[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

Runda wstępna - 25-26 lipca
Wisła II Płock - wolny los

Lwówianka Lwówek 2-7 Huragan Bodzanów 25 lipca, 18:00
Tomasz Bedyk 21, Łukasz Ziółkowski 75 (k) - Krzysztof Zuchora 16, 25, 41, 83, Norbert Skrzyński 45, Bogusław Bauman 76, 89
Orkan Sochaczew 1-3 Delta Słupno 25 lipca, 18:00
Cezary Czarnecki 90 - Damian Szczytniewski 44, 90, Łukasz Trzciński 86
Stoczniowiec Płock 2-3 Wicher Cieszewo 25 lipca, 17:00
Kacper Orłowski 37, Kajetan Dorobek 70 - Łukasz Pietrusiński 29, Bartosz Boguszewski 74, Krzysztof Grotkiewicz 90
Mazur Gostynin 1-5 Bzura Chodaków (Sochaczew) 25 lipca, 18:00
Rafał Wilamowski 10 - Adam Zając 12, Michał Kowalski II 21, 41, Maciej Pater 61, 72 (k)
Zorza Szczawin Kościelny 4-1 Błyskawica Lucień 25 lipca, 18:00
Kamil Gronowski 45, Adam Sarzała 57, Bartosz Markiewicz 86, Kamil Śniecikowski 90 - Piotr Krysztofiak 63
ULKS Ciółkowo 1-9 Unia Czermno 25 lipca, 18:00
Bartosz Sarnecki 52 - Damian Sztendor 10, 36, 60, Maciej Piotrowski 15, 18, Łukasz Wiśniewski 26, 68, Tomasz Rutkowski 72, Łukasz Woźniak 80
Zjednoczeni Bulkowo 1-3 Start Proboszczewice 25 lipca, 18:00
Damian Wiśniewski 18 - Arkadiusz Majchrzak 2, Kamil Jaszczak 16, 65
Błękitni Gąbin 3-0 Orzeł Goleszyn 25 lipca, 18:45
(wo)
goście nie dojechali
Jedność Rempin 3-3 Pogoń Słupia 25 lipca, 18:00
k. 2-4
Kamil Smoliński 43, Sebastian Remplewicz 44, Michał Wiśniewski 47 - Mateusz Folgier 20, Artur Piłat 35, Mariusz Sobczak 90
Wisła Główina-Sobowo 1-2 Szopen Sanniki 25 lipca, 18:00
Łukasz Uzdowski 51 - Mariusz Trakul 39, 43
Skrwa Łukomie 3-3 Unia Iłów 25 lipca, 12:00
k. 5-6
Przemysław Brzoza 43, Damian Majewski 72, 76 - Arkadiusz Błaszczyk 11, 25, 67
Polonia Radzanowo 1-5 Amator Maszewo 25 lipca, 16:00
Piotr Nowak 58 - Łukasz Mielczarek 4, 90, Piotr Skierkowski 15, Piotr Mysior 40, 45
Wisła Nowy Duninów 2-4 Skra Drobin 25 lipca, 18:00
Dawid Grabski 54, Rafał Rękawiecki 82 - Jakub Witkowski 11, 50, 74, 87
Zryw Bielsk 3-3 Kasztelan Sierpc 25 lipca, 18:00
k. 3-4
Filip Orłowski 21, 88, Michał Wochowski 63 - Maciej Chyżyński 25, Piotr Majchrzak 71, 90
Stegny Wyszogród 1-2 Świt Staroźreby 24 lipca, 18:30
Rafał Pachelski 32 - Filip Januszczak 15, Maciej Sobiesiak 76

1/8 finału - 1-2 sierpnia

Kasztelan Sierpc 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 5 sierpnia, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 17:00) odwołany / goście wycofali się z rozgrywek
Huragan Bodzanów 0-0 Szopen Sanniki 1 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Pogoń Słupia 3-0 Unia Iłów 1 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Start Proboszczewice 1-11 Świt Staroźreby 4 sierpnia, 18:30
Przemysław Bońkowski 80 - Mariusz Unierzyski 8, Radosław Gałązka 15, Maciej Sobiesiak 19, 29, 60, 63, Rafał Trakul 48, 51, Seweryn Truskolaski 57, Filip Januszczak 79, 81
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 17:00) odwołany
Amator Maszewo 3-2 Skra Drobin 2 sierpnia, 14:00
Karol Załuga 35, Piotr Wachaczyk 42, Krzysztof Barciński 90 - Michał Lemanowicz 6, Mateusz Jakubowski 78
Wicher Cieszewo 1-1 Błękitni Gąbin 1 sierpnia, 17:00
k. 1-4
Krzysztof Grotkiewicz 65 - Kajetan Jeznach 30
Zorza Szczawin Kościelny 0-3 Delta Słupno 1 sierpnia, 17:00
Wojciech Gapiński 37, 76, Maciej Skierkowski 54 (s)
Unia Czermno 0-2 Wisła II Płock 5 sierpnia, 17:00
Filip Potrawiak 90 (k), Jakub Witek 90
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 17:00) odwołany

1/4 finału - 8-9 sierpnia

Huragan Bodzanów 1-4 Kasztelan Sierpc 12 sierpnia, 17:30
Maciej Chmura 64 - Adam Piotrowski 6, Piotr Majchrzak 17, 50, Adrian Pawlak 69
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:30) odwołany
Pogoń Słupia 1-11 Świt Staroźreby 12 sierpnia, 17:30
Łukasz Piłat 12 - Michał Sadowski 5, 16, 22, 41, 44, Rafał Trakul 9, Seweryn Truskolaski 26, Mariusz Unierzyski 33, Bartosz Zieliński 68, Jarosław Unierzyski 72, Sebastian Krajewski 78
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:30) odwołany
Amator Maszewo 2-7 Błękitni Gąbin 9 sierpnia, 16:00
Kacper Borowski 4, Bartłomiej Sochalewski 18 - Piotr Paczkowski 27, 50, Adrian Olkiewicz 28 (k), Bartosz Rosiak 45, Jakub Osmański 72, Jakub Skierski 73, Kacper Podgórski 80
Delta Słupno 0-3 Wisła II Płock 12 sierpnia, 17:30
Dawid Krzyżański 10, Damian Kacperski 54, Kamil Dąbrowski 83

1/2 finału - 9 września

Kasztelan Sierpc 1-7 Świt Staroźreby 9 września, 16:30
Piotr Majchrzak 60 - Filip Januszczak 15, 21, Dawid Majewski 31, Rafał Trakul 38, Michał Sadowski 53, Sebastian Krajewski 55, Michał Sobczak 84
Błękitni Gąbin 0-6 Wisła II Płock 9 września, 16:30
Gabriel Wiącek 3, Fryderyk Gerbowski 69, Filip Potrawiak 69, Paweł Błaszak 70, Maciej Chojnacki 82, Adrian Wypyszyński 86 (s)

Finał - 23 września

Świt Staroźreby 2-1 Wisła II Płock 23 września, 16:00
Rafał Trakul 26, Michał Sobczak 54 - Mateusz Lewandowski 83
w Staroźrebach

Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Mirax Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2020/2021 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas