[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 13 sierpnia

Błękitni Dobiegniew 3-2 Noteć Stare Bielice 13 sierpnia, 18:00
Sebastian Ciszewski 6, Dawid Aleksandrowicz 33, Maciej Wojciechowski 76 - Łukasz Łojko 1 (k), Bartosz Bielawny 23
KS Stilon II Gorzów Wielkopolski 3-0 Lubniewiczanka Lubniewice 12 sierpnia, 18:00
Mariusz Hołub 3, 42, Adam Wyszowski 8
Delta Stare Polichno 4-2 SHR Wojcieszyce 13 sierpnia, 18:00
Jakub Michalak 3, 84, Emil Kurek 38, Radosław Bubniak 47 - Maciej Czyżewski 45, Adrian Krawczyński 60
KS Białcz 1-5 Róża Różanki 13 sierpnia, 18:00
Bartłomiej Wesołowski 86 - Hubert Brudz 18, 81, Marcin Awiżeń 59, Wojciech Trepczyński 64, 75
Juwenia Boczów 6-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie 13 sierpnia, 18:00
Kamil Miszon 51, 65, 69, Łukasz Gregoryński 75, Jakub Leszczyłowski 77, Michał Bieliński 85
Arka Mierzęcin 0-3 As Pieski 13 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 10-0
Uran Trzebicz 4-0 Leśnik Buszów 13 sierpnia, 18:00
Łukasz Wargin 7, 73, 75, Patryk Purzycki 19

II runda - 30 sierpnia
(Losowanie - 16 sierpnia 2017 - siedziba GOZPN)

Warta Jeżyki 3-5 Warta II Gorzów Wielkopolski 30 sierpnia, 17:30
Pogoń Krzeszyce 1-3 SKP Słubice 30 sierpnia, 17:30
Grzegorz Goździewski 18 - Mateusz Zając 49, Dominik Gabrysz 63, Michał Kalarus 70
FC Kursko 3-2 Sokół Gościm 30 sierpnia, 17:30
GKP Kłodawa 3-6 Złote Piaski Dzierżów 30 sierpnia, 17:30
EB Deszczno 3-0 Leśnik Lemierzyce
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
GKP Pszczew 3-0 As Pieski 30 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Gurzyński 2, 9, Kamil Minge 78
Leśnik Rąpin 1-14 Pogoń Skwierzyna 31 sierpnia, 17:30
Łucznik Strzelce Krajeńskie 6-3 Kosmos 78 Rudnica 30 sierpnia, 17:30
Muszelka Ogardy 4-0 Spartak Deszczno 30 sierpnia, 17:30
Błękitni Dobiegniew 0-3 LZS Bobrówko 30 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
KS Stilon II Gorzów Wielkopolski 5-1 Toroma Torzym 30 sierpnia, 17:30
Delta Stare Polichno 1-9 Orzeł Międzyrzecz 30 sierpnia, 17:30
Kamil Góra 41 - Damian Nowak 3, Hubert Mikołajczyk 11, 45, 87, nieznany 28, Mateusz Waltrowski 54, Tomasz Rzepa 55, 79, Paweł Twardowski 89
Juwenia Boczów 0-4 Zieloni Lubiechnia Wielka 30 sierpnia, 17:30
Róża Różanki 0-3 Czarni Witnica 30 sierpnia, 17:30
Michał Piśko 57, Dawid Grodzki 69, Jacek Urbaniak 80
Chrobry Drzeńsko 2-5 Polonia Słubice 30 sierpnia, 18:00
Warta Słońsk 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5 września, 17:30
pd. k. 4-3
Polonia Lipki Wielkie 5-7 Warta Gorzów Wielkopolski 30 sierpnia, 17:30
pd.
Odra Górzyca 1-5 Ilanka Rzepin 30 sierpnia, 17:30
Konrad Krupa 67 - Mateusz Pietruszyński 41, Mateusz Stefanowicz 57, Andrzej Pawłowski 65, Mateusz Nowaczewski 86, Oskar Wizowski 88
Uran Trzebicz 2-3 Zjednoczeni Przytoczna 6 września, 17:30
Meprozet Stare Kurowo 1-2 Lubuszanin Drezdenko 29 sierpnia, 17:30
Alan Gliński 9 - Jacek Głowaczewski 47, Wojciech Wypusz 71
GKS Bledzew 3-0 Radowiak Drezdenko 30 sierpnia, 17:30
(wo)
nie odbył się
Stal Sulęcin 0-2 Spójnia Ośno Lubuskie 30 sierpnia, 17:30

III runda - 13 września
Polonia Słubice - wolny los

SKP Słubice 0-5 Orzeł Międzyrzecz 13 września, 17:00
Hubert Mikołajczyk 45, Damian Nowak 64, Mateusz Waltrowski 66, Jakub Błaszczak 71, nieznany 84
GKS Bledzew 5-2 Warta Słońsk 13 września, 17:00
Warta II Gorzów Wielkopolski 5-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13 września, 17:00
GKP Pszczew 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski 13 września, 17:00
EB Deszczno 2-12 Spójnia Ośno Lubuskie 13 września, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-5 Lubuszanin Drezdenko 12 września, 17:00
Bartłomiej Orzeł 26, 72, Marek Leśniak 34 (s) - Wojciech Wypusz 18, 45, 71, Łukasz Broda 27, Filip Wiśniewski 69
Złote Piaski Dzierżów 2-3 Zieloni Lubiechnia Wielka 13 września, 17:00
Pogoń Skwierzyna 5-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 września, 17:00
Muszelka Ogardy 1-5 Czarni Witnica 13 września, 17:00
FC Kursko 0-4 Ilanka Rzepin 13 września, 17:00
KS Stilon II Gorzów Wielkopolski 6-9 LZS Bobrówko 13 września, 17:00

IV runda - 27 września

Warta II Gorzów Wielkopolski 3-1 Lubuszanin Drezdenko 27 września, 16:00
Łukasz Kopeć 30, Michał Dyc 65, Dawid Ufir 90 - Przemysław Mądrawski 86
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-2 Orzeł Międzyrzecz 27 września, 16:00
pd.
Kamil Świderski 50 - Damian Nowak 36, Paweł Sadowski 90
GKS Bledzew 1-2 Czarni Witnica 27 września, 16:00
Dominik Potyra 45 - Bartłomiej Hajdasz 25, Eduard Hriha 32
LZS Bobrówko 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 27 września, 16:00
Eryk Tyszenko 29 - Marek Buszczak 54, Heham Aivazian 76
Pogoń Skwierzyna 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 27 września, 16:00
pd. k. 3-4
Patryk Gerwatowski 15 - Ołeh Bondaruk 77
Polonia Słubice 0-6 Ilanka Rzepin 27 września, 16:30
Marcin Adamczewski 43, Andrzej Pawłowski 50, Bartosz Kasik 72, 84, Mateusz Nowaczewski 81, 89

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas