[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 9 września
Agroplon Głuszyna, MKS Kluczbork, Polonia Nysa, Start Namysłów, Śląsk Łubniany, Victoria Chróścice - wolny los

Start Bogdanowice 6-5 Pogoń Prudnik 9 września, 17:00
Maciej Łapuńka 9, 14, Marek Malinowski 41, Krzysztof Łukaszczyk 44, Łukasz Strząbała 83 (s), Przemysław Turski 90 - Patryk Surma 42, 87, Valdemir Cariolano 75, Arthur Gradin 90, Marek Bajorek 90
LZS Skarbimierz 2-1 Naprzód Jemielnica 9 września, 17:00
Dominik Kot 22, Patryk Wasylik 87 - Piotr Niewiem 78
Błękitni Jaryszów 3-4 LZS Chrząstowice 9 września, 17:00
Marek Szopa 30, Chidi Obaka 56, Dawid Haiter 86 - Przemysław Pławiak 20, 42, 79, Andrij Wypirajło 46
LZS Stary Ujazd 0-7 Stal Brzeg 9 września, 17:00
Marcin Budnik 43, 51, Michał Maj 48, Mateusz Dychus 55, 90, Karol Danielik 68, Marcin Niemczyk 89
Żubry Smarchowice Śląskie 1-0 LZS Walce 9 września, 17:00
Kacper Dumański 54
LZS Bogacica 2-0 LZS Skorogoszcz 9 września, 17:00
Kamil Babiarz 84, 89
Korona Krępna 0-2 Motor Praszka 9 września, 17:00
Bartłomiej Kuder 41, Marcel Poniewiera 51
Start Jełowa 7-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 września, 17:00
Patryk Bandura 2, 31, Ołeh Dyłenko 10, Jakub Ciastko 28, Ihor Babanśkych 37, Ronaque Bakshi 60, Norbert Poznański 75 - Andrzej Malik 1, 45, Michał Łysek 73
LZS Sławice 1-2 GKS Głuchołazy 9 września, 17:00
pd.
Patryk Buhl 63 - Kamil Perewizny 25, Bartosz Gancarz 107
MKS Wołczyn 9-0 Victoria Cisek 9 września, 17:00
Mateusz Pilak 10, Grzegorz Gryl 28, 48, 56, 62, Dawid Slimak 39, Marcel Grusa 79, Michał Glanowski 83, 90
LZS Mechnice 3-4 LZS Starowice Dolne 9 września, 17:00
pd.
Jurij Chomonczak 24, 120, Michael Zyla 68 - Marcin Ściański 18, 103, Augusto Kaique 90, Fábio Paím 112
Ruch Zdzieszowice 6-2 OKS Olesno 9 września, 17:00
Łukasz Damrat 28, Denis Sotor 34, Dawid Rudnik 63, Sebastian Polak 79, Stanisław Dębski 80, Dawid Kiliński 87 - Marcin Jantos 24, Adam Huć 82 (k)
TOR Dobrzeń Wielki 3-0 Włókniarz Kietrz 9 września, 17:00
Grzegorz Benedyk 28, 58, Daniel Pertek 69
Porawie Większyce 1-3 Skalnik Gracze 9 września, 17:00
Michał Koc 84 - Szymon Pastuszek 47, Dawid Dulski 58, 79
LZS Przywory 2-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 9 września, 17:00
Paweł Fesser 4, Mateusz Mateja 74 - Adrian Sładek 56
Czarni Otmuchów 2-3 Rodło Opole 9 września, 17:00
Filip John 17, Michał Bochniarz 30 - Wojciech Krawców 8, Bartosz Nesterów 54, Michał Zboch 80
Orzeł Źlinice 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 9 września, 17:00
Mateusz Błazy 14, Szymon Mokrzycki 78, 81
Unia Kolonowskie 1-6 MKS Gogolin 9 września, 17:00
Adam Koj 34 - Tymoteusz Mizielski 23, Filip Szampera 37, Sebastian Wacław 39, 48, 63, Damian Mikołajczyk 90
Odrzanka Dziergowice 0-3 Fortuna Głogówek 9 września, 17:00
(wo)
Damian Hareńczuk 17, 66, Dawid Burda 60 - Szymon Cichoń 12
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Hetman Byczyna 1-2 LZS Ścinawa Nyska 9 września, 17:00
Patryk Kaczmarzyk 65 - Patryk Dziony 53, Marcin Mrozinski 63
Sokół Niemodlin 3-5 KS Krasiejów 9 września, 17:00
Kamil Niegel 45, 71, Piotr Rynkiewicz 88 - Edmund Machnik 14, 55, Kamil Wręczycki 75, Kordian Kostka 78, Maciej Możdżeń 82
Polonia Głubczyce 0-3 Unia Krapkowice 9 września, 17:00
Piotr Sobota 38, Matheus Pereira 60, Piotr Trinczek 90
LZS Racławiczki 2-7 Małapanew Ozimek 9 września, 17:00
Piotr Niewiadomski 15, Filip Grosz 85 - Patryk Foks 22, Patrick Riemann 32, Sebastian Kuchta 48, 58, 70, 82, Marcel Molendowski 77
Sparta Paczków 1-2 LZS Ligota Turawska 9 września, 17:00
Bartłomiej Duraj 75 - Dominik Dora 4, Adam Steczek 87
LZS Piotrówka 2-0 Swornica Czarnowąsy (Opole) 9 września, 17:00
Dawid Maciaszczyk 63, Dawid Janczyk 82
KS Twardawa 0-7 Piast Strzelce Opolskie 9 września, 17:00
Beniamin Glinka 3, 35, 45, 45, 54, Gabriel Gwózdek 64, Maciej Capiga 65

1/16 finału - 11 listopada

MKS Gogolin 1-2 Agroplon Głuszyna 11 listopada, 13:00
Sebastian Wacław 40 - Bartosz Sobczyński 10, Mateusz Poważny 25
Start Namysłów 0-3 Małapanew Ozimek 11 listopada, 13:00
Kacper Kamiński 6, 53, Bartosz Grześkiewicz 30
Rodło Opole 2-4 Orzeł Źlinice 11 listopada, 13:00
Jakub Kostosz 55, Vinícius Ragate 90 - Andrij Małyk 23, 63, Marcin Dworak 32, Szymon Mokrzycki 67
LZS Skarbimierz 2-3 LZS Ścinawa Nyska 11 listopada, 13:00
Przemysław Mykita 67 (k), Grzegorz Puszkiewicz 73 - Mateusz Kamiński 32, 78, 90
LZS Ligota Turawska 3-1 MKS Wołczyn 11 listopada, 13:00
Karol Kosecki 70, 90, Patryk Firek 90 - Mateusz Pilak 9
Śląsk Łubniany 0-6 Unia Krapkowice 11 listopada, 13:00
Michał Sadyk 18, Przemysław Jakwert 50, 53, 85, Patryk Wojtasik 57, Jarosław Wośko 79
Stal Brzeg 1-0 MKS Kluczbork 2 grudnia, 13:00
Marcin Niemczyk 90
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
LZS Chrząstowice 1-3 GKS Głuchołazy 11 listopada, 13:00
Robert Rychlikowski 87 - Bartosz Gancarz 70, Jakub Kocuba 80, Adrian Janeczek 90
LZS Piotrówka 0-3 Piast Strzelce Opolskie 11 listopada, 13:00
Tomasz Olewicz 21, 52, 71
Motor Praszka 0-5 Polonia Nysa 7 października, 15:00
Łukasz Chodyga 60, Paweł Ciężki 61 (s), Patryk Ostrowski 75, Maciej Pisula 77, Tomasz Kowalczyk 88
LZS Bogacica 0-3 Victoria Chróścice 11 listopada, 12:00
(wo)
Andrzej Brandys 41, Kamil Babiarz 61 (k), 80, 90, Tomasz Wołkowicz 76, 81 - Dastin Polok 58 (k), 79 (k), Pawło Kowal 83
na boisku 6-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Żubry Smarchowice Śląskie 0-6 Ruch Zdzieszowice 11 listopada, 13:00
Cyprian Szulczewski 10, Łukasz Damrat 15, Stanisław Dębski 57, Michał Bachor 63, Piotr Strzelecki 75, Adam Łukowski 81
LZS Przywory 4-3 Fortuna Głogówek 11 listopada, 13:00
Mateusz Okos 54, 82, 90, Jakub Wacławczyk 70 - Damian Niemczyk 16, Marek Surma 44, Andrij Łewandowycz 49
Start Bogdanowice 0-1 LZS Starowice Dolne 11 listopada, 13:00
Fábio Paím 28
Start Jełowa 4-3 TOR Dobrzeń Wielki 11 listopada, 13:00
Ołeh Dyłenko 27, Krzysztof Pluta 31, Ronaque Bakshi 53, Dżejms Poszon Kosia-Fomba 79 - Grzegorz Benedyk 10, 90, Jacek Passon 33
KS Krasiejów 1-6 Skalnik Gracze 1 grudnia, 20:00
Brajan Lipp 45 - Zygmunt Bąk 21, Dawid Dulski 33, 39, Dawid Haręża 58, Jarosław Chodorski 73, 88
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany

1/8 finału - 5 grudnia

GKS Głuchołazy 1-0 LZS Starowice Dolne 5 grudnia, 13:00
Bartosz Gancarz 35
Start Jełowa 2-3 Agroplon Głuszyna 5 grudnia, 13:00
Patryk Bandura 68, Artur Widera 68 - Patryk Słupianek 27, Miłosz Reisch 60, Mateusz Poważny 85
LZS Przywory 4-0 LZS Ligota Turawska 5 grudnia, 13:00
Jakub Wacławczyk 38, Paweł Fesser 61, Gracjan Habdas 87, Piotr Popiołek 89
LZS Ścinawa Nyska 0-10 Ruch Zdzieszowice 5 grudnia, 13:00
Paweł Kubiak 20, 53, 70, Stanisław Dębski 23, Łukasz Damrat 34, 66, 69, Tomasz Damrat 48, 54, Adam Łukowski 77
Unia Krapkowice 1-3 Polonia Nysa 5 grudnia, 13:00
pd.
Przemysław Jakwert 85 - Luka Redek 90, Tomasz Mamis 95, 108
Orzeł Źlinice 0-5 Stal Brzeg 5 grudnia, 13:00
Dariusz Zapotoczny 27, Piotr Niewieściuk 50, Michał Szymczyk 66, 73, Karol Danielik 83
Małapanew Ozimek 2-1 Skalnik Gracze 5 grudnia, 13:00
Tomasz Suchecki 11, 72 - Dawid Dulski 90
Victoria Chróścice 2-1 Piast Strzelce Opolskie 5 grudnia, 13:00
Paweł Perz 21, Sebastian Polok 90 - Michał Zimon 70

1/4 finału - 27-28 lutego

Ruch Zdzieszowice 4-2 Victoria Chróścice 27 lutego, 13:30
Łukasz Damrat 41, 78, Dawid Kiliński 60, Stanisław Dębski 83 (k) - Wojciech Scisło 86, Dastin Polok 90
Agroplon Głuszyna 1-1 GKS Głuchołazy 27 lutego, 13:30
pd. k. 2-4
Wiktor Łuczak 23 - Bartosz Sikora 1
w Namysłowie
Polonia Nysa 3-0 Stal Brzeg 27 lutego, 13:30
Paweł Witsanko 32, Patryk Ostrowski 49, Dro Narcisse Ble 68
LZS Przywory 0-3 Małapanew Ozimek 27 lutego, 13:30
Kacper Kamiński 53, Michał Bienias 62, Witalij Kiriakow 90
w Tarnowie Opolskim

1/2 finału - 21 kwietnia

Małapanew Ozimek - Polonia Nysa 21 kwietnia, 17:00
GKS Głuchołazy - Ruch Zdzieszowice 21 kwietnia, 17:00

Finał - 19 maja

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas