[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

Runda wstępna - 4 września
(Losowanie - 19 czerwca 2013 - siedziba WMZPN)
Unia Susz, Granica Bezledy, Orlęta Reszel, Łyna Sępopol, Mazur Pisz, Kormoran Zwierzewo, Ossa Biskupiec Pomorski, Start Kozłowo, Tęcza Biskupiec, Czarni Olecko, Tęcza Miłomłyn, Fala Warpuny, Śniardwy Orzysz, Iskra Narzym, Pojezierze Prostki, Niedźwiedź Ramsowo, GSZS Rybno, SKF Kunki, Olimpia Olsztynek - wolny los

Wel Lidzbark 3-0 Zamek Kurzętnik 4 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Zagłada Lisów 3-1 Dąb Kadyny 4 września, 17:00
Zalew Gmina Elbląg 3-5 Concordia II Elbląg 4 września, 17:00
Huragan II Morąg 0-6 Błękitni Orneta 4 września, 17:00
Andrzej Jaroń 12, 37, Tomasz Włodarczyk 34, Dariusz Wieliczko 58 (k), Daniel Kogut 76, Paweł Bońkowski 79
Jurand Barciany 4-3 Wilczek Wilkowo 4 września, 17:00
pd.
GKS Dźwierzuty 3-1 Zryw Jedwabno 4 września, 17:00
GKS Szczytno 1-2 Leśnik Nowe Ramuki 4 września, 17:00
MGKS Miłakowo 0-3 Ewingi Zalewo 4 września, 17:00
FC Dajtki (Olsztyn) 0-8 GKS Stawiguda 5 września, 17:00
Jonkovia Jonkowo 2-3 MKS Jeziorany 4 września, 17:00
Niedźwiedź Ramsowo 2-3 GLKS Jonkowo 4 września, 17:00
Piast Wilczęta 0-4 Syrena Młynary 4 września, 17:00
Gmina Kozłowo 2-0 Grunwald Gierzwałd 4 września, 17:00
SRKiS Knopin 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński 4 września, 17:00
Start Kruklanki 3-1 Mazur Ełk 11 września, 17:00
pd.
Avista Łążyn 2-1 Jeziorak Iława 4 września, 17:00
pd.
Pama Powodowo 1-4 Polonia Pasłęk 4 września, 17:00
Relax Płoskinia 2-6 Zalew Frombork 4 września, 17:00
GLKS II Jonkowo 6-6 Warmia Olsztyn 4 września, 17:00
pd. k. 4-2
Żuraw Godkowo 0-1 Warmiak Łukta 4 września, 17:00
MKS Ruciane-Nida 6-2 Kłobuk Mikołajki 4 września, 17:00
Reduta Bisztynek 1-6 Victoria Bartoszyce 4 września, 17:00

1/32 finału - 25 września
(Losowanie - 11 września 2013 - siedziba WMZPN)

Syrena Młynary 2-0 Zatoka Braniewo 25 września, 15:30
GLKS Jonkowo 4-4 Omulew Wielbark 25 września, 15:30
pd. k. 4-5
SRKiS Knopin 7-3 Błękitni Pasym 24 września, 15:30
Pojezierze Prostki 0-6 Vęgoria Węgorzewo 25 września, 15:30
Piotr Kodeniec 7, Jakub Prokop 35, Patryk Nagórski 47, Kamil Pruszyński 53, Daniel Maliszewski 58, Mateusz Kobryń 71
Jurand Barciany 1-2 Rominta Gołdap 25 września, 15:30
Victoria Bartoszyce 3-1 Start Nidzica 25 września, 15:30
Ernest Tucholski ?, Kamil Krzemiński ?, Radosław Pryszczepko ? - nieznany ?
Tęcza Biskupiec 1-1 Stomil II Olsztyn 25 września, 15:30
pd. k. 4-2
Leśnik Nowe Ramuki 0-2 Orzeł Janowiec Kościelny 25 września, 15:30
Iskra Narzym 1-1 Polonia Iłowo 25 września, 15:30
pd. k. 2-4
Ossa Biskupiec Pomorski 0-2 GKS Wikielec 25 września, 15:30
Adam Kołakowski 25, Marcin Karczewski 30
Fala Warpuny 0-8 DKS Dobre Miasto 25 września, 15:30
Piotr Wobolewicz ?, ?, Łukasz Bogdanowicz ?, ?, Mateusz Nowotka ?, ?, Paweł Kułakowski ?, Bartłomej Sobol ?
Olimpia Olsztynek 4-4 Pisa Barczewo 25 września, 15:30
pd. k. 6-5
Śniardwy Orzysz 0-0 Znicz Biała Piska 25 września, 15:30
pd. k. 7-6
Polonia Pasłęk 1-1 Barkas Tolkmicko 25 września, 15:30
pd. k. 1-4
Radosław Lenart 85 - Kamil Kuczkowski 87
Kormoran Zwierzewo 4-7 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 września, 15:30
pd.
Damian Łukasiak ?, ?, Dawid Sokołowski ?, Łukasz Kalwiński ? - Grzegorz Bała ?, ?, ?, Rafał Wiśniewski ?, ?, ?, Filip Kasprowicz ?
Łyna Sępopol 1-3 Mamry Giżycko 25 września, 15:30
Grzegorz Zych ? - Grzegorz Kolaczuch ?, ?, Kamil Kamiński ?
Avista Łążyn 0-3 Start Działdowo 2 października, 15:30
Marcin Ogrodowczyk 15, 89, Daniel Orzechowski 69
Start Kruklanki 0-6 MKS Korsze 25 września, 15:30
Paweł Miłoszewski 15, 68, Adam Krajewski 25, Damian Roksela 36, Michał Miller 49, Mateusz Filipowicz 78
GSZS Rybno 0-3 Motor Lubawa 25 września, 15:30
Zagłada Lisów 0-7 Huragan Morąg 25 września, 15:30
Grzegorz Naczas 20, Paweł Galik 25, Daniel Chiliński 40, Krzysztof Filipek 41, Adrian Podgórski 45, Piotr Żórański 78, 85
Orlęta Reszel 1-4 Mrągowia Mrągowo 25 września, 15:30
Maciej Maksymiuk 84 - Paweł Kowalewski 5, 68, Konrad Rusiecki 25, Przemysław Kulig 39
Zalew Frombork 0-1 Olimpia II Elbląg 25 września, 15:30
Damian Sadowski 19
MKS Ruciane-Nida 2-5 Płomień Ełk 25 września, 15:30
pd.
nieznany ?, ? - Łukasz Kuśnierz ?, Janusz Stankiewicz ?, Hubert Molski ?, Łukasz Szmydki ?, ?
Mazur Pisz 2-4 Granica Kętrzyn 25 września, 15:50
Łukasz Skrzecz 59, Dawid Kozioł 73 - Marek Traut 48, Damian Mazurowski 65, Kamil Piątkowski 68, Tomasz Rotenberg 76
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu braku pomocy medycznej
Gmina Kozłowo 0-4 Sokół Ostróda 25 września, 15:30
Krystian Mazik 16, Piotr Głowacki 28 (k), Robert Sobotka 44 (s), Piotr Piceluk 60
Błękitni Orneta 1-0 Tęcza Miłomłyn 25 września, 15:30
Daniel Kogut 90
Ewingi Zalewo 1-2 Concordia II Elbląg 25 września, 15:30
Wel Lidzbark 0-2 Unia Susz 25 września, 15:30
Paweł Bieńkowski 43, Aleksander Kowalczyk 51
GLKS II Jonkowo 1-3 Warmiak Łukta 25 września, 15:30
Krzysztof Chmiel 72 (s) - Maciej Kubiński 14, Daniel Malinowski 52, Damian Kuształa 77
Granica Bezledy 3-0 Czarni Olecko 25 września, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
GKS Stawiguda 2-0 Start Kozłowo 25 września, 15:30
GKS Dźwierzuty 0-2 MKS Jeziorany 25 września, 15:30
Krystian Falkowski ?, Krzysztof Sulewski ?

1/16 finału - 16 października
(Losowanie - 2 października 2013, 13:30 - siedziba WMZPN)

Warmiak Łukta 1-8 Huragan Morąg 16 października, 15:30
Damian Kuształa 52 - Krzysztof Filipek 54, 72, 83, 84, 85, 86, Daniel Chiliński 74, Konrad Kierstan 76
Błękitni Orneta 0-1 Sokół Ostróda 16 października, 15:30
Kamil Smyt 84
Concordia II Elbląg 1-2 Barkas Tolkmicko 16 października, 15:30
pd.
Michał Kiełtyka 82 - Łukasz Wolak 40, Mateusz Bogdanowicz 104
Syrena Młynary 4-1 Olimpia II Elbląg 16 października, 15:30
Kamil Czarnik 48, Wiesław Korzeb 51, Michał Matulewicz 70, Marcin Bednarczyk 79 - Tomasz Kowalczyk 50
Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 Start Działdowo 16 października, 15:30
Mariusz Łochnicki 58
Olimpia Olsztynek 3-0 Polonia Iłowo 15 października, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Unia Susz 0-2 GKS Wikielec 16 października, 15:30
Jakub Jęczewski 32, Marcin Karczewski 78
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-4 Motor Lubawa 16 października, 15:30
Grzegorz Bała 88, 90 - Marek Śnieżawski 12, Christian Klein 57, 67, Bazyli Jabłonowski 59
bez udziału publiczności
Śniardwy Orzysz 5-1 Vęgoria Węgorzewo 16 października, 15:30
Paweł Dymiński 8, Robert Maniurski 26, Piotr Talaga 51, 63, Artur Kropiewnicki 88 - Piotr Kodeniec 90
Rominta Gołdap 2-4 Płomień Ełk 16 października, 15:30
Tomasz Twarowski 25, Walerij Sarmont 63 - Kamil Jackiewicz 58, Łukasz Kuśnierz 73, 87, Krystian Harasimowicz 90
Tęcza Biskupiec 2-3 Mamry Giżycko 16 października, 15:00
Piotr Andruszkiewicz ?, Adrian Siwik ? - Piotr Reczek ?, ?, Karol Ryczkowski ?
MKS Jeziorany 1-2 Mrągowia Mrągowo 16 października, 15:30 (50)
Adam Błaszczyk 18 - Paweł Kowalewski 69, Damian Majak 90
Granica Bezledy 1-4 MKS Korsze 16 października, 15:30
Michał Kurywczak 38 - Michał Miller 14, nieznany 26 (s), Piotr Kozłowski 47, Adam Krajewski 83
Victoria Bartoszyce 2-1 Granica Kętrzyn 16 października, 15:30
pd.
Tomasz Osipowicz 14, Kamil Szajda 101 (k) - Rafał Jakubczak 65
SRKiS Knopin 0-2 DKS Dobre Miasto 16 października, 15:30
Paweł Kułakowski 1, Jarosław Waszkiel 50
GKS Stawiguda 0-6 Omulew Wielbark 16 października, 15:30

1/8 finału - 7 maja
(Losowanie - 2 października 2013, 13:30 - siedziba WMZPN)

Sokół Ostróda 2-0 Huragan Morąg 7 maja, 17:00
Przemysław Płoszczuk 60, Paweł Podhorodecki 64
Syrena Młynary 0-3 Barkas Tolkmicko 7 maja, 17:00
Karol Styś 53, 65, Łukasz Wolak 60
Orzeł Janowiec Kościelny 1-3 Olimpia Olsztynek 7 maja, 17:00
Jakub Rogowski 33 - Kamil Pawlak 17, Jacek Łuczak 44, Mateusz Różowicz 87
GKS Wikielec 0-1 Motor Lubawa 7 maja, 19:00
Karol Narojczyk 20
Śniardwy Orzysz 1-2 Płomień Ełk 7 maja, 17:00
Adam Sztachański 14 - Hubert Molski 17, Łukasz Kuśnierz 84
Mamry Giżycko 4-3 Mrągowia Mrągowo 7 maja, 17:00
pd.
Grzegorz Kolaczuch 19, Mateusz Szczerba 38, 55, Tomasz Gzyl 115 - Łukasz Buder 18, Kamil Skrzęta 51 (k), Paweł Kowalewski 90
Victoria Bartoszyce 1-5 MKS Korsze 7 maja, 17:00
Mateusz Zawadzki 81 - Paweł Sawicki 11, 79, Piotr Trafarski 38, Damian Roksela 51, Michał Miller 59
DKS Dobre Miasto 3-1 Omulew Wielbark 7 maja, 17:00
Adam Kapusta 41, Łukasz Bogdanowicz 67, Paweł Olszewski 83 - Sebastian Nowakowski 58

1/4 finału - 21 maja
(Losowanie - 2 października 2013, 13:30 - siedziba WMZPN)

Sokół Ostróda 3-0 Barkas Tolkmicko 20 maja, 18:00 (300)
Tomasz Śnieżawski 22, Piotr Piceluk 71, 90
Olimpia Olsztynek 0-1 Motor Lubawa 21 maja, 17:00
Dawid Ksiuk 86
Mamry Giżycko 1-4 Płomień Ełk 21 maja, 17:00
Przemysław Łapiński 58 (k) - Kamil Jackiewicz 35 (k), 50, Łukasz Kuśnierz 53, Daniel Kraska 89
DKS Dobre Miasto 1-0 MKS Korsze 21 maja, 17:00
Łukasz Bogdanowicz 48

1/2 finału - 28 maja
(Losowanie - 2 października 2013, 13:30 - siedziba WMZPN)

Sokół Ostróda 2-0 Motor Lubawa 28 maja, 18:00
Krystian Słowicki 31, Paweł Podhorodecki 87
DKS Dobre Miasto 0-2 Płomień Ełk 28 maja, 17:00
Kamil Jackiewicz 43 (k), Daniel Kraska 75

Finał - 4 czerwca
(Losowanie gospodarza - 29 maja 2014, 14:00 - siedziba WMZPN)

Sokół Ostróda 2-1 Płomień Ełk 4 czerwca, 19:00
Wojciech Figurski 7, Łukasz Gwiazda 30 - Kamil Jackiewicz 87 (k)
w Ostródzie

Puchar Polski 2014/2015

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas