[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Wielkopolski ZPN

Runda wstępna - 21 października
(Losowanie - 29 sierpnia - siedziba Wielkopolskiego ZPN)
GKS Dopiewo - wolny los

Warta II Poznań 7-1 Iskra Szydłowo 21 października, 15:45
Mikołaj Narożny 3, Mikołaj Dorsz 15, Klaudiusz Marecki 30, 50, Maksymilian Hyżyk 77, Antonio Asani 80, Maksymilian Lisowski 82 - Jędrzej Wiśniewski 29
KKS 1925 II Kalisz 6-2 Wilki Wilczyn 21 października, 15:45
Andrzej Kaszuba 34, Filip Szewczyk 39 (k), Jakub Chojnowski 41, Tomasz Hołota 50, Mateusz Regling 56, Paweł Łydkowski 67 - Krystian Robak 78, Bartosz Domaniecki 90

1/16 finału - 27-28 lutego
(Losowanie - 11 grudnia 2020 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Victoria Ostrzeszów 1-2 KKS 1925 II Kalisz 27 lutego, 16:00
Robert Skrobacz 56 - Jakub Pawlik 45, Adam Zadka 61
Olimpia Koło 0-4 Nielba Wągrowiec 28 lutego, 10:00
Marcin Trojanowski 42, Tomasz Bzdęga 45, Jakub Kubiński 64, Michał Steinke 90
w Pleszewie
Krobianka Krobia - Lubuszanin Trzcianka 6 marca, 16:00
Stella Luboń 0-2 Kotwica Kórnik 27 lutego, 20:00
Witold Walkowiak 67, 69
w Baranowie
Warta II Poznań - Polonia Kępno 7 marca, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 27 lutego, 18:30
Paweł Mandrysz 55, Krzysztof Biegański 83, Krystian Pawlak 89
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Odolanovia Odolanów 27 lutego, 12:00
Marcin Lis 21, Piotr Józefiak 49, Patryk Pera 81
SKP Słupca 0-3 LKS Gołuchów 27 lutego, 12:00
Jakub Szymkowiak 26, Konrad Chojnacki 87, Krystian Benuszak 90
w Pleszewie
Victoria Września 1-0 Górnik Konin 27 lutego, 12:00
Jakub Groszkowski 48
w Gnieźnie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Pogoń Łobżenica 1-1 Mieszko Gniezno 28 lutego, 11:30
k. 3-4
Wojciech Węgrzyn 11 - Nikodem Matuszak 70
w Wągrowcu
Polonia 1912 Leszno 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 27 lutego, 14:00
Łukasz Bugzel 28 - Jakub Michalski 15, 75, Łukasz Grabowski 43, Michał Kucharski 88
w Gostyniu; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
GKS Rychtal 3-3 GKS Dopiewo 27 lutego, 13:00
k. 5-3
Damian Maryniak 51, 65, Aleksander Muzyka 70 - Mikołaj Łochyński 63, Mateusz Starzak 75, Damian Maryniak 90 (s)
Warta Międzychód 1-2 Unia Swarzędz 27 lutego, 12:00
Jędrzej Drame 25 - Igor Jurga 30, Mateusz Molewski 32
w Swarzędzu; Warta gospodarzem
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-1 Obra Kościan 28 lutego, 14:30
Jakub Szaniec 36, Maciej Kaniewski 75, Tomasz Kowalski 88 (k), Jakub Kramarczyk 90 - Maciej Przewłocki 62
Korona Piaski 1-1 Sokół Kleczew 27 lutego, 13:00
k. 5-6
Dawid Cubal 74 (k) - Łukasz Zagdański 53
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Jarota Jarocin 27 lutego, 12:00
Mohamed Tayachi 40, Szymon Jerzewski 61 - Jędrzej Ludwiczak 70

1/8 finału - 24 marca

1/4 finału - 21 kwietnia

1/2 finału - 19 maja

Finał - 16 czerwca

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas