[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015

REKLAMA
REKLAMA

Runda przedwstępna - 19 lipca
(Losowanie - 26 czerwca 2014, 13:30 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym i 36 zespołów II ligi z sezonu 2013/14.

MKS Trzebinia/Siersza 0-2 Legionovia Legionowo 19 lipca, 17:00 (400)
Sebastian Janusiński 58 (k), Kamil Tlaga 79
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Górnik Wałbrzych 19 lipca, 17:00
pd. k. 1-4
Adam Wiraszka 3 - Marcin Orłowski 40
Wissa Szczuczyn 0-2 Znicz Pruszków 19 lipca, 17:00
Bartosz Niksiński 16, Maksymilian Banaszewski 73
Zagłębie II Lubin 1-3 Chrobry Głogów 19 lipca, 19:00 (900)
Krzysztof Piątek 74 - Karol Danielak 8, 84, Łukasz Szczepaniak 48
Limanovia Limanowa 0-3 Kotwica Kołobrzeg
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Siarka Tarnobrzeg 19 lipca, 17:00 (300)
Kamil Kostecki 78 - Konrad Stępień 35, Robert Chwastek 45
Unia Solec Kujawski 2-1 MKS Kluczbork 19 lipca, 17:00 (400)
Daniel Błaszczak 49, Rafał Kubacki 68 - Michał Kojder 75
Polonia Bytom 1-0 Łysica Bodzentyn 19 lipca, 18:00 (451)
Kamil Walesa 32
KS Polkowice 2-3 Stal Stalowa Wola 19 lipca, 18:00
pd.
Mariusz Szuszkiewicz 27 (k), Krzysztof Drzazga 112 - Tomasz Płonka 68, Mateusz Argasiński 93 (k), Mateusz Kantor 107
Olimpia Elbląg 7-0 Calisia Kalisz 19 lipca, 17:00 (300)
Anton Kołosow 3, 21, Michał Ressel 17, Kamil Graczyk 38 (k), Łukasz Pietroń 68, 78, Oleg Ichim 90
Pogoń Siedlce 2-1 Bytovia Bytów 19 lipca, 17:00 (1184)
Tomasz Lewandowski 3, Jarosław Ratajczak 20 - Janusz Surdykowski 1
W 66. minucie Robert Hirsz (Bytovia Bytów) nie wykorzystał rzutu karnego.
UKP Zielona Góra 0-3 Wigry Suwałki 19 lipca, 17:00 (100)
Tomasz Tuttas 29, 64, Sebastian Radzio 39
Warta Poznań 0-3 Wisła Puławy 19 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-5 Raków Częstochowa 19 lipca, 16:00 (200)
Robert Brzęczek 31, 49, Adrian Kural 44, Artur Pląskowski 81, 87
Małapanew Ozimek 1-6 Błękitni Stargard Szczeciński 19 lipca, 17:00 (450)
Łukasz Romanowski 75 - Bartłomiej Zdunek 17, Sebastian Inczewski 26, Michał Magnuski 42, 68, 77, Jarosław Piskorz 90
Radomiak Radom 3-0 Sokół Ostróda 19 lipca, 17:00
Przemysław Śliwiński 53, Krystian Puton 89, Kacper Wnuk 90
Sparta Jazgarzew 4-1 Stal Mielec 19 lipca, 17:00 (400)
Marcin Sokół 11, Emil Wrażeń 12, 17, 68 - Damian Skiba 74
w Wólce Kozodawskiej
Pelikan Łowicz 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 lipca, 17:00
pd. k. 7-6
Sokół Kleczew 1-1 Zagłębie Sosnowiec 19 lipca, 17:00 (150)
pd. k. 5-4
Łukasz Urban 105 - Mateusz Wrzesień 118
Stal II Rzeszów 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 lipca, 12:00 (200)
Rafał Melon 16, Michał Lisańczuk 74 (s)
Brda Przechlewo 1-4 Gryf Wejherowo 20 lipca, 15:00
Michał Wirkus 37 (k) - Sylwester Ilanz 52, 89, Przemysław Kostuch 68, 85
Motor Lublin 5-0 Jarota Jarocin 19 lipca, 17:00 (450)
Paweł Jabkowski 23, Konrad Gąsiorowski 33, Paweł Myśliwiecki 40, Aleksander Komor 48, Rafał Król 60
Odra Opole 5-0 Garbarnia Kraków 19 lipca, 17:00 (400)
Marek Gładkowski 8, Ivan Udarević 44, 64, Rafał Brusiło 50, Sebastian Deja 75
Ruch Zdzieszowice 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 lipca, 17:00 (200)
pd.
Mateusz Szatkowski 20 - Tomasz Kempiński 5, Daniel Kaczmarek 91, Michał Giecz 118 (k)
Olimpia Zambrów 0-3 Rozwój Katowice 19 lipca, 16:00 (200)
Sebastian Gielza 21, Szymon Kapias 83, Tomasz Wróbel 90 (k)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Stal Rzeszów 5-0 Concordia Elbląg 19 lipca, 17:00
Kamil Jakubowski 2, Michał Lepczak 21 (s), Sebastian Brocki 26, Piotr Prędota 29, 75

Runda wstępna - 26 lipca
(Losowanie - 26 czerwca 2014, 13:30 - siedziba PZPN)
Wisła Puławy, Stal Rzeszów - wolny los

Legionovia Legionowo 1-2 Rozwój Katowice 26 lipca, 17:00 (500)
Sebastian Janusiński 52 (k) - Adam Żak 90, 90
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Górnik Wałbrzych 27 lipca, 17:00 (800)
Michał Giecz 34 (k), Tomasz Kempiński 41, Marek Szymanowski 84 - Grzegorz Michalak 38 (k)
W 55. minucie Michał Giecz (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Opole 1-2 Znicz Pruszków 26 lipca, 17:30 (500)
Marek Gładkowski 28 - Maksymilian Banaszewski 79, Daniel Kraska 90
W 56. minucie Maciej Górski (Znicz Pruszków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Motor Lublin 0-4 Chrobry Głogów 26 lipca, 17:00 (650)
Mateusz Hałambiec 1, 61, Łukasz Szczepaniak 78, Damian Sędziak 83
Gryf Wejherowo 2-0 Kotwica Kołobrzeg 26 lipca, 17:00
Maciej Osłowski 66, Przemysław Kostuch 69
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-3 Siarka Tarnobrzeg 26 lipca, 17:00 (120)
Kamil Szczepański 80, Reinaldo Melão 83 - Robert Chwastek 27, Marcin Truszkowski 57 (k), Marcin Figiel 80
Sokół Kleczew 3-0 Unia Solec Kujawski 26 lipca, 17:00 (500)
Arkadiusz Bajerski 41, Jakub Dębowski 49, 89
Polonia Bytom 1-0 Pelikan Łowicz 26 lipca, 18:00 (511)
Marcin Lachowski 34
W 90. minucie Michał Żółtowski (Pelikan Łowicz) nie wykorzystał rzutu karnego.
Sparta Jazgarzew 2-5 Stal Stalowa Wola 26 lipca, 17:00
Paweł Wysocki 36, Emil Wrażeń 90 (k) - Mateusz Argasiński 7, 45 (k), Michał Mistrzyk 58, 89, Tomasz Płonka 73
Olimpia Elbląg 1-2 Radomiak Radom 26 lipca, 18:00 (300)
Łukasz Pietroń 29 - Przemysław Śliwiński 40, Krystian Puton 53
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Pogoń Siedlce 26 lipca, 17:00
Robert Gajda 31 (k), Maciej Więcek 54, 56 - Maciej Tataj 80 (k)
Raków Częstochowa 0-1 Wigry Suwałki 26 lipca, 17:00 (500)
Karol Mackiewicz 42

I runda - 13 sierpnia
(Losowanie - 26 czerwca 2014, 13:30 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów I ligi z sezonu 2013/14.

Rozwój Katowice 0-1 GKS Tychy 13 sierpnia, 17:00 (400)
Damian Szczęsny 20
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Puszcza Niepołomice 13 sierpnia, 17:00 (800)
pd.
Tomasz Kempiński 90, Daniel Kaczmarek 113 - Michał Kiełtyka 5
W 90. minucie Michał Giecz (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Znicz Pruszków 2-1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 12 sierpnia, 18:30 (600)
Maciej Górski 21, Artur Januszewski 56 - Jakub Czerwiński 88
GKS Katowice 1-2 Chrobry Głogów 13 sierpnia, 19:00 (1640)
Rafał Kujawa 62 - Krystian Pieczara 39, 88 (k)
Gryf Wejherowo 1-0 Arka Gdynia 13 sierpnia, 17:00 (2500)
Michał Fierka 23
Energetyk ROW Rybnik 2-1 Siarka Tarnobrzeg 12 sierpnia, 17:00 (573)
Szymon Sobczak 18, Sebastian Musiolik 42 - Michał Paluch 11
Sokół Kleczew 1-4 Miedź Legnica 13 sierpnia, 17:00 (500)
Tomasz Midzierski 60 (s) - Marcin Garuch 16 (k), Mateusz Szczepaniak 25, Tomasz Midzierski 26, Patryk Szymański 75
Polonia Bytom 1-3 Wisła Płock 13 sierpnia, 17:00 (683)
Dawid Cempa 31 - Marcin Krzywicki 36, 51, Piotr Ruszkul 61
Stal Stalowa Wola 2-0 Olimpia Grudziądz 12 sierpnia, 17:00 (500)
Łukasz Sekulski 69, Mateusz Argasiński 90
Radomiak Radom 1-2 Dolcan Ząbki 13 sierpnia, 17:00 (1500)
pd.
Daniel Barzyński 90 - Rafał Zembrowski 4, Bartosz Wiśniewski 105 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Chojniczanka Chojnice 13 sierpnia, 17:30
Sebastian Inczewski 79
W 88. minucie Bartosz Flis (Błękitni Stargard Szczeciński) nie wykorzystał rzutu karnego.
Flota Świnoujście 2-0 Wigry Suwałki 13 sierpnia, 18:00 (968)
Daniel Brud 17 (k), 39
Kolejarz Stróże 0-3 Wisła Puławy
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Stal Rzeszów 2-1 Górnik Łęczna 13 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Lisańczuk 29, Piotr Prędota 90 - Fedor Černych 15
Okocimski KS Brzesko 2-1 Stomil Olsztyn 13 sierpnia, 17:00 (300)
Wojciech Wojcieszyński 73, 78 - Roman Maczułenko 85
Sandecja Nowy Sącz 0-1 GKS Bełchatów 13 sierpnia, 19:00 (1200)
Michał Mak 70
W 20. minucie Michał Mak (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.

1/16 finału - 24 września
(Losowanie - 14 sierpnia 2014, 11:30 - Stadion Narodowy w Warszawie)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2013/14.

Miedź Legnica 0-4 Legia Warszawa 24 września, 17:45 (5100)
Ivica Vrdoljak 22, Miroslav Radović 48, 90, Jakub Kosecki 56
pierwsza żółta kartka Tomasza Brzyskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie i została zaliczona Ondrejowi Dudzie
Dolcan Ząbki 2-3 Pogoń Szczecin 24 września, 15:00 (500)
pd.
Bartosz Wiśniewski 76, Tomasz Chałas 112 - Marcin Robak 14, Patryk Małecki 96, 102
Widzew Łódź 1-2 Śląsk Wrocław 23 września, 20:00 (1000)
David Kwiek 9 - Mateusz Machaj 38, Flávio Paixão 57
Stal Stalowa Wola 2-1 Lechia Gdańsk 24 września, 16:00 (2000)
Dawid Kałat 38, Tomasz Płonka 52 - Piotr Grzelczak 77
Flota Świnoujście 1-2 GKS Bełchatów 24 września, 15:00 (580)
Charles Nwaogu 31 - Łukasz Wroński 66, Michał Mak 90
Wisła Puławy 1-1 Piast Gliwice 23 września, 19:00 (900)
pd. k. 3-4
Konrad Nowak 7 - Wojciech Kędziora 88 (k)
Górnik Zabrze 2-1 Korona Kielce 23 września, 18:00 (1500)
Dawid Plizga 36, Wojciech Łuczak 85 - Siergiej Chiżniczenko 48
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 września, 18:00 (1000)
Dariusz Pietrasiak 56, 71
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Ruch Chorzów 24 września, 16:00 (2500)
Marek Szymanowski 38, Błażej Cyfert 82 (k) - Filip Starzyński 17
Okocimski KS Brzesko 1-2 Cracovia 24 września, 16:00 (1000)
Arkadiusz Garzeł 31 - Bartłomiej Dudzic 9, Deniss Rakels 90
Gryf Wejherowo 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 24 września, 15:30 (500)
Krzysztof Rzepa 35 - Robert Gajda 24 (k), Sebastian Inczewski 84
Wisła Płock 2-2 GKS Tychy 24 września, 18:00 (600)
pd. k. 3-4
Marcin Krzywicki 33, Piotr Ruszkul 77 - Maciej Kowalczyk 85 (k), 90
Stal Rzeszów 1-3 Znicz Pruszków 24 września, 16:00 (500)
Łukasz Szczoczarz 57 - Paweł Tomczyk 29 (k), Maciej Górski 40, 49
Energetyk ROW Rybnik 0-4 Zagłębie Lubin 24 września, 18:30 (1174)
Boris Godál 16, Aleksander Kwiek 26, Ľubomír Guldan 52, Krzysztof Piątek 58
Chrobry Głogów 1-3 Jagiellonia Białystok 25 września, 18:00 (1800)
Łukasz Szczepaniak 49 - Maciej Gajos 60, Mateusz Piątkowski 88, Patryk Tuszyński 90
Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków 24 września, 20:45 (10 695)
Szymon Pawłowski 66, 77
W 38. minucie Darko Jevtić (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.

1/8 finału - 29 października
(Losowanie - 14 sierpnia 2014, 11:30 - Stadion Narodowy w Warszawie)

Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 30 października, 20:45 (15 412)
pd.
Michał Żyro 22, Łukasz Broź 93 (k), Tomasz Jodłowiec 107 - Łukasz Zwoliński 11
Stal Stalowa Wola 0-1 Śląsk Wrocław 28 października, 13:00 (2300)
Juanito 87
W 78. minucie Sebastian Mila (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Piast Gliwice 5-0 GKS Bełchatów 29 października, 20:45 (1231)
Gerard Badía 8, 36, Dawid Janczyk 45, 63 (k), Konstantin Vassiljev 74
Górnik Zabrze 2-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 października, 20:45 (2000)
Armin Ćerimagić 17, Mariusz Magiera 78 (k) - Gracjan Horoszkiewicz 7, Maciej Mańka 38 (s), Maciej Korzym 66, Mariusz Magiera 70 (s)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 Cracovia 29 października, 12:00 (7000)
pd.
Damian Czech 71 - Bartosz Kapustka 45, Dariusz Zjawiński 98
Błękitni Stargard Szczeciński 3-2 GKS Tychy 15 października, 14:00 (1200)
Robert Gajda 43 (k), Wojciech Fadecki 59, Bartłomiej Zdunek 85 - Paweł Smółka 24, Marcin Radzewicz 45
Znicz Pruszków 2-1 Zagłębie Lubin 15 października, 17:45 (900)
Karol Grudniewski 20, Maciej Górski 68 - Ľubomír Guldan 61 (k)
Lech Poznań 4-2 Jagiellonia Białystok 30 października, 17:45 (10 237)
pd.
Zaur Sadajew 1, Karol Linetty 7, 120, Barry Douglas 112 - Maciej Gajos 16, Paulus Arajuuri 26 (s)

1/4 finału - 4 marca, 18 marca
(Losowanie - 14 sierpnia 2014, 11:30 - Stadion Narodowy w Warszawie)

Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa 12 lutego, 20:00 (15 183)
Marco Paixão 85 - Michał Żyro 45
Piast Gliwice 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 marca, 18:00 (2103)
Daniel Ciechański 85 - Dariusz Kołodziej 64 (k), Piotr Malinowski 67
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Cracovia 4 marca, 14:00 (2000)
Radosław Wiśniewski 88, Sreten Sretenović 90 (s)
Znicz Pruszków 1-5 Lech Poznań 3 marca, 18:00 (1940)
Arkadiusz Jędrych 50 - Karol Linetty 17, Dariusz Formella 62, Zaur Sadajew 65, 67, Muhamed Keïta 90

Legia Warszawa 1-1 Śląsk Wrocław 5 marca, 20:00 (21 464)
pd. k. 3-1
Michał Żyro 53 - Peter Grajciar 12
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Piast Gliwice 19 marca, 16:00 (2873)
Dariusz Kołodziej 45
Cracovia 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński 17 marca, 17:45 (4644)
Radosław Wiśniewski 30, Bartosz Flis 83
Lech Poznań 1-0 Znicz Pruszków 18 marca, 17:45 (8273)
Dariusz Formella 89

1/2 finału - 1 kwietnia, 8 kwietnia
(Losowanie - 14 sierpnia 2014, 11:30 - Stadion Narodowy w Warszawie)

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-4 Legia Warszawa 1 kwietnia, 20:00 (5877)
Maciej Korzym 84 - Michał Masłowski 24, Ivica Vrdoljak 30, Michał Kucharczyk 71, Jakub Kosecki 87
W 56. minucie Adam Deja (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Lech Poznań 1 kwietnia, 16:30 (2500)
Tomasz Pustelnik 54, 64, Łukasz Kosakiewicz 84 - Zaur Sadajew 9

Legia Warszawa 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 kwietnia, 20:45 (10 870)
Marek Saganowski 19, 46
Lech Poznań 5-1 Błękitni Stargard Szczeciński 9 kwietnia, 20:45 (18 461)
pd.
Paulus Arajuuri 34, Dariusz Formella 44, Dawid Kownacki 74, 106, Kasper Hämäläinen 100 - Piotr Wojtasiak 19

Finał - 2 maja

Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa 2 maja, 16:00 (45 322)
Tomasz Jodłowiec 20 (s) - Tomasz Jodłowiec 30, Marek Saganowski 55
w Warszawie; na Stadionie Narodowym

Puchar Polski 2013/2014 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2013/2014 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas