[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

I runda - 23 sierpnia
Sokół Strzelno, Unia Klawkowo - wolny los

Marynarka Wojenna RP Gdynia 3-4 Polonia II Gdańsk 22 sierpnia, 20:30
Pomorzanin Gdynia 5-2 Morena Gdańsk 19 sierpnia, 16:15
pd.
Wisła Steblewo 1-2 Zaspa Gdańsk 23 sierpnia, 18:00
pd.
Osiczanka Osice 0-3 GTS Rusocin 23 sierpnia, 18:00
Lechia Gdańsk (j) 8-0 KS Wocławy 23 sierpnia, 20:00
Jakub Dąbrowski 10, 88, Aleksander Gabryel 12, 60, 78, Kamil Sikora 33, Dawid Wasilewski 61, Mateusz Kaczyński 71
w Sopocie
KP Gdynia 2-3 Portowiec Gdańsk 23 sierpnia, 20:30
NL6 Gdynia 5-1 AP KP Gdynia 23 sierpnia, 17:30
Zapro Ujeścisko (Gdańsk) 0-3 GTS Rokitnica 23 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Orzeł Trąbki Wielkie (j) 0-7 AP Sopot 23 sierpnia, 17:00
GOSRiT III Luzino 1-2 GOSRiT II Luzino 23 sierpnia, 18:00
pd.
OKS Janowo (Rumia) 7-1 Huragan Smolno 23 sierpnia, 18:00
Celtic Reda 5-0 Zryw Sławoszyno 23 sierpnia, 18:00
Wicher Wierzchucino 6-1 Nörda Karwia 23 sierpnia, 18:30
Barka Łebno 0-3 Klif Chłapowo
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Radunia II Stężyca 5-1 Wisła Długie Pole 23 sierpnia, 19:00
Orzeł Gołubie 3-0 KS Bytonia 23 sierpnia, 18:00
(wo)
Unia Tczew 6-2 WKS Lignowy Szlacheckie 23 sierpnia, 18:00
Zieloni Łąg 0-10 Perła Czyczkowy 23 sierpnia, 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 3-0 Olimpia Czersk 23 sierpnia, 18:00

II runda - 6 września
Polonia II Gdańsk - wolny los

GOSRiT II Luzino 1-3 Start Mrzezino 6 września, 17:00
Sokół Strzelno 3-2 Latarnik Choczewo 6 września, 17:00
pd.
Pomorzanin Gdynia 0-3 LZS Bojano
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wicher Wierzchucino 1-4 Zenit Łęczyce 6 września, 17:00
Kaszubia Starzyno 2-6 Zatoka 95 Puck 6 września, 17:30
NL6 Gdynia 6-2 OKS Janowo (Rumia) 6 września, 17:30
Klif Chłapowo 1-6 Celtic Reda 6 września, 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 0-2 Jantar Pawłowo 6 września, 18:00
Perła Czyczkowy 5-0 Unia Klawkowo 6 września, 17:00
Sokół Zblewo 2-0 Tęcza Brusy 6 września, 17:00
Orzeł Gołubie 4-2 Santana Wielki Klincz 6 września, 17:30
Wierzyca Stara Kiszewa - Amator Kiełpino 6 września, 17:30
przerwany przy stanie 3-3 z powodu zapadających ciemności
Radunia II Stężyca 3-1 KS Grabowo 6 września, 19:00
Unia 1922 Tczew 4-9 AP Sopot 6 września, 17:30
Osiczanka Osice 1-12 Wisła Tczew 6 września, 17:30
GTS Pszczółki 5-2 GLKS Różyny 6 września, 17:00
Zaspa Gdańsk 2-3 GTS Rusocin 6 września, 18:30
nieznany ?, ? - Michał Miotk ?, Marcin Wolender ?, Tomasz Kolberg ? (k)
Lechia Gdańsk (j) 10-1 GKP Wybrzeże Gdańsk 6 września, 15:00
nieznany 3 (s), Dawid Wasilewski 25, 33, 35, 36, 47, Oskar Frygier 40, Kacper Zaręba 50, Przemysław Lisiecki 53, Maciej Kaczorowski 65 - nieznany ?
w Sopocie; na stadionie Ogniwa
GTS Rokitnica 1-6 GKS II Kolbudy 6 września, 17:30
Portowiec II Gdańsk 1-5 Okland Szprudowo 6 września, 17:00
GTS Mokry Dwór 2-4 Portowiec Gdańsk 6 września, 17:30

III runda - 20 września
(Losowanie - 12 września 2017)

Zatoka 95 Puck 3-7 Orkan Rumia 20 września, 16:30
Marek Rambiert 26, 78, Michał Chrobak 33 - Kamil Wośk 9, 24, 61, 90, Szymon Kulas 63, Michał Renusz 80, 84
Zenit Łęczyce 1-6 GOSRiT Luzino 20 września, 17:00
Mateusz Ruszkowski 24 - Dariusz Mienik 19, Adam Miotk 51 (s), Mateusz Pietrucha 56, Michał Dąbrowski 59, Tomasz Neubauer 61 (s), Krystian Opłatkowski 76
Celtic Reda 2-5 Kaszuby Połchowo 20 września, 15:00
Radosław Labudda 25, Mateusz Białk 70 - Sebastian Meina 39, Michał Skwiercz 63, 83, 85, Mariusz Grzywacz 90
NL6 Gdynia 3-0 Sokół Strzelno 20 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Start Mrzezino 1-0 Sztorm Mosty 20 września, 16:30
Karol Bieszk 49
LZS Bojano 1-1 MKS Władysławowo 20 września, 16:00
pd. k. 3-5
Łukasz Król 69 - Damian Talaśka 75
Orlęta Reda 1-5 Stolem Gniewino 20 września, 16:50
Tomasz Broner 89 - Dawid Łaga 15, Kamil Juśkiewicz 24, 29, Mateusz Dampc 45, Dawid Wańczuk 72
GKS Kowale 4-3 Bałtyk II Gdynia 20 września, 17:30
Cezary Gołubiński 44 (s), Jan Przybyszewski 63, Kamil Borkowski 77, 90 - Maksymilian Nowak 24, 52, Kordian Bartnicki 25
Portowiec Gdańsk 5-1 Gedania II Gdańsk 19 września, 17:30
Mariusz Muła 7, 29, Arkadiusz Krajnik 69, Piotr Bułhak 75, Piotr Muła 80 - Bartosz Bławat 55
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Gedania Gdańsk 20 września, 16:00
Sebastian Zawada 18, 81, Tomasz Poźniak 41, 69 - Maciej Gorwa 77
AP Sopot 9-0 Sokół Ełganowo 20 września, 16:00
Tomasz Preizner 41, 66, Sebastian Sypniewski 47, 55, 68, 82, 89, Karim Madani 65, Krzysztof Giniewicz 70
Lechia Gdańsk (j) 3-0 Orzeł Subkowy 20 września, 15:00
Maciej Kaczorowski 77, Jakub Dąbrowski 85, Aleksander Gabryel 90
w Sopocie; na stadionie Ogniwa
Polonia II Gdańsk 4-2 Okland Szprudowo 20 września, 20:30
Maciej Jędrzejczak 8, 50, Iwo Geerle 29, Mateusz Tusk 41 - Adrian Gajewski 10, Krzysztof Gardzielewski 53
Orzeł Trąbki Wielkie 5-4 Polonia Gdańsk 20 września, 16:30
Mateusz Dończyk 7, Marcin Laga 14, Daniel Jaśniewski 20, Tomasz Musik 71, 77 - Damian Belecki 51, 56, Mariusz Cholewiński 73, Radosław Szuba 85
Potok Kamionka Sopot 3-5 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 27 września, 16:30
Maciej Majewski 45, Krzysztof Chrustowski 89, Maciej Cieślikowski 90 - Maciej Wardziński 5, Jacek Sobczyk 45, Przemysław Dembek 56, 70, Wojciech Szymański 90
GTS Rusocin 1-3 Wisła Tczew 20 września, 16:30
Tomasz Kolberg 71 - Rafał Wszołek 54, 88, Paweł Herstowski 66
GKS II Kolbudy 1-4 Arka II Gdynia 20 września, 16:30
Łukasz Boroń 61 - Norbert Hołtyn 17, Jan Łoś 31, 37, Wiktor Babiński 43
GTS Pszczółki 3-0 GKS Kolbudy 20 września, 15:00
(wo)
Mateusz Gruchała 3
na boisku 0-1
Radunia II Stężyca 3-0 GKS Sierakowice 20 września, 19:00
(wo)
Sebastian Mosz 7, Przemysław Szulfer 34 - Dawid Gliwa 55, 58, 90, Jakub Kąkol 89
na boisku 2-4
Wda Lipusz 3-0 Kaszubia Kościerzyna 19 września, 16:15
(wo)
Tomasz Piekarski 11, 57, 80
na boisku 0-3
KS Kamienica Królewska 4-0 Cartusia Kartuzy 20 września, 16:30
Bartłomiej Węsiora 5, Filip Ustowski 15, Oskar Menard 16, Jakub Hoffmann 20
Amator Kiełpino 1-3 Gwiazda Karsin 26 września, 18:00
Sebastian Kąkol 86 - Patryk Drewek 20, Karol Czapiewski 87, Marcin Miszewski 90
Orzeł Gołubie 6-2 KS Mściszewice 20 września, 16:30
Dominik Niklas 5, 40, 59, Robert Jereczek 15, Szymon Julke 45, Kamil Puzdrowski 75 - Karol Adamiuk 47, Marcin Piastowski 66
Jantar Pawłowo 4-0 Borowiak Czersk 20 września, 16:00
Damian Karasiński 31, 69, Adrian Remiszka 57, Paweł Grzonkowski 59
Sokół Zblewo 4-0 Sławek Borzechowo 20 września, 16:30
Mateusz Dubiela 21, Mateusz Wenta 54, Szymon Machnikowski 62, Dawid Wróblewski 69
Wietcisa Skarszewy 3-0 Radunia Stężyca 20 września, 16:30
(wo)
Michał Tusk 88, Jakub Bojanowski 90, Bartłomiej Trzoska 90 - Błażej Troka 72
na boisku 3-1
Perła Czyczkowy 1-5 Chojniczanka II Chojnice 20 września, 17:00
Arkadiusz Lepak 85 - Mateusz Borowski 14, 45, Piotr Kręcki 31, Tomasz Prusaczyk 41, 53
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-3 Kornowscy Szarża Krojanty 27 września, 18:00
(wo)
Tomasz Kwiatkowski 11, Maciej Romanowski 19, Mateusz Kamiński 88 - Patryk Zenik 89
w pierwotnym terminie (20 września, 18:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 3-1

IV runda - 4 października
(Losowanie - 25 września 2017 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Start Mrzezino 0-7 Arka II Gdynia 4 października, 16:00
Dawid Markiewicz 11, Bartosz Nowicki 23, Norbert Hołtyn 31, 72, 83, 85, Oskar Bugajewski 34
NL6 Gdynia 1-6 Stolem Gniewino 4 października, 15:00
Kaszuby Połchowo 0-7 Bałtyk Gdynia 4 października, 15:45
Patryk Regulski 6, Adam Duda 16, 52, 80, Przemysław Kostuch 18, 89, Dominik Klecha 87
AP Sopot 3-0 Orkan Rumia 4 października, 15:00
Krystian Rąbczyk 25, 38, Sebastian Sypniewski 83
MKS Władysławowo 2-0 GOSRiT Luzino 4 października, 15:00
pd.
Michał Świerczyński 92, Damian Talaśka 101
Polonia II Gdańsk 2-7 Wisła Tczew 4 października, 20:30
Jakub Dziadko 61, Michał Dąbrowski 82 - Karol Ćwikliński 16, 73, Kamil Nowaczyk 20, Łukasz Gajewski 59, Rafał Wszołek 69, Piotr Woźny 80, Adrian Chudy 90
Lechia Gdańsk (j) 2-3 Wierzyca Pelplin 4 października, 15:00
pd.
Oskar Frygier 14, 66 - nieznany 41, 80, 119
w Sopocie; na stadionie Ogniwa
Portowiec Gdańsk 2-0 GTS Pszczółki 11 października, 17:00
Piotr Muła 31, 71
pierwotnie Portowiec Gdańsk - GTS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 października, 15:00
Rafał Wojczuk 51, Jakub Poźniak 59 - Łukasz Czerwionka 20, Rafał Ogrodowicz 22, Adam Prusaczyk 70
GKS Kowale 3-0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 października, 16:00
(wo)
Michał Podobiński 2, Krzysztof Kwaśny 57, 62 - Bartłomiej Kruk 7, Tomasz Musik 36, 43, 45, 69, Mateusz Dończyk 66
na boisku 3-6
Kornowscy Szarża Krojanty 1-9 KP Starogard Gdański 11 października, 15:45
Mateusz Frymark 21 - Kacper Siora 9, 51, Dawid Tomczak 34, Sebastian Armatowski 35, 45, Mateusz Stanek 70, 77, Sebastian Pacek 75, 78
Sokół Zblewo 0-0 Wietcisa Skarszewy 4 października, 16:00
pd. k. 3-1
Jantar Pawłowo 0-3 Chojniczanka II Chojnice 4 października, 16:00
Bartosz Ważyński 49, Tobiasz Sawa 87, Marcin Kurs 90
KS Kamienica Królewska 0-4 GKS Przodkowo 4 października, 17:00
Paweł Arndt 14, 41, 65, Grzegorz Gulczyński 71
w Przodkowie; KS gospodarzem
Gwiazda Karsin 2-1 Wda Lipusz 11 października, 16:00
Artur Chrzonowski 31, Damian Andrzejewski 41 - Jakub Majer 47
w pierwotnym terminie (4 października, 16:00) Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna; po późniejszej weryfikacji meczu III rundy Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna mecz został odwołany
Orzeł Gołubie 2-1 Radunia II Stężyca 11 października, 15:30
Dominik Niklas 4, Michał Mejer 90 - Krzysztof Cichosz 84
w pierwotnym terminie (3 października, 16:00) Orzeł Golubie 4-0 GKS Sierakowice; po późniejszej weryfikacji meczu III rundy Radunia II Stężyca - GKS Sierakowice wynik został anulowany

V runda - 18 października

Gwiazda Karsin 2-4 Wierzyca Pelplin 18 października, 15:30
Marcin Miszewski 59, Damian Andrzejewski 87 - Kamil Gronkowski 31, 70, Maciej Meler 46, Paweł Dirda 60
Chojniczanka II Chojnice 3-4 GKS Przodkowo 18 października, 15:00
Tobiasz Sawa 10, Piotr Kręcki 20, Maurycy Niemczyk 60 - Krzysztof Garczewski 28, 53, Łukasz Kopka 72, Paweł Rzepnikowski 83
Wisła Tczew 0-8 Sokół Zblewo 18 października, 16:00
Orzeł Gołubie 1-2 KP Starogard Gdański 18 października, 15:00
Dominik Niklas 58 - Sebastian Pacek 32, Dawid Tomczak 71
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-5 Arka II Gdynia 18 października, 15:00
pd.
nieznany 65, 75, 109 - Norbert Hołtyn 11, 20, 105, Dorian Affeld 108, Dominik Gniadecki 119
AP Sopot 2-1 MKS Władysławowo 18 października, 15:00
Sebastian Sypniewski 58, Mateusz Cyman 59 - Marek Kwaśnik 14
Portowiec Gdańsk 1-4 Bałtyk Gdynia 18 października, 17:00
Damian Hebda 20 - Arkadiusz Proena 11, Mateusz Kuzimski 30, Mateusz Kołodziejski 53, Przemysław Kostuch 72
GKS Kowale 1-3 Stolem Gniewino 17 października, 15:30
Marek Cirkowski 47 - Dawid Patelczyk 43, Dawid Łaga 76, Mateusz Wachowiak 90

Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Malbork)
Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas