[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

forBET IV liga 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mamry Giżycko 34 85 27 4 3 125-41 14 3 0 68-16 13 1 3 57-25
2.  Mrągowia Mrągowo 34 78 25 3 6 84-37 13 3 1 48-17 12 0 5 36-20
3.  Polonia Lidzbark Warmiński 34 68 21 5 8 98-45 14 0 3 57-15 7 5 5 41-30
4.  Motor Lubawa 34 67 20 7 7 69-38 11 2 4 33-15 9 5 3 36-23
5.  ITS Jeziorak Iława 34 56 16 8 10 89-61 11 3 3 58-23 5 5 7 31-38
6.  Granica Kętrzyn 34 54 16 6 12 65-50 9 3 5 37-24 7 3 7 28-26
7.  Olimpia II Elbląg 34 53 16 5 13 65-51 10 3 4 40-17 6 2 9 25-34
8.  MKS Korsze 34 52 15 7 12 66-60 10 2 5 39-26 5 5 7 27-34
9.  Zatoka Braniewo 34 49 15 4 15 66-65 9 2 6 39-26 6 2 9 27-39 2 3 1 0 1 7-6
10.  Mazur Ełk 34 49 14 7 13 58-45 9 2 6 36-22 5 5 7 22-23 2 3 1 0 1 6-7
11.  Pisa Barczewo 34 48 14 6 14 75-77 7 4 6 40-34 7 2 8 35-43
12.  Błękitni Pasym 34 44 13 5 16 64-80 10 2 5 47-32 3 3 11 17-48
13.  Błękitni Orneta 34 32 7 11 16 43-56 4 6 7 23-26 3 5 9 20-30
14.  Tęcza Biskupiec 34 30 9 3 22 48-104 6 3 8 31-36 3 0 14 17-68
15.  GSZS Rybno 34 29 8 5 21 53-101 4 4 9 23-39 4 1 12 30-62 2 3 1 0 1 4-4
16.  Warmia Olsztyn 34 29 8 5 21 44-99 4 1 12 26-57 4 4 9 18-42 2 3 1 0 1 4-4
17.  Olimpia Olsztynek 34 23 6 5 23 47-102 4 3 10 25-42 2 2 13 22-60
18.  Stomil II Olsztyn 34 21 5 6 23 47-94 1 5 11 20-49 4 1 12 27-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Mamry Giżycko    6-3 3-1 1-1 4-0 1-0 5-0 4-3 1-0 2-2 4-1 6-0 1-1 8-0 3-2 5-2 8-0 6-0 
 2 Mrągowia Mrągowo2-2     4-1 1-3 4-1 0-0 2-0 4-2 2-1 3-2 3-1 0-0 3-1 3-1 7-1 5-0 2-1 3-0 
 3 Polonia Lidzbark Warmiński0-1 2-1     2-1 3-0 2-3 4-0 5-0 2-0 2-1 0-3 6-1 3-0 4-0 9-2 4-0 5-1 4-1 
 4 Motor Lubawa0-1 1-2 1-1     4-1 1-3 2-1 1-0 3-0* 1-0 1-2 2-0 0-0 3-0 2-0 4-1 2-1 5-2 
 5 ITS Jeziorak Iława2-3 4-1 2-2 2-2     3-0 4-0 1-1 1-5 3-0 2-3 4-0 2-1 7-0 7-2 5-0 6-2 3-1 
 6 Granica Kętrzyn3-4 1-0 1-3 3-2 2-5     1-1 0-1 3-0 0-4 3-1 5-0 2-2 2-0 3-0 1-1 3-0 4-0 
 7 Olimpia II Elbląg4-1 0-3* 0-0 0-2 1-3 2-1     1-0 7-0 2-0 6-3 2-2 3-0 5-0 4-1 0-1 3-0 0-0 
 8 MKS Korsze2-0 2-4 2-2 1-3 2-2 1-0 3-0     1-0 1-0 2-3 2-1 4-2 3-4 4-0 1-2 4-0 4-3 
 9 Zatoka Braniewo1-2 0-1 1-2 0-2 1-1 2-3 3-2 2-2     1-2 2-1 6-1 1-0 6-2 5-2 3-0 3-2 2-1 
 10 Mazur Ełk0-2 0-2 4-1 1-1 4-1 3-1 2-0 0-1 4-6     2-2 4-0 2-0 1-2 3-0* 1-2 2-0 3-1 
 11 Pisa Barczewo1-6 0-1 3-1 1-2 1-4 1-1 2-4 2-2 2-0 2-2     2-3 0-0 3-1 4-0 7-3 6-2 3-2 
 12 Błękitni Pasym2-3 2-0 3-2 1-1 2-4 3-1 1-2 2-2 3-4 2-0 6-1     4-2 5-2 3-4 2-1 3-1 3-2 
 13 Błękitni Orneta2-1 0-3 0-3 1-2 1-1 1-1 1-0 0-2 4-0 0-0 2-2 2-2     6-0 2-5 1-1 0-2 0-1 
 14 Tęcza Biskupiec1-4 0-3 1-5 2-2 5-1 1-0 0-2 3-0 2-3 2-2 2-1 1-2 2-1     2-6 1-1 4-0 2-3 
 15 GSZS Rybno0-3 0-4 1-5 2-3 1-1 2-3 0-3 1-1 2-2 1-2 3-4 1-0 0-3 2-0     1-0 3-3 3-2 
 16 Warmia Olsztyn1-6 1-4 2-6 1-5 1-5 1-2 1-1 5-3 0-3 0-1 1-3 2-1 2-4 3-2 4-3     1-2 0-6 
 17 Olimpia Olsztynek2-7 0-2 1-1 3-0 1-0 1-5 3-6 2-5 1-2 1-1 3-2 0-3 0-2 6-1 0-2 1-1     0-2 
 18 Stomil II Olsztyn2-11 1-2 1-5 1-4 1-1 1-4 0-3 1-2 1-1 0-3 1-2 3-1 1-1 1-2 0-0 0-2 5-5     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Zatoka Braniewo 3-2 Olimpia II Elbląg 1 sierpnia, 13:00
GSZS Rybno 2-0 Tęcza Biskupiec 1 sierpnia, 16:00
Warmia Olsztyn 0-6 Stomil II Olsztyn 1 sierpnia, 13:00
Błękitni Pasym 2-0 Mrągowia Mrągowo 1 sierpnia, 16:00
ITS Jeziorak Iława 2-3 Mamry Giżycko 1 sierpnia, 18:00
Olimpia Olsztynek 1-1 Mazur Ełk 1 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 1-3 Motor Lubawa 1 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 1-1 Granica Kętrzyn 2 sierpnia, 17:00
na boisku przy Północnej
Błękitni Orneta 0-3 Polonia Lidzbark Warmiński 1 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 5 sierpnia

Olimpia II Elbląg 0-0 Polonia Lidzbark Warmiński 5 sierpnia, 18:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Granica Kętrzyn 2-2 Błękitni Orneta 5 sierpnia, 18:00
Motor Lubawa 1-2 Pisa Barczewo 5 sierpnia, 18:00
Mazur Ełk 0-1 MKS Korsze 5 sierpnia, 17:00
Mamry Giżycko 8-0 Olimpia Olsztynek 5 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 4-1 ITS Jeziorak Iława 5 sierpnia, 17:00
Stomil II Olsztyn 3-1 Błękitni Pasym 5 sierpnia, 17:00
w Pasymiu; Stomil II gospodarzem
Zatoka Braniewo 5-2 GSZS Rybno 5 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 3-2 Tęcza Biskupiec 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

GSZS Rybno 0-3 Olimpia II Elbląg 8 sierpnia, 16:00
Warmia Olsztyn 0-3 Zatoka Braniewo 8 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 5-2 Tęcza Biskupiec 8 sierpnia, 16:00
ITS Jeziorak Iława 3-1 Stomil II Olsztyn 8 sierpnia, 17:00
Olimpia Olsztynek 0-2 Mrągowia Mrągowo 8 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 2-0 Mamry Giżycko 9 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 2-2 Mazur Ełk 9 sierpnia, 17:00
na boisku przy Północnej
Błękitni Orneta 1-2 Motor Lubawa 8 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 Granica Kętrzyn 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Olimpia II Elbląg 2-1 Granica Kętrzyn 15 sierpnia, 18:00
Motor Lubawa 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 16 sierpnia, 16:00
Mazur Ełk 2-0 Błękitni Orneta 15 sierpnia, 16:00
Mamry Giżycko 4-1 Pisa Barczewo 15 sierpnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 4-2 MKS Korsze 15 sierpnia, 18:00
Stomil II Olsztyn 5-5 Olimpia Olsztynek 16 sierpnia, 11:00
w Olsztynku; Stomil II gospodarzem
Zatoka Braniewo 6-1 Błękitni Pasym 15 sierpnia, 17:00
GSZS Rybno 1-0 Warmia Olsztyn 15 sierpnia, 16:00
ITS Jeziorak Iława 7-0 Tęcza Biskupiec 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Warmia Olsztyn 1-1 Olimpia II Elbląg 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 3-4 GSZS Rybno 22 sierpnia, 16:00
ITS Jeziorak Iława 1-5 Zatoka Braniewo 22 sierpnia, 17:00
Olimpia Olsztynek 6-1 Tęcza Biskupiec 22 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 4-3 Stomil II Olsztyn 22 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 0-1 Mrągowia Mrągowo 21 sierpnia, 18:00
na boisku przy Północnej
Błękitni Orneta 2-1 Mamry Giżycko 22 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Mazur Ełk 22 sierpnia, 17:00
Granica Kętrzyn 3-2 Motor Lubawa 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 26 sierpnia

Olimpia II Elbląg 0-2 Motor Lubawa 26 sierpnia, 18:00
Mazur Ełk 3-1 Granica Kętrzyn 26 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 3-1 Błękitni Orneta 26 sierpnia, 17:30
Stomil II Olsztyn 1-2 Pisa Barczewo 26 sierpnia, 17:00
w Barczewie na boisku przy ul. Północnej; Stomil II gospodarzem
Zatoka Braniewo 3-2 Olimpia Olsztynek 26 sierpnia, 17:00
GSZS Rybno 1-1 ITS Jeziorak Iława 26 sierpnia, 17:00
Warmia Olsztyn 2-1 Błękitni Pasym 26 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-1 Mamry Giżycko 7 października, 18:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu udziału zawodników gości w mistrzostwach Wojska Polskiego w piłce nożnej
MKS Korsze 3-4 Tęcza Biskupiec 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 29-30 sierpnia

Błękitni Pasym 1-2 Olimpia II Elbląg 29 sierpnia, 16:00
ITS Jeziorak Iława 5-0 Warmia Olsztyn 30 sierpnia, 16:00
Olimpia Olsztynek 0-2 GSZS Rybno 29 sierpnia, 17:00
MKS Korsze 1-0 Zatoka Braniewo 29 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 3-1 Tęcza Biskupiec 29 sierpnia, 17:00
na boisku przy Północnej
Błękitni Orneta 0-1 Stomil II Olsztyn 29 sierpnia, 16:00
bez udziału publiczności
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Mrągowia Mrągowo 29 sierpnia, 17:00
Granica Kętrzyn 3-4 Mamry Giżycko 29 sierpnia, 17:00
Motor Lubawa 1-0 Mazur Ełk 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 września

Olimpia II Elbląg 2-0 Mazur Ełk 6 września, 15:00
Mamry Giżycko 1-1 Motor Lubawa 5 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 Granica Kętrzyn 5 września, 16:00
Stomil II Olsztyn 1-5 Polonia Lidzbark Warmiński 5 września, 16:00
w Lidzbarku Warmińskim; Stomil II gospodarzem
Zatoka Braniewo 2-1 Pisa Barczewo 5 września, 16:00
GSZS Rybno 1-1 MKS Korsze 5 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-2 Olimpia Olsztynek 4 września, 17:00
Błękitni Pasym 2-4 ITS Jeziorak Iława 5 września, 16:00
Błękitni Orneta 6-0 Tęcza Biskupiec 5 września, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 września

ITS Jeziorak Iława 4-0 Olimpia II Elbląg 12 września, 16:00
Olimpia Olsztynek 0-3 Błękitni Pasym 12 września, 16:00
MKS Korsze 1-2 Warmia Olsztyn 12 września, 16:30
Pisa Barczewo 4-0 GSZS Rybno 12 września, 16:00
na boisku przy Północnej
Błękitni Orneta 4-0 Zatoka Braniewo 12 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Tęcza Biskupiec 12 września, 18:00
Granica Kętrzyn 4-0 Stomil II Olsztyn 12 września, 16:00
Motor Lubawa 1-2 Mrągowia Mrągowo 12 września, 16:00
Mazur Ełk 0-2 Mamry Giżycko 12 września, 16:00

Kolejka 10 - 19-20 września

Olimpia II Elbląg 4-1 Mamry Giżycko 20 września, 14:00
Mrągowia Mrągowo 3-2 Mazur Ełk 19 września, 16:00
Stomil II Olsztyn 1-4 Motor Lubawa 21 września, 16:30
w Lubawie; Stomil II gospodarzem
Zatoka Braniewo 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 19 września, 16:00
GSZS Rybno 0-3 Błękitni Orneta 19 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-3 Pisa Barczewo 18 września, 16:00
Błękitni Pasym 2-2 MKS Korsze 16 września, 16:30
ITS Jeziorak Iława 6-2 Olimpia Olsztynek 19 września, 16:00
Granica Kętrzyn 2-0 Tęcza Biskupiec 19 września, 16:00

Kolejka 11 - 26-27 września

Olimpia Olsztynek 3-6 Olimpia II Elbląg 26 września, 16:00
MKS Korsze 2-2 ITS Jeziorak Iława 27 września, 16:00
Pisa Barczewo 2-3 Błękitni Pasym 26 września, 16:00
na boisku przy Północnej
Błękitni Orneta 1-1 Warmia Olsztyn 26 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 9-2 GSZS Rybno 25 września, 19:00
Granica Kętrzyn 3-0 Zatoka Braniewo 26 września, 16:00
Motor Lubawa 3-0 Tęcza Biskupiec 26 września, 15:00
Mazur Ełk 3-1 Stomil II Olsztyn 26 września, 16:00
Mamry Giżycko 6-3 Mrągowia Mrągowo 26 września, 16:00

Kolejka 12 - 3-4 października

Olimpia II Elbląg 0-3 Mrągowia Mrągowo 4 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stomil II Olsztyn 2-11 Mamry Giżycko 4 października, 14:30
w Jezioranach
Zatoka Braniewo 0-2 Motor Lubawa 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (28 listopada, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GSZS Rybno 2-3 Granica Kętrzyn 3 października, 15:00
bez udziału publiczności
Błękitni Pasym 4-2 Błękitni Orneta 3 października, 16:00
ITS Jeziorak Iława 2-3 Pisa Barczewo 3 października, 14:00
Olimpia Olsztynek 2-5 MKS Korsze 3 października, 15:00
Mazur Ełk 1-2 Tęcza Biskupiec 4 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Warmia Olsztyn 2 października, 18:00

Kolejka 13 - 10-11 października

MKS Korsze 3-0 Olimpia II Elbląg 10 października, 15:30
Pisa Barczewo 6-2 Olimpia Olsztynek 10 października, 15:00
na boisku przy Północnej
Błękitni Orneta 1-1 ITS Jeziorak Iława 10 października, 15:30
Polonia Lidzbark Warmiński 6-1 Błękitni Pasym 10 października, 17:00
Granica Kętrzyn 1-1 Warmia Olsztyn 10 października, 16:00
Motor Lubawa 2-0 GSZS Rybno 10 października, 15:00
Mazur Ełk 4-6 Zatoka Braniewo 10 października, 15:30
Mamry Giżycko 8-0 Tęcza Biskupiec 10 października, 15:00
Mrągowia Mrągowo 3-0 Stomil II Olsztyn 10 października, 13:00

Kolejka 14 - 17-18 października

Olimpia II Elbląg 0-0 Stomil II Olsztyn 18 października, 14:00
Zatoka Braniewo 1-2 Mamry Giżycko 17 października, 15:00
GSZS Rybno 1-2 Mazur Ełk 17 października, 15:00
Warmia Olsztyn 1-5 Motor Lubawa 17 października, 15:00
Błękitni Pasym 3-1 Granica Kętrzyn 17 października, 15:00
ITS Jeziorak Iława 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 18 października, 14:00
Olimpia Olsztynek 0-2 Błękitni Orneta 17 października, 15:00
MKS Korsze 2-3 Pisa Barczewo 17 października, 13:00
Mrągowia Mrągowo 3-1 Tęcza Biskupiec 17 października, 15:00

Kolejka 15 - 24-25 października

Pisa Barczewo 2-4 Olimpia II Elbląg 28 listopada, 12:00
na boisku przy Północnej / w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Orneta 0-2 MKS Korsze 24 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5-1 Olimpia Olsztynek 24 października, 15:00
Granica Kętrzyn 2-5 ITS Jeziorak Iława 24 października, 14:00
Motor Lubawa 2-0 Błękitni Pasym 24 października, 15:00
Mazur Ełk 1-2 Warmia Olsztyn 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mamry Giżycko 3-2 GSZS Rybno 24 października, 15:00
Mrągowia Mrągowo 2-1 Zatoka Braniewo 24 października, 15:00
Stomil II Olsztyn 1-2 Tęcza Biskupiec 25 października, 14:30
w Jezioranach

Kolejka 16 - 31 października

Olimpia II Elbląg 5-0 Tęcza Biskupiec 6 grudnia, 14:00
w pierwotnym terminie (31 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zatoka Braniewo 2-1 Stomil II Olsztyn 31 października, 14:00
GSZS Rybno 0-4 Mrągowia Mrągowo 31 października, 14:00
Warmia Olsztyn 1-6 Mamry Giżycko 31 października, 13:00
Błękitni Pasym 2-0 Mazur Ełk 31 października, 13:00
ITS Jeziorak Iława 2-2 Motor Lubawa 31 października, 13:00
Olimpia Olsztynek 1-5 Granica Kętrzyn 31 października, 13:00
MKS Korsze 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 31 października, 13:30
Pisa Barczewo 0-0 Błękitni Orneta 31 października, 14:00
na boisku przy Północnej

Kolejka 17 - 7-8 listopada

Błękitni Orneta 1-0 Olimpia II Elbląg 7 listopada, 13:30
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 Pisa Barczewo 7 listopada, 13:00
Granica Kętrzyn 0-1 MKS Korsze 7 listopada, 13:00
Motor Lubawa 2-1 Olimpia Olsztynek 7 listopada, 14:00
Mazur Ełk 4-1 ITS Jeziorak Iława 7 listopada, 13:30
Mamry Giżycko 6-0 Błękitni Pasym 7 listopada, 13:00
Mrągowia Mrągowo 5-0 Warmia Olsztyn 7 listopada, 13:30
Stomil II Olsztyn 0-0 GSZS Rybno 8 listopada, 14:00
w Rybnie; Stomil II gospodarzem
Zatoka Braniewo 6-2 Tęcza Biskupiec 7 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Olimpia II Elbląg 7-0 Zatoka Braniewo 15 listopada, 16:30
Tęcza Biskupiec 2-6 GSZS Rybno 14 listopada, 13:00
w Rybnie; Tęcza gospodarzem
Stomil II Olsztyn 0-2 Warmia Olsztyn 15 listopada, 13:00
na stadionie Warmii; Stomil II gospodarzem
Mrągowia Mrągowo 0-0 Błękitni Pasym 14 listopada, 13:00
Mamry Giżycko 4-0 ITS Jeziorak Iława 14 listopada, 13:00
Mazur Ełk 2-0 Olimpia Olsztynek 14 listopada, 13:00
Motor Lubawa 1-0 MKS Korsze 14 listopada, 13:00
Granica Kętrzyn 3-1 Pisa Barczewo 14 listopada, 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 Błękitni Orneta 14 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Tęcza Biskupiec 1-1 Warmia Olsztyn 21 listopada, 13:00
w Olsztynie; Tęcza gospodarzem
Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Olimpia II Elbląg 21 listopada, 13:00
Błękitni Orneta 1-1 Granica Kętrzyn 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (28 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w trzecim terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pisa Barczewo 1-2 Motor Lubawa 21 listopada, 13:00
na boisku przy Północnej
MKS Korsze 1-0 Mazur Ełk 21 listopada, 13:00
Olimpia Olsztynek 2-7 Mamry Giżycko 21 listopada, 13:00
ITS Jeziorak Iława 4-1 Mrągowia Mrągowo 5 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (28 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Pasym 3-2 Stomil II Olsztyn 21 listopada, 13:00
GSZS Rybno 2-2 Zatoka Braniewo 5 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 20-21 marca

Olimpia II Elbląg 4-1 GSZS Rybno 20 marca, 16:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Zatoka Braniewo 3-0 Warmia Olsztyn 20 marca, 15:00
Tęcza Biskupiec 1-2 Błękitni Pasym 31 marca, 16:00
w Pasymiu; Tęcza gospodarzem / w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stomil II Olsztyn 1-1 ITS Jeziorak Iława 20 marca, 11:00
w Iławie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Stomil II gospodarzem
Mrągowia Mrągowo 2-1 Olimpia Olsztynek 20 marca, 15:00
na bocznym boisku
Mamry Giżycko 4-3 MKS Korsze 20 marca, 12:00
w Ełku; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Mazur Ełk 2-2 Pisa Barczewo 20 marca, 15:00
na bocznym boisku
Motor Lubawa 0-0 Błękitni Orneta 20 marca, 15:00
Granica Kętrzyn 1-3 Polonia Lidzbark Warmiński 20 marca, 15:00

Kolejka 21 - 27-28 marca

Tęcza Biskupiec 5-1 ITS Jeziorak Iława 27 marca, 15:00
w Iławie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Tęcza gospodarzem
Granica Kętrzyn 1-1 Olimpia II Elbląg 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Motor Lubawa 27 marca, 15:00
Błękitni Orneta 0-0 Mazur Ełk 27 marca, 15:00
Pisa Barczewo 1-6 Mamry Giżycko 27 marca, 12:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
MKS Korsze 2-4 Mrągowia Mrągowo 27 marca, 14:00
Olimpia Olsztynek 0-2 Stomil II Olsztyn 27 marca, 15:00
Błękitni Pasym 3-4 Zatoka Braniewo 27 marca, 15:00
Warmia Olsztyn 4-3 GSZS Rybno 14 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 3 kwietnia

Olimpia II Elbląg 0-1 Warmia Olsztyn 3 kwietnia, 16:30
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
GSZS Rybno 1-0 Błękitni Pasym 3 kwietnia, 15:30
Zatoka Braniewo 1-1 ITS Jeziorak Iława 3 kwietnia, 15:00
Tęcza Biskupiec 4-0 Olimpia Olsztynek 3 kwietnia, 15:00
w Olsztynku; Tęcza gospodarzem
Stomil II Olsztyn 1-2 MKS Korsze 3 kwietnia, 11:00
w Korszach; Stomil II gospodarzem
Mrągowia Mrągowo 3-1 Pisa Barczewo 3 kwietnia, 14:00
na bocznym boisku
Mamry Giżycko 1-1 Błękitni Orneta 3 kwietnia, 16:00
Mazur Ełk 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński 3 kwietnia, 14:00
Motor Lubawa 1-3 Granica Kętrzyn 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 10-11 kwietnia

Mamry Giżycko 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 10 kwietnia, 15:00
Tęcza Biskupiec 3-0 MKS Korsze 10 kwietnia, 15:00
w Korszach; Tęcza gospodarzem
Motor Lubawa 2-1 Olimpia II Elbląg 10 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 0-4 Mazur Ełk 10 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 0-3 Mrągowia Mrągowo 10 kwietnia, 16:00
Pisa Barczewo 3-2 Stomil II Olsztyn 10 kwietnia, 16:00
na boisku przy Północnej
Olimpia Olsztynek 1-2 Zatoka Braniewo 10 kwietnia, 15:00
ITS Jeziorak Iława 7-2 GSZS Rybno 10 kwietnia, 16:00
Błękitni Pasym 2-1 Warmia Olsztyn 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 17-18 kwietnia

Olimpia II Elbląg 2-2 Błękitni Pasym 18 kwietnia, 16:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Warmia Olsztyn 1-5 ITS Jeziorak Iława 17 kwietnia, 17:00
GSZS Rybno 3-3 Olimpia Olsztynek 17 kwietnia, 15:30
Zatoka Braniewo 2-2 MKS Korsze 17 kwietnia, 15:00
Tęcza Biskupiec 2-1 Pisa Barczewo 17 kwietnia, 16:00
w Barczewie; na boisku przy Północnej; Tęcza gospodarzem
Stomil II Olsztyn 1-1 Błękitni Orneta 18 kwietnia, 11:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Mrągowia Mrągowo 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński 17 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku
Mamry Giżycko 1-0 Granica Kętrzyn 17 kwietnia, 16:00
Mazur Ełk 1-1 Motor Lubawa 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 24-25 kwietnia

Tęcza Biskupiec 2-1 Błękitni Orneta 24 kwietnia, 17:30
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Mazur Ełk 2-0 Olimpia II Elbląg 24 kwietnia, 16:00
Motor Lubawa 0-1 Mamry Giżycko 25 kwietnia, 13:00
Granica Kętrzyn 1-0 Mrągowia Mrągowo 25 kwietnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4-1 Stomil II Olsztyn 24 kwietnia, 17:00
Pisa Barczewo 2-0 Zatoka Braniewo 24 kwietnia, 16:00
na boisku przy Północnej
MKS Korsze 4-0 GSZS Rybno 24 kwietnia, 17:00
Olimpia Olsztynek 1-1 Warmia Olsztyn 24 kwietnia, 17:00
ITS Jeziorak Iława 4-0 Błękitni Pasym 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 1-2 maja

Olimpia II Elbląg 1-3 ITS Jeziorak Iława 2 maja, 13:00
Błękitni Pasym 3-1 Olimpia Olsztynek 1 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 5-3 MKS Korsze 30 kwietnia, 17:30
GSZS Rybno 3-4 Pisa Barczewo 1 maja, 15:30
Zatoka Braniewo 1-0 Błękitni Orneta 1 maja, 15:00
Tęcza Biskupiec 1-5 Polonia Lidzbark Warmiński 1 maja, 17:00
w Lidzbarku Warmińskim; Tęcza gospodarzem
Stomil II Olsztyn 1-4 Granica Kętrzyn 2 maja, 11:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Mrągowia Mrągowo 1-3 Motor Lubawa 1 maja, 16:00
Mamry Giżycko 2-2 Mazur Ełk 1 maja, 14:00

Kolejka 27 - 8-9 maja

Tęcza Biskupiec 1-0 Granica Kętrzyn 8 maja, 17:00
w Kętrzynie; Tęcza gospodarzem
Mamry Giżycko 5-0 Olimpia II Elbląg 8 maja, 16:00
Mazur Ełk 0-2 Mrągowia Mrągowo 8 maja, 16:00
Motor Lubawa 5-2 Stomil II Olsztyn 8 maja, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Zatoka Braniewo 8 maja, 17:00
Błękitni Orneta 2-5 GSZS Rybno 8 maja, 16:00
Pisa Barczewo 7-3 Warmia Olsztyn 8 maja, 16:00
na boisku przy Północnej
MKS Korsze 2-1 Błękitni Pasym 7 maja, 17:30
Olimpia Olsztynek 1-0 ITS Jeziorak Iława 8 maja, 17:00

Kolejka 28 - 15-16 maja

Olimpia II Elbląg 3-0 Olimpia Olsztynek 15 maja, 17:00
ITS Jeziorak Iława 1-1 MKS Korsze 15 maja, 17:00
Błękitni Pasym 6-1 Pisa Barczewo 15 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 2-4 Błękitni Orneta 15 maja, 13:00
GSZS Rybno 1-5 Polonia Lidzbark Warmiński 15 maja, 15:30
Zatoka Braniewo 2-3 Granica Kętrzyn 15 maja, 15:00
Tęcza Biskupiec 2-2 Motor Lubawa 15 maja, 16:00
w Lubawie; Tęcza gospodarzem
Stomil II Olsztyn 0-3 Mazur Ełk 16 maja, 17:00
w Ełku; Stomil II gospodarzem
Mrągowia Mrągowo 2-2 Mamry Giżycko 15 maja, 16:00

Kolejka 29 - 22-23 maja

Tęcza Biskupiec 2-2 Mazur Ełk 22 maja, 16:00
w Ełku; Tęcza gospodarzem
Warmia Olsztyn 2-6 Polonia Lidzbark Warmiński 22 maja, 13:00
Mrągowia Mrągowo 2-0 Olimpia II Elbląg 22 maja, 16:00
Mamry Giżycko 6-0 Stomil II Olsztyn 22 maja, 16:00
Motor Lubawa 3-0 Zatoka Braniewo 22 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Granica Kętrzyn 3-0 GSZS Rybno 22 maja, 17:00
Błękitni Orneta 2-2 Błękitni Pasym 22 maja, 16:00
Pisa Barczewo 1-4 ITS Jeziorak Iława 22 maja, 16:00
na boisku przy Północnej
MKS Korsze 4-0 Olimpia Olsztynek 22 maja, 17:00

Kolejka 30 - 29-30 maja

Olimpia II Elbląg 1-0 MKS Korsze 30 maja, 14:00
na boisku MOSiR przy ul. Skrzydlatej
Olimpia Olsztynek 3-2 Pisa Barczewo 29 maja, 17:00
ITS Jeziorak Iława 2-1 Błękitni Orneta 29 maja, 14:00
Błękitni Pasym 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński 29 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 1-2 Granica Kętrzyn 29 maja, 13:00
GSZS Rybno 2-3 Motor Lubawa 28 maja, 17:30
Zatoka Braniewo 1-2 Mazur Ełk 29 maja, 15:00
Tęcza Biskupiec 1-4 Mamry Giżycko 29 maja, 16:00
w Giżycku; Tęcza gospodarzem
Stomil II Olsztyn 1-2 Mrągowia Mrągowo 29 maja, 16:00
w Mrągowie; Stomil II gospodarzem

Kolejka 31 - 2 czerwca

Tęcza Biskupiec 0-3 Mrągowia Mrągowo 2 czerwca, 18:00
w Mrągowie; Tęcza gospodarzem
Stomil II Olsztyn 0-3 Olimpia II Elbląg 2 czerwca, 17:30
w Jezioranach
Mamry Giżycko 1-0 Zatoka Braniewo 2 czerwca, 17:30
Mazur Ełk 3-0 GSZS Rybno 2 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 2-1
Motor Lubawa 4-1 Warmia Olsztyn 2 czerwca, 17:30
Granica Kętrzyn 5-0 Błękitni Pasym 2 czerwca, 17:30
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 ITS Jeziorak Iława 2 czerwca, 18:00
Błękitni Orneta 0-2 Olimpia Olsztynek 2 czerwca, 17:30
Pisa Barczewo 2-2 MKS Korsze 2 czerwca, 18:00

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

Olimpia II Elbląg 6-3 Pisa Barczewo 6 czerwca, 14:00
MKS Korsze 4-2 Błękitni Orneta 5 czerwca, 17:00
Olimpia Olsztynek 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 5 czerwca, 17:00
ITS Jeziorak Iława 3-0 Granica Kętrzyn 5 czerwca, 18:00
Błękitni Pasym 1-1 Motor Lubawa 5 czerwca, 16:00
Warmia Olsztyn 0-1 Mazur Ełk 5 czerwca, 16:00
GSZS Rybno 0-3 Mamry Giżycko 5 czerwca, 15:30
Zatoka Braniewo 0-1 Mrągowia Mrągowo 5 czerwca, 15:00
Tęcza Biskupiec 2-3 Stomil II Olsztyn 5 czerwca, 11:00
w Mrągowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 33 - 12-13 czerwca

Tęcza Biskupiec 0-2 Olimpia II Elbląg 13 czerwca, 14:00
w Elblągu; Tęcza gospodarzem
Stomil II Olsztyn 1-1 Zatoka Braniewo 12 czerwca, 17:00
w Olsztynku
Mrągowia Mrągowo 7-1 GSZS Rybno 12 czerwca, 17:00
Mamry Giżycko 5-2 Warmia Olsztyn 12 czerwca, 16:00
Mazur Ełk 4-0 Błękitni Pasym 12 czerwca, 16:00
Motor Lubawa 4-1 ITS Jeziorak Iława 11 czerwca, 18:30
Granica Kętrzyn 3-0 Olimpia Olsztynek 12 czerwca, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5-0 MKS Korsze 12 czerwca, 17:00
Błękitni Orneta 2-2 Pisa Barczewo 12 czerwca, 16:00

Kolejka 34 - 19-20 czerwca

Tęcza Biskupiec 2-3 Zatoka Braniewo 19 czerwca, 17:00
w Braniewie; Tęcza gospodarzem
Olimpia II Elbląg 3-0 Błękitni Orneta 19 czerwca, 17:00
Pisa Barczewo 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 19 czerwca, 17:00
MKS Korsze 1-0 Granica Kętrzyn 19 czerwca, 17:00
Olimpia Olsztynek 3-0 Motor Lubawa 19 czerwca, 17:00
ITS Jeziorak Iława 3-0 Mazur Ełk 19 czerwca, 17:00
Błękitni Pasym 2-3 Mamry Giżycko 19 czerwca, 17:00
Warmia Olsztyn 1-4 Mrągowia Mrągowo 19 czerwca, 17:00
GSZS Rybno 3-2 Stomil II Olsztyn 19 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (I)
Baraże o udział w forBET IV lidze (warmińsko-mazurska)

III liga 2020/2021 (I)

IV liga 2020/2021 (łódzka)
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Radom, Siedlce))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Warszawa))
Keeza IV liga 2020/2021 (podlaska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (warmińsko-mazurska I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas