[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
Gerard Badía 4 gole - Gerard Badía (Piast Gliwice), Flávio Paixão (Lechia Gdańsk),
3 gole - Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard), Christian Gytkjær (Lech Poznań), José Kanté (Legia Warszawa), Mateusz Mak (Stal Mielec), Adrian Paluchowski (Stal Mielec), Marcin Robak (Widzew Łódź), Wojciech Szumilas (GKS Tychy),
2 gole - Felicio Brown Forbes (Raków Częstochowa), Damian Byrtek (Miedź Legnica), Bojan Čečarić (Cracovia), Daniel Feruga (Bytovia Bytów), Michał Fidziukiewicz (Stal Stalowa Wola), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Piotr Giel (Bytovia Bytów), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Maksymilian Hebel (Gryf Wejherowo), Wołodymyr Hładkyj (Chełmianka Chełm), Mariusz Idzik (Ruch Chorzów), David Jablonský (Cracovia), Piotr Kurbiel (Błękitni Stargard), Szymon Lewicki (GKS Tychy), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Mateusz Majewski (Gryf Wejherowo), Adrian Nowak (KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Kamil Ograbek (KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Rok Sirk (Zagłębie Lubin), Szymon Sobczak (Stomil Olsztyn), Bartosz Sulkowski (Siarka Tarnobrzeg), Tiago Alves (Piast Gliwice), Patryk Tuszyński (Piast Gliwice), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna),
1 gol - Kamil Adamek (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Ishmael Baidoo (Górnik Zabrze), Mateusz Bartolewski (Ruch Chorzów), Bartosz Białek (Zagłębie II Lubin), Marcin Biernat (GKS Tychy), Wojciech Błyszko (Jagiellonia Białystok), Artur Bogusz (ŁKS Łódź), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Adam Borkowski (Zagłębie II Lubin), Bartosz Brodziński (Pogoń Siedlce), Przemysław Brychlik (Olimpia Elbląg), Juan Cámara (Jagiellonia Białystok), Mateusz Cholewiak (Legia Warszawa), Jakub Chrzanowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola), Patryk Czułowski (Chełmianka Chełm), Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin), Tomasz Dejewski (Lech Poznań), Maciej Domański (Raków Częstochowa), Adrian Dziubiński (Resovia), Eryk Filipczyk (Olimpia Elbląg), Mateusz Gamrot (Hutnik Kraków), Bartosz Gęsior (Gryf Wejherowo), Łukasz Grzybowski (Olimpia Zambrów), Szymon Hajduk (Resovia), Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk), Tom Hateley (Piast Gliwice), Jakub Holúbek (Piast Gliwice), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Adrian Jurkowski (Garbarnia Kraków), Dawid Kamiński (Stal Brzeg), Konrad Kasolik (Ruch Chorzów), Krzysztof Kiercz (Stal Stalowa Wola), Marcin Kluska (Radomiak Radom), Michał Koj (Górnik Zabrze), Aleksandyr Kolew (Raków Częstochowa), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Patryk Konik (Legia II Warszawa), Igor Korczakowski (Górnik Łęczna), Wołodymyr Kostewycz (Lech Poznań), Filip Kozłowski (Elana Toruń), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Dario Krišto (GKS Tychy), Dawid Kubowicz (Resovia), Rafał Kujawa (ŁKS Łódź), Igor Lewczuk (Legia Warszawa), Michał Mak (Wisła Kraków), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Patryk Makuch (Miedź Legnica), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Rafał Michalik (Stal Stalowa Wola), Patryk Mikita (Radomiak Radom), Damian Mikołajczyk (Gryf Słupsk), Jakub Mosakowski (Stomil Olsztyn), Michał Mydlarz (Legia II Warszawa), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Bartosz Nowak (Stal Mielec), Kamil Ogorzały (Sandecja Nowy Sącz), Dawid Pakulski (Zagłębie Lubin), Daniel Paszek (Ruch Chorzów), Pirulo (ŁKS Łódź), Filip Piszczek (Cracovia), Dawid Plizga (ROW 1964 Rybnik), Ołeksij Prytulak (Olimpia Elbląg), Dawid Przezak (Unia Skierniewice), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Dani Ramírez (Lech Poznań), Krystian Sanocki (Błękitni Stargard), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn), Mateusz Skrzypczak (Lech Poznań), Kamil Sobala (Hutnik Kraków), Tadeusz Socha (Sandecja Nowy Sącz), Josip Šoljić (Stal Mielec), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Marcin Stromecki (Górnik Łęczna), Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg), Szymon Szymański (Rekord Bielsko-Biała), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Myrosław Taranenko (KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków), Thiago (Sandecja Nowy Sącz), Michał Trąbka (ŁKS Łódź), Miłosz Trojak (Odra Opole), Tomáš Vestenický (Cracovia), Kristopher Vida (Piast Gliwice), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Kacper Wełniak (Legia II Warszawa), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Patryk Winsztal (Radomiak Radom), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Dawid Wolny (Skra Częstochowa), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Krystian Wójcik (Górnik Łęczna), Paweł Wszołek (Legia Warszawa), Łukasz Zakrzewski (KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Kamil Zapolnik (Górnik Zabrze), Oskar Zawada (Wisła Płock), Zé Gomes (Lechia Gdańsk), Benedikt Zech (Pogoń Szczecin), Paweł Zieliński (Miedź Legnica), Saša Živec (Zagłębie Lubin), Timur Żamaletdinow (Lech Poznań), Kamil Żołna (Rekord Bielsko-Biała).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard: 3 - Wojciech Fadecki, 2 - Piotr Kurbiel, 1 - Krystian Sanocki
Bytovia Bytów: 2 - Daniel Feruga, Piotr Giel
Chełmianka Chełm: 2 - Wołodymyr Hładkyj, 1 - Patryk Czułowski
Cracovia: 2 - Bojan Čečarić, David Jablonský, Pelle van Amersfoort, 1 - Filip Piszczek, Tomáš Vestenický, Mateusz Wdowiak
Elana Toruń: 1 - Filip Kozłowski
Garbarnia Kraków: 1 - Adrian Jurkowski
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 1 - Kamil Adamek
GKS Tychy: 3 - Wojciech Szumilas, 2 - Szymon Lewicki, 1 - Marcin Biernat, Dario Krišto
Górnik Łęczna: 2 - Paweł Wojciechowski, 1 - Igor Korczakowski, Marcin Stromecki, Krystian Wójcik
Górnik Zabrze: 1 - Ishmael Baidoo, Michał Koj, Piotr Krawczyk, Przemysław Wiśniewski, Łukasz Wolsztyński, Kamil Zapolnik
Gryf Słupsk: 1 - Damian Mikołajczyk
Gryf Wejherowo: 2 - Maksymilian Hebel, Mateusz Majewski, 1 - Bartosz Gęsior
Hutnik Kraków: 1 - Mateusz Gamrot, Kamil Sobala
Jagiellonia Białystok: 1 - Wojciech Błyszko, Juan Cámara
KS Stilon Gorzów Wielkopolski: 2 - Adrian Nowak, Kamil Ograbek, 1 - Myrosław Taranenko, Łukasz Zakrzewski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: 1 - Jakub Chrzanowski
Lech Poznań: 3 - Christian Gytkjær, 1 - Tomasz Dejewski, Kamil Jóźwiak, Wołodymyr Kostewycz, Filip Marchwiński, Tymoteusz Puchacz, Dani Ramírez, Mateusz Skrzypczak, Timur Żamaletdinow
Lechia Gdańsk: 4 - Flávio Paixão, 2 - Maciej Gajos, 1 - Lukáš Haraslín, Tomasz Makowski, Michał Nalepa, Zé Gomes
Legia II Warszawa: 1 - Patryk Konik, Michał Mydlarz, Kacper Wełniak
Legia Warszawa: 3 - José Kanté, 2 - Walerian Gwilia, 1 - Mateusz Cholewiak, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska, Paweł Wszołek
ŁKS Łódź: 1 - Artur Bogusz, Rafał Kujawa, Pirulo, Piotr Pyrdoł, Michał Trąbka
Miedź Legnica: 2 - Damian Byrtek, 1 - Patryk Makuch, Paweł Zieliński
Odra Opole: 1 - Miłosz Trojak
Olimpia Elbląg: 1 - Przemysław Brychlik, Eryk Filipczyk, Ołeksij Prytulak, Damian Szuprytowski
Olimpia Zambrów: 1 - Łukasz Grzybowski
Piast Gliwice: 4 - Gerard Badía, 2 - Tiago Alves, Patryk Tuszyński, 1 - Tom Hateley, Jakub Holúbek, Martin Konczkowski, Kristopher Vida
Pogoń Siedlce: 1 - Bartosz Brodziński
Pogoń Szczecin: 1 - Benedikt Zech
Radomiak Radom: 1 - Marcin Kluska, Patryk Mikita, Patryk Winsztal
Raków Częstochowa: 2 - Felicio Brown Forbes, 1 - Maciej Domański, Aleksandyr Kolew, Igor Sapała
Rekord Bielsko-Biała: 1 - Szymon Szymański, Kamil Żołna
Resovia: 1 - Adrian Dziubiński, Szymon Hajduk, Dawid Kubowicz
ROW 1964 Rybnik: 1 - Dawid Plizga
Ruch Chorzów: 2 - Mariusz Idzik, 1 - Mateusz Bartolewski, Konrad Kasolik, Daniel Paszek
Sandecja Nowy Sącz: 1 - Kamil Ogorzały, Tadeusz Socha, Thiago
Siarka Tarnobrzeg: 2 - Bartosz Sulkowski
Skra Częstochowa: 1 - Dawid Wolny
Stal Brzeg: 1 - Dawid Kamiński
Stal Mielec: 3 - Mateusz Mak, Adrian Paluchowski, 1 - Bartosz Nowak, Josip Šoljić
Stal Stalowa Wola: 2 - Michał Fidziukiewicz, 1 - Bartłomiej Ciepiela, Krzysztof Kiercz, Rafał Michalik
Stomil Olsztyn: 2 - Szymon Sobczak, 1 - Jakub Mosakowski, Artur Siemaszko
Unia Skierniewice: 1 - Dawid Przezak
Widzew Łódź: 3 - Marcin Robak
Wisła Kraków: 1 - Michał Mak
Wisła Płock: 1 - Oskar Zawada
Zagłębie II Lubin: 1 - Bartosz Białek, Adam Borkowski
Zagłębie Lubin: 2 - Rok Sirk, 1 - Damjan Bohar, Maciej Dąbrowski, Dawid Pakulski, Filip Starzyński, Patryk Szysz, Saša Živec
Znicz Pruszków: 2 - Maciej Machalski, 1 - Paweł Tarnowski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas