[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

Runda przedwstępna - 21 lipca
(Losowanie - 6 lipca 2018, 12:00 - siedziba WMZPN)
Iskra Smykówko, Osa Ząbrowo, Reduta Bisztynek, KS Wojciechy, Arbiter Olsztyn, Burza Słupy, Fortuna Dorotowo Gągławki, Kormoran Purda, Polonia Iłowo, Zamek Kurzętnik, Wel Lidzbark, Start Kruklanki, MKS Ruciane-Nida, Salęt Boże, GLKS Jonkowo, Sokół II Ostróda, KS 2010 Wrzesina, Zatoka II Braniewo, Syrena Młynary, Victoria Rychliki, Pama Powodowo - wolny los

Olimpia Kisielice 4-0 GKS LZS Szymbark 21 lipca, 17:00
Kamil Łukaszewski 50, 60, Sebastian Falkiewicz 55, Alan Laszkowski 88
LZS Frednowy 3-2 Czarni Rudzienice 21 lipca, 17:00
Szansa Reszel 2-1 Granica Bezledy 21 lipca, 17:00
Patryk Graczykowski 18, Wojciech Ciarka 48 - Radosław Kurywczak 90
Orły Kętrzyn 1-4 Jurand Barciany 21 lipca, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orzeł Czerwonka 4-3 Tempo Ramsowo/Wipsowo 21 lipca, 17:00
Michał Romańczuk 50, 85, 90, Krzysztof Pich 57 - Marcin Brzeziński 37, Marek Bartoszek 90, Wojciech Majacki 90
Stomil II Olsztyn 7-2 Warmianka Bęsia 21 lipca, 17:00
Kacper Szczerba 1, 13, 85, Kacper Grzeszczyk 7, Adam Malinowski 67, Filip Hałuszka 77, Jakub Mosakowski 78 - Paweł Domański 57, Mariusz Szewczak 71 (k)
na bocznym boisku
Wałpusza 07 Jesionowiec 3-1 Błękitni/Korona Klewki 21 lipca, 17:00
Damian Musioł 62, Krystian Lisiewicz 69, Mateusz Borowski 73 - Andrzej Miszczak 2
SKF Kunki 1-5 MKS Działdowo 21 lipca, 17:00
Fortuna Wygryny 0-1 Żagiel Piecki 21 lipca, 17:00
Grzegorz Puławski 43
Kormoran Bynowo 1-3 Jastrząb Ględy 21 lipca, 17:00

Runda wstępna - 28 lipca
(Losowanie - 6 lipca 2018, 12:00 - siedziba WMZPN)

Osa Ząbrowo 0-3 Olimpia Olsztynek 28 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Iskra Smykówko 1-3 Radomniak Radomno 28 lipca, 17:00
Radosław Cieszyński 23 - Radosław Lewicki 16, Przemysław Gorzka 21, 90 (k)
Olimpia Kisielice 0-4 Płomień Turznica 28 lipca, 17:00
Adrian Sadowski 29, 78 (k), Maciej Dwórznik 34, Maciej Zglenicki 42
LZS Frednowy 3-0 Kormoran Zwierzewo 28 lipca, 17:00
(wo)
Dominik Wrzesiński 19, 66, Sylwester Kuciński 88 - Daniel Prejs 16, Paweł Śnieżawski 44 (k), Adrian Drozd 50, Paweł Dębski 90
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Daniel Prejs
Jurand Barciany 2-5 Victoria Bartoszyce 28 lipca, 17:00
Adam Segin 70, Łukasz Żółtowski 82 - Tomasz Bobrowski 12, 59, 90, Paweł Gajkowski 67, Adrian Włodarczyk 90
KS Wojciechy 0-1 Orlęta Reszel 28 lipca, 17:00
Kamil Jankiewicz 90
Reduta Bisztynek 2-5 Łyna Sępopol 28 lipca, 17:00
Krzysztof Zalewski 44 (k), Dawid Busz 81 - Szymon Czapla 7, Rafał Naruszewicz 9, Szymon Rentkowski 14, 18, Łukasz Pawłowski 74
Szansa Reszel 2-2 Wilczek Wilkowo 28 lipca, 17:00
pd. k. 5-3
Wojciech Ciarka 75, 90 - Mariusz Grabowski 23, Robert Cytrala 70
Stomil II Olsztyn 3-1 Pisa Barczewo 28 lipca, 17:00
Jakub Mosakowski 22, Michał Andruszkiewicz 50, Kacper Szumacher 85 - Marek Paprocki 16
na bocznym boisku
Orzeł Czerwonka 3-4 FC Dajtki (Olsztyn) 29 lipca, 17:00
Michał Romańczuk 4, Krzysztof Pich 21, 73 - Adam Mroczka 44, Patryk Bajorek 55, Mateusz Knifka 62, Andrzej Grablewski 82
Burza Słupy 0-9 Warmia Olsztyn 28 lipca, 17:00
Michał Gorgol 38, Igor Mazurek 51, Krzysztof Filipek 54, 55, Paweł Wiśniewski 79, 82, 85, Patryk Gendera 81, 86
Arbiter Olsztyn 1-5 LKS Różnowo 29 lipca, 14:00
Damian Krumplewski 38 (k) - Mahamadou Bah 2, 87, Patryk Czokało 51, 58, Jarosław Misiurek 89
w Różnowie; Arbiter gospodarzem
Wałpusza 07 Jesionowiec 4-3 Błękitni Pasym 28 lipca, 17:00
Mateusz Borowski 19, Mateusz Lech 44, Krystian Lisiewicz 60 (k), Damian Musioł 68 - Marcin Łukaszewski 34, Arkadiusz Foruś 37, Bartosz Kurto 49
Kormoran Purda 0-4 GKS Stawiguda 28 lipca, 17:00
Tomasz Jagielski 11, Mariusz Kaczmarczyk 26, 71, Andrzej Mański 87
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-4 SKS Szczytno 28 lipca, 17:00
Jędrzej Rydzewski 58 (s) - Cezary Trzebiński 17, 90, Arkadiusz Wnuk 67, 85
Leśnik Nowe Ramuki 2-3 Omulew Wielbark 28 lipca, 17:00
Wel Lidzbark 0-3 Orzeł Janowiec Kościelny 28 lipca, 17:00
(wo)
Andrzej Łochnicki 55 (s), Janusz Godziszewski 62 - Andrzej Łochnicki 44 (k)
na boisku 2-1
MKS Działdowo 0-0 Gmina Kozłowo 28 lipca, 17:00
pd. k. 7-8
w Narzymie
Zamek Kurzętnik 1-6 Start Nidzica 28 lipca, 17:00
Rafał Wiśniewski 42 - Dominik Bróździński 37, Jakub Wenta 55, 65, 81, Kamil Michalski 61, Tomasz Jaroszewski 62
Polonia Iłowo 1-1 GSZS Rybno 28 lipca, 17:00
pd. k. 6-7
Sylwester Pieckowski 25 (k) - Patryk Rozentalski 66
Start Kruklanki 1-8 Śniardwy Orzysz 28 lipca, 17:00
Sebastian Sochacz 10 - Daniel Zawadzki 4, Paweł Uszyński 16, Bartosz Tomaszewski 47, Piotr Kowalczyk 54 (k), 88, Patryk Pilarczyk 58, Patryk Koszycki 64, Miłosz Sztachański 81
MKS Ruciane-Nida 0-3 Pojezierze Prostki 28 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Żagiel Piecki 0-3 Vęgoria Węgorzewo 28 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Salęt Boże 3-4 Mazur Wydminy 28 lipca, 17:00
Patryk Kaszuba 5, Szymon Nałysnyk 15, Adrian Styliaras 39 - Bartłomiej Olszewski 9, Tomasz Wolański 58, Mateusz Duda 68, Rafał Romanowicz 90
KS 2010 Wrzesina 2-2 DKS Dobre Miasto 28 lipca, 17:00
pd. k. 2-3
Sławomir Assmann 40, Dariusz Assmann 90 - Michał Duda 12, Kacper Szczerba 75
Jastrząb Ględy 0-3 Polonia Lidzbark Warmiński 28 lipca, 17:00
Mateusz Jurczak 3, Bartłomiej Rodzeński 59, Jakub Jankowski 90
GLKS Jonkowo 2-1 Huragan II Morąg 28 lipca, 17:00
Krzysztof Babiej 10 (k), Jarosław Stryjek 35 (k) - Piotr Gębala 22
Sokół II Ostróda 3-1 Ewingi Zalewo 28 lipca, 17:00
Paweł Muszyński 17, 75, Piotr Ziółkowski 35 - Michał Świerszcz 90 (k)
Pama Powodowo 0-3 Cresovia Górowo Iławeckie 28 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Syrena Młynary 4-2 Polonia Markusy 28 lipca, 17:00
Dawid Bułak 54, Krystian Kowzan 57, Robert Sondej 68, Mateusz Styczeń 90 - Maciej Brzozowski 13 (s), Jacek Bykowski 29
Zatoka II Braniewo 0-8 Błękitni Orneta 28 lipca, 17:00
Sebastian Dzierzkiewicz 2, Łukasz Malanowski 17, 46, Kewin Fabisiak 45, Kamil Lullies 57, 74, Maciej Krajewski 85, Paweł Zajączkowski 88
Victoria Rychliki 0-6 Polonia Pasłęk 28 lipca, 17:00
Jakub Błażewicz 4, 53, 83, Kamil Żukowski 51, Hubert Konczewski 84, Jakub Konieczki 90

I runda - 4 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2018, 12:00 - siedziba WMZPN)

Płomień Turznica 1-0 ITS Jeziorak Iława 4 sierpnia, 17:00
Adrian Sadowski 14
LZS Frednowy 0-10 GKS Wikielec 3 sierpnia, 18:00
Aleksander Kowalczyk 20, 37, Adrian Płoski 24, Szymon Jajkowski 38, Michał Kwiatkowski 45, Łukasz Luliński 69, Tomasz Wacławski 78, Kamil Tomczyk 80, 90, Adrian Korzeniewski 82
Radomniak Radomno 3-2 Olimpia Olsztynek 4 sierpnia, 17:00
Paweł Orzepowski 9, Franciszek Pisarczyk 21, 54 - Kamil Zawalich 12, Jakub Walter 61
Orlęta Reszel 3-2 Mamry Giżycko 4 sierpnia, 17:00
pd.
Paweł Romańczuk 10 (k), 99, Patryk Modzel 100 - Maciej Pawlukiewicz 90, Rafał Darda 96
Łyna Sępopol 3-7 Granica Kętrzyn 4 sierpnia, 17:00
Łukasz Pawłowski 8, Damian Gigielewicz 50 (k), Szymon Czapla 71 - Mariusz Machniak 21 (k), 41, 70, Damian Roksela 25, 60, 87, Konrad Gan 55
Szansa Reszel 0-2 Victoria Bartoszyce 4 sierpnia, 10:00
Paweł Gajkowski 30, Radosław Pryszczepko 72
MKS Korsze 4-3 Warmia Olsztyn 4 sierpnia, 17:00
Krzysztof Piwiszkis 45, Piotr Kozłowski 45, Michał Wołowik 68 (k), Jarosław Wołowik 86 - Krystian Oleszko 31, 41, Krzysztof Sobka 36
LKS Różnowo 4-1 Tęcza Miłomłyn 4 sierpnia, 17:00
Patryk Czokało 8, Mahamadou Bah 21, 54, 58 - Łukasz Goździejewski 75
Stomil II Olsztyn 6-3 FC Dajtki (Olsztyn) 4 sierpnia, 17:00
Hubert Szramka 13, 21, Michał Andruszkiewicz 16, 18, Dominik Wasiak 74, Maciej Serbintowicz 80 - Andrzej Grablewski 45, 81, Adam Mroczka 78
na bocznym boisku
SKS Szczytno 4-4 Tęcza Biskupiec 4 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-4
Maciej Magnuszewski 42, 104, Arkadiusz Wnuk 61, Kamil Świercz 89 - Piotr Andruszkiewicz 38, 44, Grzegorz Kulpaka 57 (k), 100 (k)
GKS Stawiguda 0-4 Mrągowia Mrągowo 4 sierpnia, 15:00
Mateusz Skonieczka 62, Łukasz Michałowski 64 (k), Marcin Spirydon 77, Filip Wójcik 82
Wałpusza 07 Jesionowiec 4-2 Omulew Wielbark 3 sierpnia, 18:30
pd.
Mateusz Borowski 18, Piotr Lisiewicz 54 (k), 103, 117 - Arkadiusz Cieślik 68, Jakub Domżalski 84
GSZS Rybno 0-2 Motor Lubawa 4 sierpnia, 14:45
Daniel Mlonek 54, Tomasz Śnieżawski 90
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-3
Sebastian Szczypiński 113 (k) - Hubert Rzepkowski 101
Gmina Kozłowo 0-4 Start Nidzica 4 sierpnia, 17:00
Tomasz Jaroszewski 9, Dominik Bróździński 28, Grzegorz Walkiewicz 31, Rafał Wawrzyniak 53
Vęgoria Węgorzewo 3-0 Rominta Gołdap 3 sierpnia, 18:00
(wo)
Damian Awtuch 89, Szymon Krupa 115 - Paweł Sobolewski 62
na boisku 2-1 pd.
Śniardwy Orzysz 5-0 Czarni Olecko 4 sierpnia, 17:00
Piotr Kowalczyk 23, 45, 86, Miłosz Sztachański 72, 75
Pojezierze Prostki 1-2 Mazur Wydminy 4 sierpnia, 17:00
Paweł Cichy 69 - Tomasz Wolański 22, Robert Dawidziuk 62
w Wydminach; Pojezierze gospodarzem
Sokół II Ostróda 1-9 Olimpia II Elbląg 4 sierpnia, 17:00
Filip Olender 23 - Dawid Mazurek 13, 37, Mariusz Bucio 28, Klaudiusz Krasa 33, 61, Oskar Bradtke 43, Sebastian Milanowski 48, Oskar Kordykiewicz 76, 82
GLKS Jonkowo 1-0 Unia Susz 4 sierpnia, 17:00
Paweł Olszewski 70
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 DKS Dobre Miasto 4 sierpnia, 17:00
Jakub Dajnowski 33, Mateusz Jurczak 90
Syrena Młynary 4-7 Zatoka Braniewo 3 sierpnia, 18:00
Maciej Brzozowski 52, 60 (k), Mateusz Styczeń 87, 90 - Piotr Lewandowski I 12, Bogdan Wieliczko 33, Roman Seheda 47, 74, Kamil Graczyk 55, 75, Wojciech Kimso 64 (k)
Cresovia Górowo Iławeckie 0-3 Concordia Elbląg 4 sierpnia, 17:00
Adam Skierkowski 49, Radosław Lenart 69, Łukasz Nadolny 88
Polonia Pasłęk 0-8 Błękitni Orneta 4 sierpnia, 17:00
Patryk Rynkiewicz 12, 26, 58, 63, 70, Łukasz Malanowski 42, Kamil Lullies 81, Sebastian Zajączkowski 88

II runda - 29 sierpnia
(Losowanie - 8 sierpnia 2018, 12:00 - siedziba WMZPN)

Olimpia II Elbląg 3-0 Zatoka Braniewo 29 sierpnia, 16:30
Oskar Kordykiewicz 42, Szymon Tomaszewski 64, Sebastian Milanowski 86
GLKS Jonkowo 0-2 Concordia Elbląg 29 sierpnia, 16:30
Radosław Lenart 73, Patrycjusz Malanowski 85
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Błękitni Orneta 29 sierpnia, 19:00
pd. k. 0-3
Mateusz Gut 41 - Łukasz Malanowski 56
Płomień Turznica 0-3 Motor Lubawa 29 sierpnia, 16:30
Marcin Karczewski 66, 83, 90
GKS Wikielec 6-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28 sierpnia, 18:00
Cezary Nowiński 17, Remigiusz Sobociński 32 (k), 60, Paweł Tomkiewicz 40, 86, Paweł Kolcz 90 - Kordian Sołtysik 18
Start Nidzica 3-1 Radomniak Radomno 29 sierpnia, 16:30
Grzegorz Walkiewicz 20, 83, Kamil Godlewski 56 - Franciszek Pisarczyk 61
Victoria Bartoszyce 3-1 Orlęta Reszel 29 sierpnia, 16:30
Tomasz Bobrowski 17, Jakub Figat 18, 22 - Andrzej Adamiak 54
LKS Różnowo 3-2 Tęcza Biskupiec 29 sierpnia, 16:30
Aleksander Ostrowski 21, Mahamadou Bah 34, Kamil Kulas 64 - Rafał Dzierbicki 26, Adrian Chabera 59
Stomil II Olsztyn 0-1 MKS Korsze 29 sierpnia, 16:30
Kacper Wasilewski 20 (s)
na bocznym boisku
Vęgoria Węgorzewo 0-7 Mrągowia Mrągowo 29 sierpnia, 16:30
Filip Wójcik 36, Piotr Wypniewski 42, Łukasz Michałowski 49 (k), 78 (k), Konrad Kowalewski 51, Mateusz Skonieczka 58, Konrad Rusiecki 73
Mazur Wydminy 2-6 Granica Kętrzyn 29 sierpnia, 16:30
Robert Dawidziuk 10 (k), 70 - Marcin Dwulat 14, 51, 54, Damian Mazurowski 15, Paweł Kowalewski 60, 81
Wałpusza 07 Jesionowiec 1-1 Śniardwy Orzysz 29 sierpnia, 16:30
pd. k. 1-3
Piotr Lisiewicz 42 - Piotr Żbikowski 18

1/8 finału - 12 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2018, 12:00 - siedziba WMZPN)
Od tej rundy do rywalizacji przystąpiły drużyny III ligi.

Motor Lubawa 1-4 Huragan Morąg 12 września, 16:00
Cezary Sobolewski 12 - Paweł Galik 30, João Criciúma 64, 75, Konrad Kierstan 88
Concordia Elbląg 2-1 Sokół Ostróda 12 września, 16:00
Sebastian Tomczuk 30, Radosław Lenart 90 - Kacper Jodłowski 33
Olimpia II Elbląg 0-1 GKS Wikielec 12 września, 16:00
Remigiusz Sobociński 80
Błękitni Orneta 2-0 Start Nidzica 12 września, 16:00
Daniel Kogut 80, Sebastian Dzierzkiewicz 86 (k)
MKS Korsze 1-2 Znicz Biała Piska 12 września, 16:00
Mariusz Gąsiorowski 22 (k) - Adrian Włoch 20, Patryk Gondek 55 (k)
Victoria Bartoszyce 0-3 Mazur Ełk 12 września, 16:00
pd.
Dawid Ejza 90, Rafał Kalinowski 108, Dawid Kalinowski 115
Granica Kętrzyn 2-1 Mrągowia Mrągowo 12 września, 16:00
Mariusz Machniak 45, Łukasz Swacha-Sock 75 - Marcin Spirydon 21
Śniardwy Orzysz 2-0 LKS Różnowo 12 września, 16:00
Bartosz Tomaszewski 21, Przemysław Niecikowski 75

1/4 finału - 24 kwietnia
(Losowanie - 4 kwietnia 2019, 12:00 - siedziba WMZPN)

Huragan Morąg 1-1 Znicz Biała Piska 24 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-5
Michał Bartkowski 52 - Jacek Dzienis 11
GKS Wikielec 0-3 Concordia Elbląg 24 kwietnia, 17:00
Sebastian Tomczuk 15, Adam Skierkowski 33, Edil 88 (k)
Błękitni Orneta 0-2 Mazur Ełk 24 kwietnia, 17:00
Rafał Kalinowski 5, Dawid Kalinowski 38
Śniardwy Orzysz 0-0 Granica Kętrzyn 24 kwietnia, 17:00
pd. k. 6-7

1/2 finału - 22 maja
(Losowanie - 26 kwietnia 2019, 15:00 - siedziba WMZPN)

Concordia Elbląg 2-2 Mazur Ełk 22 maja, 17:00
pd. k. 3-1
Edil 27 (k), 118 (k) - Patryk Woźniak 80, Bartosz Gużewski 113
Granica Kętrzyn 1-1 Znicz Biała Piska 22 maja, 17:00
pd. k. 2-3
Kacper Rałowiec 72 (k) - Marcin Denert 17

Finał - 5 czerwca

Concordia Elbląg 5-2 Znicz Biała Piska 5 czerwca, 17:00
Paweł Adamiec 17 (s), Sebastian Tomczuk 45, Edil 49 (k), Patrycjusz Malanowski 68, Adam Duda 78 - Karol Kosiński 39, Mateusz Maliszewski 72
w Nowym Mieście Lubawskim

Totolotek Puchar Polski 2019/2020

Puchar Polski 2018/2019 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas