[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 4 września
Olimpia Lewin Brzeski, GKS Grodków, Małapanew Ozimek - wolny los.

LZS Starościn 3-0 MGKS Baborów 4 września, 17:30
(wo)
Unia Kolonowskie 0-2 LZS Piotrówka 4 września, 17:30
Otmęt Krapkowice 1-1 MKS Gogolin 4 września, 17:30
k. 8-7
LKS Rusocin 4-3 Sparta Paczków 4 września, 17:30
Unia Murów 1-4 TOR Dobrzeń Wielki 3 września, 17:30
Start Dobrodzień 0-4 Czarni Otmuchów 4 września, 17:30
Porawie Większyce 0-2 Start Namysłów 4 września, 17:30
Piast/Budowlani II Strzelce Opolskie 0-4 Polonia Głubczyce 4 września, 17:30
Stal Brzeg 0-1 Piast Strzelce Opolskie 4 września, 17:30
Motor Praszka 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 października, 17:00
pd. k. 4-5
w pierwotnym terminie (4 września, 17:30) przerwany w pierwszej połowie dogrywki przy stanie 1-1 z powodu zapadających ciemności / w drugim terminie dokończony
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Racławia Racławice Śląskie 4 września, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
TOR II Dobrzeń Wielki 3-1 Swornica Czarnowąsy 4 września, 17:30
Naprzód Jemielnica 4-3 LZS Ligota Turawska 4 września, 17:30
GLKS II Kietrz 2-1 Orzeł Źlinice 4 września, 17:30
pd.
Victoria Łany 3-0 GLKS Kietrz 4 września, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
LZS Starowice 1-2 Skalnik Gracze 4 września, 17:30
LZS Rudniki 0-2 Odra Wodzisław Śląski 4 września, 17:30
Polonia Nysa 3-0 KS Krasiejów 4 września, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Polonia Pogórze 3-0 Victoria Cisek 4 września, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
LZS Kościerzyce 3-0 LZS Walce 4 września, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Unia Głuchołazy 3-0 OKS Olesno 4 września, 17:30
LZS Gryżów 2-4 Silesius Kotórz Mały 4 września, 17:30
Źródło Krośnica 4-1 Atom Grądy-Goświnowice 4 września, 17:30
LZS Rybna 3-1 Victoria Chróścice 4 września, 17:30
Burza Lipki 1-2 LZS Leśnica 4 września, 17:30
LZS Mechnice 4-0 Pogoń Prudnik 4 września, 17:30
Widawa Lubska 3-0 LZS Przywory 4 września, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Unia Tułowice 1-5 Śląsk Łubniany 4 września, 17:30
Unia Krapkowice 0-3 LZS Proślice 4 września, 17:30

1/16 finału - 23 listopada

Źródło Krośnica 2-1 GLKS II Kietrz 23 listopada, 13:00
Polonia Pogórze 2-7 Unia Głuchołazy 23 listopada, 13:00
Czarni Otmuchów 4-3 Widawa Lubska 23 listopada, 13:00
LZS Starościn 1-3 Małapanew Ozimek 23 listopada, 13:00
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 LZS Piotrówka 23 listopada, 13:00
Sławomir Sieńczyński (k) 51 - Kelvin Bulaji 25, 44, Mateusz Iwan 82
Polonia Nysa 4-2 Skalnik Gracze 23 listopada, 13:00
Naprzód Jemielnica 2-3 Olimpia Lewin Brzeski 23 listopada, 13:00
TOR II Dobrzeń Wielki 2-0 LKS Rusocin 24 listopada, 13:00
Łukasz Prudlik 45, Adam Mojsiejewicz 71
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Śląsk Łubniany 23 listopada, 13:00
pd. k. 5-4
Start Namysłów 1-0 Victoria Łany 23 listopada, 13:00
Marcin Zajączkowski ?
Silesius Kotórz Mały 0-5 Piast Strzelce Opolskie 23 listopada, 13:00
Piotr Job 26, Przemysław Korchut 58, Kamil Jakubczak 60, Daniel Wolny 73, Paweł Fesser 80
LZS Leśnica 3-2 Polonia Głubczyce 23 listopada, 11:00
Roman Skorupa 13, Bartłomiej Kędzierski 31, Sławomir Kierdal 32 - Janusz Złoczowski 20, Łukasz Bawoł 26
GKS Grodków 5-2 LZS Kościerzyce 23 listopada, 13:00
LZS Proślice 0-1 Odra Wodzisław Śląski 23 listopada, 13:00
Mateusz Balcer 69
Otmęt Krapkowice 3-1 LZS Mechnice 23 listopada, 13:00
Patryk Smykała ?, Marek Kotysz ?, Piotr Sobota ? - nieznany ?
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-1 LZS Rybna 23 listopada, 13:00

1/8 finału - 15 marca

Polonia Nysa 2-0 Odra Wodzisław Śląski 15 marca, 14:00
Paweł Lepak 44, 90
GKS Grodków 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 15 marca, 14:00
Otmęt Krapkowice 3-0 LZS Leśnica 15 marca, 14:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Źródło Krośnica 1-2 Piast Strzelce Opolskie 15 marca, 14:00
nieznany 2 - Dawid Łoziński 10, Paweł Słonecki 75
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 LZS Piotrówka 15 marca, 14:00
Kamil Mańkowski ?, Mateusz Iwan ?
TOR II Dobrzeń Wielki 1-3 Małapanew Ozimek 15 marca, 14:00
Grzegorz Rupental 81 - Przemysław Karabin 6, Dawid Czapliński 18, Jarosław Lichosik 68
Unia Głuchołazy 0-3 Czarni Otmuchów 15 marca, 14:00
Maciej Rychlik 23 (k), Piotr Drzewicki 55, Artur Szeląg 68
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 Start Namysłów 15 marca, 14:00
Grzegorz Chojnowski 12, Michał Łysek 21, 42

1/4 finału - 30 kwietnia
(Losowanie - 12 kwietnia 2014 - siedziba OZPN Opole)

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3 Czarni Otmuchów 30 kwietnia, 17:00
Artur Szeląg 29, Michał Łoziński 45, Arkadiusz Wąchała 74
Piast Strzelce Opolskie 2-0 LZS Piotrówka 30 kwietnia, 17:00 (420)
Dawid Wolny 35, Przemysław Korchut 77
Polonia Nysa 1-2 Małapanew Ozimek 30 kwietnia, 17:00
Mateusz Michałowicz 78 - Łukasz Romanowski 29, Krzysztof Pluta 40 (s)
GKS Grodków 4-2 Otmęt Krapkowice 30 kwietnia, 17:00
Dawid Schie 9, Paweł Witkowski 64, Mateusz Szymański 67, Adrian Dec 90 - Piotr Wronka 17, 49

1/2 finału - 21 maja
(Losowanie - 12 kwietnia 2014 - siedziba OZPN Opole)

Czarni Otmuchów 1-1 Piast Strzelce Opolskie 21 maja, 18:00
pd. k. 10-11
Maciej Rychlik ? - Dawid Wolny ?
GKS Grodków 0-3 Małapanew Ozimek 21 maja, 18:00

Finał - 11 czerwca

Małapanew Ozimek 3-0 Piast Strzelce Opolskie 11 czerwca, 18:00 (200)
Tomasz Wróblewski 52, Mateusz Marzec 68 (k), 90
w Brzegu

Puchar Polski 2014/2015

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas