[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Pomorski ZPN - Malbork

I runda - 23 sierpnia
Jurand Lasowice Wielkie - wolny los

Real Myszewo 3-1 Tęcza Szropy 23 sierpnia, 18:00
Maciej Olenkiewicz 29, 77, Kamil Łata 60 - Damian Bielicki 28
Nogat Malbork 0-5 Olimpia Sztum 23 sierpnia, 18:00
Marcin Kopecki 21, Dawid Pluta 37, Mateusz Jankowski 39, Damian Dudziński 49, Marcin Skowroński 90

II runda - 6 września

Real Myszewo 2-5 Relax Ryjewo 6 września, 17:00
Olimpia Sztum 4-2 Delta Miłoradz 6 września, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 1-6 Błękitni Kmiecin 6 września, 17:00
Rodło Trzciano 1-2 Rodło Kwidzyn 6 września, 17:00
GDKiS Ostaszewo 3-2 Ruch Gościszewo 6 września, 17:00

III runda - 20 września

Rodło Kwidzyn 0-3 Spójnia Sadlinki 20 września, 16:30
(wo)
Michał Wróbel 90, Muslim Abdulkadyrow 104 - Mateusz Szymański 67
na boisku 2-1 pd.; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GDKiS Ostaszewo 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 września, 16:00
pd.
Sebastian Karlak 99
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany
Błękitni Kmiecin 2-3 Pogoń Prabuty 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany
Olimpia Sztum 2-1 Powiśle II Dzierzgoń 20 września, 16:30
Damian Dudziński 25, Mateusz Aleksandrowicz 85 - Mateusz Żalikowski 8
Relax Ryjewo 2-3 Pomezania Malbork 20 września, 16:30
pd.
Paweł Leszczyński 16 (s), Przemysław Lewandowski 31 - Adam Cicherski 6, Michał Marendowski 55, Radosław Migawski 98
Błękitni Stare Pole 5-2 Czarni Przemysław 27 września, 16:00
Mateusz Jankowski 19, 66, Maciej Rychlik 52, Michał Tomczyk 90, Patryk Gościński 90 - Tomasz Popielarz 25, 59
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

IV runda - 4 października

GDKiS Ostaszewo - Grom Nowy Staw 4 października, 16:00
(wo)
Mateusz Gruszewski 75
obustronny walkower / na boisku 0-1; w obu drużynach wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Pomezania Malbork 0-1 Powiśle Dzierzgoń 4 października, 16:00
Mateusz Muller 86
Olimpia Sztum 5-2 Błękitni Stare Pole 4 października, 16:00
Mateusz Aleksandrowicz 12, 26, 28, Marcin Kopecki 20, Łukasz Mikucki 90 - Bartosz Kluka 67, Konrad Kotowski 81
Pogoń Prabuty 0-1 Spójnia Sadlinki 4 października, 16:00
Mateusz Majsak 11

Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2017/2018 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas