[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN

1/8 finału - 3 marca
(Losowanie - 24 listopada 2017 - siedziba Lubuskiego ZPN)

Lubuszanin Drezdenko 3-0 Korona Kożuchów 4 kwietnia, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Amator Bobrowniki 1-6 TS Przylep 4 kwietnia, 16:00
Patryk Zawojek 66 - Szymon Król 31, Patryk Walicht 33, Krzysztof Marczak 67, 74, Wojciech Zawistowski 70, Karol Łyczko 82 (k)
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Falubaz Zielona Góra 3 marca, 13:00
Mateusz Waltrowski 41 - Wojciech Okińczyc 43, 76
Czarni Witnica 3-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 kwietnia, 16:00
Patryk Łuś 27, 58, Artem Jakowenko 90 - Marcin Piec 43, Kamil Duchnowski 86
Błękitni Ołobok 0-2 Pogoń Świebodzin 4 kwietnia, 16:00
Adrian Topolski 21, Marcin Szymański 34
w pierwotnym terminie (3 marca, 13:00) odwołany
Sprotavia Szprotawa 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 4 kwietnia, 16:00
Kamil Mikita 7, Michał Sucharek 66
KP Piast Iłowa 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 4 kwietnia, 16:00
Breno 11 - Dominik Zakrzewski 15, Michał Świercz 59
Czarni Żagań 1-3 Ilanka Rzepin 4 kwietnia, 16:00
Janusz Szkarapat 90 - Mikołaj Kawecki 31, Adam Pokowski 50, Andrzej Pawłowski 69 (k)

1/4 finału - 18 kwietnia
(Losowanie - 24 listopada 2017 - siedziba Lubuskiego ZPN)

TS Przylep 4-0 Lubuszanin Drezdenko 18 kwietnia, 16:30
Sebastian Żukowski 29, Krzysztof Marczak 58, 60, Patryk Walicht 74
Czarni Witnica 1-8 Falubaz Zielona Góra 18 kwietnia, 16:30
Pogoń Świebodzin 1-2 Sprotavia Szprotawa 18 kwietnia, 16:30
Janusz Obuchanicz 28 - Bartosz Olejniczak 74, Maciej Brzeźniak 86
Ilanka Rzepin 0-0 Warta Gorzów Wielkopolski 18 kwietnia, 16:30
pd. k. 4-5

1/2 finału - 16 maja
(Losowanie - 24 listopada 2017 - siedziba Lubuskiego ZPN)

TS Przylep 0-2 Falubaz Zielona Góra 16 maja, 17:00
Wojciech Okińczyc 13, Jan Izdebski 90
Sprotavia Szprotawa 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 16 maja, 17:00
k. 2-3
Mariusz Ekiert 13 - Dominik Siwiński 45

Finał - 23 czerwca

Warta Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra 23 czerwca, 17:00
w Babimoście

Puchar Polski 2018/2019

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas