[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 15 sierpnia

Strażak Bidziny 3-2 GOKiS Masłów 15 sierpnia, 17:00
pd.
Jacek Bińczak 12, Piotr Kubacki 22, Tomasz Zygmunt 114 - Tomasz Janyst 40, Krystian Strząbała 44
Zryw Zbigniewice 2-3 GKS Górno 15 sierpnia, 17:00
Wiktor Piątkowski 20, Sylwester Pacholczak 40 - Przemysław Kowalik 15, Piotr Wąś 54, Patryk Jaworski 83
Top-Spin Promnik 6-2 Zryw Skroniów 15 sierpnia, 17:00
Grzegorz Ernestowicz 14, 43, Łukasz Stępień 30, Piotr Śliwa 35, Grzegorz Wolder 73, Mateusz Ciołak 82 - Bartłomiej Niedziela 75, Robert Łoboda 85
ŁKS II Łagów 2-3 Sokół Rykoszyn 15 sierpnia, 11:00
Mateusz Żak 73, Marcin Wasik 86 (k) - Marcin Snoch 10, Kamil Domagała 30, Piotr Wilk 82
Czarnovia Kielce 0-4 Piast Chęciny 15 sierpnia, 15:30
Jan Juzuń 28, Norbert Jaworski 70, Przemysław Niechciał 75 (k), Grzegorz Włosiński 90
GKS Imielno 3-2 Zorza Tempo Pacanów 15 sierpnia, 11:00
Adrian Stępień 5, Kamil Woliński 60, Sebastian Stachurski 84 - Konrad Kopacki 37, Kamil Mazur 90
Granat Borki 2-0 Victoria Mniów 15 sierpnia, 17:00
Seweryn Guzy 44, 60
KS Smyków 3-1 Nida Sobków 15 sierpnia, 17:00
Damian Dulewicz 75, Wiktor Zbróg 80, Kamil Dulewicz 90 - Przemysław Stępień 70
LKS Bolmin 1-2 Piaskowianka Piaski 23 sierpnia, 17:30
pd.
Mariusz Paluch 70 - Albert Gajos 20, Kacper Skowronek 104
Płomień Wólka Kłucka 0-6 Nida Oksa 15 sierpnia, 17:00
Andrzej Kusaj 15, Aleksander Karpiński 52, 63, 80, Paweł Jaskólski 55, Tomasz Kusaj 90
Samson Samsonów 1-2 ŁKS Łopuszno 15 sierpnia, 17:00
Karol Piwowarczyk 30 - Paweł Doroszko 19, Karol Łapot 63
Strzelec Chroberz 3-0 Jawornik Gorzków 15 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Skalbmierz 3-3 Nidzica Dobiesławice 15 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-4
Kamil Olesiński 25, Łukasz Łakota 78, Krzysztof Kozieł 100 - Przemysław Nowak 16, 85, Grzegorz Tomczyk 105
GKS Obrazów 8-1 Pogoń 1945 II Staszów 15 sierpnia, 17:00
Piotr Sadok 30, 50, Damian Lipiec 40, 60, 80, 88, Łukasz Mazur 65, Marcin Woś 85 - Mateusz Ogórek 28
Wisła II Sandomierz 1-3 LZS Samborzec 15 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Drapsa 70 - Wiktor Nasternak 65, Wojciech Gawroński 72, Daniel Kuciński 80
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Koprzywianka Koprzywnica
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Tęcza Gowarczów 1-1 Strażak Skarżysko-Kamienna 15 sierpnia, 11:30
k. 5-4
Bartłomiej Sidor 75 (k) - Paweł Gałązka 19
UKS Baćkowice 4-3 FKS Łazy (Starachowice) 15 sierpnia, 17:00
Bartosz Siwoń 9, Damian Łata 24, 90, Damian Papaj 40 - nieznany ?, ?, ?
Korona II Kielce - Dąb Nagłowice 16 sierpnia, 17:00
nie odbył się
Korona III Kielce 1-4 Astra Piekoszów 23 sierpnia, 17:00
Kacper Rogoziński 87 - Jakub Bodzioch 25, 70, 90, Jakub Woźniak 63

II runda - 6 września

Strażak Bidziny 2-3 Klimontowianka Klimontów 6 września, 16:30
Jakub Guzik 20, Dawid Łabuz 58 - Jacek Rożek 68, 75, Maciej Kiliański 80
GKS Górno 0-2 Star Starachowice 6 września, 16:30
Bartosz Sęga 40, Mateusz Duda 90
Top-Spin Promnik 6-3 Orlicz Suchedniów 6 września, 16:30
pd.
Paweł Ślusarczyk 39, Artur Gaweł 54, Grzegorz Wolder 75, 93, Michał Piotrowski 110, Bartosz Zapała 115 - Paweł Jarząb 26, Michał Bator 49 (k), Mateusz Sikora 68
GKS Imielno 4-1 Piast Chęciny 5 września, 17:00
Przemysław Błaszkiewicz 13, Kamil Woliński 58, 77, Dawid Karasek 64 - Marcin Jakóbczyk 25
Granat Borki 0-2 Sokół Rykoszyn 6 września, 16:30
Kamil Domagała 10, Piotr Wilk 85
KS Smyków 3-2 Wicher Miedziana Góra 6 września, 16:30
Damian Dulewicz 20, 40, Wiktor Zbróg 65 - Piotr Salwa 70, Stanisław Pałka 81
Wisła Nowy Korczyn 4-2 Polanie Pierzchnica 6 września, 16:30
pd.
Rafał Charyga 25, 35, 118, Arkadiusz Charyga 100 - nieznany ?, ?
Nida Oksa 1-5 ŁKS Łopuszno 6 września, 16:30
Cezary Copiak 88 - Szymon Gad 12, Wiktor Soboń 55 (k), Kamil Wijas 60, Mateusz Kaniowski 62, Konrad Wawrzycki 80
Orlęta Kielce 3-0 GKS Rudki 6 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Strzelec Chroberz 0-3 Piast Stopnica 6 września, 17:00
Wojciech Jędo 47, Krzysztof Kawa 80, Kamil Potyrało 90
Nidzica Dobiesławice 2-2 Zenit Chmielnik 6 września, 16:30
pd. k. 3-2
Daniel Kuciński 85, Damian Mądry 120 - Arkadiusz Michałowski 50, Jakub Jedlikowski 95
GKS Obrazów 1-6 OKS Opatów 6 września, 16:30
nieznany ? - Kacper Librowski 5, 82, Jakub Ożdżyński 14, Michał Pawlik 29, Jakub Łowicki 34, Damian Szewczyk 85
LZS Samborzec 2-2 Świt Ćmielów 6 września, 16:30
pd. k. 10-11
Daniel Kuciński 85, Damian Mądry 120 - Arkadiusz Michałowski 50, Jakub Jedlikowski 95
Koprzywianka Koprzywnica 1-6 Stal Kunów 6 września, 16:30
nieznany ? - Damian Cholewiński 3, Adam Witek 15, 16, Jakub Ostrowski 30, Albert Pocheć 45, 70
Tęcza Gowarczów 3-0 Bucovia Bukowa 6 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
UKS Baćkowice 1-4 Sparta Dwikozy 6 września, 16:30
Damian Łata 55 - Adam Ciak 30 (k), 90, Mateusz Majewski 82, Adrian Chorab 90
Piaskowianka Piaski 6-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 6 września, 16:30
Sebastian Baran 3, 15, Przemysław Harłap 8, 85, Damian Szmalec 30 (k), nieznany 90 (s)
Korona II Kielce 9-1 Lechia Strawczyn 6 września, 16:30
Bartosz Gawlik 5, Piotr Pierzchała 11, Grzegorz Pańszczyk 55, 75, 80, Wiktor Brożyna 63, Cezary Matuszewski 65, Artur Piróg 72, Mateusz Smuga 90 - Albert Zajęcki 32
Gród Ćmińsk 2-3 Astra Piekoszów 6 września, 16:30
pd.
nieznany ?, ? - Marcin Blicharski 45, Marcel Trojanowski 75, Sebastian Blicharski 110

III runda - 20 września

Star Starachowice 8-1 Nidzianka Bieliny 27 września, 15:30
Bartłomiej Koźlik 7, Emil Gołyski 11, Bartosz Sęga 15 (k), 21, Filip Niewczas 36, Mateusz Duda 47, Konrad Wójtowicz 63, 77 - Dominik Sito 71
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Imielno 0-4 Lubrzanka Kajetanów 20 września, 16:00
Tichomir Czeneszkow 4, 23, 54, Bartłomiej Salwa 73
Sokół Rykoszyn 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 20 września, 16:00
pd.
Kamil Domagała 25 - Mateusz Krężołek 71, 101, Wojciech Niebudek 120
KS Smyków 1-8 Naprzód Jędrzejów 20 września, 16:00
nieznany 65 - Dominik Butenko 12, 18, 20, 82, Jakub Foremnik 14, Tomasz Iwański 37, 52, Konrad Czarnecki 90
Wisła Nowy Korczyn 9-3 Piast Stopnica 20 września, 16:00
Arkadiusz Charyga 10, Rafał Charyga 20, 30, 38, 60, 85, 90, Michał Krzemiński 70, Dominik Domagała 75 - Wojciech Jędo 15, Andrzej Segda 44, Adrian Jankoski 60
ŁKS Łopuszno 1-2 Unia Sędziszów 4 października, 15:30
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 września, 15:30 odwołany)
Orlęta Kielce 7-3 OKS Opatów 20 września, 16:00
Dariusz Brzozowski 15, 56, Marcin Szyszka 19, Tomasz Gaj 21, 60, Daniel Gładysz 66, Jakub Urban 81 - Kacper Wigrowski 12, Dawid Banasiewicz 47, Damian Szewczyk 76
Stal Kunów 2-3 Łysica Bodzentyn 20 września, 16:00
Adam Witek 51, Ernest Klauziński 70 - Dariusz Anduła 35, 58, Mirosław Kalista 82
Nidzica Dobiesławice 1-5 Sparta Kazimierza Wielka 20 września, 16:00
nieznany ? - Mariusz Sierakowski 35, Dawid Byrski 48, 56, Dariusz Zawadzki 75 (k), Diemé Yahiya 89 (k)
Piaskowianka Piaski 2-1 Moravia Morawica 20 września, 16:00
pd.
Sebastian Jędrzejak 75, Michał Putowski 110 - Arkadiusz Terech 34
Tęcza Gowarczów 1-3 Partyzant Radoszyce 27 września, 15:30
Mateusz Cieślik 75 - Bartosz Sosiński 20, Jakub Kos 50, Hubert Laskowski 60
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany
Korona II Kielce 1-2 Nida Pińczów 20 września, 16:00
Paweł Rogula 58 (k) - Karol Dudzik 84, 89
Klimontowianka Klimontów 2-1 Pogoń 1945 Staszów 20 września, 16:00
Karol Borycki 12 (k), Piotr Ferens 80 - Dawid Koszela 65
Sparta Dwikozy 0-2 Alit Ożarów 27 września, 15:30
Tomasz Woźniak 87, Jakub Mażysz 90 (k)
Top-Spin Promnik 4-2 Hetman Włoszczowa 27 września, 15:30
Paweł Ślusarczyk 5, 7, 60, Michał Piotrowski 75 - Mateusz Małek 40, Tomasz Matuszewski 82
Świt Ćmielów 0-3 Kamienna Brody 27 września, 15:30
Piotr Frańczak 35, 80, Artur Kidoń 66
Astra Piekoszów 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 27 września, 15:30
(wo)
Jakub Bodzioch 2, 14, Sebastian Blicharski 73 - Artur Kuliński 55
na boisku 3-1

IV runda - 18 października

Top-Spin Promnik 1-7 Lubrzanka Kajetanów 18 października, 15:00
Grzegorz Wolder 72 - Wojciech Supierz 20, 65, Bartłomiej Bęben 30 (k), 46, Dariusz Kozubek 40, Michał Bracha 70, Patryk Kumor 80
Piaskowianka Piaski 1-5 Naprzód Jędrzejów 18 października, 15:00
Mikołaj Gołębiowski 75 - Piotr Pawłowski 28 (k), Tomasz Iwański 42 (k), 65 (k), Mateusz Fryc 73, Karol Gilewski 83
Orlęta Kielce 1-4 Nida Pińczów 18 października, 15:00
Tomasz Paździor 22 - Tomasz Paździor 38 (s), Norbert Wołczyk 76, Karol Dudzik 82, Adrian Brzezoń 85
Wisła Nowy Korczyn 0-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 18 października, 15:00
Mateusz Krężołek 1, Dominik Szewczyk 12, Karol Bujak 50, Paweł Ślefarski 90
Star Starachowice 1-3 Neptun Końskie 25 października, 15:00
pd.
Piotr Zieliński 90 (k) - Mariusz Fabjański 90, Ernest Supierz 105, Karol Armata 107
Sparta Kazimierza Wielka 1-6 Unia Sędziszów 18 października, 15:00
Rafał Stępień 75 - Tomasz Nartowski 32, 54, Wojciech Zapalski 42, Sebastian Hajduk 64, Patryk Ślęzak 68, Tomasz Pawlikowski 90
Klimontowianka Klimontów 1-3 Alit Ożarów 18 października, 15:00
pd.
Jacek Rożek 45 - Kamil Bełczowski 45, Michał Kamiński 103, Michał Hołody 108
Kamienna Brody 2-1 Łysica Bodzentyn 18 października, 15:00
Kamil Dziadowicz 85 (k), 90 - Dominik Chrzanowski 45
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Partyzant Radoszyce 25 października, 15:00
pd.
Kamil Uciński 26, 116 - Bartosz Sosiński 52

V runda - 3-4 marca

Unia Sędziszów 0-5 Czarni Połaniec 4 kwietnia, 16:30
Bartłomiej Miazga 35, 36, Dawid Stypa 51, 65, Mikołaj Muniak 81
w pierwotnym terminie (4 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit Ożarów 2-5 Wisła Sandomierz 4 kwietnia, 16:30
Jakub Mażysz 36, Michał Kamiński 52 (k) - Marcin Sudy 9, Piotr Ferens 19, Michał Mokrzycki 47 (k), Jakub Łata 63, Dawid Korona 76
w pierwotnym terminie (3 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 3-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 kwietnia, 16:30
Karol Gągorowski 14, Michał 44 (k), Filip Borowski 69
w pierwotnym terminie (3 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jędrzejów 0-3 ŁKS Łagów 4 kwietnia, 16:30
Bartosz Malinowski 65, 75, 83
w pierwotnym terminie (4 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granat Skarżysko-Kamienna 1-4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 kwietnia, 16:30
Damian Mężyk 66 (s) - Dawid Kamiński 1, Damian Mężyk 50, Mateusz Mąka 77 (k), Michał Grunt 81
w pierwotnym terminie (3 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Neptun Końskie 4-2 Nida Pińczów 4 kwietnia, 16:30
pd.
Krzysztof Pach 73, Piotr Zieliński 80, Piotr Gardynik 108 (k), 115 (k) - Karol Dudzik 9, 14
w pierwotnym terminie (4 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubrzanka Kajetanów 0-1 Spartakus Daleszyce 4 kwietnia, 16:30
Kamil Blicharski 20
w pierwotnym terminie (4 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Kamienna Brody 25 marca, 13:00
Patryk Nowak 39
w pierwotnym terminie (4 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 kwietnia, 16:30) odwołany

1/4 finału - 9 maja

Czarni Połaniec 0-1 Wisła Sandomierz 9 maja, 17:00
Krzysztof Miroszka 16
Wierna Małogoszcz 2-4 ŁKS Łagów 9 maja, 17:00
Damian Bugno 7, Karol Gągorowski 89 (k) - Piotr Markowicz 15, Patryk Boksiński 25, 70, Bartosz Malinowski 62
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6-0 Neptun Końskie 9 maja, 17:30
Jakub Kapsa 14, Łukasz Jamróz 20, 43, Michał Grunt 50, Paweł Czajkowski 77, Mateusz Mąka 90 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Spartakus Daleszyce 1-0 Kamienna Brody 9 maja, 17:00
Mateusz Zawadzki 8 (k)

1/2 finału - 23 maja

ŁKS Łagów 0-3 Wisła Sandomierz 23 maja, 17:00
Piotr Poński 26, 58, Jakub Łata 61
w Sandomierzu; ŁKS gospodarzem
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Spartakus Daleszyce 23 maja, 17:00
Dawid Kamiński 45, 66, Paweł Czajkowski 81

Finał - 13 czerwca

Wisła Sandomierz 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 czerwca, 17:00
Patryk Róg 54
w Staszowie

Puchar Polski 2018/2019

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas