[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN

I runda - 11 sierpnia
Skra Wizna - wolny los

Lambada Choroszcz 4-3 Podlasiak Knyszyn 11 sierpnia, 16:00
Krzysztof Wasiluk 7, Kamil Grzymkowski 62, Piotr Zagórski 75, Mateusz Jaworowski 87 - Piotr Cuter 25, Patryk Poliński 35, Błażej Chmielewski 40
Atena Białystok 3-3 LZS Studzianki 11 sierpnia, 18:00
k. 4-2
Mateusz Koc 17, Wysocki 64, Grzegorz Trzpis 82 - Tomasz Łazewski 30, Andrzej Czerwiński 52, 57
Aptel Białystok 3-1 UM Krynki 11 sierpnia, 16:00
Krzysztof Dzieduszow 4, 62, Marcin Miłosiewicz 21 - Mariusz Stefanowicz 87 (k)
KS Sokoły 3-0 Husaria Łapy 11 sierpnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Supraślanka Supraśl 0-5 Pogranicze Kuźnica Białostocka 11 sierpnia, 16:00
Wiktor Jujko 1, 36, Bogdan Słoma 35, Ściński 40, Krzysztof Rekieć 69
Czarni Gródek 2-4 Promil Białystok 11 sierpnia, 16:00
Marcin Treska 30, 55 - Radosław Niwiński 15, Łukasz Andzielewicz 60, Karol Holak 70, Damian Szczęsny 85
Hydrobud Krynickie 0-3 BKS Jagiellonia Białystok 11 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Iskra Wyszki 3-0 Pionier Brańsk 11 sierpnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Błyskawica Dubicze Cerkiewne 1-4 Orzeł Kleszczele 11 sierpnia, 16:00
Tomasz Czykwin 15 - Paweł Kuszczuk 20, Paweł Szmuksta 36, Marcin Szklaruk 60, Dawid Szymczak 78
Husar Nurzec 0-1 Tur II Bielsk Podlaski 11 sierpnia, 16:00
Mateusz Pradyszczuk 55
COKiS Ciechanowiec 2-4 Bocian Boćki 11 sierpnia, 16:00
Mariusz Jurek 35, Emil Niemyjski 90 - Adam Cylwik 9 (k), 56, Marcin Jakubowski 55, 84
Narew Piątnica 0-3 Wissa II Szczuczyn 11 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Rospuda Filipów 1-3 Kora Korycin 11 sierpnia, 16:00
Piotr Rożański 85 - Łukasz Świenc 55, 58, Andrzej Bakun 65
Grab Janówka 0-4 Jasion Jasionówka 11 sierpnia, 16:00
Łukasz Daniewicz 15, 80, Tomasz Wigda 17, 25
Puszcza II Hajnówka 1-0 Kolejarz Czeremcha 11 sierpnia, 16:00
Marcin Karpiuk 75

II runda - 21 sierpnia
Do gry przystępują zespoły z ligi okręgowej: Polonia Raczki, Wigry II Suwałki, Pomorzanka Sejny, Gieret Giby, Victoria Jedwabne, Krypnianka Krypno, Biebrza Goniądz, Forty Piątnica, Ruch Wysokie Mazowieckie, Iskra Narew, Rudnia Zabłudów, Orlęta Czyżew, Sudovia Szudziałowo, Korona Dobrzyniewo Duże, Włókniarz Białystok.
Włókniarz Białystok – wolny los

Polonia Raczki 2-0 Wigry II Suwałki 21 sierpnia, 17:00
Rafał Tarasiewicz 6, Damian Ostaszewski 25
Pomorzanka Sejny 4-0 Gieret Giby 21 sierpnia, 17:00
Piotr Macianis 8, 42, Adrian Łejmel 33, Paweł Kuklewicz 86
Wissa II Szczuczyn 1-4 Victoria Jedwabne 21 sierpnia, 17:00
Kamil Trambecki 18 - Marcin Makowski 17, 32, 70, Damian Przybylski 90
Skra Wizna 1-5 Krypnianka Krypno 21 sierpnia, 17:00
Dawid Brzozowski 90 - Adam Orłowski 17, Łukasz Cybulko 20, Damian Kobeszko 25, 59, Kaczyński 75
Biebrza Goniądz 5-1 Forty Piątnica 21 sierpnia, 17:00
Tomasz Kłubowicz 15, Paweł Szkiłądź 44 (k), Piotr Sygit 53, 80, Przemysław Jasiński 68 - Rafał Kanadys 48
Iskra Wyszki 0-11 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 sierpnia, 17:00
Mariusz Piszczatowski 12, 43, 65, Przemysław Porowski 22, 37, 55, 60, Tomasz Kułkiewicz 40, Artur Ferenc 74, Marcin Warakomski 79, 88
Orzeł Kleszczele 4-6 Iskra Narew 21 sierpnia, 17:00
Mariusz Lange 5, 17, K.Wasiluk 77, 85 (k) - nieznany ?, ?, ?, Norbert Rećko 19, 90, Krystian Babicz 77
Puszcza II Hajnówka 0-5 Rudnia Zabłudów 21 sierpnia, 17:00
Mateusz Harasimczuk 20, 28, Michał Perekitko 38, Dawid Jarmoszko 70, 82
Bocian Boćki 1-2 Tur II Bielsk Podlaski 21 sierpnia, 17:00
Andrzej Orzechowski 90 - Mateusz Jakubowski 22, 78
KS Sokoły 0-7 Orlęta Czyżew 21 sierpnia, 17:00
Piotr Milankiewicz 12, 19, 44 (k), Arkadiusz Godlewski 65, Artur Antoniak 79, Tomasz Niemyjski 84, Wojciech Stefański 90
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-0 Sudovia Szudziałowo 21 sierpnia, 17:00
Dmitrij Wierstak 50
Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 BKS Jagiellonia Białystok 21 sierpnia, 17:00
pd.
Marek Jamiołkowski 112
Aptel Białystok 2-1 Promil Białystok 21 sierpnia, 17:00
pd.
Borowski 90, Marcin Miłosiewicz 95 - Radosław Niewiński 13
Lambada Choroszcz 1-8 Jasion Jasionówka 21 sierpnia, 17:00
Mateusz Jaworowski 82 - Kazimierz Paszko 18, Łukasz Jaromiński 25, 26, 55, Piotr Zahorenko (s) 27, Jakub Cieciorko 44, Norbert Werda 75, Mateusz Bienasz 78 (k)
Atena Białystok 4-3 Kora Korycin 21 sierpnia, 17:00
Barteczka 11, 50, Miczejko 69, Pietrzycki 72 - Mariusz Burnewicz 44, Szymborewicz 60 (s), Łukasz Klepacki 90

III runda - 11 września
Do gry przystępują zespoły IV ligowe.

Polonia Raczki 1-0 Sparta Augustów 11 września, 15:30
Tomasz Babkowski 8
Pomorzanka Sejny 5-3 Orzeł Kolno 11 września, 15:30
Piotr Macianis 20, 90, Marcin Kuklewicz 67, Adrian Łejmel 78, Piotr Kowalewski 90 - nieznany ?, ?, ?
Victoria Jedwabne 2-3 KS Śniadowo 11 września, 15:30
Damian Przybylski 65, Marcin Makowski 75 - Sławomir Włodkowski 7, 10, Tomasz Brzozowski 44
Krypnianka Krypno 5-0 Hetman Tykocin 11 września, 15:30
Michał Butkiewicz 1, 86, 89, Adam Orłowski 25, Paweł Gordon 80
Biebrza Goniądz 1-3 Piast Białystok 11 września, 15:30
Paweł Dekarz 32 - Piotr Kamiński 25, 90, Paweł Cichoń 90
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-4 Pogoń Łapy 11 września, 15:30
Mariusz Piszczatowski 84 - Łukasz Minow 22, Łukasz Kapelewski 55 (s), Piotr Mierzwiński 70, 79
Iskra Narew 0-3 Puszcza Hajnówka 11 września, 15:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Rudnia Zabłudów 1-3 Cresovia Siemiatycze 11 września, 15:30
Mateusz Harasimczuk 25 - Kamil Zalewski 7, Marcin Malewski 51, Michał Prokopczuk 63
Tur II Bielsk Podlaski 3-7 MKS Mielnik 11 września, 16:30
Mateusz Pradyszczuk 20, Robert Rogowski 65, Łukasz Popiołek 76 - Grzegorz Gołubkiewicz 53, 60, 69, 74, 77, 82, Łukasz Golonko 88
Orlęta Czyżew 0-4 Sparta 1951 Szepietowo 11 września, 15:30
Karim Ibrahim 63, Łukasz Wiśniewski 83, Dawid Ptaszyński 88, Robert Mioduszewski 90
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-1 Sokół Sokółka 11 września, 17:00
Dmitrij Wierstak 25, Patryk Taudul 74, Piotr Andrzejewski 78 - Radosław Szoda 83
Korona Dobrzyniewo Duże 4-3 Hetman Białystok 11 września, 15:30
Jacek Kitlas 30, 40, 89, Marek Jamiołkowski 80 - nieznany ?, ?, ?
Aptel Białystok 1-3 Gryf Gródek 11 września, 15:30
pd.
Marcin Miłosiewicz 88 - Mateusz Szymaniuk 18, Kamil Karpowicz 108, Sebastian Kozłowski 110
Jasion Jasionówka 1-3 KS Wasilków 18 września, 15:30
Łukasz Jaromiński 33 (k) - Mateusz Syga 36, Dariusz Petruk 62, Czaczkowski 72
Atena Białystok 0-5 Magnat Juchnowiec Kościelny 11 września, 16:30
Rafał Olsiewicz 6, Norbert Jendruczek 11 (k), Marcin Szychowski 18, Andrzej Chilmon 83, Grzegorz Hruświcki 87
w Juchnowcu Dolnym
Włókniarz Białystok 5-0 KS Michałowo 11 września, 15:30
Karol Chrzanowski 3, Marcin Banicki 19, Kamil Draps 27, Marcin Więsław 41, nieznany 88 (s)

1/16 finału - 2 października

Pomorzanka Sejny 2-0 Polonia Raczki 2 października, 14:00
Piotr Kowalewski 3, Paweł Kuklewicz 90
KS Śniadowo 0-4 Sparta 1951 Szepietowo 2 października, 14:00
Karim Ibrahim 19, 88, Wojciech Kowalczyk 84, 85
Krypnianka Krypno 4-2 Pogoń Łapy 2 października, 14:00
Adam Orłowski 14, 66, Michał Butkiewicz 87, Damian Kobeszko 90 - Piotr Hryniuk 4, Radosław Demiańczuk 70 (k)
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-5 KS Wasilków 2 października, 15:30
Dmitrij Wierstak 21 - Romaniuk 42, Marcin Czaczkowski 58, 64, Adam Butkiewicz 72, Krystian Rybnik 80
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 Piast Białystok 2 października, 18:00
Daniel Kazuczyk 6, Karol Radomski 90
Korona Dobrzyniewo Duże 1-4 Gryf Gródek 2 października, 14:00
Jacek Kitlas 63 - Mateusz Szymaniuk 12, 28, 67, 69
Cresovia Siemiatycze 3-0 Puszcza Hajnówka 2 października, 14:00
(wo)
goście nie przyjechali
Włókniarz Białystok 3-0 MKS Mielnik 2 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

1/8 finału - 30 października
Do gry dołączają zespoły III-ligowe.

Pomorzanka Sejny 4-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 30 października, 13:00
Zbigniew Zawadzki 13, 62, Marcin Żyliński 31, Adrian Łejmel 38 - Marcin Dzitkowski 5, Ernest Konon 70, Maciej Orpik 80
Sparta 1951 Szepietowo 0-4 ŁKS 1926 Łomża 30 października, 13:00
pd.
Daniel Lemański 92, Przemysław Olesiński 94, Rafał Maćkowski 101, 105
KS Wasilków 1-0 Warmia Grajewo 5 listopada, 13:00
Piotr Dąbrowski 17
w pierwotnym terminie (30 października, 13:00) odwołany
Krypnianka Krypno 1-2 Wissa Szczuczyn 30 października, 13:00
Damian Kobeszko 73 - Tomasz Kiljańczyk 30, Wojciech Łapiński 55
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-3 Promień Mońki 5 listopada, 18:00
pd.
Norbert Jendruczek 115 (k) - Wojciech Zalewski 99, Aleksandr Popławskij 110, 118
Gryf Gródek 1-6 Jagiellonia II Białystok 30 października, 13:00
Mateusz Szymaniuk 66 - Karol Mackiewicz 6, 51, 60, Emil Gajko 11, 42, Filip Modelski 90
Cresovia Siemiatycze 5-2 LZS Narewka 30 października, 13:30
Grzegorz Badowiec 23, Kamil Zalewski 33, 41, 69, Michał Leszczyński 69 - Mateusz Jaremkiewicz 10, Damian Zubowski 13
Włókniarz Białystok 3-3 Tur Bielsk Podlaski 30 października, 13:30
pd. k. 4-3
Rafał Babul 10, Marcin Augustynowicz 68, Kamil Draps 108 - Maciej Kesler 50, Mateusz Jakubowski 60, Radosław Żero 95

1/4 finału - 23 kwietnia

Pomorzanka Sejny 1-3 Wissa Szczuczyn 23 kwietnia, 16:30
Szymon Kunicki 65 - Tomasz Dąbrowski 18, 60, Ołeksandr Berezowśkyj 33
Cresovia Siemiatycze 1-0 Jagiellonia II Białystok 23 kwietnia, 16:30
Grzegorz Badowiec 58
KS Wasilków 0-1 Promień Mońki 23 kwietnia, 16:30
Łukasz Godlewski 82
Włókniarz Białystok 1-3 ŁKS 1926 Łomża 23 kwietnia, 16:30
Rafał Babul 21 - Daniel Lemański 60, 68, 90

1/2 finału - 14 maja

Cresovia Siemiatycze 0-1 Promień Mońki 14 maja, 17:00
Aleksandr Popławskij 32
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Wissa Szczuczyn 14 maja, 17:00
Wojciech Łapiński 5, 20

Finał - 14 czerwca

Wissa Szczuczyn 6-0 Promień Mońki 14 czerwca, 17:00
Tomasz Kiljańczyk 32, Mateusz Zambrowski 34, 36, Maciej Kurcewicz 50, 62, Przemysław Marcinkiewicz 89
w Szczuczynie

Puchar Polski 2014/2015

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas