[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN - Strzelce Opolskie-Krapkowice

1/16 finału - 16-17 listopada
(Losowanie - 28 października 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)
Błękitni Jaryszów, KS II Żywocice-Krapkowice, LZS Dąbrówka Górna, LZS Izbicko, LZS Kórnica-Nowy Dwór, LZS Łowkowice, LZS Staniszcze Wielkie, LZS Stradunia, LZS Strzeleczki, Rzemiosło Dziewkowice, Victoria Żyrowa, ZKS Górażdże - wolny los

LZS Raszowa 0-4 Źródło Krośnica 17 listopada, 13:00
Mateusz Skut 4, Oliwer Stawicki 39, 69, Adam Jagusz 89
LZS Kadłubiec 3-1 Czarni Kalinów/Kalinowice 17 listopada, 13:00
Dawid Bula 2, Michał Woźnica 76, Adam Małek 90 - Mateusz Szczeciński 47
LZS Zimna Wódka 1-2 Stal Zawadzkie 17 listopada, 13:00
Rafał Broncel 37 - Bartosz Szumski 45, Michał Pałkowski 52
Sokół Leśnica 1-6 Jedność Rozmierka 17 listopada, 13:00
Paweł Kołodziej 81 - Sang-kyoon Lee 9, 66, Łukasz Hermasz 42, 48, 64, Martin Długosz 74

1/8 finału - 23-24 listopada
(Losowanie - 28 października 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)

Źródło Krośnica 5-0 LZS Kadłubiec 24 listopada, 13:00
Adam Jagusz 30, 60, 70, Kamil Przemus 84, Oliwer Stawicki 90
Rzemiosło Dziewkowice 4-2 LZS Izbicko 17 listopada, 13:00
Mateusz Ochwat 11, Artur Maciocha 14, 90, Olaf Grzywocz 24 - Marcin Kwiotek 31, Mateusz Stanowski 54
LZS Staniszcze Wielkie 1-2 Błękitni Jaryszów 17 listopada, 13:00
pd.
Paweł Sucherski 21 - Kamil Juranek 20, Marek Szopa 108
Stal Zawadzkie 2-8 Jedność Rozmierka 24 listopada, 13:00
Jan Wiązowski 70, Marcin Ryndała 78 - Łukasz Hermasz 5, 49, Sang-kyoon Lee 38, Patryk Kokot 43, Jacek Mnich 61, Dawid Janoszka 66, 90, Tomasz Skrzypczyk 84
LZS Stradunia 1-1 LZS Łowkowice 17 listopada, 13:00
pd. k. 7-6
Tobiasz Filusz 50 - Mateusz Moszek 45
LZS Strzeleczki 3-6 Victoria Żyrowa 17 listopada, 13:00
Kamil Dziony 41, Krzysztof Kern 42, Artur Kern 86 - Kamil Jakubczak 2, Paweł Kujawski 5, 7, Sebastian Kantor 48, Denis Pietrzak 75, Armin Karwot 84
LZS Kórnica-Nowy Dwór 3-2 KS II Żywocice-Krapkowice 17 listopada, 13:00
Kamil Janik 38, Mateusz Wolny 43, Sebastian Janik 56 - Patryk Kurpiela 75, Bartosz Jamkowy 78
ZKS Górażdże 1-8 LZS Dąbrówka Górna 17 listopada, 13:00
Mateusz Szymczak 89 - Tomasz Urbacka 37, 75, Patryk Łuczak 57, 70, 86, Denis Kaźmierz 64, Dawid Broy 72, Andrzej Jonderko 83

1/4 finału - 7-8 marca
(Losowanie - 28 października 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)

Źródło Krośnica 0-1 Rzemiosło Dziewkowice 8 marca, 14:00
Mateusz Ochwat 86
Błękitni Jaryszów 4-3 Jedność Rozmierka 8 marca, 14:00
Dawid Haiter 55, 70, 75, Marek Szopa 83 - Łukasz Hermasz 17, 34, Dawid Janoszka 90
LZS Stradunia 0-2 Victoria Żyrowa 8 marca, 14:00
Armin Karwot 5, Grzegorz Kujawski 17
LZS Kórnica-Nowy Dwór 2-1 LZS Dąbrówka Górna 8 marca, 14:00
Adrian Heinzer 65, Kamil Janik 77 - Dawid Suslik 46

1/2 finału - 11 kwietnia

Rzemiosło Dziewkowice 0-3 Błękitni Jaryszów 19 lipca, 17:00
Marek Szopa 39, 64, Damian Rudner 88
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Kórnica-Nowy Dwór 0-8 Victoria Żyrowa 19 lipca, 17:00
Kamil Jakubczak 12, Armin Karwot 40, 62, 67, Adam Gricner 43, 79, Sebastian Kantor 77, Szymon Góra 84
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Finał - 11 czerwca

Błękitni Jaryszów 4-3 Victoria Żyrowa 2 sierpnia, 15:00
pd.
Marek Szopa 8, 118, Kamil Juranek 57, 82 - Armin Karwot 13, Szymon Sędzicki 26, Kamil Jakubczak 62
w Jaryszowie / w pierwotnym terminie (11 czerwca) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas