[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Warszawa IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS II Chlebnia 26 59 19 2 5 86-35 9 1 3 45-13 10 1 2 41-22
2.  KS Blizne 26 57 17 6 3 72-35 10 2 1 44-20 7 4 2 28-15 2 4 1 1 0 3-1
3.  Błonianka II Błonie 26 57 18 3 5 77-44 10 0 3 40-23 8 3 2 37-21 2 1 0 1 1 1-3
4.  Błękitni Korytów 26 48 15 3 8 80-57 7 2 4 36-27 8 1 4 44-30 2 4 1 1 0 5-3
5.  Partyzant Leszno 26 48 14 6 6 45-30 6 4 3 22-14 8 2 3 23-16 2 1 0 1 1 3-5
6.  Zaborowianka Zaborów 26 34 11 1 14 63-65 5 1 7 26-28 6 0 7 37-37
7.  Promyk Nowa Sucha 26 33 10 3 13 57-72 6 1 6 38-33 4 2 7 19-39
8.  Wrzos Międzyborów 26 32 10 2 14 70-65 5 0 8 38-35 5 2 6 32-30
9.  Piast Feliksów 26 30 9 3 14 57-69 6 2 5 37-32 3 1 9 20-37 2 4 1 1 0 8-3
10.  Tur Jaktorów 26 30 9 3 14 37-55 5 3 5 18-21 4 0 9 19-34 2 1 0 1 1 3-8
11.  LKS Osuchów 26 29 9 2 15 43-68 5 2 6 21-30 4 0 9 22-38
12.  Orzeł Kampinos 26 27 8 3 15 45-69 5 1 7 25-31 3 2 8 20-38
13.  Tajfun Brochów 26 14 4 2 20 29-75 4 1 8 19-29 0 1 12 10-46
14.  Józefowianka Józefów 26 28 9 1 16 39-61 4 0 9 21-34 5 1 7 18-27
Józefowianka Józefów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS II Chlebnia    3-1 0-2 1-3 1-2 4-1 10-0 1-1 3-0 3-1 3-1 7-0 6-0 3-1 
 2 KS Blizne5-3     1-1 5-2 2-0 1-0 8-1 1-1 5-0 3-2 5-2 4-3 4-1 0-4 
 3 Błonianka II Błonie1-6 0-2     7-0 4-3 2-0 4-2 4-0 3-2 4-2 5-2 2-0 2-1 2-3 
 4 Błękitni Korytów1-2 2-2 5-3     3-1 6-2 2-3 2-1 1-4 3-2 1-2 4-1 4-2 2-2 
 5 Partyzant Leszno2-4 1-1 3-2 2-2     0-1 0-0 3-1 2-0 1-0 2-0 1-1 4-0 1-2 
 6 Zaborowianka Zaborów1-2 1-1 1-3 0-3 1-3     1-2 2-6 1-0 4-1 6-3 0-3 5-1 3-0* 
 7 Promyk Nowa Sucha6-2 1-1 0-6 1-3 1-3 6-3     2-5 4-1 6-2 1-3 7-0 2-0 1-4 
 8 Wrzos Międzyborów1-2 4-5 3-5 5-2 0-1 2-3 6-4     4-2 1-2 3-4 1-4 5-1 3-0* 
 9 Piast Feliksów4-4 1-3 2-3 3-1 0-1 3-9 4-0 2-6     5-0 3-0* 2-2 5-3 3-0* 
 10 Tur Jaktorów1-4 1-0 0-0 2-4 1-1 3-4 1-0 1-0 3-3     1-2 2-1 2-0 0-2 
 11 LKS Osuchów0-3* 1-3 2-2 0-7 1-2 3-2 3-2 0-3 3-1 1-2     3-2 1-1 3-0* 
 12 Orzeł Kampinos0-4 0-3 3-4 1-6 2-2 3-0 0-2 2-3 2-3 3-1 4-3     2-0 3-0* 
 13 Tajfun Brochów0-2 0-3 1-3 3-8 0-1 2-5 0-0 4-2 2-4 0-1 1-0 3-0     3-0* 
 14 Józefowianka Józefów0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-7 0-3* 6-3 4-0 0-3* 3-0 2-3 4-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Tajfun Brochów 3-8 Błękitni Korytów 15 sierpnia, 17:30
w Sochaczewie
KS Blizne 0-4 Józefowianka Józefów 16 sierpnia, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Wrzos Międzyborów 3-5 Błonianka II Błonie 15 sierpnia, 17:00
Tur Jaktorów 2-1 Orzeł Kampinos 15 sierpnia, 10:00
LKS Osuchów 1-2 Partyzant Leszno 2 września, 17:00
LKS II Chlebnia 3-0 Piast Feliksów 16 sierpnia, 16:00
Zaborowianka Zaborów 1-2 Promyk Nowa Sucha 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Błękitni Korytów 2-3 Promyk Nowa Sucha 22 sierpnia, 17:00
Piast Feliksów 3-9 Zaborowianka Zaborów 22 sierpnia, 16:00
Partyzant Leszno 2-4 LKS II Chlebnia 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Kampinos 4-3 LKS Osuchów 23 sierpnia, 17:00
Błonianka II Błonie 4-2 Tur Jaktorów 22 sierpnia, 17:00
Józefowianka Józefów 6-3 Wrzos Międzyborów 22 sierpnia, 16:00
w Płochocinie
Tajfun Brochów 0-3 KS Blizne 22 sierpnia, 14:00
w Sochaczewie

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

KS Blizne 5-2 Błękitni Korytów 30 sierpnia, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Wrzos Międzyborów 5-1 Tajfun Brochów 29 sierpnia, 17:00
Tur Jaktorów 0-2 Józefowianka Józefów 29 sierpnia, 10:00
LKS Osuchów 2-2 Błonianka II Błonie 29 sierpnia, 11:00
LKS II Chlebnia 7-0 Orzeł Kampinos 30 sierpnia, 15:00
Zaborowianka Zaborów 1-3 Partyzant Leszno 29 sierpnia, 15:00
Promyk Nowa Sucha 4-1 Piast Feliksów 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Błękitni Korytów 1-4 Piast Feliksów 6 września, 17:00
Partyzant Leszno 0-0 Promyk Nowa Sucha 5 września, 17:00
Orzeł Kampinos 3-0 Zaborowianka Zaborów 6 września, 11:00
Błonianka II Błonie 1-6 LKS II Chlebnia 6 września, 11:00
Józefowianka Józefów 3-0 LKS Osuchów 5 września, 16:00
w Płochocinie
Tajfun Brochów 0-1 Tur Jaktorów 5 września, 16:00
w Sochaczewie; na stadionie Bzury Chodaków
KS Blizne 1-1 Wrzos Międzyborów 6 września, 17:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 5 - 12-13 września

Wrzos Międzyborów 5-2 Błękitni Korytów 12 września, 17:00
Tur Jaktorów 1-0 KS Blizne 12 września, 10:00
LKS Osuchów 1-1 Tajfun Brochów 12 września, 11:00
LKS II Chlebnia 3-1 Józefowianka Józefów 13 września, 16:00
Zaborowianka Zaborów 1-3 Błonianka II Błonie 12 września, 15:00
Promyk Nowa Sucha 7-0 Orzeł Kampinos 12 września, 12:00
Piast Feliksów 0-1 Partyzant Leszno 12 września, 13:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Błękitni Korytów 3-1 Partyzant Leszno 19 września, 16:30
Orzeł Kampinos 2-3 Piast Feliksów 20 września, 11:00
Błonianka II Błonie 4-2 Promyk Nowa Sucha 20 września, 11:00
Józefowianka Józefów 2-7 Zaborowianka Zaborów 19 września, 16:00
w Płochocinie
Tajfun Brochów 0-2 LKS II Chlebnia 19 września, 16:00
w Sochaczewie
KS Blizne 5-2 LKS Osuchów 20 września, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Wrzos Międzyborów 1-2 Tur Jaktorów 19 września, 13:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Tur Jaktorów 2-4 Błękitni Korytów 26 września, 12:30
LKS Osuchów 0-3 Wrzos Międzyborów 26 września, 11:00
LKS II Chlebnia 3-1 KS Blizne 27 września, 15:00
Zaborowianka Zaborów 5-1 Tajfun Brochów 26 września, 15:00
Promyk Nowa Sucha 1-4 Józefowianka Józefów 26 września, 16:00
Piast Feliksów 2-3 Błonianka II Błonie 26 września, 15:00
Partyzant Leszno 1-1 Orzeł Kampinos 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Błękitni Korytów 4-1 Orzeł Kampinos 3 października, 16:00
Błonianka II Błonie 4-3 Partyzant Leszno 4 października, 11:00
Józefowianka Józefów 4-0 Piast Feliksów 3 października, 10:00
w Płochocinie
KS Blizne 1-0 Zaborowianka Zaborów 4 października, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Wrzos Międzyborów 1-2 LKS II Chlebnia 3 października, 11:00
Tur Jaktorów 1-2 LKS Osuchów 3 października, 10:00
Promyk Nowa Sucha 2-0 Tajfun Brochów 4 października, 13:30

Kolejka 9 - 10-11 października

LKS Osuchów 0-7 Błękitni Korytów 10 października, 11:00
LKS II Chlebnia 3-1 Tur Jaktorów 11 października, 15:00
Zaborowianka Zaborów 2-6 Wrzos Międzyborów 10 października, 11:00
Promyk Nowa Sucha 1-1 KS Blizne 10 października, 11:00
Piast Feliksów 5-3 Tajfun Brochów 10 października, 14:00
Partyzant Leszno 1-2 Józefowianka Józefów 10 października, 11:00
Orzeł Kampinos 3-4 Błonianka II Błonie 11 października, 11:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Błękitni Korytów 5-3 Błonianka II Błonie 18 października, 15:00
Józefowianka Józefów 2-3 Orzeł Kampinos 17 października, 16:00
w Płochocinie
Tajfun Brochów 0-1 Partyzant Leszno 18 października, 11:00
w Sochaczewie
KS Blizne 5-0 Piast Feliksów 18 października, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Wrzos Międzyborów 6-4 Promyk Nowa Sucha 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany z powodu zalanego boiska
Tur Jaktorów 3-4 Zaborowianka Zaborów 17 października, 10:00
LKS Osuchów 0-3 LKS II Chlebnia 17 października, 11:00
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 11 - 24-25 października

LKS II Chlebnia 1-3 Błękitni Korytów 25 października, 13:30
Zaborowianka Zaborów 6-3 LKS Osuchów 24 października, 15:00
Promyk Nowa Sucha 6-2 Tur Jaktorów 25 października, 11:00
Piast Feliksów 2-6 Wrzos Międzyborów 24 października, 14:00
Partyzant Leszno 1-1 KS Blizne 25 października, 13:00
Orzeł Kampinos 2-0 Tajfun Brochów 25 października, 11:00
Błonianka II Błonie 2-3 Józefowianka Józefów 25 października, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Błękitni Korytów 2-2 Józefowianka Józefów 8 listopada, 14:00
Tajfun Brochów 1-3 Błonianka II Błonie 8 listopada, 11:00
KS Blizne 4-3 Orzeł Kampinos 8 listopada, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Wrzos Międzyborów 0-1 Partyzant Leszno 7 listopada, 14:00
Tur Jaktorów 3-3 Piast Feliksów 7 listopada, 10:00
LKS Osuchów 3-2 Promyk Nowa Sucha 7 listopada, 11:00
LKS II Chlebnia 4-1 Zaborowianka Zaborów 8 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Zaborowianka Zaborów 0-3 Błękitni Korytów 14 listopada, 13:00
Promyk Nowa Sucha 6-2 LKS II Chlebnia 14 listopada, 13:00
Piast Feliksów 3-0 LKS Osuchów 15 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 3-4
Partyzant Leszno 1-0 Tur Jaktorów 14 listopada, 13:00
Orzeł Kampinos 2-3 Wrzos Międzyborów 15 listopada, 11:00
Błonianka II Błonie 0-2 KS Blizne 14 listopada, 13:00
Józefowianka Józefów 4-0 Tajfun Brochów 15 listopada, 10:00
w Płochocinie

Kolejka 14 - 27-28 marca

Błękitni Korytów 4-2 Tajfun Brochów 27 kwietnia, 17:45
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Józefowianka Józefów 0-3 KS Blizne
(wo)
Błonianka II Błonie 4-0 Wrzos Międzyborów 5 maja, 17:00
Orzeł Kampinos 3-1 Tur Jaktorów 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Partyzant Leszno 2-0 LKS Osuchów 28 kwietnia, 18:00
Piast Feliksów 4-4 LKS II Chlebnia 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Promyk Nowa Sucha 6-3 Zaborowianka Zaborów 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Promyk Nowa Sucha 1-3 Błękitni Korytów 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zaborowianka Zaborów 1-0 Piast Feliksów 19 maja, 18:30
LKS II Chlebnia 1-2 Partyzant Leszno 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Osuchów 3-2 Orzeł Kampinos 19 maja, 18:00
Tur Jaktorów 0-0 Błonianka II Błonie 18 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wrzos Międzyborów 3-0 Józefowianka Józefów
(wo)
KS Blizne 4-1 Tajfun Brochów 18 maja, 20:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 16 - 10-11 kwietnia

Błękitni Korytów 2-2 KS Blizne 9 czerwca, 18:45
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tajfun Brochów 4-2 Wrzos Międzyborów 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Józefowianka Józefów 0-3 Tur Jaktorów
(wo)
Błonianka II Błonie 5-2 LKS Osuchów 9 czerwca, 18:00
Orzeł Kampinos 0-4 LKS II Chlebnia 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Partyzant Leszno 0-1 Zaborowianka Zaborów 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Feliksów 4-0 Promyk Nowa Sucha 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Piast Feliksów 3-1 Błękitni Korytów 26 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Promyk Nowa Sucha 1-3 Partyzant Leszno 26 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zaborowianka Zaborów 0-3 Orzeł Kampinos 26 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS II Chlebnia 0-2 Błonianka II Błonie 26 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Osuchów 3-0 Józefowianka Józefów
(wo)
Tur Jaktorów 2-0 Tajfun Brochów 26 czerwca, 10:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wrzos Międzyborów 4-5 KS Blizne 26 czerwca, 14:00

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Błękitni Korytów 2-1 Wrzos Międzyborów 24 kwietnia, 16:00
KS Blizne 3-2 Tur Jaktorów 25 kwietnia, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Tajfun Brochów 1-0 LKS Osuchów 25 kwietnia, 16:00
Józefowianka Józefów 0-3 LKS II Chlebnia
(wo)
Błonianka II Błonie 2-0 Zaborowianka Zaborów 24 kwietnia, 16:00
Orzeł Kampinos 0-2 Promyk Nowa Sucha 25 kwietnia, 11:00
Partyzant Leszno 2-0 Piast Feliksów 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 1-2 maja

Partyzant Leszno 2-2 Błękitni Korytów 1 maja, 11:00
Piast Feliksów 2-2 Orzeł Kampinos 1 maja, 11:00
Promyk Nowa Sucha 0-6 Błonianka II Błonie 1 maja, 16:00
Zaborowianka Zaborów 3-0 Józefowianka Józefów
(wo)
LKS II Chlebnia 6-0 Tajfun Brochów 1 maja, 15:00
LKS Osuchów 1-3 KS Blizne 22 kwietnia, 17:30
Tur Jaktorów 1-0 Wrzos Międzyborów 1 maja, 10:00

Kolejka 20 - 8-9 maja

Błękitni Korytów 3-2 Tur Jaktorów 9 maja, 16:00
Wrzos Międzyborów 3-4 LKS Osuchów 8 maja, 16:00
KS Blizne 5-3 LKS II Chlebnia 9 maja, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Tajfun Brochów 2-5 Zaborowianka Zaborów 9 maja, 11:00
Józefowianka Józefów 0-3 Promyk Nowa Sucha
(wo)
Błonianka II Błonie 3-2 Piast Feliksów 8 maja, 15:00
Orzeł Kampinos 2-2 Partyzant Leszno 9 maja, 11:00

Kolejka 21 - 15-16 maja

Tajfun Brochów 0-0 Promyk Nowa Sucha 15 maja, 17:00
Orzeł Kampinos 1-6 Błękitni Korytów 16 maja, 11:00
Partyzant Leszno 3-2 Błonianka II Błonie 15 maja, 17:00
Piast Feliksów 3-0 Józefowianka Józefów
(wo)
Zaborowianka Zaborów 1-1 KS Blizne 15 maja, 15:00
LKS II Chlebnia 1-1 Wrzos Międzyborów 16 maja, 17:00
LKS Osuchów 1-2 Tur Jaktorów 15 maja, 11:00

Kolejka 22 - 22-23 maja

Błękitni Korytów 1-2 LKS Osuchów 22 maja, 16:00
Tur Jaktorów 1-4 LKS II Chlebnia 22 maja, 11:00
Wrzos Międzyborów 2-3 Zaborowianka Zaborów 22 maja, 17:00
KS Blizne 8-1 Promyk Nowa Sucha 23 maja, 17:30
w Zielonkach-Parceli
Tajfun Brochów 2-4 Piast Feliksów 23 maja, 11:00
Józefowianka Józefów 0-3 Partyzant Leszno
(wo)
Błonianka II Błonie 2-0 Orzeł Kampinos 23 maja, 11:00

Kolejka 23 - 29-30 maja

Błonianka II Błonie 7-0 Błękitni Korytów 30 maja, 12:00
Orzeł Kampinos 3-0 Józefowianka Józefów
(wo)
Partyzant Leszno 4-0 Tajfun Brochów 29 maja, 15:00
Piast Feliksów 1-3 KS Blizne 29 maja, 15:30
Promyk Nowa Sucha 2-5 Wrzos Międzyborów 30 maja, 18:00
Zaborowianka Zaborów 4-1 Tur Jaktorów 29 maja, 15:00
LKS II Chlebnia 3-1 LKS Osuchów 30 maja, 15:00

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Błękitni Korytów 1-2 LKS II Chlebnia 5 czerwca, 17:00
LKS Osuchów 3-2 Zaborowianka Zaborów 5 czerwca, 11:00
Tur Jaktorów 1-0 Promyk Nowa Sucha 5 czerwca, 10:00
Wrzos Międzyborów 4-2 Piast Feliksów 5 czerwca, 17:00
KS Blizne 2-0 Partyzant Leszno 6 czerwca, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Tajfun Brochów 3-0 Orzeł Kampinos 6 czerwca, 17:00
Józefowianka Józefów 0-3 Błonianka II Błonie
(wo)

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Józefowianka Józefów 0-3 Błękitni Korytów
(wo)
Błonianka II Błonie 2-1 Tajfun Brochów 13 czerwca, 12:00
Orzeł Kampinos 0-3 KS Blizne 13 czerwca, 11:00
Partyzant Leszno 3-1 Wrzos Międzyborów 13 czerwca, 17:00
Piast Feliksów 5-0 Tur Jaktorów 12 czerwca, 14:00
Promyk Nowa Sucha 1-3 LKS Osuchów 13 czerwca, 18:00
Zaborowianka Zaborów 1-2 LKS II Chlebnia 12 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Błękitni Korytów 6-2 Zaborowianka Zaborów 19 czerwca, 16:30
LKS II Chlebnia 10-0 Promyk Nowa Sucha 19 czerwca, 14:00
LKS Osuchów 3-1 Piast Feliksów 19 czerwca, 11:00
Tur Jaktorów 1-1 Partyzant Leszno 19 czerwca, 10:00
Wrzos Międzyborów 1-4 Orzeł Kampinos 19 czerwca, 16:00
KS Blizne 1-1 Błonianka II Błonie 19 czerwca, 16:30
w Zielonkach-Parceli
Tajfun Brochów 3-0 Józefowianka Józefów
(wo)

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)
Baraże uzupełniające o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa II)

Klasa A 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa III)

Klasa B 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas