[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

Runda wstępna - 18-19 lipca
(Losowanie - 29 czerwca 2020, 13:00 - siedziba WMZPN)
Zagłada Lisów - wolny los

Start Kruklanki 0-3 Czarni Olecko 18 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Pogoń Banie Mazurskie 0-2 Vęgoria Węgorzewo 18 lipca, 17:00
Rafał Raiński 83, Daniel Maliszewski 86
MKS Ruciane-Nida 2-1 Kłobuk Mikołajki 18 lipca, 17:00
Patryk Hałaburda 78 (k), 90 (k) - Maciej Jarguz 77
Pojezierze Prostki 1-2 Jurand Barciany 18 lipca, 17:00
Wojciech Próchniak 53 - Adrian Zajdel 3, Dawid Jackiewicz 67
Rona 03 Ełk 2-1 Żagiel Piecki 18 lipca, 17:00
Marcin Niedźwiecki 48, Cyprian Szuchnicki 55 - Kamil Piendyk 10
Juksty Muntowo 1-6 Wilczek Wilkowo 19 lipca, 17:00
Marcin Żbikowski 59 - Mariusz Grabowski 11, 33 (k), 42, Kacper Parda 24, Marek Grabowski 35, 41
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Warmianka Bęsia 0-14 Orlęta Reszel 19 lipca, 17:00
Patryk Policha 17, 86, 88, 89, Patryk Wiensław 22, Krzysztof Królik 25, Mateusz Zaleśkiewicz 39 (k), Bartłomiej Bogdaniuk 62, 63, 80, 83, 85, Andrzej Adamiak 75, Paweł Romańczuk 82
w Reszlu; Warmianka gospodarzem
Szansa Reszel 3-0 Łyna Sępopol 18 lipca, 17:00
(wo)
Marcin Polkowski 6, Szymon Rentkowski 14, Damian Gigielewicz 33 (k)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Sebastian Warcholak
Tempo Ramsowo/Wipsowo 2-3 Victoria Bartoszyce 18 lipca, 17:00
Przemysław Bartoszek 25, Adrian Studziński 51 - Mateusz Łażewski 19, Paweł Gajkowski 75, 88
Reduta Bisztynek 0-6 MKS Jeziorany 18 lipca, 17:00
Adam Błaszczyk 8, 25, 27, Kamil Wierzbicki 14, Patryk Markiewicz 55, Damian Lewandowski 59
Wałsza Pieniężno 3-5 Barkas Tolkmicko 18 lipca, 17:00
Karol Leśniowski 12, Daniel Demkowicz 36, Arkadiusz Rećko 88 - Piotr Wiernicki 3, 43, 65, Patryk Rafalski 7, Jacek Rosenau 90
Warmia Elbląg 0-10 Polonia Pasłęk 18 lipca, 18:00
Kamil Kuczkowski 10, 19, Paweł Kamiński 11, 37, Jakub Błażewicz 22, 28, 85, Grzegorz Wiczyński 33, Mateusz Leśniewski 79, Konrad Szymański 90
w Pasłęku; Warmia gospodarzem
Polonia Markusy 0-10 DKS Dobre Miasto 18 lipca, 18:00
Mateusz Różowicz 21, 26, 65, Kamil Lullies 32, Michał Dalecki 42, Paweł Szymański 63, 80, Mateusz Gut 71, 84, Marcin Miśta 82 (s)
MKS Miłakowo 2-5 Cresovia Górowo Iławeckie 19 lipca, 16:00
Kacper Bernatowski 80, Piotr Kuper 90 - Mateusz Piechota 37, Sławomir Mycio 55, Kamil Szkoda 59, 76, Mateusz Wierzbowski 80
GLKS Jonkowo 3-2 Ewingi Zalewo 18 lipca, 17:00
Paweł Olszewski I 40, Dariusz Śmigielski 66 (s), Rafał Jaworski 85 - Kuba Kamiński 14, Wiesław Murawski 28
Pama Powodowo 4-3 Syrena Młynary 18 lipca, 17:00
Damian Bałachowski 27, 56, Kacper Lichołat 54, 63 - Krystian Kowzan 48, 59, Michał Matulewicz 84
Agat Jegłownik 2-2 Zatoka II Braniewo 18 lipca, 17:00
pd. k. 4-3
Slaheddine Chrigui 78, Jakub Rodzik 88 - Maciej Lachowicz 11 (s), Daniel Komorowski 43
Iskra Narzym 3-0 SKS Szczytno 18 lipca, 17:00
Tomasz Gorzki 29, Dawid Arczewski 50, Michał Rynkowski 85
GKS Szczytno 1-1 Omulew Wielbark 18 lipca, 17:00
pd. k. 3-4
Brajan Kisiel 23 - Patryk Płoski 58
MKS Działdowo 0-3 Start Nidzica 18 lipca, 17:00
(wo)
Karol Suchoparski 6, Oskar Pieckowski 45, Szymon Gęsicki 87 - Mateusz Rogoziński 17, Dominik Bróździński 26, 88
na boisku 3-3 pd. k. 5-6; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Adrian Bąbalicki
Vel Dąbrówno 2-8 Orzeł Janowiec Kościelny 18 lipca, 17:00
Adrian Duczek 60, Paweł Zdrojewski 83 - Łukasz Łaszczych 6, 19, 64, Krzysztof Łukasiak 15 (s), 18 (s), Mateusz Ginap 32, Sebastian Szczypiński 57, Mariusz Łochnicki 90
Wel Lidzbark 2-1 Polonia Iłowo 18 lipca, 17:00
Patryk Godziszewski 60, Damian Krankowski 83 - Aleksander Kruszyński 40
Warmiak Łukta 2-3 GKS Stawiguda 18 lipca, 17:00
Patryk Buluk 8, Denys Pidwalnyj 79 - Kamil Dekert 44, 73, Mateusz Przytulski 85
Młody Piłkarz Jonkowo 2-7 Kormoran Zwierzewo 17 lipca, 18:00
Paweł Sroka 51, Łukasz Żuk 63 - Kacper Cencelewski 16, Jarosław Koszewski 53, 59, 79, 90, Krystian Lipiński 86, Krzysztof Lipiński 89
Burza Słupy 3-10 Tęcza Miłomłyn 18 lipca, 17:00
Mateusz Borucki 35, Daniel Obrębski 50, Andrzej Miszczak 68 - Filip Czerwonka 17, 35, 89, Adrian Leśnicki 27, Wiktor Matracki 37, Jakub Grembocki 59, Adrian Wasiak 65, 67, Bartłomiej Kiljański 80, Wojciech Domeracki 85
Naki Olsztyn 3-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 18 lipca, 17:00
Mateusz Zawadzki 5, 37, 52 - Paweł Oleśkiewicz 56
KS 2010 Wrzesina 1-4 LKS Różnowo 18 lipca, 17:00
Marcin Próchiński 77 - Mateusz Krajewski 40, Grzegorz Goliaszewski 44, Łukasz Frej 57, Damian Fidurski 72
Kormoran Bynowo 1-2 Leśnik Nowe Ramuki 18 lipca, 17:00
Kamil Brudziński 48 - Damian Zacheja 59, Patryk Czokało 71
PFT Sampława 0-5 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 lipca, 15:00
Szymon Świniarski 8, 20, 47, 54, Artur Marcfeld 61
Zamek Kurzętnik 3-0 Unia Susz 19 lipca, 11:00
(wo)
Rafał Wiśniewski 7 - Dominik Zakrzewski 11, Krystian Staniec 25, 49, 82, Łukasz Luliński 79
na boisku 1-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Krystian Staniec
GKS LZS Szymbark 2-3 Radomniak Radomno 18 lipca, 17:00
Tomasz Kamiński 24, Marcin Łupaczewski 71 - Adrian Gorzka 12, Wojciech Ziółkowski 21, Przemysław Górzyński 59
Olimpia Kisielice 1-3 Płomień Turznica 18 lipca, 17:00
Arkadiusz Gwiazda 52 - Andrzej Burchart 73, Maciej Klimecki 77, Maciej Zglenicki 89
Ossa Biskupiec Pomorski 3-2 Grunwald Gierzwałd 18 lipca, 17:00
Arkadiusz Konicz 67, 84, 90 - Mateusz Kruszewski 56, Krzysztof Krzysztofiak 73
Motor II Lubawa 4-0 Jordan Kazanice 18 lipca, 18:00
Radosław Gajewski 23, 53, 89, Adam Januszewski 90
Avista Łążyn 3-2 LZS Frednowy 17 lipca, 18:00
pd.
Szymon Wroński 8, 42, 118 - Dominik Wrzesiński 14, Dawid Kruczkowski 75

I runda - 25-26 lipca
(Losowanie - 29 czerwca 2020, 13:00 - siedziba WMZPN)

Czarni Olecko 0-1 Mazur Ełk 25 lipca, 17:00
Ołeksandr Berezowśkyj 5
MKS Ruciane-Nida 0-10 Mamry Giżycko 25 lipca, 17:00
Mariusz Rutkowski 24, 38, Radosław Gulbierz 26, 43, Mateusz Skonieczka 33, Filip Rusiak 41, 50, Paweł Dymiński 60, 90, Mariusz Cholewiński 84
Jurand Barciany 3-1 Rominta Gołdap 25 lipca, 17:00
pd.
Adrian Zajdel 89, Jarosław Wołowik 102, Damian Dudziński 110 - Mateusz Kułak 40
Rona 03 Ełk 0-5 Vęgoria Węgorzewo 25 lipca, 17:00
Daniel Łydziński 27, Rafał Raiński 32, Stanisław Klein 37, 47, Patryk Potyra 62
Wilczek Wilkowo 2-5 Granica Kętrzyn 25 lipca, 17:00
Jakub Kalisz 54, Mariusz Grabowski 71 - Bartłomiej Czerniakowski 30, Marcin Dwulat 57, 78, Michał Wołowik 62 (k), Paweł Turczyn 90
Victoria Bartoszyce 1-7 MKS Korsze 25 lipca, 16:00
Kamil Kozera 18 - Patryk Jędrzejewski 31, Paweł Flis 34, Piotr Trafarski 61, 88, Jacek Miłek 67, Patryk Harasim 75, Mariusz Gąsiorowski 82
Szansa Reszel 0-11 Mrągowia Mrągowo 25 lipca, 17:00
Mahamadou Bah 5, 88, 89, Wojciech Żęgota 7, Piotr Błędowski 22, Mateusz Barszczewski 27, 49, Wiktor Abramczyk 62, Eryk Kosek 72, Rafał Kudlak 80, 90
MKS Jeziorany 1-3 Orlęta Reszel 25 lipca, 17:00
Wojciech Majacki 76 - Maciej Wójcik 25 (s), Mateusz Terlik 70, 90
Pama Powodowo 2-3 Olimpia II Elbląg 25 lipca, 17:00
Damian Bałachowski 41, Kacper Lichołat 81 - Dawid Winiarski 1, Piotr Zaleski 57, Adrian Szantyr 79
Agat Jegłownik 1-7 Zatoka Braniewo 25 lipca, 17:00
Łukasz Kaczmarczyk 77 - Mateusz Gruz 12, 14, Łukasz Wolak 66, Jakub Szpakowski 72, Kacper Korkliniewski 76, Kamil Graczyk 83, 90
Zagłada Lisów 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie 25 lipca, 17:00
Piotr Połeć 45, Radosław Ciarciński 90 - Sebastian Ciosek 9
GLKS Jonkowo 2-4 Barkas Tolkmicko 25 lipca, 17:00
Andrzej Kochański 16, Rafał Jaworski 26 - Patryk Rafalski 30, Mateusz Brydziński 31, 33, Piotr Wiernicki 62
DKS Dobre Miasto 3-1 Polonia Pasłęk 25 lipca, 17:00
Mateusz Gut 63, Mateusz Różowicz 82, Dawid Chomej 86 - Jakub Błażewicz 69
Start Nidzica 1-3 Błękitni Pasym 24 lipca, 18:00
Mateusz Karwacki 60 (k) - Michał Nosowicz 20, Kamil Kępka 30, Jakub Kulesik 33
Wel Lidzbark 1-3 Olimpia Olsztynek 25 lipca, 17:00
Mateusz Dobucki 21 - Kacper Golks 23, 71, 90
Omulew Wielbark 1-0 GSZS Rybno 25 lipca, 17:00
Damian Musioł 45
Iskra Narzym 3-1 Orzeł Janowiec Kościelny 25 lipca, 17:00
pd.
Dawid Arczewski 54, Grzegorz Gutkowski 94, Sylwester Pieckowski 113 - Bartosz Szczypiński 7
LKS Różnowo 2-6 Pisa Barczewo 24 lipca, 18:30
Damian Fidurski 55, Aleksander Ostrowski 84 - Kacper Nawrocki 31, Rafał Kowszun 53, 90, Paweł Kapusta 60, Szymon Dobkowski 72, Łukasz Malanowski 74
Leśnik Nowe Ramuki 3-1 Warmia Olsztyn 25 lipca, 17:00
Krzysztof Piłat 18, Przemysław Hernik 31, 89 - Paweł Wiśniewski 17
Naki Olsztyn 6-0 Błękitni Orneta 25 lipca, 17:00
Mateusz Zawadzki 3, 18, 72, Damian Zawadzki 36, Damian Piasecki 82, Andrzej Sitarski 88
Kormoran Zwierzewo 1-2 Tęcza Biskupiec 25 lipca, 17:00
Paweł Śnieżawski 52 - Rafał Ocias 12 (k), Adam Łoszkowski 49
GKS Stawiguda 4-5 Tęcza Miłomłyn 25 lipca, 17:00
pd.
Mariusz Kaczmarczyk 12, 54, Piotr Żurawski 47, Bogdan Ślimak 90 - Marcin Jakubowski 76, Filip Czerwonka 80, Wiktor Matracki 87, Mateusz Bartnowski 88, 120
Motor II Lubawa 0-6 Motor Lubawa 25 lipca, 15:00
Piotr Chmielewski 24, 60, Miłosz Olejniczak 29, 57, Piotr Rykaczewski 35, Mateusz Złotowski 90
Zamek Kurzętnik 1-5 Płomień Turznica 24 lipca, 18:00
Rafał Wiśniewski 76 - Andrzej Burchart 42, Martyn Michalak 47, 63, 83, Łukasz Świgoń 85
Ossa Biskupiec Pomorski 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 lipca, 17:00
Paweł Olszewski II 12, 71
Avista Łążyn 5-3 Radomniak Radomno 25 lipca, 17:00
Szymon Wroński 2, 7, Jakub Baczewski 4, Daniel Malinowski 49, Damian Golder 88 - Karol Łukwiński 24, Przemysław Górzyński 35, 89

II runda - 9 września
(Losowanie - 27 lipca 2020, 11:00 - siedziba WMZPN)

Jurand Barciany 0-3 Tęcza Biskupiec 9 września, 16:00
Rafał Ocias 79, Adrian Chabera 90, Michał Wójcik 90
Vęgoria Węgorzewo 2-5 Mamry Giżycko 9 września, 16:00
Mateusz Duda 13, Daniel Maliszewski 75 - Rafał Darda 43, Paweł Dymiński 51, Paweł Drażba 71, Krystian Wiszniewski 77, Filip Rusiak 87
MKS Korsze 1-3 Mrągowia Mrągowo 9 września, 16:00
pd.
Wiktor Abramczyk 69 (s) - Piotr Wypniewski 59, Wiktor Bojarowski 112, 118
Śniardwy Orzysz 4-0 Mazur Ełk 9 września, 16:00
Piotr Kowalczyk 3, 10, 45 (k), Jan Sidorowicz 37
Orlęta Reszel 1-3 Granica Kętrzyn 9 września, 16:00
Bartłomiej Bogdaniuk 78 - Marcin Dwulat 28, Tomasz Bobrowski 65 (k), 81
Barkas Tolkmicko 0-5 Zatoka Braniewo 9 września, 16:00
Kamil Graczyk 15, 18, 33, Oskar Rynkowski 59, 90
DKS Dobre Miasto 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 9 września, 16:00
Mateusz Różowicz 5 - Daniel Wierzbowski 61 (k), Sebastian Zajączkowski 78
Zagłada Lisów 0-1 Stomil II Olsztyn 9 września, 16:00
Hubert Szramka 90
Naki Olsztyn 0-3 Olimpia II Elbląg 9 września, 16:00
Karol Styś 42, Damian Poliński 67, Sebastian Milanowski 90
Tęcza Miłomłyn 4-4 Pisa Barczewo 9 września, 16:00
pd. k. 2-3
Rafał Wyralski 12, Adrian Wasiak 37, 120, Krzysztof Wietek 72 - Konrad Kierstan 29, 107, Norbert Buchholz 42, Marek Paprocki 61
Iskra Narzym 3-5 Ossa Biskupiec Pomorski 9 września, 16:00
Dawid Arczewski 61, 78, Michał Rynkowski 82 - Arkadiusz Konicz 10, 22, 27, 76, Bartosz Szwaracki 45
Motor Lubawa 1-1 ITS Jeziorak Iława 9 września, 16:00
pd. k. 4-3
Cezary Sobolewski 85 - Wojciech Figurski 80
Leśnik Nowe Ramuki 1-3 Płomień Turznica 9 września, 16:00
Damian Zacheja 71 - Łukasz Garduszewski 77, Bartłomiej Kiljański 83, Rafał Krawczyk 89
Avista Łążyn 1-2 Olimpia Olsztynek 9 września, 16:00
Paweł Pałkowski 67 - Paweł Szantar 2, Kacper Golks 90
Omulew Wielbark 3-1 Błękitni Pasym 9 września, 16:00
Mateusz Abramczyk 12 (k), Daniel Włodkowski 65, Patryk Płoski 82 - Jakub Kulesik 75

III runda - 11 listopada

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas