[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN

Runda wstępna - 20 sierpnia

GKS Szumowo 1-6 Narew Choroszcz 20 sierpnia, 16:00
Lambada Choroszcz 6-2 Pasja Kleosin 20 sierpnia, 16:00
Biel Jeziorko 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 20 sierpnia, 16:00
(wo)
nie odbył się
Orły Kulesze Kościelne 0-2 Orzeł Tykocin 18 sierpnia, 18:15
Orzeł Kleszczele 3-0 Husar Nurzec 20 sierpnia, 16:00
(wo)
Rafał Starosielnik 90 - Marcin Żornaczuk 13, Krzysztof Jezierski 77, Rafał Zalewski 86, 88
na boisku 1-4
GKS Orla 0-2 Kolejarz Czeremcha 20 sierpnia, 16:00
Mateusz Samosiuk 44, Krzysztof Korowaj 69
Iskra Wyszki 0-3 Tur II Bielsk Podlaski 20 sierpnia, 16:00
Mateusz Jakubowski 54, Mateusz Pradyszczuk 55, Robert Żukowski 69
Unia Ciechanowiec 3-0 KS Sokoły 19 sierpnia, 18:00
(wo)
Adrian Jadłowski 44, Przemysław Łyskawy 78
na boisku 2-0
Grab Janówka 0-3 Polonia Raczki 20 sierpnia, 16:00
Sebastian Jankowski 49, 86, Damian Ostaszewski 75
KS Grabówka 3-2 UM Krynki 20 sierpnia, 16:00
Tomasz Jasielczuk 9, 87, Dawid Jarmoszko 18 - Krzysztof Kirejczyk 42, Przemysław Szymanowicz 55
Sudovia Szudziałowo 2-5 Pogranicze Kuźnica Białostocka 20 sierpnia, 16:00
Przemysław Czeremcha 8, Krzysztof Prymaka 57 - Krzysztof Uściłko 22, Bartosz Bobowik 42, 86, Krystian Izdebski 65, Paweł Wysztygiel 90
Hetman II Białystok 3-0 Supraślanka Supraśl 20 sierpnia, 16:00
(wo)
nieznany ? - Karol Maksimowicz ?, Dominik Toczydłowski ?, ?
na boisku 1-3

1/32 finału - 30 sierpnia

Hetman II Białystok 1-3 Piast Białystok 30 sierpnia, 17:00
Adrian Rębacz 65 - Mateusz Krzynówek 21, 27, Piotr Kateusz 24
Orzeł Kleszczele 0-14 MKS Mielnik 30 sierpnia, 17:00
Marcin Iwaniuk 11, 33, 89, Dominik Polak 14, 21, Jakub Andryszek 18, 37, 62, 86, Łukasz Treszczotko 30, Maciej Radziszewski 35, 85, Mateusz Borzym 39, 46
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-4 Sokół 1946 Sokółka 30 sierpnia, 17:00
Bartosz Bobowik 30, 73 - Kamil Kul 39, Paweł Stelmaszek 42, 85, Piotr Andrzejewski 75
KS Grabówka 0-5 Hetman Białystok 30 sierpnia, 17:00
Kamil Żyliński 22, Filip Tarnogórski 43, 57, Mateusz Mieczkowski 51, 90
Polonia Raczki 4-2 Kora Korycin 30 sierpnia, 17:00
Tomasz Babkowski 47, 74, Sebastian Jankowski 61, Kamil Mucharski 85 - Sławomir Popowski 43, Kamil Zalesko 90
Unia Ciechanowiec 1-6 Orlęta Czyżew 30 sierpnia, 17:00
Paweł Marcinkowski 67 - Michał Kazimierczuk 10, 86, Rafał Dmochowski 30, 40, Bartosz Nowowiejski 78, Łukasz Łukasiuk 90
Tur II Bielsk Podlaski 4-3 Rudnia Zabłudów 30 sierpnia, 17:00
Mateusz Jakubowski 43, 84, Mateusz Pradyszczuk 50, Igor Aleksiejuk 90 - Łukasz Łoszakiewicz 52, Dawid Czurak 65, Marek Muklewicz 70
Kolejarz Czeremcha 2-3 Żubr Drohiczyn 30 sierpnia, 17:00
Andrzej Kaliszewicz 8, 15 - Łukasz Borzym 19, 45, Grzegorz Sielewonowski 29
Orzeł Tykocin 0-6 Krypnianka Krypno 6 września, 17:00
Karol Domalewski 3, Krystian Czerech 9, 77, Karol Lenczewski 59, Patryk Kaczyński 67, 74
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany
Lambada Choroszcz 2-4 Korona Dobrzyniewo Duże 6 września, 18:00
Narew Choroszcz 3-0 Hetman Tykocin 30 sierpnia, 17:00
Piotr Szumkowski 9, Adam Recko 56, Karol Kamieński 85
Biel Jeziorko 1-2 KS Śniadowo 30 sierpnia, 17:00
LZS Narewka 4-3 Puszcza Hajnówka 30 sierpnia, 17:00
pd.
Damian Wasiluk 28, Adrian Turowski 50, 75, 105 - Tomasz Hudoń 10, Marcin Banicki 12, 30
Czarni Czarna Białostocka 4-2 Jasion Jasionówka 30 sierpnia, 17:00
Bartosz Gliński 3, Tomasz Kosicki 59, Dariusz Marcinowicz 65, Szymon Wołyniec 84 - Leszek Zawadzki 6, Rafał Zalewski 13
Pomorzanka Sejny 1-5 Wigry II Suwałki 30 sierpnia, 17:00
Robert Dochód 77 - Bartosz Gużewski 5, 22, Przemysław Żukowski 32, Rafał Perka 57, Wojciech Bil 90

1/16 finału - 13 września

Narew Choroszcz 1-2 Promień Mońki 13 września, 18:30
Paweł Kieżel 34 - Jacek Maciorowski 25, Damian Purta 57
Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 Warmia Grajewo 20 września, 16:00
Sebastian Kalinowski 65
w pierwotnym terminie (13 września, 16:00) odwołany
KS Śniadowo 0-4 Olimpia Zambrów 13 września, 16:00
Przemysław Jastrzębski 34, Mateusz Prolejko 35, Rafał Babul 72, Michał Domański 75
Krypnianka Krypno 1-0 Wissa Szczuczyn 13 września, 16:00
Jakub Woźniewski 45
MKS Mielnik 2-4 Tur Bielsk Podlaski 13 września, 16:00
Łukasz Pawluczuk 6, Mateusz Wielogórski 83 - Mateusz Nakielski 30, 76, Karol Kosiński 43, Łukasz Popiołek 74
Żubr Drohiczyn 1-3 Cresovia Siemiatycze 13 września, 16:00
pd.
Grzegorz Sielewonowski 14 - Grzegorz Gołubkiewicz 71, Daniel Barwiejuk 113, 117
Tur II Bielsk Podlaski 1-4 Sparta 1951 Szepietowo 14 września, 16:30
pd.
Rafał Perkowski 63 - Wojciech Kowalczyk 26, Emil Gołaszewski 93, 107, Marcin Jamiołkowski 115
Orlęta Czyżew 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 września, 16:00
Karol Janik 8, Tomasz Rogowski 29, Karol Styś 41, Michał Grochowski 72
Polonia Raczki 0-7 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 września, 16:00
Krzysztof Biernacki 45, Michał Łabieniec 57, 76, 83, Dawid Tochwin 62, Mateusz Sołowiej 64, Damian Siejda 70 (s)
Hetman Białystok 2-0 Pogoń Łapy 20 września, 17:30
Mateusz Mieczkowski 80, Rafał Mróz 84
Sokół 1946 Sokółka 1-2 KS Wasilków 20 września, 18:00
Konrad Jelski 73 - Dawid Śliwowski 67, Bartosz Dudziński 90
Piast Białystok 4-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 września, 19:00
Jakub Gierasimczuk 21, 60, Piotr Kateusz 30, Emil Czarnowski 39 - Paweł Suszczyński 71
Czarni Czarna Białostocka 3-0 Biebrza Goniądz 13 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LZS Narewka 0-3 KS Michałowo 14 września, 19:00
Damian Grabowski 9, 12, Kirił Stolik 78
Wigry II Suwałki 4-1 Sparta Augustów 13 września, 16:00
Paweł Stasiński 6, Adrian Piekarski 31, Przemysław Żukowski 71, Maciej Radaszkiewicz 87 - Wojciech Mickiewicz 28
Orzeł Kolno 1-3 ŁKS 1926 Łomża 13 września, 16:00
Adrian Gwiazda 57 - Michał Tarnowski 50, 75, Tomasz Brzozowski 55

1/8 finału - 4 października

Korona Dobrzyniewo Duże 0-10 Olimpia Zambrów 4 października, 15:00
Mateusz Jastrzębski 8, 32, Rafał Babul 12, 14, 45, 80, Przemysław Jastrzębski 61, Kamil Jackiewicz 81, 84, 90
Krypnianka Krypno 1-3 Promień Mońki 4 października, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-3 Wigry II Suwałki 4 października, 15:00
Ernest Słoma 36 - Radosław Ołów 14, 33, Wojciech Bil 89
Hetman Białystok 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 października, 15:00
pd.
Szymon Leszek 86 - Kamil Stankiewicz 32, Karol Janik 102
Piast Białystok 0-2 KS Wasilków 4 października, 20:30
Kamil Yamaguchi 42, Adam Wydzierzecki 90
Czarni Czarna Białostocka 1-3 KS Michałowo 4 października, 15:00
Przemysław Koźlik 47 (s) - Paweł Wołczyński 3, Maciej Kondracki 39, 67
Cresovia Siemiatycze 0-4 Tur Bielsk Podlaski 4 października, 15:00
Łukasz Popiołek 45, Andrzej Kosiński 59, Paweł Drażba 74, 82
Sparta 1951 Szepietowo 1-5 ŁKS 1926 Łomża 4 października, 15:00
Emil Gołaszewski 7 - Marcin Świderski 21, Marek Kaliszewski 33, Rafał Grabowski 63, Damian Gałązka 70, Michał Tarnowski 73

1/4 finału - 18 kwietnia

Wigry II Suwałki 0-2 ŁKS 1926 Łomża 18 kwietnia, 16:00
Marcin Świderski ?, Michał Sadowski ?
Promień Mońki 0-4 Olimpia Zambrów 18 kwietnia, 16:00
Mateusz Jastrzębski 21, 55, Kamil Zalewski 57, 73
KS Michałowo 0-1 Tur Bielsk Podlaski 25 kwietnia, 17:00
Maciej Zieniewicz 47
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 KS Wasilków 18 kwietnia, 17:00
Fabian Gosk 56

1/2 finału - 9 maja

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Tur Bielsk Podlaski 9 maja, 17:00
Piotr Faszczewski 86 (k) - Łukasz Popiołek 21, Karol Kosiński 42
ŁKS 1926 Łomża 2-2 Olimpia Zambrów 9 maja, 17:00
pd. k. 4-5
Damian Gałązka 84, Reinaldo Melão 89 - Patryk Koncewicz 8, Michał Kuczałek 61

Finał - 30 maja

Tur Bielsk Podlaski 4-3 Olimpia Zambrów 30 maja, 17:00
pd.
Andrzej Kosiński 60, Piotr Kosiński 83, Karol Kosiński 85, Marcin Fiedorowicz 92 - Michał Hryszko 39, Kamil Jackiewicz 69, Mateusz Jastrzębski 75
w Bielsku Podlaskim

Puchar Polski 2018/2019

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas