[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN

1/8 finału - 10 kwietnia
(Losowanie - 29 października 2018, 9:30 - siedziba Lubuskiego ZPN)

Promień Żary 1-0 Korona Kożuchów 10 kwietnia, 16:30
Piotr Czarnota 70
Polonia Słubice 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 kwietnia, 16:30
Irima Allan Broh Tebli 33 - Michał Przybyła 62, Łukasz Zakrzewski 81
Start Płoty 1-2 TS Przylep (Zielona Góra) 10 kwietnia, 16:30
Artur Wasiewicz 80 - Bartosz Siebert 38, Bartosz Chojnacki 51
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Lubuszanin Drezdenko 10 kwietnia, 16:30
Paweł Gurgul 26, Marek Buszczak 90 - Mamoru Tsuchiya 49
Budowlani II Lubsko 2-2 Victoria Szczaniec 10 kwietnia, 16:30
pd. k. 3-4
Tymoteusz Dynowski 21, Sebastian Kopczyk 87 - Marcin Wycke 11, Karol Kordeczka 81
Arka Nowa Sól 5-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 10 kwietnia, 16:30
Patryk Zawojek 48, 64, Piotr Nitka 58, Jan Romaszko 67, 71 - Marcin Piec 24, Maciej Żukowski 86
Pogoń Skwierzyna 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski 10 kwietnia, 16:30
pd.
Marcin Żeno 75 - Dominik Zakrzewski 19, Piotr Majerczyk 105, Mateusz Mętlicki 115
Alfa Jaromirowice 1-0 Dąb Przybyszów 10 kwietnia, 16:30
Dariusz Iwaśków 77

1/4 finału - 8 maja
(Losowanie - 15 kwietnia 2019 - siedziba Lubuskiego ZPN)

Promień Żary 4-1 Arka Nowa Sól 8 maja, 17:00
Norbert Bieniek 8, 24, 27, Marek Wolak 79 - Mateusz Kubiak 76
TS Przylep (Zielona Góra) 8-0 Spójnia Ośno Lubuskie 8 maja, 17:00
Piotr Piwowarski 10, 54, 62, Wojciech Popielecki 21, Paweł Dzikowicz 35, 60, Szymon Król 47, Patryk Jasiak 61
Alfa Jaromirowice 0-9 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 maja, 17:00
Adrian Nowak 13, 23, 46, 69, Kamil Ograbek 19, Gracjan Nidecki 25, Łukasz Zakrzewski 44, Adrian Błajewski 57, Gracjan Kunowski 64
Victoria Szczaniec 0-8 Warta Gorzów Wielkopolski 8 maja, 17:00
Dominik Zakrzewski 32, 53, 63, Michał Markuszewski 58, Patryk Wierzbicki 68, Eryk Sulimenko 80, 83, Tomasz Jankowski 82

1/2 finału - 5 czerwca
(Losowanie - 13 maja 2019 - siedziba Lubuskiego ZPN)

Promień Żary 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski 5 czerwca, 17:00
Dariusz Piechowiak 85 (k) - Łukasz Kopeć 20, Dominik Zakrzewski 42, Sebastian Surmaj 67
TS Przylep (Zielona Góra) 2-4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 czerwca, 17:00
pd.
Paweł Dzikowicz 73, 88 - Jędrzej Drame 66, 112, Adrian Nowak 68 (k), Michał Pakuła 108

Finał - 22 czerwca

Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 22 czerwca, 17:00
pd.
Dominik Zakrzewski 10 - Adrian Nowak 29, Jędrzej Drame 95
w Gorzowie Wielkopolskim; na stadionie OSiR

Totolotek Puchar Polski 2019/2020

Puchar Polski 2018/2019 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas