[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Pomorski ZPN

1/8 finału - 4 kwietnia
(Losowanie - 2 listopada 2017 - siedziba Pomorskiego ZPN)
KP Starogard Gdański - wolny los

Sokół Zblewo 2-0 Powiśle Dzierzgoń 4 kwietnia, 16:00
Kamil Gronkowski 35, 54
Spójnia Sadlinki 0-3 Wierzyca Pelplin 4 kwietnia, 17:00
Dawid Karczewski 13, Hieronim Gierszewski 75, Ołeksandr Kostiuk 90
Arka II Gdynia 1-6 Bałtyk Gdynia 4 kwietnia, 15:30
Norbert Hołtyn 75 - Michał Marczak 14, 40, 53, 67, Mateusz Kuzimski 55, Adrian Kochanek 90
na Narodowym Stadionie Rugby
AP Sopot 3-0 Olimpia Sztum 4 kwietnia, 15:00
(wo)
Michał Kołodko 15, 90, Tomasz Preizner 68 (k) - Maciej Pluta 45
na boisku 3-1
Bytovia II Bytów 0-1 Stolem Gniewino 4 kwietnia, 17:30
Daniel Lisowski 72
Gryf Słupsk 2-2 GKS Przodkowo 4 kwietnia, 17:00
pd. k. 5-6
Łukasz Stasiak 33, 93 - Krzysztof Bułka 2, Marcin Budnik 104
Pogoń Lębork 2-0 Anioły Garczegorze 4 kwietnia, 17:00
pd.
Mateusz Zanewycz 92, Mateusz Ulatowski 98

1/4 finału - 25 kwietnia
(Losowanie - 2 listopada 2017 - siedziba Pomorskiego ZPN)
(Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 9 kwietnia 2018 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Sokół Zblewo 0-2 KP Starogard Gdański 25 kwietnia, 17:00
Tomasz Prejs 44, Karol Zieliński 77
Bałtyk Gdynia 2-2 Wierzyca Pelplin 24 kwietnia, 17:00
pd. k. 5-4
Adam Duda 30, Łukasz Duszkiewicz 60 - Rafał Bujnowski 37, Łukasz Racki 76 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
AP Sopot 1-0 Stolem Gniewino 16 maja, 17:00
Tomasz Preizner 75
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 16:30) przerwany w 3. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Pogoń Lębork 1-2 GKS Przodkowo 25 kwietnia, 17:00
pd.
Mateusz Stankiewicz 5 - Marcin Budnik 19, Daniel Górski 117

1/2 finału - 16 maja
(Losowanie - 2 listopada 2017 - siedziba Pomorskiego ZPN)

KP Starogard Gdański 3-0 Bałtyk Gdynia 15 maja, 18:00
(wo)
Wojciech Zyska 15 (k) - Maksym Demjanczuk 7, Łukasz Duszkiewicz 10, Dominik Klecha 28, Mateusz Kuzimski 32
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
AP Sopot 0-1 GKS Przodkowo 23 maja, 17:00
Tomasz Tuttas 45 (k)

Finał - 13 czerwca

GKS Przodkowo 0-1 KP Starogard Gdański 13 czerwca, 18:00
Paweł Kowalczyk 20
w Malborku

Totolotek Puchar Polski 2018/2019

Puchar Polski 2017/2018 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2017/2018 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Malbork)
Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas