[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Pomorski ZPN - Słupsk

I runda - 23 sierpnia

Bizon Wolinia 4-8 Rowokół Smołdzino 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Motarzyno 1-9 Słupia Kobylnica 23 sierpnia, 17:00
Szymon Szczur 87 - Daniel Zawada 38, 61, Tomasz Kunicki 42, 88, Kamil Setny 49, 70, Przemysław Sztajnke 55, Paweł Waleszczyk 65, Adam Hostyński 77
Słupia Charnowo 0-3 Granit Kończewo 23 sierpnia, 17:00
(wo)
Piotr Szumski 21, 66
na boisku 2-0
Unison Machowino 1-2 ZS Damnica 23 sierpnia, 17:00
Damian Makuch 33 - Michał Golański 45, Piotr Ryta 81
Wybrzeże Objazda 2-0 Sokół Kuleszewo 23 sierpnia, 17:00
Adrian Pieńkowski 36, Wojciech Kraśnik 38
Urania Udorpie 3-4 GKS Kołczygłowy 23 sierpnia, 17:00
Mariusz Sołtysiak 40, Mateusz Hinc 43, Dawid Bartkowiak 80 - Ireneusz Wirkus 38, Krzysztof Gański 44, 55, Bartłomiej Trawicki 90
Pogoń II Lębork 1-2 GTS Czarna Dąbrówka 23 sierpnia, 17:00
Marek Formella 51 - Jakub Gralak 75, Przemysław Toporek 90
WKS Nożyno 0-15 Chrobry Charbrowo 23 sierpnia, 17:00
Szymon Pawlik 2, 33, 38, 48, Sebastian Wiśniewski 3, 28, 37, 45, Jarosław Janiszek 6, 18, Damian Gołąbowicz 10, 13, 31, 55, Mariusz Kalamaszek 67
Victoria/Brda II Przechlewo 3-1 Magic Niezabyszewo 23 sierpnia, 17:00
Jakub Kalinowski 24, Maciej Śliwicki 41, Kacper Megier 45 (s) - Mateusz Breszka 63
Piast II Człuchów 5-3 Lipniczanka Lipnica 23 sierpnia, 17:00
Szymon Łukaszewicz 9, 90, Konrad Nawrocki 36, 67, Karol Jelonkiewicz 84 - Łukasz Chylewski 12, 42, Bartosz Wnuk-Lipiński 27
Gryf II Słupsk 9-1 Garbarnia Kępice 23 sierpnia, 17:00

II runda - 6 września

Rowokół Smołdzino 2-3 Jantar Ustka 6 września, 17:00
Słupia Kobylnica 4-3 Echo Biesowice 6 września, 17:00
Granit Kończewo 3-1 KS Włynkówko 6 września, 17:00
ZS Damnica 2-6 Stal Jezierzyce 6 września, 17:00
Piast II Człuchów 0-6 Brda Przechlewo 6 września, 17:00
GKS Kołczygłowy 3-0 Diament Trzebielino 6 września, 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 3-1 Zawisza Borzytuchom 6 września, 17:00
Chrobry Charbrowo 3-1 Jantaria Pobłocie 6 września, 17:00
Victoria/Brda II Przechlewo 1-10 MKS Debrzno 6 września, 17:00
Gryf II Słupsk 5-1 Wybrzeże Objazda 6 września, 20:00

III runda - 20 września
Brda Przechlewo, GKS Kołczygłowy, Jantar Ustka, Stal Jezierzyce - wolny los

Słupia Kobylnica 3-5 GKS Pęplino 20 września, 16:30
Dorian Jarest 16, Kamil Setny 40, 84 - Konrad Kiełczykowski 21, 29, 39, 75, 90
Gryf II Słupsk 0-3 Myśliwiec Tuchomie 20 września, 16:00
Granit Kończewo 1-6 Sparta Sycewice 20 września, 16:30
Rafał Arcimowicz 57 - Bartłomiej Gesek 24, 32, 79, Damian Grzeszkowiak 37, 73, Jarosław Cudziło 54
GKS Kołczygłowy 1-6 Czarni Czarne 20 września, 16:30
Adam Strzałba 12 - Paweł Wnuk-Lipiński 8, 90, Paweł Krawczuk 22, Kacper Kaczmarek 36, Jarosław Piekuś 74, Sebastian Godlewski 86
MKS Debrzno 5-2 Piast Człuchów 20 września, 16:00
Paweł Wegner 18, 59, 78, Michał Pacholik 51, Patryk Klejdysz 90 - Dawid Wachnik 65, Mateusz Drobek 87
Chrobry Charbrowo 1-3 Leśnik Cewice 20 września, 16:00
Sebastian Wiśniewski 44 - Cezary Plichta 47, Jędrzej Waczkowski 49, 70
GTS Czarna Dąbrówka 3-2 Kaszubia Studzienice 20 września, 16:00
pd.
Patryk Wolski 19, Dawid Wdowczyk 70, Patryk Ostrowski 110 - Wiktor Gierdalski 34, Paweł Gostomski 37

IV runda - 4 października

Stal Jezierzyce 0-3 GKS Pęplino 4 października, 16:00
Konrad Kiełczykowski 7, Adam Gołąb 23, Szymon Gołaszewski 43
Sparta Sycewice 0-0 Gryf Słupsk 4 października, 15:30
pd. k. 1-3
Myśliwiec Tuchomie 1-1 Jantar Ustka 4 października, 15:30
k. 8-7
Adam Gross 66 - Wojciech Wilhelm 29
Czarni Czarne 0-3 Bytovia II Bytów 4 października, 15:30
Krzysztof Kropidłowski 14, Sebastian Jeżewski 19, Michał Zaborowski 74
GTS Czarna Dąbrówka 1-3 Pogoń Lębork 4 października, 15:30
Dawid Wdowczyk 62 - Michał Szałek 58, 66, Gracjan Miszkiewicz 90
MKS Debrzno 0-4 Start Miastko 4 października, 15:30
Oskar Wiśniewski 51, 53, Robert Sztuba 55, Jarosław Radzki 79
Leśnik Cewice 0-4 Anioły Garczegorze 4 października, 15:30
Mateusz Słumiński 14, Mariusz Karpiński 26, Daniel Sidor 40, Alik Grigorjan 79
Brda Przechlewo 0-3 Sokół Wyczechy 4 października, 15:30
Łukasz Kościan 7, Ariel Sobczak 67, 78

V runda - 18 października

GKS Pęplino 0-6 Gryf Słupsk 18 października, 15:30
Wojciech Wójcik 24, 49, 86, Damian Tofil 28, Adrian Solczak 67, Dominik Gruszka 76 (s)
Myśliwiec Tuchomie 0-2 Bytovia II Bytów 18 października, 15:00
Maciej Błaszkowski 28, Maciej Stenka 81
Start Miastko 0-3 Pogoń Lębork 18 października, 15:00
Michał Szałek 3, Mateusz Madziąg 53, Fabian Słowiński 68
Anioły Garczegorze 3-0 Sokół Wyczechy 18 października, 15:00

Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Malbork)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas