[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Iłowo 17 43 13 4 0 45-16 8 0 0 22-5 5 4 0 23-11
2.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 35 11 2 4 41-18 6 1 1 18-10 5 1 3 23-8
3.  Polonia Pasłęk 17 34 10 4 3 53-20 7 1 2 38-11 3 3 1 15-9 2 6 2 0 0 6-0
4.  Unia Susz 17 34 11 1 5 73-26 8 0 1 55-8 3 1 4 18-18 2 3 1 0 1 3-5
5.  Tęcza Miłomłyn 17 34 11 1 5 43-27 4 1 3 18-14 7 0 2 25-13 2 0 0 0 2 2-6
6.  Start Nidzica 17 31 9 4 4 42-22 4 3 1 21-11 5 1 3 21-11
7.  Ewingi Zalewo 17 30 9 3 5 41-23 5 0 4 22-14 4 3 1 19-9
8.  Radomniak Radomno 17 26 8 2 7 37-34 5 1 3 23-21 3 1 4 14-13
9.  Płomień Turznica 17 25 8 1 8 43-30 7 1 1 36-10 1 0 7 7-20
10.  Grunwald Gierzwałd 17 23 7 2 8 39-45 3 2 3 16-16 4 0 5 23-29
11.  Kormoran Zwierzewo 17 22 6 4 7 31-39 3 2 3 16-20 3 2 4 15-19
12.  Barkas Tolkmicko 17 20 5 5 7 27-28 3 4 1 13-8 2 1 6 14-20 1 3 1 0 0 2-1
13.  Orzeł Janowiec Kościelny 17 20 6 2 9 32-42 2 1 6 16-24 4 1 3 16-18 1 0 0 0 1 1-2
14.  LKS Różnowo 17 7 2 1 14 17-68 1 0 7 6-26 1 1 7 11-42
15.  Fortuna Dorotowo Gągławki 17 4 1 1 15 17-76 0 1 8 11-38 1 0 7 6-38
16.  GKS Stawiguda 17 1 0 1 16 11-78 0 1 7 4-21 0 0 9 7-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Iłowo    1-0 3-1 2-1 3-1 4-1 4-1 2-0 3-0* 
 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie    1-1 1-2 3-2 2-1 2-1 3-1 4-2 2-0 
 3 Polonia Pasłęk1-3 1-1     3-0 3-0 4-2 4-0 0-2 4-0 9-2 9-1 
 4 Unia Susz2-4 3-1     1-0 6-2 2-0 7-1 10-0 7-0 17-0 
 5 Tęcza Miłomłyn1-1 2-3     0-1 1-4 2-0 2-1 5-0 5-4 
 6 Start Nidzica0-3 1-1 3-3     2-0 4-2 2-1 0-0 9-1 
 7 Ewingi Zalewo1-3 1-0 1-2 0-4     3-1 1-2 5-0 7-0 3-2 
 8 Radomniak Radomno3-2 0-1 2-0 1-1     4-8 5-1 2-1 1-5 5-2 
 9 Płomień Turznica2-2 1-2 2-0     5-0 1-0 7-0 8-3 8-2 2-1 
 10 Grunwald Gierzwałd1-4 0-2 1-3 3-3     3-3 3-0 3-1 2-0 
 11 Kormoran Zwierzewo2-2 1-3 5-4 2-3 1-1 0-6 3-0     2-1 
 12 Barkas Tolkmicko1-1 2-2 1-0 0-0 0-0 1-0     2-3 6-2 
 13 Orzeł Janowiec Kościelny0-4 4-3 0-5 1-3 0-2 3-4 1-1 1-2     6-0 
 14 LKS Różnowo0-10* 0-1 3-4 0-3 0-3 0-2 0-3     3-0 
 15 Fortuna Dorotowo Gągławki0-5 0-1 2-8 2-3 1-6 0-6 2-3 2-2 2-4     
 16 GKS Stawiguda1-2 1-8 0-1 1-2 0-4 0-1 1-1 0-2     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Polonia Iłowo 3-1 Grunwald Gierzwałd 2 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 5-0 Kormoran Zwierzewo 1 sierpnia, 16:00
Płomień Turznica 2-1 GKS Stawiguda 1 sierpnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-3 Start Nidzica 26 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Susz 10-0 LKS Różnowo 1 sierpnia, 18:00
Radomniak Radomno 2-1 Barkas Tolkmicko 1 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 sierpnia, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-3 Ewingi Zalewo 1 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Grunwald Gierzwałd 3-3 Ewingi Zalewo 9 sierpnia, 14:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 8 sierpnia, 17:00
Barkas Tolkmicko 2-2 Polonia Pasłęk 8 sierpnia, 16:00
LKS Różnowo 0-3 Radomniak Radomno 9 sierpnia, 14:00
Start Nidzica 3-3 Unia Susz 9 sierpnia, 16:00
GKS Stawiguda 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny 8 sierpnia, 17:00
Kormoran Zwierzewo 3-0 Płomień Turznica 8 sierpnia, 17:00
Polonia Iłowo 3-1 Tęcza Miłomłyn 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Tęcza Miłomłyn 2-1 Grunwald Gierzwałd 15 sierpnia, 16:00
Płomień Turznica 2-2 Polonia Iłowo 16 sierpnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Kormoran Zwierzewo 16 sierpnia, 15:00
Unia Susz 17-0 GKS Stawiguda 15 sierpnia, 17:00
Radomniak Radomno 2-0 Start Nidzica 15 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 4-0 LKS Różnowo 15 sierpnia, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-2 Barkas Tolkmicko 15 sierpnia, 16:00
Ewingi Zalewo 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Grunwald Gierzwałd 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 sierpnia, 14:00
Barkas Tolkmicko 0-0 Ewingi Zalewo 22 sierpnia, 17:00
LKS Różnowo 3-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 23 sierpnia, 14:00
Start Nidzica 1-1 Polonia Pasłęk 22 sierpnia, 16:00
GKS Stawiguda 0-1 Radomniak Radomno 22 sierpnia, 17:00
Kormoran Zwierzewo 5-4 Unia Susz 22 sierpnia, 16:00
Polonia Iłowo 4-1 Orzeł Janowiec Kościelny 22 sierpnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 2-0 Płomień Turznica 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Płomień Turznica 5-0 Grunwald Gierzwałd 29 sierpnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-5 Tęcza Miłomłyn 30 sierpnia, 15:00
Unia Susz 2-4 Polonia Iłowo 29 sierpnia, 17:00
Radomniak Radomno 5-1 Kormoran Zwierzewo 29 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 9-1 GKS Stawiguda 29 sierpnia, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-8 Start Nidzica 29 sierpnia, 16:00
Ewingi Zalewo 5-0 LKS Różnowo 29 sierpnia, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Barkas Tolkmicko 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Grunwald Gierzwałd 3-0 Barkas Tolkmicko 6 września, 14:00
LKS Różnowo 0-10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-10
Start Nidzica 2-0 Ewingi Zalewo 5 września, 16:00
GKS Stawiguda 0-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 5 września, 16:30
Kormoran Zwierzewo 1-3 Polonia Pasłęk 5 września, 16:00
Polonia Iłowo 2-1 Radomniak Radomno 5 września, 16:00
Tęcza Miłomłyn 2-3 Unia Susz 5 września, 16:00
Płomień Turznica 7-0 Orzeł Janowiec Kościelny 5 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Orzeł Janowiec Kościelny 3-4 Grunwald Gierzwałd 13 września, 15:00
Unia Susz 2-0 Płomień Turznica 12 września, 16:30
Radomniak Radomno 0-1 Tęcza Miłomłyn 12 września, 16:30
Polonia Pasłęk 1-3 Polonia Iłowo 12 września, 16:30
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-3 Kormoran Zwierzewo 12 września, 16:00
Ewingi Zalewo 3-2 GKS Stawiguda 12 września, 16:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Start Nidzica 12 września, 16:00
Barkas Tolkmicko 2-3 LKS Różnowo 13 września, 16:30

Kolejka 8 - 19-20 września

Grunwald Gierzwałd 3-1 LKS Różnowo 20 września, 14:00
Start Nidzica 2-1 Barkas Tolkmicko 19 września, 16:00
GKS Stawiguda 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 września, 16:00
Kormoran Zwierzewo 0-6 Ewingi Zalewo 19 września, 15:00
Polonia Iłowo 2-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 19 września, 16:00
Płomień Turznica 2-0 Radomniak Radomno 19 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 4-3 Unia Susz 20 września, 15:00
Polonia Pasłęk 3-0 Tęcza Miłomłyn 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Unia Susz 7-1 Grunwald Gierzwałd 26 września, 16:00
Radomniak Radomno 1-5 Orzeł Janowiec Kościelny 26 września, 16:00
Polonia Pasłęk 4-2 Płomień Turznica 26 września, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 0-1 Tęcza Miłomłyn 26 września, 15:00
Ewingi Zalewo 1-3 Polonia Iłowo 26 września, 16:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Kormoran Zwierzewo 26 września, 16:00
Barkas Tolkmicko 6-2 GKS Stawiguda 26 września, 16:00
LKS Różnowo 0-3 Start Nidzica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 września, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 10 - 3-4 października

Grunwald Gierzwałd 1-3 Start Nidzica 4 października, 14:00
GKS Stawiguda 1-1 LKS Różnowo 3 października, 15:30
Kormoran Zwierzewo 2-1 Barkas Tolkmicko 3 października, 14:00
Polonia Iłowo 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 października, 15:30
bez udziału publiczności
Tęcza Miłomłyn 1-4 Ewingi Zalewo 3 października, 15:30
Płomień Turznica 8-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 3 października, 15:30
Orzeł Janowiec Kościelny 0-4 Polonia Pasłęk 4 października, 15:00
Unia Susz 6-2 Radomniak Radomno 3 października, 15:30

Kolejka 11 - 10-11 października

Radomniak Radomno 4-8 Grunwald Gierzwałd 10 października, 15:30
Polonia Pasłęk 3-0 Unia Susz 10 października, 15:30
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-4 Orzeł Janowiec Kościelny 10 października, 15:00
Ewingi Zalewo 3-1 Płomień Turznica 10 października, 15:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Tęcza Miłomłyn 10 października, 15:00
Barkas Tolkmicko 1-1 Polonia Iłowo 10 października, 15:30
LKS Różnowo 0-2 Kormoran Zwierzewo 11 października, 14:00
Start Nidzica 9-1 GKS Stawiguda 10 października, 15:30

Kolejka 12 - 17-18 października

Grunwald Gierzwałd 2-0 GKS Stawiguda 18 października, 14:00
Kormoran Zwierzewo 1-1 Start Nidzica 17 października, 14:00
Polonia Iłowo 4-1 LKS Różnowo 17 października, 15:00
Tęcza Miłomłyn 5-4 Barkas Tolkmicko 18 października, 14:00
Płomień Turznica 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 października, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-2 Ewingi Zalewo 18 października, 15:00
Unia Susz 7-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 17 października, 15:00
Radomniak Radomno 3-2 Polonia Pasłęk 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Polonia Pasłęk 4-0 Grunwald Gierzwałd 24 października, 15:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-6 Radomniak Radomno 24 października, 14:30
Ewingi Zalewo 0-4 Unia Susz 24 października, 15:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-2 Orzeł Janowiec Kościelny 24 października, 13:00
Barkas Tolkmicko 1-0 Płomień Turznica 24 października, 15:00
LKS Różnowo 3-4 Tęcza Miłomłyn 25 października, 13:30
Start Nidzica 0-3 Polonia Iłowo 25 października, 13:30
GKS Stawiguda 0-4 Kormoran Zwierzewo 24 października, 13:00

Kolejka 14 - 31 października

Grunwald Gierzwałd 3-3 Kormoran Zwierzewo 31 października, 13:30
Polonia Iłowo 3-0 GKS Stawiguda 31 października, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tęcza Miłomłyn 0-1 Start Nidzica 31 października, 13:30
Płomień Turznica 8-3 LKS Różnowo 28 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Barkas Tolkmicko 31 października, 13:30
Unia Susz 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 31 października, 13:30
Radomniak Radomno 1-1 Ewingi Zalewo 31 października, 13:30
Polonia Pasłęk 9-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 31 października, 13:30

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Fortuna Dorotowo Gągławki 0-6 Grunwald Gierzwałd 7 listopada, 13:30
Ewingi Zalewo 1-2 Polonia Pasłęk 7 listopada, 13:30
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Radomniak Radomno 7 listopada, 13:00
Barkas Tolkmicko 1-0 Unia Susz 7 listopada, 13:00
LKS Różnowo 0-3 Orzeł Janowiec Kościelny 8 listopada, 13:00
Start Nidzica 4-2 Płomień Turznica 7 listopada, 13:30
GKS Stawiguda 1-8 Tęcza Miłomłyn 7 listopada, 13:00
Kormoran Zwierzewo 2-2 Polonia Iłowo 7 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Grunwald Gierzwałd 1-4 Polonia Iłowo 15 listopada, 13:00
Kormoran Zwierzewo 2-3 Tęcza Miłomłyn 14 listopada, 13:00
GKS Stawiguda 1-2 Płomień Turznica 14 listopada, 13:00
Start Nidzica 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny 15 listopada, 13:00
LKS Różnowo 0-1 Unia Susz 15 listopada, 13:00
Barkas Tolkmicko 0-0 Radomniak Radomno 14 listopada, 13:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Polonia Pasłęk 14 listopada, 13:00
Ewingi Zalewo 7-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 14 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Ewingi Zalewo 1-2 Grunwald Gierzwałd 21 listopada, 13:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 0-5 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 21 listopada, 13:00
Polonia Pasłęk 0-2 Barkas Tolkmicko 21 listopada, 13:00
Radomniak Radomno 5-2 LKS Różnowo 21 listopada, 13:30
Unia Susz 1-0 Start Nidzica 21 listopada, 13:00
Orzeł Janowiec Kościelny 6-0 GKS Stawiguda 22 listopada, 13:00
Płomień Turznica 1-0 Kormoran Zwierzewo 21 listopada, 13:00
Tęcza Miłomłyn 1-1 Polonia Iłowo 21 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 27-28 marca

Grunwald Gierzwałd - Tęcza Miłomłyn
Polonia Iłowo - Płomień Turznica
Kormoran Zwierzewo - Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda - Unia Susz
Start Nidzica - Radomniak Radomno
LKS Różnowo - Polonia Pasłęk
Barkas Tolkmicko - Fortuna Dorotowo Gągławki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ewingi Zalewo

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Grunwald Gierzwałd
Ewingi Zalewo - Barkas Tolkmicko
Fortuna Dorotowo Gągławki - LKS Różnowo
Polonia Pasłęk - Start Nidzica
Radomniak Radomno - GKS Stawiguda
Unia Susz - Kormoran Zwierzewo
Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Iłowo
Płomień Turznica - Tęcza Miłomłyn

Kolejka 20 - 10-11 kwietnia

Grunwald Gierzwałd - Płomień Turznica
Tęcza Miłomłyn - Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Iłowo - Unia Susz
Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno
GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk
Start Nidzica - Fortuna Dorotowo Gągławki
LKS Różnowo - Ewingi Zalewo
Barkas Tolkmicko - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

Barkas Tolkmicko - Grunwald Gierzwałd
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - LKS Różnowo
Ewingi Zalewo - Start Nidzica
Fortuna Dorotowo Gągławki - GKS Stawiguda
Polonia Pasłęk - Kormoran Zwierzewo
Radomniak Radomno - Polonia Iłowo
Unia Susz - Tęcza Miłomłyn
Orzeł Janowiec Kościelny - Płomień Turznica

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Grunwald Gierzwałd - Orzeł Janowiec Kościelny
Płomień Turznica - Unia Susz
Tęcza Miłomłyn - Radomniak Radomno
Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk
Kormoran Zwierzewo - Fortuna Dorotowo Gągławki
GKS Stawiguda - Ewingi Zalewo
Start Nidzica - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
LKS Różnowo - Barkas Tolkmicko

Kolejka 23 - 1-2 maja

Tęcza Miłomłyn - Polonia Pasłęk
LKS Różnowo - Grunwald Gierzwałd
Barkas Tolkmicko - Start Nidzica
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Stawiguda
Ewingi Zalewo - Kormoran Zwierzewo
Fortuna Dorotowo Gągławki - Polonia Iłowo
Radomniak Radomno - Płomień Turznica
Unia Susz - Orzeł Janowiec Kościelny

Kolejka 24 - 8-9 maja

Grunwald Gierzwałd - Unia Susz
Orzeł Janowiec Kościelny - Radomniak Radomno
Płomień Turznica - Polonia Pasłęk
Tęcza Miłomłyn - Fortuna Dorotowo Gągławki
Polonia Iłowo - Ewingi Zalewo
Kormoran Zwierzewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Stawiguda - Barkas Tolkmicko
Start Nidzica - LKS Różnowo

Kolejka 25 - 15-16 maja

Start Nidzica - Grunwald Gierzwałd
LKS Różnowo - GKS Stawiguda
Barkas Tolkmicko - Kormoran Zwierzewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Polonia Iłowo
Ewingi Zalewo - Tęcza Miłomłyn
Fortuna Dorotowo Gągławki - Płomień Turznica
Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny
Radomniak Radomno - Unia Susz

Kolejka 26 - 22-23 maja

Grunwald Gierzwałd - Radomniak Radomno
Unia Susz - Polonia Pasłęk
Orzeł Janowiec Kościelny - Fortuna Dorotowo Gągławki
Płomień Turznica - Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Polonia Iłowo - Barkas Tolkmicko
Kormoran Zwierzewo - LKS Różnowo
GKS Stawiguda - Start Nidzica

Kolejka 27 - 29-30 maja

GKS Stawiguda - Grunwald Gierzwałd
Start Nidzica - Kormoran Zwierzewo
LKS Różnowo - Polonia Iłowo
Barkas Tolkmicko - Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Turznica
Ewingi Zalewo - Orzeł Janowiec Kościelny
Fortuna Dorotowo Gągławki - Unia Susz
Polonia Pasłęk - Radomniak Radomno

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Grunwald Gierzwałd - Polonia Pasłęk
Radomniak Radomno - Fortuna Dorotowo Gągławki
Unia Susz - Ewingi Zalewo
Orzeł Janowiec Kościelny - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Płomień Turznica - Barkas Tolkmicko
Tęcza Miłomłyn - LKS Różnowo
Polonia Iłowo - Start Nidzica
Kormoran Zwierzewo - GKS Stawiguda

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Kormoran Zwierzewo - Grunwald Gierzwałd
GKS Stawiguda - Polonia Iłowo
Start Nidzica - Tęcza Miłomłyn
LKS Różnowo - Płomień Turznica
Barkas Tolkmicko - Orzeł Janowiec Kościelny
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Unia Susz
Ewingi Zalewo - Radomniak Radomno
Fortuna Dorotowo Gągławki - Polonia Pasłęk

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Grunwald Gierzwałd - Fortuna Dorotowo Gągławki
Polonia Pasłęk - Ewingi Zalewo
Radomniak Radomno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Unia Susz - Barkas Tolkmicko
Orzeł Janowiec Kościelny - LKS Różnowo
Płomień Turznica - Start Nidzica
Tęcza Miłomłyn - GKS Stawiguda
Polonia Iłowo - Kormoran Zwierzewo

forBET IV liga 2020/2021 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (warmińsko-mazurska I)

Klasa A 2020/2021 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2020/2021 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas