[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Baniocha 34 83 26 5 3 127-39 15 0 2 70-20 11 5 1 57-19
2.  Milan Milanówek 34 76 24 4 6 100-32 13 3 1 53-13 11 1 5 47-19
3.  LKS Chlebnia 34 75 23 6 5 105-40 14 3 0 60-17 9 3 5 45-23
4.  Laura Chylice 34 74 23 5 6 129-45 13 2 2 72-18 10 3 4 57-27
5.  KS Teresin 34 68 21 5 8 99-44 10 4 3 43-17 11 1 5 56-27
6.  Korona Góra Kalwaria 34 65 21 2 11 79-51 11 1 5 42-21 10 1 6 37-30
7.  Grom Warszawa 34 62 19 5 10 102-51 10 3 4 46-26 9 2 6 56-25
8.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 34 53 16 5 13 70-64 10 3 4 41-34 6 2 9 29-30
9.  GLKS Nadarzyn 34 51 14 9 11 80-74 7 3 7 45-36 7 6 4 35-38
10.  Ryś Laski 34 48 14 6 14 67-60 8 2 7 40-26 6 4 7 27-34
11.  Ursus II Warszawa 34 46 14 4 16 100-66 8 2 7 55-27 6 2 9 45-39
12.  Perła Złotokłos 34 41 12 5 17 65-61 6 2 9 28-34 6 3 8 37-27
13.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 34 35 10 5 19 60-99 3 3 11 27-51 7 2 8 33-48
14.  Piast Piastów 34 32 9 5 20 49-114 4 3 10 28-62 5 2 10 21-52
15.  SEMP Ursynów (Warszawa) 34 21 6 3 25 39-127 3 0 14 18-63 3 3 11 21-64 2 6 2 0 0 4-2
16.  Sarmata Warszawa 34 21 6 3 25 47-117 2 2 13 26-54 4 1 12 21-63 2 0 0 0 2 2-4
17.  Naprzód Brwinów 34 12 2 6 26 34-137 1 6 10 17-51 1 0 16 17-86 2 3 1 0 1 7-4
18.  Passovia Pass 34 12 3 3 28 22-153 0 1 16 11-82 3 2 12 11-71 2 3 1 0 1 4-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Orzeł Baniocha    1-0 4-1 4-3 0-5 2-0 3-0 3-4 3-1 4-1 2-1 3-2 7-1 8-0 5-0 6-0 6-1 9-0 
 2 Milan Milanówek2-2     0-0 2-0 0-1 2-1 3-2 3-0 1-1 4-0 5-1 1-0 3-2 6-1 6-1 4-1 7-0 4-0 
 3 LKS Chlebnia1-1 4-1     3-1 4-2 7-1 1-0 1-0 2-2 6-0 4-0 3-2 5-1 4-0 6-2 3-0 4-2 2-2 
 4 Laura Chylice2-2 3-1 3-2     2-2 2-4 2-1 4-1 12-0 0-2 3-0 3-1 5-0 3-0 10-0 8-2 3-0* 7-0 
 5 KS Teresin1-1 2-2 1-2 2-4     1-0 3-1 2-1 0-0 0-2 4-2 2-0 0-0 4-1 6-1 8-0 4-0 3-0* 
 6 Korona Góra Kalwaria1-2 0-4 2-0 1-4 3-0     1-2 2-1 3-1 0-3 2-0 1-0 5-1 0-0 2-0 4-2 11-1 4-0 
 7 Grom Warszawa6-3 1-0 2-3 0-0 1-0 5-1     4-3 4-6 4-0 2-1 1-1 2-4 3-1 1-2 1-1 4-0 5-0 
 8 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki0-7 3-1 2-1 0-3* 2-7 3-1 2-2     2-2 2-0 0-4 2-1 2-2 5-0 3-1 3-0* 4-1 6-1 
 9 GLKS Nadarzyn2-3 1-2 3-2 3-5 0-2 0-2 3-3 3-2     1-1 2-2 1-6 7-3 1-2 3-0 4-0 4-0 7-1 
 10 Ryś Laski1-1 0-2 1-3 2-2 1-0 0-1 0-1 1-3 6-2     2-0 1-3 4-0 5-1 4-0 2-5 6-2 4-0 
 11 Ursus II Warszawa0-3 1-3 2-2 1-2 2-3 0-1 4-2 0-2 1-3 2-2     4-1 4-1 5-2 4-0 6-0 11-0 8-0 
 12 Perła Złotokłos1-4 0-2 0-1 3-1 1-4 1-1 1-2 2-1 0-3 1-1 4-2     1-2 0-4 3-1 1-4 3-0 6-1 
 13 Przyszłość Włochy (Warszawa)0-4 0-5 1-4 2-2 1-6 2-4 0-2 3-3 0-1 0-3 2-5 2-5     1-4 3-3 6-0 1-0 3-0 
 14 Piast Piastów2-5 0-2 0-5 0-11 0-8 2-3 0-6 2-1 1-1 3-1 2-5 0-3 2-4     4-4 4-1 6-2 0-0 
 15 SEMP Ursynów (Warszawa)0-2 1-3 0-5 0-7 1-6 0-6 0-11 0-2 0-4 4-0 2-6 0-3 1-4 1-2     1-0 6-0 1-2 
 16 Sarmata Warszawa0-5 1-3 0-4 3-7 2-3 0-3 1-7 0-1 0-3* 2-4 3-3 2-2 0-2 5-0 2-3     4-2 1-2 
 17 Naprzód Brwinów0-2 0-8 2-2 0-2 5-3 2-4 1-8 0-0 2-2 1-1 0-8 1-1 0-2 0-2 1-1 1-3     1-2 
 18 Passovia Pass0-10 1-8 0-8 1-3 2-4 1-4 0-6 0-4 1-3 0-6 0-5 0-6 0-4 1-1 1-2 1-2 2-6     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Orzeł Baniocha 2-1 Ursus II Warszawa 1 sierpnia, 17:15
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1 sierpnia, 14:30
na stadionie KS Ursus
Sarmata Warszawa 0-3 GLKS Nadarzyn 1 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / na boisku 3-3
Piast Piastów 0-6 Grom Warszawa 1 sierpnia, 11:00
Korona Góra Kalwaria 1-4 Laura Chylice 1 sierpnia, 17:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-5 Milan Milanówek 1 sierpnia, 11:00
Passovia Pass 0-6 Perła Złotokłos 2 sierpnia, 11:00
w Błoniu
LKS Chlebnia 6-0 Ryś Laski 1 sierpnia, 11:00
Naprzód Brwinów 5-3 KS Teresin 2 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Ursus II Warszawa 2-3 KS Teresin 9 sierpnia, 11:00
Ryś Laski 6-2 Naprzód Brwinów 9 sierpnia, 17:30
Milan Milanówek 4-0 Passovia Pass 7 sierpnia, 18:00
Laura Chylice 5-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 8 sierpnia, 11:00
Grom Warszawa 5-1 Korona Góra Kalwaria 9 sierpnia, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
GLKS Nadarzyn 1-2 Piast Piastów 8 sierpnia, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 Sarmata Warszawa 9 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-1
Orzeł Baniocha 5-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 9 sierpnia, 17:00
LKS Chlebnia 3-2 Perła Złotokłos 8 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 12 sierpnia

SEMP Ursynów (Warszawa) 2-6 Ursus II Warszawa 12 sierpnia, 20:00
na stadionie KS Ursus
Sarmata Warszawa 0-5 Orzeł Baniocha 12 sierpnia, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Piast Piastów 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 12 sierpnia, 18:00
Korona Góra Kalwaria 3-1 GLKS Nadarzyn 12 sierpnia, 18:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-2 Grom Warszawa 12 sierpnia, 18:00
Passovia Pass 1-3 Laura Chylice 12 sierpnia, 18:00
w Błoniu
LKS Chlebnia 4-1 Milan Milanówek 12 sierpnia, 18:00
Naprzód Brwinów 1-1 Perła Złotokłos 12 sierpnia, 17:30
KS Teresin 0-2 Ryś Laski 12 sierpnia, 18:30

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Ursus II Warszawa 2-2 Ryś Laski 16 sierpnia, 11:00
Perła Złotokłos 1-4 KS Teresin 16 sierpnia, 15:00
Milan Milanówek 7-0 Naprzód Brwinów 8 września, 19:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:30) odwołany
Laura Chylice 3-2 LKS Chlebnia 15 sierpnia, 11:00
Grom Warszawa 5-0 Passovia Pass 17 sierpnia, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
GLKS Nadarzyn 7-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 sierpnia, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-1 Korona Góra Kalwaria 16 sierpnia, 14:30
Orzeł Baniocha 8-0 Piast Piastów 15 sierpnia, 17:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-0 Sarmata Warszawa 15 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Sarmata Warszawa 3-3 Ursus II Warszawa 22 sierpnia, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Piast Piastów 4-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 22 sierpnia, 11:00
Korona Góra Kalwaria 1-2 Orzeł Baniocha 22 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 22 sierpnia, 11:00
Passovia Pass 1-3 GLKS Nadarzyn 23 sierpnia, 17:00
w Błoniu
LKS Chlebnia 1-0 Grom Warszawa 22 sierpnia, 11:00
Naprzód Brwinów 0-2 Laura Chylice 23 sierpnia, 11:00
KS Teresin 2-2 Milan Milanówek 22 sierpnia, 11:00
Ryś Laski 1-3 Perła Złotokłos 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Ursus II Warszawa 4-1 Perła Złotokłos 30 sierpnia, 11:00
Milan Milanówek 4-0 Ryś Laski 29 sierpnia, 11:00
Laura Chylice 2-2 KS Teresin 28 sierpnia, 19:00
Grom Warszawa 4-0 Naprzód Brwinów 28 sierpnia, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
GLKS Nadarzyn 3-2 LKS Chlebnia 29 sierpnia, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 6-1 Passovia Pass 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Baniocha 7-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 sierpnia, 17:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-6 Korona Góra Kalwaria 29 sierpnia, 17:30
na bocznym boisku Polonii
Sarmata Warszawa 5-0 Piast Piastów 29 sierpnia, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 7 - 5-6 września

Piast Piastów 2-5 Ursus II Warszawa 5 września, 11:00
Korona Góra Kalwaria 4-2 Sarmata Warszawa 5 września, 16:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 5 września, 11:00
Passovia Pass 0-10 Orzeł Baniocha 6 września, 17:00
w Błoniu
LKS Chlebnia 1-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5 września, 11:00
Naprzód Brwinów 2-2 GLKS Nadarzyn 6 września, 11:00
KS Teresin 3-1 Grom Warszawa 4 września, 20:00
Ryś Laski 2-2 Laura Chylice 5 września, 16:00
Perła Złotokłos 0-2 Milan Milanówek 5 września, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Ursus II Warszawa 1-3 Milan Milanówek 13 września, 11:00
Laura Chylice 3-1 Perła Złotokłos 12 września, 11:00
Grom Warszawa 4-0 Ryś Laski 11 września, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
GLKS Nadarzyn 0-2 KS Teresin 12 września, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-1 Naprzód Brwinów 13 września, 14:45
Orzeł Baniocha 4-1 LKS Chlebnia 12 września, 16:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 Passovia Pass 22 września, 20:30
na bocznym boisku KS Ursus / w pierwotnym terminie (12 września, 20:00) odwołany
Sarmata Warszawa 0-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 12 września, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Piast Piastów 2-3 Korona Góra Kalwaria 12 września, 11:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Korona Góra Kalwaria 2-0 Ursus II Warszawa 19 września, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-4 Piast Piastów 19 września, 11:00
Passovia Pass 1-2 Sarmata Warszawa 20 września, 16:00
w Błoniu
LKS Chlebnia 6-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 19 września, 11:00
Naprzód Brwinów 0-2 Orzeł Baniocha 20 września, 11:00
KS Teresin 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 19 września, 11:00
Ryś Laski 6-2 GLKS Nadarzyn 19 września, 11:00
Perła Złotokłos 1-2 Grom Warszawa 19 września, 15:00
Milan Milanówek 2-0 Laura Chylice 19 września, 12:00

Kolejka 10 - 26-27 września

Ursus II Warszawa 1-2 Laura Chylice 27 września, 11:00
na bocznym boisku KS Ursus
Grom Warszawa 1-0 Milan Milanówek 25 września, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
GLKS Nadarzyn 1-6 Perła Złotokłos 26 września, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-0 Ryś Laski 27 września, 15:00
Orzeł Baniocha 0-5 KS Teresin 26 września, 16:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 6-0 Naprzód Brwinów 26 września, 18:30
Sarmata Warszawa 0-4 LKS Chlebnia 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (26 września, 17:00) na boisku ZS im. Michała Konarskiego odwołany / w drugim terminie w Chlebni; Sarmata gospodarzem
Piast Piastów 0-0 Passovia Pass 26 września, 11:00
Korona Góra Kalwaria 5-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-5 Ursus II Warszawa 3 października, 11:00
LKS Chlebnia 4-0 Piast Piastów 3 października, 11:00
Naprzód Brwinów 1-3 Sarmata Warszawa 4 października, 11:00
KS Teresin 6-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 3 października, 11:00
Ryś Laski 1-1 Orzeł Baniocha 4 października, 15:30
Perła Złotokłos 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3 października, 15:30
Milan Milanówek 1-1 GLKS Nadarzyn 2 października, 20:00
Laura Chylice 2-1 Grom Warszawa 3 października, 11:00
Korona Góra Kalwaria 4-0 Passovia Pass 3 października, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Ursus II Warszawa 4-2 Grom Warszawa 11 października, 11:00
GLKS Nadarzyn 3-5 Laura Chylice 10 października, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-1 Milan Milanówek 11 października, 15:00
Orzeł Baniocha 3-2 Perła Złotokłos 10 października, 15:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-0 Ryś Laski 11 października, 19:30
na bocznym boisku KS Ursus
Sarmata Warszawa 2-3 KS Teresin 10 października, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Piast Piastów 6-2 Naprzód Brwinów 10 października, 11:00
Korona Góra Kalwaria 2-0 LKS Chlebnia 10 października, 15:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-0 Passovia Pass 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (10 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 13 - 17-18 października

Passovia Pass 0-5 Ursus II Warszawa 18 października, 10:00
w Błoniu
LKS Chlebnia 5-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Brwinów 2-4 Korona Góra Kalwaria 18 października, 11:00
KS Teresin 4-1 Piast Piastów 17 października, 11:00
Ryś Laski 2-5 Sarmata Warszawa 18 października, 15:00
Perła Złotokłos 3-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 17 października, 15:00
Milan Milanówek 2-2 Orzeł Baniocha 17 października, 12:00
Laura Chylice 4-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 17 października, 13:00
Grom Warszawa 4-6 GLKS Nadarzyn 16 października, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 14 - 24-25 października

Ursus II Warszawa 1-3 GLKS Nadarzyn 25 października, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Grom Warszawa 11 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (24 października, 10:00) odwołany
Orzeł Baniocha 4-3 Laura Chylice 24 października, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-3 Milan Milanówek 24 października, 19:30
na stadionie KS Ursus
Sarmata Warszawa 2-2 Perła Złotokłos 24 października, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Piast Piastów 3-1 Ryś Laski 25 października, 11:00
Korona Góra Kalwaria 3-0 KS Teresin 24 października, 14:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Naprzód Brwinów 24 października, 11:00
LKS Chlebnia 2-2 Passovia Pass 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:30) w Passie odwołany

Kolejka 15 - 7-8 listopada

LKS Chlebnia 4-0 Ursus II Warszawa 7 listopada, 11:00
Naprzód Brwinów 1-2 Passovia Pass 8 listopada, 11:00
KS Teresin 0-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 7 listopada, 11:00
Ryś Laski 0-1 Korona Góra Kalwaria 8 listopada, 13:00
Perła Złotokłos 0-4 Piast Piastów 7 listopada, 13:00
Milan Milanówek 4-1 Sarmata Warszawa 7 listopada, 11:15
Laura Chylice 10-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 6 listopada, 20:00
Grom Warszawa 6-3 Orzeł Baniocha 7 listopada, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
GLKS Nadarzyn 3-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Ursus II Warszawa 0-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 15 listopada, 11:00
Orzeł Baniocha 3-1 GLKS Nadarzyn 14 listopada, 13:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-11 Grom Warszawa 15 listopada, 19:30
na bocznym boisku KS Ursus
Sarmata Warszawa 3-7 Laura Chylice 14 listopada, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Piast Piastów 0-2 Milan Milanówek 14 listopada, 10:30
Korona Góra Kalwaria 1-0 Perła Złotokłos 14 listopada, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-3 Ryś Laski 14 listopada, 11:00
Passovia Pass 2-4 KS Teresin 15 listopada, 11:00
w Błoniu
LKS Chlebnia 4-2 Naprzód Brwinów 14 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Naprzód Brwinów 0-8 Ursus II Warszawa 22 listopada, 11:00
KS Teresin 1-2 LKS Chlebnia 21 listopada, 11:00
Ryś Laski 4-0 Passovia Pass 22 listopada, 13:00
Perła Złotokłos 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 21 listopada, 13:00
Milan Milanówek 2-1 Korona Góra Kalwaria 21 listopada, 12:00
Laura Chylice 3-0 Piast Piastów 11 listopada, 11:00
Grom Warszawa 1-1 Sarmata Warszawa 20 listopada, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
GLKS Nadarzyn 3-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 21 listopada, 12:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-7 Orzeł Baniocha 22 listopada, 11:30

Kolejka 18 - 13-14 marca

Ursus II Warszawa 0-3 Orzeł Baniocha 14 marca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 14 marca, 11:00
GLKS Nadarzyn 4-0 Sarmata Warszawa 13 marca, 13:00
Grom Warszawa 3-1 Piast Piastów 12 marca, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Laura Chylice 2-4 Korona Góra Kalwaria 13 marca, 11:00
Milan Milanówek 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 marca, 10:30
Perła Złotokłos 6-1 Passovia Pass 13 marca, 15:30
Ryś Laski 1-3 LKS Chlebnia 14 marca, 13:00
KS Teresin 4-0 Naprzód Brwinów 14 marca, 16:30
w Warszawie; na stadionie MBOPN

Kolejka 19 - 20-21 marca

Perła Złotokłos 0-1 LKS Chlebnia 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Teresin 4-2 Ursus II Warszawa 21 kwietnia, 19:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Brwinów 1-1 Ryś Laski 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Passovia Pass 1-8 Milan Milanówek 20 kwietnia, 19:00
w Milanówku; Passovia gospodarzem / w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-2 Laura Chylice 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Góra Kalwaria 1-2 Grom Warszawa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Piastów 1-1 GLKS Nadarzyn 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sarmata Warszawa 0-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 22 kwietnia, 19:15
w Grodzisku Mazowieckim; Sarmata gospodarzem / w pierwotnym terminie (20 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-2 Orzeł Baniocha 21 kwietnia, 15:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 20 - 27-28 marca

Ursus II Warszawa 4-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 5 maja, 20:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Baniocha 6-0 Sarmata Warszawa 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-0 Piast Piastów 6 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GLKS Nadarzyn 0-2 Korona Góra Kalwaria 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Grom Warszawa 2-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 6 maja, 20:30
w Ząbkach / w pierwotnym terminie (26 marca, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Laura Chylice 7-0 Passovia Pass 5 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Milan Milanówek 0-0 LKS Chlebnia 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Perła Złotokłos 3-0 Naprzód Brwinów 4 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ryś Laski 1-0 KS Teresin 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Ryś Laski 2-0 Ursus II Warszawa 2 czerwca, 18:30
KS Teresin 2-0 Perła Złotokłos 1 czerwca, 19:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Brwinów 0-8 Milan Milanówek 2 czerwca, 17:30
LKS Chlebnia 3-1 Laura Chylice 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Passovia Pass 0-6 Grom Warszawa 2 czerwca, 18:30
w Błoniu
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-1 GLKS Nadarzyn 2 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Góra Kalwaria 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2 czerwca, 18:30
Piast Piastów 2-5 Orzeł Baniocha 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sarmata Warszawa 2-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 2 czerwca, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Ursus II Warszawa 6-0 Sarmata Warszawa 16 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 Piast Piastów 16 czerwca, 20:30
w Ząbkach
Orzeł Baniocha 2-0 Korona Góra Kalwaria 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GLKS Nadarzyn 7-1 Passovia Pass 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Grom Warszawa 2-3 LKS Chlebnia 16 czerwca, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Laura Chylice 3-0 Naprzód Brwinów 16 czerwca, 19:00
(wo)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Milan Milanówek 0-1 KS Teresin 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Perła Złotokłos 1-1 Ryś Laski 15 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Perła Złotokłos 4-2 Ursus II Warszawa 26 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ryś Laski 0-2 Milan Milanówek 24 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w pierwotnym terminie (26 czerwca, 11:00) odwołany
KS Teresin 2-4 Laura Chylice 24 czerwca, 19:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 11:00) odwołany
Naprzód Brwinów 1-8 Grom Warszawa 26 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Chlebnia 2-2 GLKS Nadarzyn 26 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Passovia Pass 0-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 10 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 11:00) odwołany
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-4 Orzeł Baniocha 26 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Góra Kalwaria 2-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 26 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Piastów 4-1 Sarmata Warszawa 25 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Ursus II Warszawa 5-2 Piast Piastów 25 kwietnia, 11:00
Sarmata Warszawa 0-3 Korona Góra Kalwaria 24 kwietnia, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 kwietnia, 18:00
w Ząbkach
Orzeł Baniocha 9-0 Passovia Pass 24 kwietnia, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 LKS Chlebnia 25 kwietnia, 11:00
GLKS Nadarzyn 4-0 Naprzód Brwinów 24 kwietnia, 13:00
Grom Warszawa 1-0 KS Teresin 25 kwietnia, 19:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Laura Chylice 0-2 Ryś Laski 24 kwietnia, 11:00
Milan Milanówek 1-0 Perła Złotokłos 24 kwietnia, 12:30

Kolejka 25 - 1-2 maja

Milan Milanówek 5-1 Ursus II Warszawa 1 maja, 15:00
Perła Złotokłos 3-1 Laura Chylice 1 maja, 17:30
Ryś Laski 0-1 Grom Warszawa 2 maja, 11:00
KS Teresin 0-0 GLKS Nadarzyn 1 maja, 11:00
Naprzód Brwinów 0-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2 maja, 11:00
LKS Chlebnia 1-1 Orzeł Baniocha 1 maja, 11:00
Passovia Pass 1-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 30 kwietnia, 20:30
w Milanówku
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-0 Sarmata Warszawa 1 maja, 11:00
Korona Góra Kalwaria 0-0 Piast Piastów 1 maja, 11:00

Kolejka 26 - 8-9 maja

Ursus II Warszawa 0-1 Korona Góra Kalwaria 9 maja, 11:00
Piast Piastów 2-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 9 maja, 11:00
Sarmata Warszawa 1-2 Passovia Pass 8 maja, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-5 LKS Chlebnia 9 maja, 18:00
w Ząbkach
Orzeł Baniocha 6-1 Naprzód Brwinów 8 maja, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-7 KS Teresin 9 maja, 11:00
GLKS Nadarzyn 1-1 Ryś Laski 8 maja, 13:00
Grom Warszawa 1-1 Perła Złotokłos 9 maja, 19:00
Laura Chylice 3-1 Milan Milanówek 8 maja, 11:00

Kolejka 27 - 12 maja

Laura Chylice 3-0 Ursus II Warszawa 12 maja, 19:00
Milan Milanówek 3-2 Grom Warszawa 12 maja, 18:00
Perła Złotokłos 0-3 GLKS Nadarzyn 13 maja, 18:00
Ryś Laski 1-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 11 maja, 18:00
KS Teresin 1-1 Orzeł Baniocha 12 maja, 19:00
Naprzód Brwinów 1-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 12 maja, 17:30
LKS Chlebnia 3-0 Sarmata Warszawa 12 maja, 18:00
Passovia Pass 1-1 Piast Piastów 12 maja, 18:00
w Błoniu
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-4 Korona Góra Kalwaria 12 maja, 18:00

Kolejka 28 - 15-16 maja

Passovia Pass 1-4 Korona Góra Kalwaria 16 maja, 14:00
w Błoniu
Ursus II Warszawa 4-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 maja, 11:00
Piast Piastów 0-5 LKS Chlebnia 15 maja, 11:00
Sarmata Warszawa 4-2 Naprzód Brwinów 15 maja, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-6 KS Teresin 16 maja, 14:00
w Ząbkach
Orzeł Baniocha 4-1 Ryś Laski 15 maja, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Perła Złotokłos 16 maja, 11:00
GLKS Nadarzyn 1-2 Milan Milanówek 16 maja, 15:00
Grom Warszawa 0-0 Laura Chylice 17 maja, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 29 - 22-23 maja

Grom Warszawa 2-1 Ursus II Warszawa 21 maja, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Laura Chylice 12-0 GLKS Nadarzyn 22 maja, 11:00
Milan Milanówek 3-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 22 maja, 15:00
Perła Złotokłos 1-4 Orzeł Baniocha 22 maja, 18:30
Ryś Laski 4-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 23 maja, 18:00
KS Teresin 8-0 Sarmata Warszawa 21 maja, 20:00
Naprzód Brwinów 0-2 Piast Piastów 23 maja, 11:00
LKS Chlebnia 7-1 Korona Góra Kalwaria 22 maja, 11:00
Passovia Pass 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 23 maja, 16:00
w Błoniu

Kolejka 30 - 26 maja

Ursus II Warszawa 8-0 Passovia Pass 26 maja, 20:15
na bocznym boisku
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-4 LKS Chlebnia 26 maja, 18:30
Korona Góra Kalwaria 11-1 Naprzód Brwinów 26 maja, 18:30
Piast Piastów 0-8 KS Teresin 26 maja, 17:30
Sarmata Warszawa 2-4 Ryś Laski 26 maja, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-3 Perła Złotokłos 26 maja, 20:30
w Ząbkach
Orzeł Baniocha 1-0 Milan Milanówek 26 maja, 18:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-3 Laura Chylice 27 maja, 17:15
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
GLKS Nadarzyn 3-3 Grom Warszawa 26 maja, 18:30

Kolejka 31 - 29-30 maja

Passovia Pass 0-8 LKS Chlebnia 30 maja, 16:00
w Błoniu
GLKS Nadarzyn 2-2 Ursus II Warszawa 29 maja, 13:00
Grom Warszawa 4-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 29 maja, 19:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Laura Chylice 2-2 Orzeł Baniocha 30 maja, 11:00
Milan Milanówek 6-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 29 maja, 11:00
Perła Złotokłos 1-4 Sarmata Warszawa 29 maja, 18:30
Ryś Laski 5-1 Piast Piastów 29 maja, 11:00
KS Teresin 1-0 Korona Góra Kalwaria 30 maja, 11:00
Naprzód Brwinów 0-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 maja, 11:00

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

Ursus II Warszawa 2-2 LKS Chlebnia 6 czerwca, 11:00
Passovia Pass 2-6 Naprzód Brwinów 6 czerwca, 11:00
w Błoniu
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-6 KS Teresin 7 czerwca, 18:30
Korona Góra Kalwaria 0-3 Ryś Laski 5 czerwca, 18:30
Piast Piastów 0-3 Perła Złotokłos 5 czerwca, 11:00
Sarmata Warszawa 1-3 Milan Milanówek 8 czerwca, 20:15
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / w pierwotnym terminie (5 czerwca, 17:00) odwołany / w drugim terminie mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-7 Laura Chylice 6 czerwca, 18:00
w Chylicach; SEMP gospodarzem
Orzeł Baniocha 3-0 Grom Warszawa 6 czerwca, 16:30
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 GLKS Nadarzyn 6 czerwca, 11:00

Kolejka 33 - 12-13 czerwca

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-4 Ursus II Warszawa 12 czerwca, 11:00
GLKS Nadarzyn 2-3 Orzeł Baniocha 12 czerwca, 13:00
Grom Warszawa 1-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 13 czerwca, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Laura Chylice 8-2 Sarmata Warszawa 12 czerwca, 11:00
Milan Milanówek 6-1 Piast Piastów 12 czerwca, 11:00
Perła Złotokłos 1-1 Korona Góra Kalwaria 12 czerwca, 18:30
Ryś Laski 4-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 10 czerwca, 18:30
KS Teresin 3-0 Passovia Pass 12 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Naprzód Brwinów 2-2 LKS Chlebnia 13 czerwca, 11:00

Kolejka 34 - 19-20 czerwca

Ursus II Warszawa 11-0 Naprzód Brwinów 19 czerwca, 11:00
LKS Chlebnia 4-2 KS Teresin 19 czerwca, 11:00
Passovia Pass 0-6 Ryś Laski 18 czerwca, 19:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-5 Perła Złotokłos 19 czerwca, 11:00
Korona Góra Kalwaria 0-4 Milan Milanówek 19 czerwca, 11:00
Piast Piastów 0-11 Laura Chylice 19 czerwca, 11:00
Sarmata Warszawa 1-7 Grom Warszawa 22 czerwca, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / w pierwotnym terminie (19 czerwca, 17:00) odwołany
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-4 GLKS Nadarzyn 19 czerwca, 11:00
w Nadarzynie; SEMP gospodarzem
Orzeł Baniocha 3-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 19 czerwca, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)

IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Warszawa))

Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa I)

Klasa A 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas