[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Totolotek Puchar Polski 2019/2020

Runda wstępna - 7 sierpnia
Uczestniczy 8 zespołów II ligi z sezonu 2018/19 z miejsc 11-18.

Skra Częstochowa 1-2 Ruch Chorzów 7 sierpnia, 17:00 (700)
Dawid Wolny 7 - Mateusz Bartolewski 88, Mariusz Idzik 90 (k)
Błękitni Stargard 3-0 Rozwój Katowice
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Olimpia Elbląg 2-1 ROW 1964 Rybnik 6 sierpnia, 19:00
Przemysław Brychlik 76, Damian Szuprytowski 86 - Dawid Plizga 78
Gryf Wejherowo 3-2 Siarka Tarnobrzeg 7 sierpnia, 17:30 (340)
Mateusz Majewski 8, 27 (k), Maksymilian Hebel 40 - Bartosz Sulkowski 2 (k), 15 (k)

I runda - 25 września
(Losowanie - 20 sierpnia 2019, 12:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 4 zwycięzców rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2018/19, 18 zespołów I ligi z sezonu 2018/19, 10 zespołów II ligi z sezonu 2018/19.

Unia Skierniewice 1-5 Piast Gliwice 26 września, 16:00 (1500)
pd.
Dawid Przezak 63 - Tiago Alves 5, Tom Hateley 100, Jakub Holúbek 105, Gerard Badía 108 (k), 117
Puszcza Niepołomice 0-2 Legia Warszawa 25 września, 20:30 (2000)
Mateusz Wieteska 41, José Kanté 90
Cracovia 4-2 Jagiellonia Białystok 25 września, 17:30 (3512)
Filip Piszczek 16, Bojan Čečarić 26, Tomáš Vestenický 51, Pelle van Amersfoort 90 - Juan Cámara 41, Wojciech Błyszko 85
W 68. minucie Filip Piszczek (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Gryf Wejherowo 2-3 Lechia Gdańsk 24 września, 15:30 (420)
Maksymilian Hebel 3, Bartosz Gęsior 5 - Maciej Gajos 53, 57, Flávio Paixão 89
mecz przerwany w 29. minucie na 20 minut z powodu niewłaściwego zachowania kibiców
Ruch Chorzów 3-3 Stomil Olsztyn 24 września, 17:00 (552)
pd. k. 3-4
Konrad Kasolik 51, Mariusz Idzik 85 (k), Daniel Paszek 94 - Artur Siemaszko 18, Szymon Sobczak 82 (k), Jakub Mosakowski 119
Odra Opole 1-0 Arka Gdynia 26 września, 17:30 (1117)
Miłosz Trojak 90
Pogoń Siedlce 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 września, 18:30 (1037)
Bartosz Brodziński 24
Chemik Police 0-4 Stal Stalowa Wola 25 września, 16:00 (217)
Michał Fidziukiewicz 10, 77, Rafał Michalik 18, Bartłomiej Ciepiela 90
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 25 września, 18:00 (896)
Kamil Adamek 87
Zagłębie II Lubin 2-2 Miedź Legnica 24 września, 16:00 (210)
pd. k. 1-3
Bartosz Białek 8, Adam Borkowski 9 - Damian Byrtek 84, 90
na bocznym boisku nr 4
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Concordia Elbląg 25 września, 16:00 (160)
Szymon Szymański 55 (k), Kamil Żołna 90 - Konrad Kareta 82 (s)
Legia II Warszawa 2-0 Wigry Suwałki 24 września, 17:00 (250)
Michał Mydlarz 62, Kacper Wełniak 90
w Ząbkach
Elana Toruń 1-2 Radomiak Radom 25 września, 15:30 (300)
Filip Kozłowski 88 - Patryk Mikita 4 (k), Marcin Kluska 90
Chełmianka Chełm 3-3 Znicz Pruszków 25 września, 15:30 (500)
pd. k. 5-4
Wołodymyr Hładkyj 27, 120, Patryk Czułowski 99 - Maciej Machalski 88, 107 (k), Paweł Tarnowski 100
Błękitni Stargard 2-1 Wisła Kraków 25 września, 16:00 (1700)
Wojciech Fadecki 26 (k), 84 (k) - Michał Mak 79
Chojniczanka Chojnice 0-1 Raków Częstochowa 25 września, 19:30 (827)
Maciej Domański 72
W 22. minucie Andrija Luković (Raków Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stal Rzeszów 0-1 Pogoń Szczecin 25 września, 14:30 (2491)
Benedikt Zech 71
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Sandecja Nowy Sącz 24 września, 18:00 (800)
Jakub Chrzanowski 28 - Tadeusz Socha 35, Thiago 43, Kamil Ogorzały 73
GKS Katowice 0-0 Warta Poznań 25 września, 19:00 (1162)
pd. k. 5-3
Gryf Słupsk 1-3 Górnik Łęczna 25 września, 16:00
Damian Mikołajczyk 26 (k) - Marcin Stromecki 11, Paweł Wojciechowski 34, Krystian Wójcik 45 (k)
W 44. minucie Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 2-0 Śląsk Wrocław 24 września, 20:30 (14 711)
Marcin Robak 85, 90 (k)
Hutnik Kraków 2-3 Resovia 25 września, 15:30 (823)
pd.
Kamil Sobala 30, Mateusz Gamrot 101 - Szymon Hajduk 42, Adrian Dziubiński 120, Dawid Kubowicz 120
W 59. minucie Mateusz Kantor (Resovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Chemik Bydgoszcz 0-1 Wisła Płock 25 września, 16:00 (650)
Oskar Zawada 60
Stal Brzeg 1-2 Olimpia Elbląg 24 września, 15:30 (400)
Dawid Kamiński 76 - Ołeksij Prytulak 15, Eryk Filipczyk 66
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5-1 Olimpia Zambrów 24 września, 16:30 (450)
Adrian Nowak 14, Kamil Ograbek 43, 45, Łukasz Zakrzewski 49, Myrosław Taranenko 79 - Łukasz Grzybowski 45 (k)
Chrobry Głogów 0-2 Lech Poznań 24 września, 17:30 (1494)
Christian Gytkjær 75, Mateusz Skrzypczak 84
Zagłębie Sosnowiec 0-3 ŁKS Łódź 26 września, 20:30 (1493)
Piotr Pyrdoł 21, Artur Bogusz 53, Rafał Kujawa 69
GKS Bełchatów 0-2 GKS Tychy 25 września, 18:30 (1010)
Wojciech Szumilas 70, Szymon Lewicki 90
Garbarnia Kraków 1-2 Bytovia Bytów 25 września, 15:00 (240)
Adrian Jurkowski 58 - Piotr Giel 47, Daniel Feruga 66 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 0-6 Górnik Zabrze 25 września, 15:30 (1563)
Przemysław Wiśniewski 2, Ishmael Baidoo 9, Michał Koj 19, Łukasz Wolsztyński 63 (k), Piotr Krawczyk 68, Kamil Zapolnik 70 (k)
Korona Kielce 0-1 Zagłębie Lubin 24 września, 18:00 (1981)
Dawid Pakulski 67
Olimpia Grudziądz 0-3 Stal Mielec 25 września, 19:00 (650)
Adrian Paluchowski 21, Mateusz Mak 73, Josip Šoljić 82

1/16 finału - 30 października
(Losowanie - 27 września 2019, 12:00 - siedziba PZPN)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin 29 października, 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 29 października, 13:00
Widzew Łódź - Legia Warszawa 30 października, 20:30
Błękitni Stargard - Sandecja Nowy Sącz 29 października, 13:30
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 29 października, 20:30
Radomiak Radom - GKS Tychy
Miedź Legnica - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 października, 19:00
Legia II Warszawa - Odra Opole 30 października, 18:00
w Ząbkach
Pogoń Siedlce - Piast Gliwice 30 października, 18:30
Resovia - Lech Poznań 29 października, 13:00
Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk 30 października, 13:30
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 30 października, 13:00
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 30 października, 17:30
Stomil Olsztyn - Wisła Płock 31 października, 17:30
Olimpia Elbląg - Raków Częstochowa 30 października, 18:00
Bytovia Bytów - Cracovia 29 października, 17:30

1/8 finału - 4 grudnia
Mecze będą rozgrywane także 3 i 5 grudnia.

1/4 finału - 11 marca
Mecze będą rozgrywane także 10, 12, 17, 18 i 19 marca.

1/2 finału - 8 kwietnia
Mecze będą rozgrywane także 7, 9, 14, 15 i 16 kwietnia.

Finał - 2-3 maja
w Warszawie; na PGE Narodowym

Puchar Polski 2018/2019 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2018/2019 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas