[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 14 sierpnia 2013)

Fair Play Końskie 3-0 Victoria Górki Szczukowskie 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Unia Małogoszcz 3-0 Piaskowianka Piaski 28 sierpnia, 17:00
Artur Wypych 17, Karol Stalmasiński 68, nieznany 82 (s)
Arbiter Kielce 2-5 Klonówka Masłów 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Żołądek 57, 64 - Mateusz Bujak 17, 35, 80, Cezary Zarzycki 25, 70
Start Słupia Jędrzejowska 5-2 Victoria Skalbmierz 28 sierpnia, 17:00
Karol Błaszczyk 5, Krzysztof Ostrowski 34, 63, 80, Emil Zagała 86 - Łukasz Łapot 66, Kamil Zmarlak 84
GKS Fałków 1-2 GLKS Krasocin 28 sierpnia, 17:00
Robert Baran 7 (k) - Dawid Łapot 37, Marcin Michałek 60 (k)
Orlęta II Kielce 4-5 Nida Sobków 28 sierpnia, 17:00
pd.
Tomasz Głozowski 23, 30, Albert Kołodziej 40, Maksym Niezgoda 55 - Rafał Woliński 21, 77, Piotr Adamczyk 65, Łukasz Porębski 81, Robert Maruszak 111
GKS Kluczewsko 3-1 Zieleń Żelisławice 28 sierpnia, 17:00
Kamil Twardowski 20, 78, Patryk Kozieł 90 - Zbigniew Lichosik 70 (k)
GKS Obrazów 3-3 Łysica II Bodzentyn 28 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Patryk Marzec ?, Krzysztof Szuba 55, Krystian Karasiński 93 - Przemysław Telka 25, nieznany 50 (s), Marcin Witkowski 102
Korona III Kielce 3-0 Gród Wiślica 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 OKS Opatów 4 września, 16:00
pd. k. 4-2
Tęcza Gowarczów 1-0 Victoria Mniów 28 sierpnia, 17:00
Kornel Widuliński 23
KS Tarłów 0-5 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 28 sierpnia, 17:00
Daniel Góral 20, Daniel Zając 40, Adrian Czaja 41, Artur Syta 78, Kamil Czaja 82
Lubrzanka II Kajetanów 11-1 Zryw Skroniów 28 sierpnia, 17:00
Piotr Bakalarz 4, Maciej Treter 10, 50, Karol Bracha 14, 60, 70, 80, Karol Armata 30, 44, Krzysztof Foks 52, Arkadiusz Krzysztofik 75 (s) - Wojciech Ziółkowski 62
Olimp Serbinów 1-2 Politechnika Świętokrzyska Kielce 28 sierpnia, 17:00
Kamil Biadun 85 - Michał Pedrycz 44, Kamil Milner 75
Zorza Tempo Pacanów 1-3 Koprzywianka Koprzywnica 28 sierpnia, 17:00
Michał Zaród 83 - Eryk Grębowiec 57, Łukasz Pyszczek 69, Mateusz Zasuwa 75
Orlicz II Suchedniów 8-3 GKS Górno 28 sierpnia, 17:00
Mohamed Sylla 1, 27, 36, Tichomir Czeneszkow 38, 48, Mirosław Kojew 39, 82, Piotr Gniaździński 77 - Łukasz Morawski 30, Karol Zielonka 75, Adrian Wypych 79
Wisła Nowy Korczyn 4-5 Nidzica Dobiesławice 28 sierpnia, 17:00
Michał Piotrowski 32, 63, 70, 85 - Hubert Pietras 10, 63, Artur Gzyl 32, 44, Dominik Jaworski 45
Płomień Wólka Kłucka 1-2 Lechia Strawczyn 28 sierpnia, 17:00
Michał Pawlikowski 71 - Adam Wawrzeńczyk 56, Michał Borzęcki 60 (s)
Polonia Białogon (Kielce) 1-2 Polanie Pierzchnica 28 sierpnia, 17:00
Kamil Kozieł 3 - Paweł Minda 65, Mateusz Frąk 85
Victoria Kurozwęki 4-3 Zryw Zbigniewice 28 sierpnia, 17:00
Robert Pytowski 25, Kamil Skowroński 35, Tomasz Dziedzic 40, Kamil Batóg 55 - Krystian Pacholczak 10, Jan Godek 60, Mateusz Biało 78

II runda - 11 września

Fair Play Końskie 1-0 Tęcza Gowarczów 11 września, 16:30
pd.
Sebastian Milcarz 111
Unia Małogoszcz 4-0 Astra Piekoszów 11 września, 16:30
Krystian Kosiniak 11, 50 (k), 54, Artur Wypych 81
Klonówka Masłów 3-2 GKS Rudki 11 września, 16:30
Wojciech Supierz 20, Arkadiusz Szlufik 70, 81 - Adrian Wójcik 32, Bartosz Borowiec 72
Start Słupia Jędrzejowska 0-2 Nida Sobków 11 września, 16:30
Łukasz Kwapisz 60, Robert Maruszak 74
GKS Kluczewsko 0-1 GLKS Krasocin 11 września, 16:30
Adrian Tkaczyk 78
Łysica II Bodzentyn 2-3 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 11 września, 16:30
Marcin Witkowski 35, Karol Chrzęszczyk 60 - Mateusz Mąka 22, 90 (k), Tomasz Marynowski 72
Korona III Kielce 1-2 Wicher Miedziana Góra 11 września, 16:30
Hubert Laskowski 30 - Kamil Piwowarczyk 62, Mateusz Łukasiewicz 73 (k)
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Stal Kunów 11 września, 16:30
Mikołaj Łuczak 57
Lubrzanka II Kajetanów 12-2 Gród Ćmińsk 11 września, 16:30
Bartłomiej Bracha 3, 7, 35, 60, 70, Maciej Treter 5, 30, Piotr Bakalarz 20, 43, Karol Bracha 25, 40, 85 - Kamil Frączyk 11, Maciej Sadza 90
Nidzianka Bieliny 4-0 Politechnika Świętokrzyska Kielce 11 września, 16:30
Mateusz Pindral 24, Michał Czarnecki 55, Dominik Sito 78, Bartosz Sot 90
Koprzywianka Koprzywnica 0-2 LZS Samborzec 11 września, 16:30
Marcin Kiliański 45, Hubert Kucharczyk 80
Orlicz II Suchedniów 1-0 Star Starachowice 11 września, 16:30
Ołeksij Czerkaszyn 36
Nidzica Dobiesławice 3-3 Piast Stopnica 11 września, 16:30
pd. k. 4-2
Bartosz Jesionka 62, Artur Gzyl 75, Piotr Giereś 108 - Piotr Rajca 55, 78, 113
Lechia Strawczyn 6-1 Samson Samsonów 11 września, 16:30
Mirosław Gałęziowski 5, 78, Tomasz Raczyński 19, Krzysztof Kasprzyk 30, Dominik Kasprzyk 55, Rafał Piotrowski 70 - Rafał Kowalski 40
Polanie Pierzchnica 2-0 Zenit Chmielnik 11 września, 16:30
Jakub Majewski 13, Paweł Ramiączek 70
Victoria Kurozwęki 5-6 Sparta Dwikozy 11 września, 16:30
Robert Pytowski 20, 27, Mateusz Zdziuch 34, Łukasz Kwiecień 40 (k), 90 - Mateusz Michalski 13, 58, 64, Maciej Drozdowski 69, Artur Warzocha 74, Damian Mądry 77

III runda - 25 września

Fair Play Końskie 0-4 Wicher Miedziana Góra 25 września, 15:30
Damian Piwowarczyk 10, Stanisław Tybinkowski 60, Kamil Foderowicz 80, Mateusz Łukasiewicz 86 (k)
Unia Małogoszcz 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 25 września, 15:30
Artur Wypych 28 - Jacek Kubicki 10, Michał Stawiak 20, Kamil Blicharski 75
Klonówka Masłów 3-1 Orlicz Suchedniów 25 września, 15:30
Jacek Zieliński 60, 90, Paweł Zarzycki 75 - Michał Piwowar 20
Nida Sobków 2-4 Nidzianka Bieliny 25 września, 15:30
Sebastian Satro 39 (s), Waldemar Dzioba 48 - Dominik Sito 6, 69, Mateusz Pindral 10, Marek Skrzyniarz 34
GLKS Krasocin 1-3 Skała Tumlin 25 września, 15:30
Marcin Michałek 8 - Artur Polakowski 35, Albert Michta 60, 80
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 LZS Samborzec 25 września, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Orlicz II Suchedniów 3-0 Kamienna Brody 25 września, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 5-0 Sparta Dwikozy 25 września, 15:30
Piotr Jedlikowski 6, 13, 58, Bartosz Bąk 20, Konrad Zacharski 67 (k)
Lubrzanka II Kajetanów 0-1 Neptun Końskie 25 września, 15:30
Radosław Wilk 68
Nidzica Dobiesławice 1-10 Moravia Morawica 25 września, 15:30
Bartosz Jesionka 85 - Krystian Zawadzki ?, Karol Gilewski ?, Artur Szewczyk ?, Mateusz Zawadzki ?, Łuaksz Zawadzki ?, ?, Michał Smolarczyk ?, ?, nieznany ?, ?
Lechia Strawczyn 2-3 Sokół Rykoszyn 25 września, 15:30
Tomasz Raczyński 85, Mirosław Gałęziowski 87 - Łukasz Sidło 26, Damian Jakubowski 35, Kamil Pakuła 40
Polanie Pierzchnica 4-2 Klimontowianka Klimontów 25 września, 15:30
Piotr Pietrzyk 25, Mateusz Frąk 35, Łukasz Kmiecik 74, Paweł Ramiączek 80 - Karol Rutkowski 27, Dariusz Krawczyk 35

IV runda - 16 października

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Alit Ożarów 9 października, 15:00
Łukasz Cebula 24
Wicher Miedziana Góra 1-4 Granat Skarżysko-Kamienna 16 października, 15:00
Damian Piwowarczyk 79 - Przemysław Ryński 10, 38, Mateusz Fryc 70, Mateusz Dziubek 80
Neptun Końskie 3-0 Partyzant Radoszyce 16 października, 15:00
Piotr Banachowicz 30, Bartłomiej Idzikowski 36, Radosław Wilk 86
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 0-5 Łysica Bodzentyn 16 października, 15:00
Dariusz Anduła 7, 53 (k), Krystian Płusa 50, Krystian Czaja 60 (s), Piotr Gardunik 88
Polanie Pierzchnica 0-0 Czarni Połaniec 16 października, 15:00
k. 6-5
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-2 Unia Sędziszów 16 października, 15:00
pd. k. 4-3
Dominik Szewczyk 62, Michał Grudzień 98 - Tomasz Nartowski 54, Arkadiusz Flisowski 110
Sokół Rykoszyn 1-3 Hetman Włoszczowa 16 października, 15:00
Szymon Dudek 37 - Kamil Kowalski 20, 67, Sebastian Walasek 35
Moravia Morawica 6-5 Lubrzanka Kajetanów 16 października, 15:00
Bartłomiej Młynarczyk 8, Michał Smolarczyk 17, Łukasz Zawadzki 39, Dariusz Brzozowski 54, Jakub Bednarski 75, Mateusz Osman 80 - Michał Salwa 10, 89, Grzegorz Jagodzki 30, 60, 77 (k)
Orlicz II Suchedniów 5-0 Orlęta Kielce 16 października, 15:00
Tichomir Czeneszkow 12, Tristan Watson 18, 81, 90, Mohamed Sylla 50
Klonówka Masłów 1-2 Naprzód Jędrzejów 16 października, 15:00
Cezary Zarzycki 75 - Marcin Baran 30, Patryk Kulesza 70
ŁKS Łagów 0-2 Wisła Sandomierz 16 października, 15:00
Grzegorz Pisarek 47, Bartłomiej Gołasa 90
Skała Tumlin 0-4 Wierna Małogoszcz 16 października, 15:00
Michał Jeziorski 53, 73, Przemysław Gajek 60, Sławomir Jedynak 80
w Małogoszczy; Skała gospodarzem
Zdrój Busko Zdrój 0-4 Korona II Kielce 16 października, 15:00
Adrian Uniat 41, Ivan Marković 50, Jakub Kotarzewski 63, Kamil Kobryń 77
Spartakus Razem Daleszyce 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 października, 15:00
pd.
Michał Kosowski 109
Nidzianka Bieliny 3-3 Pogoń 1945 Staszów 16 października, 15:00
pd. k. 0-3
Dominik Sito 4, Mateusz Pindral 47, Bartosz Sot 112 - Piotr Malec 20, Damian Belusiak 85, 94
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Nida Pińczów 16 października, 15:00
k. 1-3
Sylwester Gorgoń 17 - Hubert Drej 72

V runda - 24 listopada

Polanie Pierzchnica 3-3 Naprzód Jędrzejów 17 listopada, 12:00
pd. k. 3-2
Łukasz Kmiecik 18 (k), Mateusz Frąk 48, Paweł Ramiączek 70 - Aleksander Karpiński 2, Sebastian Osman 13, Norbert Kocełak 62
Pogoń 1945 Staszów 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 listopada, 13:00
Marcin Sudy 25
w Ostrowcu Świętokrzyskim
Neptun Końskie 1-4 Łysica Bodzentyn 23 listopada, 12:00
Michał Pilarski 43 - Mirosław Kalista 21, 33, Piotr Pawłowski 25, Wojciech Kucała 87
Hetman Włoszczowa 2-1 Wierna Małogoszcz 24 listopada, 12:00
Łukasz Piwowarczyk 57, Damian Miernik 82 - Michał Bała 15 (k)
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Wisła Sandomierz 13 listopada, 16:30
pd. k. 5-4
Kamil Bełczowski 98 - Damian Nogaj 114
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-3 Nida Pińczów 23 listopada, 12:00
Kamil Blicharski 88 - Marcel Motyl 24, Krystian Zaręba 45, Mateusz Zacharski 58
Orlicz II Suchedniów 1-2 Korona II Kielce 24 listopada, 12:00
Ołeksij Czerkaszyn 68 - Mateusz Stąporski 52, Michał Wrześniewski 54
Moravia Morawica 2-3 Granat Skarżysko-Kamienna 24 listopada, 12:00
Dariusz Brzozowski 32, Dawid Wójcik 73 - Bartosz Malinowski 15, Damian Chrzanowski 50 (k), 86

1/4 finału - 9 kwietnia

Polanie Pierzchnica 1-7 Łysica Bodzentyn 9 kwietnia, 16:30
Jakub Majewski 52 - Krystian Płusa 7, 40, Mirosław Kalista 18, 66, Szymon Michta 25, Dariusz Anduła 69, Maciej Horna 88
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Nida Pińczów 9 kwietnia, 16:30
Patryk Larkowski 21 - Paweł Łuszcz 5, Artur Karasek 90
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 kwietnia, 16:30
Marcin Kołodziejczyk 48, 84 (k), Bartosz Malinowski 54 - Mateusz Mąka 82 (k)
Hetman Włoszczowa 2-1 Korona II Kielce 9 kwietnia, 16:30
Łukasz Orzeł 31, Kacper Grzybek 51 - Hubert Laskowski 28

1/2 finału - 4 czerwca

Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Nida Pińczów 5 czerwca, 17:30
Bartłomiej Michalski 35, Emil Lurzyński 61, 63
Hetman Włoszczowa 1-6 Łysica Bodzentyn 4 czerwca, 17:30
Łukasz Orzeł 50 - Piotr Gardynik 4, Krystian Płusa 16, Szymon Michta 20, Dariusz Kozubek 27, Mirosław Kalista 72, 90

Finał - 21 czerwca

Granat Skarżysko-Kamienna 0-5 Łysica Bodzentyn 21 czerwca, 17:30
Maciej Horna 45, 56, Piotr Gardynik 51, Szymon Michta 70, Mirosław Kalista 77
w Suchedniowie

Puchar Polski 2014/2015

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas