[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Mazowiecki ZPN

I runda - 13 marca
Do gry przystępują III-ligowcy: Błonianka Błonie, Broń Radom, Legia II Warszawa, Legionovia Legionowo, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Polonia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Ursus Warszawa oraz zwycięzcy rozgrywek okręgowych: KS CK Troszyn, MKS Przasnysz (Ciechanów-Ostrołęka), Świt Staroźreby, Wisła II Płock (Płock), Energia Kozienice, Pilica Białobrzegi (Radom), Tygrys Huta Mińska, Wektra Zbuczyn (Siedlce), Drukarz Warszawa, Mszczonowianka Mszczonów (Warszawa).
Cztery spośród tych drużyn zagrają w I rundzie, a pozostałe zakwalifikowały się bez gry do 1/8 finału.
(Losowanie - 19 stycznia 2021)

KS CK Troszyn 0-5 Wisła II Płock 13 marca, 11:00
Dawid Krzyżański 26, Jan Krawczyk 52, 67, 75, Brian Galach 86
Tygrys Huta Mińska 0-3 Błonianka Błonie 7 kwietnia, 17:00
Sebastian Czapa 32, Jacek Ruciński 61, Rafał Dębski 67

1/8 finału - 14 kwietnia
(Losowanie - 19 stycznia 2021)

Energia Kozienice 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 kwietnia, 17:00
Marcel Korzeń 90 - Szymon Kuźma 23, Marcel Bykowski 88
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu meczu ligowego gospodarzy
Drukarz Warszawa 1-3 MKS Przasnysz 28 kwietnia, 17:00
Jan Karczewski 9 - Dominik Witkowski 40, Mateusz Pepłowski 80, Tomasz Kamiński 87
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany
Pilica Białobrzegi 3-4 Mszczonowianka Mszczonów 28 kwietnia, 17:30
Bartłomiej Niedziela 48, Michał Kucharczyk 60, Bartłomiej Michalski 88 - Kamil Kucharski 19, 28, 34, Piotr Cudny 58
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu meczu ligowego gości
Legia II Warszawa 3-2 Legionovia Legionowo 28 kwietnia, 16:30
Szymon Włodarczyk 32, Patryk Pierzak 67, Piotr Cichocki 87 - Krzysztof Witecki 53, Daniel Choroś 90
w Urszulinie / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany
Błonianka Błonie 1-0 Broń Radom 28 kwietnia, 17:00
Piotr Ćwik 70
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6-2 Ursus Warszawa 28 kwietnia, 17:00
Jean Franco Sarmiento 7, Maciej Chojnacki 60, Jakub Zborowski 69, Damian Jaroń 74, 87, Kacper Łoś 82 - Mamadou Oury Barry 16, Mateusz Zając 88
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany
Wektra Zbuczyn 0-2 Wisła II Płock 28 kwietnia, 17:00
Bartosz Zynek 17, Jan Krawczyk 69 (k)
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu meczu ligowego gości
Świt Staroźreby 0-2 Polonia Warszawa 28 kwietnia, 17:00
Patryk Paczuk 33, Daniel Smuga 90
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu meczu ligowego gospodarzy

1/4 finału - 19 maja
(Losowanie - 5 maja 2021)

Wisła II Płock 0-3 MKS Przasnysz 19 maja, 17:30
(wo)
Piotr Pyrdoł 75, Beniamin Czajka 83 - Kamil Rutkowski 37
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego / na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błonianka Błonie 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 maja, 17:30
Arkadiusz Ciach 16 (k), Kamil Wiśniewski 44, Michał Drewnowski 90
Mszczonowianka Mszczonów 2-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 maja, 17:30
Piotr Cudny 24, Ignacy Ogłoziński 90 - Michał Strzałkowski 25, Filip Kowalczyk 78, Maciej Chojnacki 79
Polonia Warszawa 1-3 Legia II Warszawa 19 maja, 19:11
pd.
Łukasz Piątek 87 (k) - Kacper Gościniarek 40, Damian Warchoł 105, Bartłomiej Ciepiela 116

1/2 finału - 2 czerwca
(Losowanie - 25 maja 2021)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 czerwca, 17:45
Damian Jaroń 33 - Kamil Wiśniewski 8, 29, Patryk Cieślak 60
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
MKS Przasnysz 0-1 Legia II Warszawa 2 czerwca, 17:30
Patryk Pierzak 23

Finał - 9 czerwca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Legia II Warszawa 9 czerwca, 18:30
Arkadiusz Ciach 10, Kamil Wiśniewski 57, Szymon Kuźma 75
w Nowym Dworze Mazowieckim / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Fortuna Puchar Polski 2021/2022

Puchar Polski 2020/2021 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2020/2021 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Mirax Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas