[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: mazowiecka (Warszawa)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ząbkovia Ząbki 17 46 15 1 1 53-14 6 1 1 25-9 9 0 0 28-5
2.  Victoria Sulejówek 17 41 13 2 2 63-20 7 0 1 34-8 6 2 1 29-12
3.  Drukarz Warszawa 17 33 10 3 4 43-18 6 1 1 27-5 4 2 3 16-13
4.  MKS Piaseczno 17 32 10 2 5 37-26 4 1 3 17-14 6 1 2 20-12
5.  KS Raszyn 17 29 9 2 6 33-30 4 2 2 16-17 5 0 4 17-13
6.  Mazur Karczew 17 27 8 3 6 24-25 4 3 2 12-8 4 0 4 12-17
7.  Znicz II Pruszków 17 25 7 4 6 26-19 4 2 2 17-9 3 2 4 9-10
8.  Escola Varsovia Warszawa 17 24 7 3 7 44-34 5 2 2 32-17 2 1 5 12-17
9.  AP Marcovia Marki 17 22 6 4 7 30-40 3 2 3 14-16 3 2 4 16-24
10.  Unia Warszawa 17 21 6 3 8 24-33 5 1 3 11-11 1 2 5 13-22
11.  Józefovia Józefów 17 14 4 2 11 19-38 3 0 6 12-17 1 2 5 7-21
12.  Sparta Jazgarzew 17 12 4 0 13 20-38 2 0 7 9-20 2 0 6 11-18
13.  Okęcie Warszawa 17 8 2 2 13 13-53 2 0 7 9-30 0 2 6 4-23
14.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 7 2 1 14 13-54 1 1 7 5-21 1 0 7 8-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ząbkovia Ząbki    1-4 0-0 1-0 3-0 3-2 11-0 3-2 3-1 
 2 Victoria Sulejówek0-3     2-1 3-0 2-1 6-1 5-2 8-0 8-0 
 3 Drukarz Warszawa1-2     1-1 7-1 3-0* 2-0 1-0 5-0 7-1 
 4 MKS Piaseczno1-2 1-4 2-1     5-1 0-2 1-0 5-2 2-2 
 5 KS Raszyn0-5* 3-3     1-2 1-1 2-1 3-2 2-1 4-2 
 6 Mazur Karczew0-0 1-2 3-0 0-3     1-0 2-1 0-0 2-2 3-0 
 7 Znicz II Pruszków1-2 2-0 4-0     1-2 1-1 3-2 4-1 1-1 
 8 Escola Varsovia Warszawa4-9 2-1 2-3 4-1     5-0 1-1 6-0 2-2 6-0 
 9 AP Marcovia Marki1-1 1-4 0-3 4-2     3-2 0-0 3-1 2-3 
 10 Unia Warszawa1-3 0-4 2-0 3-3 2-0 0-1     1-0 1-0 1-0 
 11 Józefovia Józefów1-4 1-3 0-2 1-3 0-2 1-3     5-0 1-0 2-0 
 12 Sparta Jazgarzew1-3 3-2 1-2 1-4 1-2 0-2 2-0 0-4 0-1     
 13 Okęcie Warszawa0-4 2-3 0-5 1-3 1-0 0-5 0-5 2-3     3-2 
 14 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki0-2 1-3 0-2 0-2 1-3 1-1 0-3 0-5 2-0     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

AP Marcovia Marki 0-3 MKS Piaseczno 1 sierpnia, 11:00
Okęcie Warszawa 1-0 Znicz II Pruszków 1 sierpnia, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Drukarz Warszawa 2 sierpnia, 12:00
na stadionie Strefy Sportu
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 KS Raszyn 2 sierpnia, 17:00
Mazur Karczew 0-0 Victoria Sulejówek 1 sierpnia, 16:00
Unia Warszawa 1-3 Ząbkovia Ząbki 1 sierpnia, 17:00
na stadionie MBOPN
Sparta Jazgarzew 0-1 Józefovia Józefów 1 sierpnia, 17:00
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

MKS Piaseczno 2-2 Józefovia Józefów 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ząbkovia Ząbki 3-1 Sparta Jazgarzew 8 sierpnia, 20:00
Victoria Sulejówek 6-1 Unia Warszawa 7 sierpnia, 19:00
KS Raszyn 1-2 Mazur Karczew 8 sierpnia, 14:30
Drukarz Warszawa 7-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 9 sierpnia, 17:00
Znicz II Pruszków 1-2 Escola Varsovia Warszawa 8 sierpnia, 11:00
AP Marcovia Marki 3-1 Okęcie Warszawa 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 sierpnia, 17:30) odwołany

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Okęcie Warszawa 2-3 MKS Piaseczno 16 września, 16:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Escola Varsovia Warszawa 5-0 AP Marcovia Marki 9 września, 14:00
na stadionie Strefy Sportu / w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) odwołany
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Znicz II Pruszków 15 sierpnia, 17:00
Mazur Karczew 1-2 Drukarz Warszawa 15 sierpnia, 16:00
Unia Warszawa 2-0 KS Raszyn 16 sierpnia, 14:00
na stadionie MBOPN
Sparta Jazgarzew 3-2 Victoria Sulejówek 15 sierpnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Józefovia Józefów 1-4 Ząbkovia Ząbki 15 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

MKS Piaseczno 1-2 Ząbkovia Ząbki 22 sierpnia, 14:00
Victoria Sulejówek 5-2 Józefovia Józefów 22 sierpnia, 17:00
KS Raszyn 2-1 Sparta Jazgarzew 22 sierpnia, 14:30
Drukarz Warszawa 3-0 Unia Warszawa 22 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Znicz II Pruszków 4-0 Mazur Karczew 23 sierpnia, 11:00
AP Marcovia Marki 2-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 sierpnia, 17:30
Okęcie Warszawa 0-5 Escola Varsovia Warszawa 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Escola Varsovia Warszawa 2-3 MKS Piaseczno 29 sierpnia, 11:00
na stadionie Strefy Sportu
Mazur Karczew 0-0 AP Marcovia Marki 29 sierpnia, 16:00
Unia Warszawa 0-1 Znicz II Pruszków 30 sierpnia, 10:00
na stadionie MBOPN
Sparta Jazgarzew 1-2 Drukarz Warszawa 29 sierpnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Józefovia Józefów 1-3 KS Raszyn 29 sierpnia, 12:00
Ząbkovia Ząbki 1-4 Victoria Sulejówek 29 sierpnia, 14:00
Okęcie Warszawa 3-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

MKS Piaseczno 1-4 Victoria Sulejówek 5 września, 13:30
KS Raszyn 0-5 Ząbkovia Ząbki 5 września, 16:30
(wo)
na boisku 2-5
Drukarz Warszawa 2-0 Józefovia Józefów 5 września, 10:00
Znicz II Pruszków 4-1 Sparta Jazgarzew 5 września, 11:00
AP Marcovia Marki 3-2 Unia Warszawa 5 września, 11:00
Okęcie Warszawa 1-3 Mazur Karczew 5 września, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 6-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5 września, 11:00
na stadionie Strefy Sportu

Kolejka 7 - 12-13 września

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 MKS Piaseczno 12 września, 16:30
Mazur Karczew 2-1 Escola Varsovia Warszawa 12 września, 11:00
Unia Warszawa 1-0 Okęcie Warszawa 13 września, 15:00
na stadionie MBOPN
Sparta Jazgarzew 0-4 AP Marcovia Marki 12 września, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Józefovia Józefów 0-2 Znicz II Pruszków 12 września, 12:00
Ząbkovia Ząbki 0-0 Drukarz Warszawa 12 września, 12:00
Victoria Sulejówek 2-1 KS Raszyn 12 września, 19:00

Kolejka 8 - 19-20 września

MKS Piaseczno 5-1 KS Raszyn 20 września, 11:00
Drukarz Warszawa 1-2 Victoria Sulejówek 19 września, 10:00
Znicz II Pruszków 1-2 Ząbkovia Ząbki 19 września, 19:30
AP Marcovia Marki 0-0 Józefovia Józefów 19 września, 15:30
Okęcie Warszawa 2-3 Sparta Jazgarzew 19 września, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 1-1 Unia Warszawa 19 września, 11:00
na stadionie Strefy Sportu
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-3 Mazur Karczew 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Mazur Karczew 3-0 MKS Piaseczno 26 września, 15:00
Unia Warszawa 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 26 września, 13:00
na stadionie MBOPN
Sparta Jazgarzew 2-0 Escola Varsovia Warszawa 26 września, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Józefovia Józefów 1-0 Okęcie Warszawa 26 września, 12:00
Ząbkovia Ząbki 11-0 AP Marcovia Marki 26 września, 14:00
Victoria Sulejówek 2-1 Znicz II Pruszków 26 września, 19:00
KS Raszyn 3-3 Drukarz Warszawa 26 września, 13:30

Kolejka 10 - 3-4 października

MKS Piaseczno 2-1 Drukarz Warszawa 3 października, 11:00
Znicz II Pruszków 2-0 KS Raszyn 4 października, 12:00
AP Marcovia Marki 1-1 Victoria Sulejówek 3 października, 15:30
Okęcie Warszawa 0-4 Ząbkovia Ząbki 3 października, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 6-0 Józefovia Józefów 3 października, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-5 Sparta Jazgarzew 3 października, 15:30
Mazur Karczew 2-2 Unia Warszawa 3 października, 12:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Unia Warszawa 3-3 MKS Piaseczno 10 października, 13:00
na stadionie MBOPN
Sparta Jazgarzew 0-2 Mazur Karczew 31 października, 11:00
w Wólce Kozodawskiej / w pierwotnym terminie (10 października, 11:00) odwołany
Józefovia Józefów 2-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 10 października, 12:00
Ząbkovia Ząbki 3-2 Escola Varsovia Warszawa 10 października, 13:00
Victoria Sulejówek 8-0 Okęcie Warszawa 10 października, 17:00
KS Raszyn 2-1 AP Marcovia Marki 10 października, 12:00
Drukarz Warszawa 1-1 Znicz II Pruszków 10 października, 11:00

Kolejka 12 - 17-18 października

MKS Piaseczno 0-2 Znicz II Pruszków 17 października, 12:00
AP Marcovia Marki 1-4 Drukarz Warszawa 17 października, 13:00
Okęcie Warszawa 0-5 KS Raszyn 17 października, 11:00
Escola Varsovia Warszawa 4-9 Victoria Sulejówek 17 października, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 Ząbkovia Ząbki 17 października, 15:00
Mazur Karczew 3-0 Józefovia Józefów 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany
Unia Warszawa 1-0 Sparta Jazgarzew 17 października, 12:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 13 - 24-25 października

Sparta Jazgarzew 1-4 MKS Piaseczno 24 października, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Józefovia Józefów 1-3 Unia Warszawa 24 października, 12:00
Ząbkovia Ząbki 3-0 Mazur Karczew 24 października, 13:00
Victoria Sulejówek 8-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 października, 19:00
KS Raszyn 1-1 Escola Varsovia Warszawa 21 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 października, 11:00) odwołany
Drukarz Warszawa 5-0 Okęcie Warszawa 24 października, 10:00
Znicz II Pruszków 1-1 AP Marcovia Marki 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) odwołany

Kolejka 14 - 7-8 listopada

MKS Piaseczno 5-2 AP Marcovia Marki 7 listopada, 12:00
Znicz II Pruszków 1-1 Okęcie Warszawa 7 listopada, 12:00
Drukarz Warszawa 7-1 Escola Varsovia Warszawa 7 listopada, 10:00
KS Raszyn 4-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 listopada, 19:00
Victoria Sulejówek 3-0 Mazur Karczew 7 listopada, 17:00
Ząbkovia Ząbki 3-2 Unia Warszawa 7 listopada, 13:00
Józefovia Józefów 5-0 Sparta Jazgarzew 7 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Józefovia Józefów 0-2 MKS Piaseczno 14 listopada, 12:00
Sparta Jazgarzew 1-3 Ząbkovia Ząbki 14 listopada, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Unia Warszawa 0-4 Victoria Sulejówek 14 listopada, 12:00
na stadionie MBOPN
Mazur Karczew 0-3 KS Raszyn 14 listopada, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-3 Drukarz Warszawa 14 listopada, 13:00
Escola Varsovia Warszawa 4-1 Znicz II Pruszków 14 listopada, 10:00
na stadionie Strefy Sportu
Okęcie Warszawa 0-5 AP Marcovia Marki 14 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 3 kwietnia

MKS Piaseczno - Okęcie Warszawa 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AP Marcovia Marki - Escola Varsovia Warszawa 5 maja, 18:00
Znicz II Pruszków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Drukarz Warszawa - Mazur Karczew
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Raszyn - Unia Warszawa
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Sulejówek - Sparta Jazgarzew
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ząbkovia Ząbki - Józefovia Józefów
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 10-11 kwietnia

Ząbkovia Ząbki 1-0 MKS Piaseczno 10 kwietnia, 17:00
Józefovia Józefów 1-3 Victoria Sulejówek 10 kwietnia, 12:00
Sparta Jazgarzew 1-2 KS Raszyn 10 kwietnia, 11:00
w Wólce Kozodawskiej
Unia Warszawa 2-0 Drukarz Warszawa 10 kwietnia, 16:00
na stadionie MBOPN
Mazur Karczew 1-0 Znicz II Pruszków 10 kwietnia, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-3 AP Marcovia Marki 10 kwietnia, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 2-2 Okęcie Warszawa 11 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Okęcie Warszawa 17 kwietnia, 16:00
MKS Piaseczno 1-0 Escola Varsovia Warszawa 17 kwietnia, 11:00
AP Marcovia Marki 4-2 Mazur Karczew 17 kwietnia, 12:00
Znicz II Pruszków 3-2 Unia Warszawa 17 kwietnia, 12:00
Drukarz Warszawa 1-0 Sparta Jazgarzew 17 kwietnia, 12:00
w Ząbkach
KS Raszyn 3-2 Józefovia Józefów 17 kwietnia, 12:00
Victoria Sulejówek 0-3 Ząbkovia Ząbki 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno 24 kwietnia, 17:30
Ząbkovia Ząbki - KS Raszyn 24 kwietnia, 17:00
Józefovia Józefów - Drukarz Warszawa 24 kwietnia, 16:00
Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków 24 kwietnia, 11:00
Unia Warszawa - AP Marcovia Marki 24 kwietnia, 14:00
Mazur Karczew - Okęcie Warszawa 24 kwietnia, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 1-2 maja

MKS Piaseczno - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa - Mazur Karczew
Okęcie Warszawa - Unia Warszawa
AP Marcovia Marki - Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków - Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa - Ząbkovia Ząbki
KS Raszyn - Victoria Sulejówek

Kolejka 21 - 8-9 maja

KS Raszyn - MKS Piaseczno
Victoria Sulejówek - Drukarz Warszawa
Ząbkovia Ząbki - Znicz II Pruszków
Józefovia Józefów - AP Marcovia Marki
Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa
Unia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Mazur Karczew - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 22 - 15-16 maja

MKS Piaseczno - Mazur Karczew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Unia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Sparta Jazgarzew
Okęcie Warszawa - Józefovia Józefów
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AP Marcovia Marki - Ząbkovia Ząbki
Znicz II Pruszków - Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa - KS Raszyn

Kolejka 23 - 22-23 maja

Drukarz Warszawa - MKS Piaseczno
KS Raszyn - Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek - AP Marcovia Marki
Ząbkovia Ząbki - Okęcie Warszawa
Józefovia Józefów - Escola Varsovia Warszawa
Sparta Jazgarzew - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Unia Warszawa - Mazur Karczew

Kolejka 24 - 29-30 maja

MKS Piaseczno - Unia Warszawa
Mazur Karczew - Sparta Jazgarzew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Józefovia Józefów
Escola Varsovia Warszawa - Ząbkovia Ząbki
Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek
AP Marcovia Marki - KS Raszyn
Znicz II Pruszków - Drukarz Warszawa

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno
Drukarz Warszawa - AP Marcovia Marki
KS Raszyn - Okęcie Warszawa
Victoria Sulejówek - Escola Varsovia Warszawa
Ząbkovia Ząbki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Józefovia Józefów - Mazur Karczew
Sparta Jazgarzew - Unia Warszawa

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

MKS Piaseczno - Sparta Jazgarzew
Unia Warszawa - Józefovia Józefów
Mazur Karczew - Ząbkovia Ząbki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Escola Varsovia Warszawa - KS Raszyn
Okęcie Warszawa - Drukarz Warszawa
AP Marcovia Marki - Znicz II Pruszków

Baraże o udział w III lidze (I)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2020/2021 (I)

IV liga 2020/2021 (łódzka)
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Radom, Siedlce))
Keeza IV liga 2020/2021 (podlaska)
forBET IV liga 2020/2021 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas