[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 15 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2018 - siedziba Opolskiego ZPN)
Start Jełowa, Odra II Opole, Victoria Chróścice, LZS Stary Ujazd, Agroplon Głuszyna, Pogoń Prudnik - wolny los

KS II Bodzanów/Nowy Świętów 2-4 Porawie Większyce 15 sierpnia, 16:00
pd.
Kamil Perewizny 83, Paweł Lepak 86 - Sławomir Kierdal 38, 99, Sebastian Stachura 89, 96
LZS Walce 0-4 Ruch Zdzieszowice 15 sierpnia, 16:00
Jakub Czajkowski 33, Dariusz Zapotoczny 57, Mateusz Jędrzejczyk 70, Kacper Grądowski 76
Orzeł Branice 0-3 Start Namysłów 15 sierpnia, 16:00
(wo)
Żubry Smarchowice Śląskie 1-5 Piast Strzelce Opolskie 15 sierpnia, 16:00
Kamil Hołub 19 - Dennis Gordzielik 16, 28, 44, 77, Piotr Strzelecki 89
MKS Wołczyn 3-0 LZS Gronowice 15 sierpnia, 16:00
Tomasz Kożuchowski 6, Grzegorz Zienkiewicz 23, Damian Więcek 85
LZS Mechnice 3-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 sierpnia, 11:00
pd.
Kornel Zyla 62, Szymon Mrozek 101, Szymon Machnik 104 - Daniel Sadowski 31, Mateusz Lechowicz 111
LZS Jędrzychów 0-3 Victoria Cisek
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Przywory 0-4 Polonia Nysa 15 sierpnia, 16:00
Marcin Ściański 12, Tomasz Kowalczyk 48, Nurudeen Oladoja 59, Dominik Sikora 83
Śląsk Łubniany 2-3 Skalnik Gracze 15 sierpnia, 16:00
Marek Kotula 53, Daniel Suchocki 60 - Jarosław Chodorski 5, Dawid Dulski 83, Adrian Janeczek 87
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 OKS Olesno 15 sierpnia, 16:00
Michał Koc 16, 43, Marcin Malcherek 27 - Damian Gąsiorowski 88
LZS Kościeliska 3-3 Orzeł Źlinice 15 sierpnia, 16:00
pd. k. 3-4
Rafał Gajdecka 16, Maciej Libera 84, 88 - Tomasz Koc 7, Dmytro Kryworuczyszak 9, Marcin Skowronek 23 (s)
Racławia Racławice Śląskie 0-4 GKS Głuchołazy 15 sierpnia, 16:00
Andrij Małyk 15, 51, Szymon Drogosz 34, 36
Fortuna Głogówek 1-2 Polonia Głubczyce 15 sierpnia, 16:00
Tomasz Hajduk 38 - Szymon Grek 47, Piotr Jamuła 79
LZS Rudniki 1-3 Swornica Czarnowąsy 15 sierpnia, 16:00
Dawid Kasprzyczak 86 - Wojciech Ścisło 80, Dawid Miroszka 90, Mateusz Ptak 90
Widawa Wilków 2-0 GLKS Kietrz 15 sierpnia, 16:00
Marek Pukas 6, Grzegorz Tasiński 29
Silesius Kotórz Mały 0-4 Unia Kolonowskie 15 sierpnia, 16:00
Łukasz Smyk 10, Mariusz Spałek 40, Rafał Chudy 41, Tomasz Kwasik 78
Czarni Otmuchów 1-2 Naprzód Jemielnica 15 sierpnia, 18:00
Patryk Pacławski 68 - Daniel Bombelka 56, 61
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Małapanew Ozimek 15 sierpnia, 16:00
Denis Luptak 45 - Patryk Wojtasik 11, Michał Bienias 17
Rodło Opole 1-7 MKS Kluczbork 14 sierpnia, 18:30
Paweł Babicz 1 - Miłosz Reisch 7, Paweł Krauz 13, Aleksander Jelonek 29, Piotr Makowski 37, 60, Dominik Lewandowski 61, Tomasz Dyr 75
LZS Chrząstowice 2-7 MKS Gogolin 15 sierpnia, 16:00
Przemysław Pławiak 5, 70 - Denis Kipka 6, 25, Kacper Pindral 17, Bartosz Kaczmarek 19, Kamil Szampera 40, Marcel Mizielski 46, Tymoteusz Mizielski 84
Porawie II Większyce 4-3 KS Krasiejów 14 sierpnia, 17:30
Tomasz Gorzkowski 35, Grzegorz Marek 39, Jarosław Stelmach 60, Łukasz Tracz 76 - Kordian Kostka 17, 90, Patryk Foks 59
Start Bogdanowice 2-6 LZS Starowice 15 sierpnia, 16:00
Paweł Boczarski 3 (s), Paweł Wachniewski 88 - Paweł Boczarski 63, Łukasz Strząbała 71, Maciej Salak 76, Grzegorz Stencel 81, Damian Szpala 82, 89
Sparta Paczków 3-0 LZS Piotrówka 15 sierpnia, 16:00
(wo)
Hetman Byczyna 3-5 LZS Racławiczki 15 sierpnia, 11:00
Karol Semeres 35, Patryk Kaczmarzyk 49, Piotr Krawczyk 78 - Tomasz Żurek 4, Michał Szulc 50, 57, Kewin Bartela 51, 54
Sokół Niemodlin 1-2 KS Krapkowice 15 sierpnia, 16:00
Kamil Niegel 18 - Jarosław Wośko 33, Bartosz Remień 53
Olimpia Lewin Brzeski 1-9 Stal Brzeg 15 sierpnia, 16:00
Kacper Grabny 55 - Dawid Gawroński 18, Mateusz Dychus 22, Ihor Nahornyi 32, Mateusz Cieślik 34, Michał Kuriata 60, Bartłomiej Kolanko 68, Piotr Stępień 76, 85, 89

1/16 finału - 22 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2018 - siedziba Opolskiego ZPN)

MKS Gogolin 0-1 Skalnik Gracze 22 sierpnia, 17:30
Patryk Firek 37
LZS Stary Ujazd 2-0 Pogoń Prudnik 22 sierpnia, 17:30
Mateusz Wróbel 90, Armin Karwot 90
Odra II Opole 0-3 Piast Strzelce Opolskie 22 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Źlinice 0-3 Porawie Większyce 22 sierpnia, 17:30
Sławomir Kierdal 59, Bartosz Adamus 70, Kewin Ociepka 86
Porawie II Większyce 0-5 Unia Kolonowskie 22 sierpnia, 17:30
Jakub Spałek 49, Jakub Włoch 56, 60, Marcin Labus 81, 83
Sparta Paczków 0-4 KS Krapkowice 22 sierpnia, 17:30
Rafał Niespodziński 8, 12, Daniel Rychlewicz 77, Piotr Sobota 88
Victoria Cisek 2-2 Start Namysłów 22 sierpnia, 17:30
pd. k. 2-3
Martin Jaszkowic 17, Mateusz Bieniasz 98 - Adrian Ptak 30, Damian Raszewski 115
Naprzód Jemielnica 1-2 Polonia Nysa 22 sierpnia, 17:30
Daniel Hirsz 48 - Rafał Bobiński 3, Dawid Byrski 60
LZS Mechnice 2-3 LZS Starowice 22 sierpnia, 17:30
Damian Kampa 17, Michał Gonsior 56 - Grzegorz Stencel 67, Dawid Rudnik 70, Paweł Boczarski 85
Victoria Chróścice 0-4 Stal Brzeg 22 sierpnia, 17:30
Ihor Nahornyj 9, Karol Danielik 51, Tomasz Gajda 70, Kamil Sosna 74
GKS Głuchołazy 1-7 MKS Wołczyn 22 sierpnia, 19:00
Kacper Klimecki 83 - Przemysław Szczupakowski 33, 43, 52, 66, 79, Grzegorz Zienkiewicz 89, 90
LZS Racławiczki 4-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 22 sierpnia, 17:30
Michał Szulc 17, Przemysław Jakwert 29, 48, 55 - Kamil Suchy 9 (s), Adrian Sładek 23, Michał Koc 39, Marcin Malcherek 57, Krzysztof Szady 78
Start Jełowa 3-2 Małapanew Ozimek 22 sierpnia, 17:30
Mariusz Stępień 10, Aleksander Szmer 45, Denis Kumiec 86 - Edmund Machnik 23, Daniel Stupak 54
Swornica Czarnowąsy 2-4 Polonia Głubczyce 22 sierpnia, 17:30
Damian Filla 35, Mateusz Fiks 40 - Jacek Broniewicz 20, Łukasz Bawoł 72, Piotr Jamuła 73, 80
MKS Kluczbork 0-1 Ruch Zdzieszowice 22 sierpnia, 19:00
pd.
Mateusz Jędrzejczyk 103
Widawa Wilków 2-6 Agroplon Głuszyna 22 sierpnia, 17:30
Marek Pukas 30, 81 - Kacper Kamiński 9, 49, Bartosz Sobczyński 47, Mateusz Pałach 55, Radosław Mikulski 86, 90

1/8 finału - 5 września
(Losowanie - 28 czerwca 2018 - siedziba Opolskiego ZPN)

MKS Wołczyn 3-0 Porawie Większyce 5 września, 17:00
Przemysław Szczupakowski 3, 23, 67
Polonia Głubczyce 2-5 Ruch Zdzieszowice 5 września, 17:00
Szymon Grek 38, Piotr Jamuła 49 - Marcin Niemczyk 6, Michał Sypek 13, Dariusz Zapotoczny 19, 52, Mateusz Jędrzejczyk 80
Stal Brzeg 6-4 Agroplon Głuszyna 13 października, 14:00
pd.
Tomasz Gajda 7, 96, Damian Celuch 44, Łukasz Żegleń 66, Ivan Lacusta 109, Kamil Sosna 120 - Karol Wanat 14, Damian Czech 76, Radosław Mikulski 86, Damian Sobczak 112
Start Jełowa 1-3 Piast Strzelce Opolskie 5 września, 17:00
Mariusz Stępień 50 - Beniamin Glinka 7, Michał Wastag 68, Dzikamai Gwaze 90
Unia Kolonowskie 1-2 KS Krapkowice 5 września, 17:00
Dawid Dandyk 66 - Maciej Dyczek 45, Bartosz Remień 58
Skalnik Gracze 1-1 Start Namysłów 5 września, 17:00
k. 4-1
Jarosław Chodorski 77 - Paweł Sarnowski 81
LZS Stary Ujazd 0-3 Polonia Nysa 5 września, 17:00
Dawid Byrski 13, 52, Wojciech Bajor 55
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-4 LZS Starowice 5 września, 17:00
Tomasz Knopik 24 - Paweł Boczarski 57, Dawid Rudnik 73, Ihor Babanśkych 78, Dominik Zawada 88

1/4 finału - 2 marca
(Losowanie - 24 stycznia 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)

Piast Strzelce Opolskie 0-2 Polonia Nysa 2 marca, 14:00
Marcin Ściański 35, Adam Setla 89
Skalnik Gracze 1-2 Stal Brzeg 2 marca, 14:00
Jarosław Chodorski 90 - Łukasz Żegleń 18, Łukasz Chodyga 78
MKS Wołczyn 0-2 LZS Starowice 2 marca, 14:00
Sebastian Jaroszyński 2, Jacek Mikołajczyk 49 (s)
KS Krapkowice 0-3 Ruch Zdzieszowice 2 marca, 14:00
Konrad Kostrzycki 2 (k), Michał Sypek 37, Stanisław Dębski 66

1/2 finału - 24 kwietnia
(Losowanie - 24 stycznia 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)

Stal Brzeg 2-2 Ruch Zdzieszowice 24 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-2
Damian Celuch 30, Karol Danielik 120 - Michał Sypek 61, Leszek Nowosielski 107
LZS Starowice 1-0 Polonia Nysa 24 kwietnia, 17:00
Mateusz Poważny 90

Finał - 22 maja

LZS Starowice 0-2 Stal Brzeg 22 maja, 19:00
Łukasz Żegleń 30, Michał Kuriata 61
w Kluczborku; na Stadionie Miejskim

Totolotek Puchar Polski 2019/2020

Puchar Polski 2018/2019 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas