[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski

I runda - 18-19 sierpnia

GKP Bogdaniec 4-1 Zorza Kowalów 19 sierpnia, 17:00
Dawid Przygoda 56, Patryk Dudziak 65, 80, Adrian Trukan 70 - Karol Kęcik 73
Róża Różanki 4-0 Zjednoczeni Jeniniec 19 sierpnia, 17:00
Daniel Tabaka 24, 27, Karol Sus 37, Wojciech Motyk 56
Pogoń Krzeszyce 0-2 Kosmos 78 Rudnica 18 sierpnia, 18:00
Jakub Czaplin 47, Krystian Orzechowski 89
As Pieski 1-2 FC Kursko 19 sierpnia, 18:00
Filip Suchecki 3 - Kacper Kozdrowski 62, Mariusz Dziamski 67
Chrobry Drzeńsko 5-2 Juwenia Boczów 19 sierpnia, 17:00
Patryk Chanas 1, 27, 42, Bartosz Taracha 58, Patryk Jodłowski 76 - Kamil Miszon 80, Michał Bieliński 81
SKP Słubice 6-0 Smogórzanka Smogóry 19 sierpnia, 17:00
Łukasz Najder 16, Marcin Bulcewicz 33, Bartosz Tomków 56, Piotr Łogiński 78, Czesław Biesiada 80, Dominik Gaudyn 90
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-4 GKP Pszczew 18 sierpnia, 17:00
Łukasz Jurczak 23, Łukasz Grzelczak 48, Radosław Dobrowolski 65 - Jerzy Florczak 11, Kacper Kozak 45, 63, Mateusz Brojanowski 90
GKS Bledzew 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 19 sierpnia, 17:00
Dawid Kamrowski 15, Przemysław Wawrzyszko 64 - Tomasz Czarnobaj 87
Błękitni Dobiegniew 1-5 Leśnik Rąpin 19 sierpnia, 17:00
Patryk Pajdowski 70 - Mateusz Doktor 10, 89, Adrian Jędryczko 40, Dawid Roszak 56, Paweł Koza 61
Sokół Gościm 4-1 Arka Mierzęcin 19 sierpnia, 17:00
pd.
Łukasz Siuda 42, Tomasz Mądrawski 92, Filip Pęcherzewski 102, Krystian Nawrot 118 - Jakub Łukomski 62
Leśnik Buszów 1-2 Uran Trzebicz 19 sierpnia, 17:00
Maciej Ulański 65 - Michał Jabłoński 7, 49
Noteć Stare Bielice 2-1 Delta Stare Polichno 19 sierpnia, 17:00
Bartosz Bielawny 40, Dariusz Fotek 88 - Mateusz Filak 57

II runda - 29 sierpnia

GKP Bogdaniec 1-3 Błękitni Lubno 29 sierpnia, 17:30
Patryk Dudziak 84 - Damian Bąkowski 11, 44, Iwan Kozak 64
Kosmos 78 Rudnica 1-2 Zieloni Lubiechnia Wielka 29 sierpnia, 17:30
Oskar Szymczak 63 - Antoni Rożnowski 6, Hubert Pilsak 46
Róża Różanki 4-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 29 sierpnia, 17:30
Marcin Awiżeń 2, Karol Sus 55, Krystian Rydzaj 74, Wojciech Motyk 88 - Remigiusz Brzytwa 7
FC Kursko 0-3 Orzeł Międzyrzecz 29 sierpnia, 17:30
Dawid Kucharski 25, Damian Cieciński 55, Łukasz Sobczak 83
Zjednoczeni Przytoczna 0-3 Meprozet Stare Kurowo 28 sierpnia, 18:00
Piotr Kurdykowski 58, Wojciech Spiliszewski 63, Dominik Napierajczyk 86
SKP Słubice 3-0 Odra Górzyca 29 sierpnia, 17:30
GKP Pszczew 3-0 Kasztelania Santok 29 sierpnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GKS Bledzew 3-4 Pogoń Skwierzyna 29 sierpnia, 18:00
Dawid Kamrowski 20, Marek Dziębowski 75, 90 - Błażej Banaszak 25, Norbert Niedużak 39, Paweł Krauze 43, Miłosz Rutkowski 90
Leśnik Rąpin 5-0 Radowiak Drezdenko 29 sierpnia, 17:30
Grzegorz Powroźnik 12, 80, 83, Paweł Koza 60, Adrian Jędryczko 63
Sokół Gościm 4-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 29 sierpnia, 17:30
pd.
Karol Mazurek 25, Krystian Nawrot 87, 100, Łukasz Siuda 115 - Patryk Jarząbek 37, Piotr Bykowski 89
Uran Trzebicz 4-4 Polonia Lipki Wielkie 29 sierpnia, 17:30
pd. k. 5-4
Krzysztof Piórkowski 9, Łukasz Wargin 20, Dariusz Turczyn 57, Wojciech Pfal 76 - Seweryn Majchrzak 1, Łukasz Florek 13, Karol Dąbrowski 43, Adam Bednarek 71
Noteć Stare Bielice 2-1 LZS Bobrówko 29 sierpnia, 17:30
Bartosz Bielawny 47, Dariusz Fotek 90 - Kamil Sobczak 18
Chrobry Drzeńsko 1-3 Stal Sulęcin 28 sierpnia, 18:00
pd.
Patryk Wilimber 43 - Bartosz Michałek 51, Rafał Grzelczak 98, Jakub Sobczyk 120
Warta Słońsk 4-1 Spartak Deszczno 29 sierpnia, 17:30
Dawid Krygier 3, Łukasz Pińczyński 22, 84, Przemysław Dobrzański 78 - Adam Szkuta 86

III runda - 12 września
Leśnik Rąpin - wolny los

Zieloni Lubiechnia Wielka 0-4 Polonia Słubice 12 września, 16:45
(wo)
Dawid Zawisza 34, 36 - Hayato Kuramoto 14, Iven Malulu Ndolwezi 32, Eligiusz Krzeptowski 48, Rafał Gronostaj 50
na boisku 2-4
Róża Różanki 3-1 Błękitni Lubno 12 września, 16:45
Robert Wiśniewski 12, Wojciech Motyk 16, 87 - Łukasz Jaroniewski 5
SKP Słubice 0-3 Spójnia Ośno Lubuskie 11 września, 17:00
Mateusz Dura 18, Dmytro Borowiczuk 48, Dawid Szczeciński 71
GKP Pszczew 3-5 Orzeł Międzyrzecz 12 września, 16:45
Arkadiusz Gurzyński 33, Kacper Kozak 39, Bartosz Sawoch 61 - Mateusz Waltrowski 8, 21, Wojciech Misiak 17, Maciej Kononowicz 48, 59
Sokół Gościm 1-4 Pogoń Skwierzyna 12 września, 16:45
Krystian Nawrot 21 - Miłosz Tataj 31, 67, 71, Paweł Timoszyk 63
Uran Trzebicz 0-2 Meprozet Stare Kurowo 11 września, 17:00
Piotr Kurdykowski 23, Dominik Napierajczyk 77
Noteć Stare Bielice 2-3 Lubuszanin Drezdenko 11 września, 16:45
Patryk Urbaniak 50, Radosław Dolata 90 - Marek Leśniak 6, Patryk Minge 10, Marcin Perun 49 (s)
Stal Sulęcin 2-1 Ilanka Rzepin 12 września, 16:45
pd.
Damian Siudak 111, Rafał Grzelczak 116 - Andrzej Pawłowski 99
Warta Słońsk 0-6 Czarni Witnica 12 września, 16:45
Michał Piśko 17, Paweł Hojka 32, Artem Jakowenko 36, 68, 77, Tomasz Franczak 38

IV runda - 26 września
Do gry dołączają III-ligowcy: KS Stilon Gorzów Wielkopolski, Warta Gorzów Wielkopolski.

Meprozet Stare Kurowo 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski 26 września, 16:00
pd.
Wojciech Spiliszewski 97 (s)
Róża Różanki 1-7 Lubuszanin Drezdenko 26 września, 16:00
Karol Sus 33 - Jakub Ryżyk 3, 29, 72, 84, Jacek Głowaczewski 10, 70, Robert Wiśniewski 26 (s)
Pogoń Skwierzyna 2-0 Czarni Witnica 25 września, 16:30
Marcel Urbanek 54, Marcin Żeno 75
Orzeł Międzyrzecz 1-4 Spójnia Ośno Lubuskie 26 września, 16:00
Mateusz Waltrowski 75 - Mateusz Krasiński 9, Paweł Janik 23, Dawid Szczeciński 32, 37
Stal Sulęcin 1-4 Polonia Słubice 26 września, 16:30
Damian Siudak 77 - Łukasz Tabaka 55, 68, Irima Allan Broh Tebli 90, Iven Malulu Ndolwezi 90
Leśnik Rąpin 0-8 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 25 września, 16:00
Gracjan Wiśniewski 5, Daniel Mrozek 11, Jędrzej Drame 38, Gracjan Kunowski 64, 83, Jakub Okuszko 70, 77, Rafał Świtaj 83

Puchar Polski 2018/2019 (Lubuski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Lubuski ZPN - Zielona Góra)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas