[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
Mateusz Argasiński 4 gole - Mateusz Argasiński (Stal Stalowa Wola), Maciej Górski (Znicz Pruszków), Zaur Sadajew (Lech Poznań), Emil Wrażeń (Sparta Jazgarzew),
3 gole - Dariusz Formella (Lech Poznań), Robert Gajda (Błękitni Stargard Szczeciński), Sebastian Inczewski (Błękitni Stargard Szczeciński), Tomasz Kempiński (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Przemysław Kostuch (Gryf Wejherowo), Marcin Krzywicki (Wisła Płock), Karol Linetty (Lech Poznań), Michał Magnuski (Błękitni Stargard Szczeciński), Łukasz Pietroń (Olimpia Elbląg), Tomasz Płonka (Stal Stalowa Wola), Piotr Prędota (Stal Rzeszów), Marek Saganowski (Legia Warszawa), Łukasz Szczepaniak (Chrobry Głogów), Michał Żyro (Legia Warszawa),
2 gole - Gerard Badía (Piast Gliwice), Maksymilian Banaszewski (Znicz Pruszków), Daniel Brud (Flota Świnoujście), Robert Brzęczek (Raków Częstochowa), Robert Chwastek (Siarka Tarnobrzeg), Karol Danielak (Chrobry Głogów), Jakub Dębowski (Sokół Kleczew), Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok), Michał Giecz (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Marek Gładkowski (Odra Opole), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Mateusz Hałambiec (Chrobry Głogów), Sylwester Ilanz (Gryf Wejherowo), Dawid Janczyk (Piast Gliwice), Sebastian Janusiński (Legionovia Legionowo), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Daniel Kaczmarek (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Maciej Korzym (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Kosecki (Legia Warszawa), Maciej Kowalczyk (GKS Tychy), Dawid Kownacki (Lech Poznań), Michał Mak (GKS Bełchatów), Patryk Małecki (Pogoń Szczecin), Michał Mistrzyk (Stal Stalowa Wola), Szymon Pawłowski (Lech Poznań), Krzysztof Piątek (Zagłębie II Lubin 1, Zagłębie Lubin 1), Krystian Pieczara (Chrobry Głogów), Dariusz Pietrasiak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Pląskowski (Raków Częstochowa), Tomasz Pustelnik (Błękitni Stargard Szczeciński), Krystian Puton (Radomiak Radom), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Piotr Ruszkul (Wisła Płock), Marek Szymanowski (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Przemysław Śliwiński (Radomiak Radom), Tomasz Tuttas (Wigry Suwałki), Ivan Udarević (Odra Opole), Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa), Maciej Więcek (Błękitni Stargard Szczeciński), Bartosz Wiśniewski (Dolcan Ząbki), Radosław Wiśniewski (Błękitni Stargard Szczeciński), Wojciech Wojcieszyński (Okocimski KS Brzesko), Bartłomiej Zdunek (Błękitni Stargard Szczeciński), Adam Żak (Rozwój Katowice),
1 gol - Paulus Arajuuri (Lech Poznań), Arkadiusz Bajerski (Sokół Kleczew), Daniel Barzyński (Radomiak Radom), Daniel Błaszczak (Unia Solec Kujawski), Sebastian Brocki (Stal Rzeszów), Łukasz Broź (Legia Warszawa), Rafał Brusiło (Odra Opole), Dawid Cempa (Polonia Bytom), Fedor Černych (Górnik Łęczna), Tomasz Chałas (Dolcan Ząbki), Siergiej Chiżniczenko (Korona Kielce), Daniel Ciechański (Piast Gliwice), Błażej Cyfert (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Damian Czech (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Jakub Czerwiński (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Armin Ćerimagić (Górnik Zabrze), Sebastian Deja (Odra Opole), Barry Douglas (Lech Poznań), Krzysztof Drzazga (KS Polkowice), Bartłomiej Dudzic (Cracovia), Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard Szczeciński), Michał Fierka (Gryf Wejherowo), Marcin Figiel (Siarka Tarnobrzeg), Flávio Paixão (Śląsk Wrocław), Bartosz Flis (Błękitni Stargard Szczeciński), Marcin Garuch (Miedź Legnica), Arkadiusz Garzeł (Okocimski KS Brzesko), Konrad Gąsiorowski (Motor Lublin), Sebastian Gielza (Rozwój Katowice), Boris Godál (Zagłębie Lubin), Kamil Graczyk (Olimpia Elbląg), Peter Grajciar (Śląsk Wrocław), Karol Grudniewski (Znicz Pruszków), Piotr Grzelczak (Lechia Gdańsk), Kasper Hämäläinen (Lech Poznań), Gracjan Horoszkiewicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Oleg Ichim (Olimpia Elbląg), Paweł Jabkowski (Motor Lublin), Kamil Jakubowski (Stal Rzeszów), Artur Januszewski (Znicz Pruszków), Arkadiusz Jędrych (Znicz Pruszków), Juanito (Śląsk Wrocław), Dawid Kałat (Stal Stalowa Wola), Mateusz Kantor (Stal Stalowa Wola), Szymon Kapias (Rozwój Katowice), Bartosz Kapustka (Cracovia), Muhamed Keïta (Lech Poznań), Wojciech Kędziora (Piast Gliwice), Michał Kiełtyka (Puszcza Niepołomice), Michał Kojder (MKS Kluczbork), Aleksander Komor (Motor Lublin), Łukasz Kosakiewicz (Błękitni Stargard Szczeciński), Kamil Kostecki (Pniówek Pawłowice Śląskie), Daniel Kraska (Znicz Pruszków), Rafał Król (Motor Lublin), Rafał Kubacki (Unia Solec Kujawski), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Rafał Kujawa (GKS Katowice), Adrian Kural (Raków Częstochowa), Aleksander Kwiek (Zagłębie Lubin), David Kwiek (Widzew Łódź), Marcin Lachowski (Polonia Bytom), Tomasz Lewandowski (Pogoń Siedlce), Michał Lisańczuk (Stal Rzeszów), Wojciech Łuczak (Górnik Zabrze), Mateusz Machaj (Śląsk Wrocław), Karol Mackiewicz (Wigry Suwałki), Roman Maczułenko (Stomil Olsztyn), Mariusz Magiera (Górnik Zabrze), Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marco Paixão (Śląsk Wrocław), Michał Masłowski (Legia Warszawa), Rafał Melon (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Grzegorz Michalak (Górnik Wałbrzych), Tomasz Midzierski (Miedź Legnica), Sebastian Musiolik (Energetyk ROW Rybnik), Paweł Myśliwiecki (Motor Lublin), Bartosz Niksiński (Znicz Pruszków), Konrad Nowak (Wisła Puławy), Charles Nwaogu (Flota Świnoujście), Marcin Orłowski (Górnik Wałbrzych), Maciej Osłowski (Gryf Wejherowo), Michał Paluch (Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Piątkowski (Jagiellonia Białystok), Jarosław Piskorz (Błękitni Stargard Szczeciński), Dawid Plizga (Górnik Zabrze), Marcin Radzewicz (GKS Tychy), Sebastian Radzio (Wigry Suwałki), Deniss Rakels (Cracovia), Jarosław Ratajczak (Pogoń Siedlce), Reinaldo Melão (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Ressel (Olimpia Elbląg), Marcin Robak (Pogoń Szczecin), Łukasz Romanowski (Małapanew Ozimek), Krzysztof Rzepa (Gryf Wejherowo), Łukasz Sekulski (Stal Stalowa Wola), Damian Sędziak (Chrobry Głogów), Damian Skiba (Stal Mielec), Paweł Smółka (GKS Tychy), Szymon Sobczak (Energetyk ROW Rybnik), Marcin Sokół (Sparta Jazgarzew), Filip Starzyński (Ruch Chorzów), Konrad Stępień (Siarka Tarnobrzeg), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów), Mateusz Szatkowski (Ruch Zdzieszowice), Mateusz Szczepaniak (Miedź Legnica), Kamil Szczepański (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Damian Szczęsny (GKS Tychy), Łukasz Szczoczarz (Stal Rzeszów), Mariusz Szuszkiewicz (KS Polkowice), Patryk Szymański (Miedź Legnica), Maciej Tataj (Pogoń Siedlce), Kamil Tlaga (Legionovia Legionowo), Paweł Tomczyk (Znicz Pruszków), Marcin Truszkowski (Siarka Tarnobrzeg), Patryk Tuszyński (Jagiellonia Białystok), Łukasz Urban (Sokół Kleczew), Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice), Kamil Walesa (Polonia Bytom), Adam Wiraszka (Podlasie Biała Podlaska), Michał Wirkus (Brda Przechlewo), Kacper Wnuk (Radomiak Radom), Piotr Wojtasiak (Błękitni Stargard Szczeciński), Łukasz Wroński (GKS Bełchatów), Tomasz Wróbel (Rozwój Katowice), Mateusz Wrzesień (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew), Rafał Zembrowski (Dolcan Ząbki), Dariusz Zjawiński (Cracovia), Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard Szczeciński: 3 - Robert Gajda, Sebastian Inczewski, Michał Magnuski, 2 - Tomasz Pustelnik, Maciej Więcek, Radosław Wiśniewski, Bartłomiej Zdunek, 1 - Wojciech Fadecki, Bartosz Flis, Łukasz Kosakiewicz, Jarosław Piskorz, Piotr Wojtasiak
Brda Przechlewo: 1 - Michał Wirkus
Bytovia Bytów: 1 - Janusz Surdykowski
Chrobry Głogów: 3 - Łukasz Szczepaniak, 2 - Karol Danielak, Mateusz Hałambiec, Krystian Pieczara, 1 - Damian Sędziak
Cracovia: 1 - Bartłomiej Dudzic, Bartosz Kapustka, Deniss Rakels, Dariusz Zjawiński
Dolcan Ząbki: 2 - Bartosz Wiśniewski, 1 - Tomasz Chałas, Rafał Zembrowski
Energetyk ROW Rybnik: 1 - Sebastian Musiolik, Szymon Sobczak
Flota Świnoujście: 2 - Daniel Brud, 1 - Charles Nwaogu
GKS Bełchatów: 2 - Michał Mak, 1 - Łukasz Wroński
GKS Katowice: 1 - Rafał Kujawa
GKS Tychy: 2 - Maciej Kowalczyk, 1 - Marcin Radzewicz, Paweł Smółka, Damian Szczęsny
Górnik Łęczna: 1 - Fedor Černych
Górnik Wałbrzych: 1 - Grzegorz Michalak, Marcin Orłowski
Górnik Zabrze: 1 - Armin Ćerimagić, Wojciech Łuczak, Mariusz Magiera, Dawid Plizga
Gryf Wejherowo: 3 - Przemysław Kostuch, 2 - Sylwester Ilanz, 1 - Michał Fierka, Maciej Osłowski, Krzysztof Rzepa
Jagiellonia Białystok: 2 - Maciej Gajos, 1 - Mateusz Piątkowski, Patryk Tuszyński
Korona Kielce: 1 - Siergiej Chiżniczenko
KS Polkowice: 1 - Krzysztof Drzazga, Mariusz Szuszkiewicz
Lech Poznań: 4 - Zaur Sadajew, 3 - Dariusz Formella, Karol Linetty, 2 - Dawid Kownacki, Szymon Pawłowski, 1 - Paulus Arajuuri, Barry Douglas, Kasper Hämäläinen, Muhamed Keïta
Lechia Gdańsk: 1 - Piotr Grzelczak
Legia Warszawa: 3 - Marek Saganowski, Michał Żyro, 2 - Tomasz Jodłowiec, Jakub Kosecki, Miroslav Radović, Ivica Vrdoljak, 1 - Łukasz Broź, Michał Kucharczyk, Michał Masłowski
Legionovia Legionowo: 2 - Sebastian Janusiński, 1 - Kamil Tlaga
Małapanew Ozimek: 1 - Łukasz Romanowski
Miedź Legnica: 1 - Marcin Garuch, Tomasz Midzierski, Mateusz Szczepaniak, Patryk Szymański
MKS Kluczbork: 1 - Michał Kojder
Motor Lublin: 1 - Konrad Gąsiorowski, Paweł Jabkowski, Aleksander Komor, Rafał Król, Paweł Myśliwiecki
Odra Opole: 2 - Marek Gładkowski, Ivan Udarević, 1 - Rafał Brusiło, Sebastian Deja
Okocimski KS Brzesko: 2 - Wojciech Wojcieszyński, 1 - Arkadiusz Garzeł
Olimpia Elbląg: 3 - Łukasz Pietroń, 2 - Anton Kołosow, 1 - Kamil Graczyk, Oleg Ichim, Michał Ressel
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: 3 - Tomasz Kempiński, 2 - Michał Giecz, Daniel Kaczmarek, Marek Szymanowski, 1 - Błażej Cyfert, Damian Czech
Piast Gliwice: 2 - Gerard Badía, Dawid Janczyk, 1 - Daniel Ciechański, Wojciech Kędziora, Konstantin Vassiljev
Pniówek Pawłowice Śląskie: 1 - Kamil Kostecki
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 2 - Dariusz Kołodziej, Maciej Korzym, Dariusz Pietrasiak, 1 - Gracjan Horoszkiewicz, Piotr Malinowski
Podlasie Biała Podlaska: 1 - Adam Wiraszka
Pogoń Siedlce: 1 - Tomasz Lewandowski, Jarosław Ratajczak, Maciej Tataj
Pogoń Szczecin: 2 - Patryk Małecki, 1 - Marcin Robak, Łukasz Zwoliński
Polonia Bytom: 1 - Dawid Cempa, Marcin Lachowski, Kamil Walesa
Puszcza Niepołomice: 1 - Michał Kiełtyka
Radomiak Radom: 2 - Krystian Puton, Przemysław Śliwiński, 1 - Daniel Barzyński, Kacper Wnuk
Raków Częstochowa: 2 - Robert Brzęczek, Artur Pląskowski, 1 - Adrian Kural
Rozwój Katowice: 2 - Adam Żak, 1 - Sebastian Gielza, Szymon Kapias, Tomasz Wróbel
Ruch Chorzów: 1 - Filip Starzyński
Ruch Zdzieszowice: 1 - Mateusz Szatkowski
Siarka Tarnobrzeg: 2 - Robert Chwastek, 1 - Marcin Figiel, Michał Paluch, Konrad Stępień, Marcin Truszkowski
Sokół Kleczew: 2 - Jakub Dębowski, 1 - Arkadiusz Bajerski, Łukasz Urban
Sparta Jazgarzew: 4 - Emil Wrażeń, 1 - Marcin Sokół, Paweł Wysocki
Stal Mielec: 1 - Damian Skiba
Stal Rzeszów: 3 - Piotr Prędota, 1 - Sebastian Brocki, Kamil Jakubowski, Michał Lisańczuk, Łukasz Szczoczarz
Stal Stalowa Wola: 4 - Mateusz Argasiński, 3 - Tomasz Płonka, 2 - Michał Mistrzyk, 1 - Dawid Kałat, Mateusz Kantor, Łukasz Sekulski
Stomil Olsztyn: 1 - Roman Maczułenko
Śląsk Wrocław: 1 - Flávio Paixão, Peter Grajciar, Juanito, Mateusz Machaj, Marco Paixão
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 1 - Rafał Melon, Reinaldo Melão, Kamil Szczepański
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: 1 - Jakub Czerwiński
Unia Solec Kujawski: 1 - Daniel Błaszczak, Rafał Kubacki
Widzew Łódź: 1 - David Kwiek
Wigry Suwałki: 2 - Tomasz Tuttas, 1 - Karol Mackiewicz, Sebastian Radzio
Wisła Płock: 3 - Marcin Krzywicki, 2 - Piotr Ruszkul
Wisła Puławy: 1 - Konrad Nowak
Zagłębie II Lubin: 1 - Krzysztof Piątek
Zagłębie Lubin: 2 - Ľubomír Guldan, 1 - Boris Godál, Aleksander Kwiek, Krzysztof Piątek
Zagłębie Sosnowiec: 1 - Mateusz Wrzesień
Znicz Pruszków: 4 - Maciej Górski, 2 - Maksymilian Banaszewski, 1 - Karol Grudniewski, Artur Januszewski, Arkadiusz Jędrych, Daniel Kraska, Bartosz Niksiński, Paweł Tomczyk

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas