
Piotr Trafarski 39, Konrad Szerszeń 58, Krzysztof Łokietek 74
GSZS Rybno 0-1 Motor Lubawa 5 sierpnia, 15:00
Paweł Tomkiewicz 22
Ewingi Zalewo 2-2 Tęcza Miłomłyn 5 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Jakub Urbański 11, Paweł Kamiński 30 - Rafał Gołębiewski 45, Bartłomiej Kiljański 90
Żagiel Piecki 0-2 Mrągowia Mrągowo 5 sierpnia, 17:00
Dawid Mikulak 57, Paweł Aleksandrowicz 85
GKS Stawiguda 1-6 Błękitni Pasym 5 sierpnia, 17:00
Łukasz Gorgol 70 - Patrycjusz Malanowski 12, 68, 80, Radosław Górecki 22, Mateusz Kędzierski 40, Aleksander Dobrzyński 55
Wilczek Wilkowo 1-2 Orlęta Reszel 5 sierpnia, 17:00
Mariusz Grabowski 64 (k) - Adam Kapusta 15, 89
Czarni Rudzienice 1-5 Unia Susz 5 sierpnia, 17:00
Krystian Wrześniak 24 - Aleksander Kowalczyk 16, Michał Kwiatkowski 45, Marcin Karczewski 59, Krystian Staniec 72, Nikodem Manthey 88
Start Nidzica 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 5 sierpnia, 17:00
Jakub Chlewiński 53, Dominik Bróździński 83
Osa Ząbrowo 1-3 ITS Jeziorak Iława 5 sierpnia, 17:00
Kamil Solecki 90 - Wojciech Figurski 48, Łukasz Suchocki 55, Daniel Madej 86
w Iławie; Osa gospodarzem
Olimpia Olsztynek 5-3 Radomniak Radomno 5 sierpnia, 17:00
Kacper Golks 17, Bartosz Dobroński 32, 40, 48, Dawid Kowalczyk 86 - Przemysław Górzyński 12, 36, Paweł Orzepowski 56
DKS Dobre Miasto 1-2 Cresovia Górowo Iławeckie 5 sierpnia, 17:00
Michał Dalecki 23 - Adam Danilewicz 38, Paweł Szymański 53
KS Wojciechy 0-3 Granica Bezledy 5 sierpnia, 17:00
Robert Daszkiewicz 45, Kamil Brzostek 53, Krystian Dobrowolski 59
GLKS Jonkowo 0-2 Kormoran Zwierzewo 4 sierpnia, 18:00
Paweł Dębski 63, Kamil Maliszewski 80

II runda - 30 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2017, 15:00 - siedziba WMZPN)

LKS Różnowo 6-2 Granica Kętrzyn 30 sierpnia, 17:00
Bartosz Bartkowski 18, Mateusz Czorniej 38, 54, 60, Grzegorz Walkiewicz 50, Jarosław Misiurek 75 - Marcin Dwulat 22, Tomasz Bobrowski 69
Mrągowia Mrągowo 1-4 Znicz Biała Piska 30 sierpnia, 17:00
Łukasz Michałowski 25 - Marcin Denert 53, Paweł Adamiec 65 (k), Mateusz Jambrzycki 78, Wasilij Żurniewicz 83
MKS Korsze 1-1 Rominta Gołdap 30 sierpnia, 17:00
k. 3-2
Krzysztof Łokietek 22 - Krzysztof Łokietek 63 (s)
Orlęta Reszel 3-4 Mamry Giżycko 30 sierpnia, 17:00
Marceli Kowalski 21, Krystian Oleszko 25, Mateusz Kozoń 30 - Marek Pachucki 35, Błażej Drężek 47, Krystian Wiszniewski 49, Mariusz Rutkowski 82
Granica Bezledy 0-11 Zatoka Braniewo 30 sierpnia, 17:00
Łukasz Wolak 5, 8, 15, Daniel Komorowski 14, 44, Wojciech Kimso 47, Marcin Śniegocki 49, Piotr Lewandowski 51, Damian Ruda 75, Jakub Ruda 85, Bogdan Wieliczko 89
Ewingi Zalewo 5-2 Cresovia Górowo Iławeckie 30 sierpnia, 17:00
Łukasz Buder 53, Marcin Sawicki 66, Mariusz Gardys 68, 90, Paweł Kamiński 90 - Paweł Szymański 32, Daniel Wierzbowski 47
Victoria Rychliki 1-4 Concordia Elbląg 30 sierpnia, 17:00
Sebastian Lepak 45 - Mariusz Pelc 4, Kacper Łazaj 63, 72, Dawid Załucki 87
ITS Jeziorak Iława 7-0 SKS Szczytno 30 sierpnia, 17:00
Łukasz Suchocki 7, 62, Daniel Madej 45, Wojciech Figurski 75, 77, Łukasz Święty 82, Marcin Żarnoch 90 (s)
Unia Susz 2-1 Motor Lubawa 30 sierpnia, 17:00
Aleksander Kowalczyk 18 (k), Marcin Karczewski 87 - Paweł Tomkiewicz 36
Start Nidzica 4-1 Kormoran Zwierzewo 30 sierpnia, 17:00
Jakub Chlewiński 11, Kamil Michalski 17, 39, Dominik Bróździński 34 - Kamil Maliszewski 7
Olimpia Olsztynek 2-1 Błękitni Pasym 30 sierpnia, 17:00
pd.
Arkadiusz Ożóg 61, Piotr Żórański 103 - Szymon Kowalski 45

III runda - 13 września
(Losowanie - 1 września 2017, 15:00 - siedziba WMZPN)

MKS Korsze 1-3 MKS Ełk 13 września, 15:30
Paweł Sawicki 56 - Ołeksandr Berezowśkyj 30, Kacper Jagłowski 33, Piotr Rogala 36 (k)
Mamry Giżycko 0-3 Znicz Biała Piska 13 września, 15:30
Paweł Dymiński 76, Konrad Radzikowski 78, 84
w Białej Piskiej; Mamry gospodarzem
Start Nidzica 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 września, 15:30
Bartosz Dyszy 45, Przemysław Jurków 57, Kamil Sternicki 80
ITS Jeziorak Iława 0-4 GKS Wikielec 13 września, 15:30
Piotr Wypniewski 28, Cezary Nowiński 45, Piotr Kacperek 77, Arkadiusz Koprucki 82
Olimpia Olsztynek 1-3 Unia Susz 13 września, 15:30
Łukasz Malanowski 13 - Szymon Hanas 39, Marcin Karczewski 42, Michał Jakubiak 49 (s)
Sokół Ostróda 6-0 Concordia Elbląg 13 września, 18:00
Arkadiusz Ciach 8, Kamil Zalewski 15, 36, 45, Kamil Maternik 39, Karol Roszkiewicz 59
Zatoka Braniewo 1-3 Huragan Morąg 13 września, 15:30
Marcin Śniegocki 81 - Piotr Karłowicz 6, Giovani Parizotto 36, João Criciúma 86
Ewingi Zalewo 0-3 LKS Różnowo 13 września, 15:30
Dawid Pietkiewicz 10, 21, 34

1/4 finału - 25 kwietnia

1/2 finału - 16 maja

Finał - 6 czerwca

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas