[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg

1/16 finału - 16-17 listopada
(Losowanie - 28 października 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)
Agroplon II Głuszyna, Burza Lipki, LZS Łączany, LZS Skarbimierz, LZS Smarchowice Wielkie, LZS Starościn, Orły Woskowice Małe, Orzeł Olszanka, Polonia Domaszowice, Widawka Lubska, Widawa Wilków - wolny los

LZS Przylesie Dolne 3-3 Zryw Szydłowice 17 listopada, 13:00
pd. k. 2-4
Damian Wiznerowicz 8, Maciej Grzybowski 98, Łukasz Tuchowski 100 - Sebastian Biela 85, Adam Skorupa 94, Przemysław Swat 113
Olimpia II Lewin Brzeski 1-3 Błękitni Przecza 17 listopada, 13:00
Wojciech Gardziej 67 - Grzegorz Gal 37, Adam Smuła 60, Krzysztof Sakowski 64
Polonia Przylesie 0-2 Victoria Dobrzyń 17 listopada, 13:00
Andrzej Jaśkiewicz 11, Konrad Jankowski 66
LZS Jankowice Wielkie 3-6 LZS Kościerzyce 17 listopada, 13:00
Marcin Galant 39, Artur Szylar 44, 78 - Łukasz Doliński 32, 71, Michał Pyrkowski 53, 81, Krystian Szetelnicki 65, Łukasz Rozkowiński 75
Pogoń Łosiów 2-4 LZS II Starowice Dolne 17 listopada, 13:00
Leon Gil 20, Piotr Pączek 67 - Dominik Zawada 15, Łukasz Kmiecik 54, Wojciech Nowak 68, 90

1/8 finału - 23-24 listopada
(Losowanie - 28 października 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)

Widawka Lubska 4-3 LZS Starościn 17 listopada, 13:00
Jakub Maćków 4, Kamil Kozioł 12, Przemysław Skalec 34, Jacek Graf 38 - Dawid Woźnica 50, Rafał Bohm 52, Albert Zuzak 53
Polonia Domaszowice 5-0 Orły Woskowice Małe 17 listopada, 13:00
Alex Pabiniak 25, Michał Kapłon 26, 48, Dominik Kwaśnik 53, Damian Zalwert 89
LZS Smarchowice Wielkie 0-6 Agroplon II Głuszyna 17 listopada, 13:00
Paweł Sobotta 6, 33, Michał Kędzior 14, 65, 69, Dominik Ostrysz 41
LZS Łączany 3-2 Widawa Wilków 17 listopada, 13:00
Sławomir Kubicki 8, Paweł Mamczura 51, Karol Kubicki 61 - Marek Pukas 28, 65
Orzeł Olszanka 3-7 LZS Skarbimierz 17 listopada, 13:00
Bartosz Sierakowski 27, Mateusz Kompanicki 48, 55 - Emil Eismart 18, 40, 63, Sebastian Majcher 59 (s), Tomasz Michalak 70, Michał Masłowski 84, Dawid Krukowski 88
Zryw Szydłowice 1-2 Błękitni Przecza 24 listopada, 13:00
pd.
Paweł Uchyła 75 - Krzysztof Sakowski 67, Grzegorz Gal 120
Burza Lipki 0-2 Victoria Dobrzyń 24 listopada, 13:00
Dawid Jermak 57, 67
LZS Kościerzyce 3-0 LZS II Starowice Dolne 24 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

1/4 finału - 7-8 marca
(Losowanie - 28 października 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)

Widawka Lubska 3-2 Polonia Domaszowice 8 marca, 14:00
Paweł Iżykowski 39, Jakub Maćków 43, Kamil Kołodziejczyk 45 - Piotr Gołębiowski 29, 55
Agroplon II Głuszyna 2-1 LZS Łączany 8 marca, 14:00
Rafał Simlat 5, 13 - Karol Kubicki 39
Błękitni Przecza 1-6 LZS Skarbimierz 8 marca, 14:00
Adam Smuła 3 - Sebastian Kowalik 14, 29, 74, Emil Eismart 48, Grzegorz Kadłubowski 61, Dawid Krukowski 65
Victoria Dobrzyń 4-5 LZS Kościerzyce 8 marca, 14:00
pd.
Marek Zagórski 19, Tomasz Serwadczak 87, Krzysztof Serwadczak 90, Przemysław Kowalski 103 - Łukasz Doliński 45, 58, 113, 118, Piotr Budziałowski 75

1/2 finału - 11 kwietnia
(Losowanie - 28 października 2019 - siedziba Opolskiego ZPN)

Widawka Lubska 3-4 Agroplon II Głuszyna 19 lipca, 17:00
Michał Piątek 38, Kacper Magiera 40, Paweł Iżykowski 59 - Karol Kędzia 23, Rafał Simlat 28, Bartosz Fedunik 46, Kamil Szloser 85
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LZS Skarbimierz 2-2 LZS Kościerzyce 19 lipca, 17:00
pd. k. 5-4
Emil Eismart 45, Krzysztof Chłopek 98 - Paweł Sobieraj 76, Piotr Budziałowski 118
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Finał - 11 czerwca

Agroplon II Głuszyna 2-5 LZS Skarbimierz 2 sierpnia, 15:00
Rafał Simlat 32, Kordian Kosut 60 - Przemysław Mykita 20, Sebastian Kowalik 38, 52, 59, Kacper Zarucki 87
w Głuszynie / w pierwotnym terminie (11 czerwca) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas