[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orły Zielonka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AON Rembertów (Warszawa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bóbr Tłuszcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Mazur II Radzymin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legion Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wicher II Kobyłka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Mewa Krubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Zakroczym 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rotavia Nieporęt 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Płudy Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Korona Jadów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Impet Łajski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orły Zielonka    
 2 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)    
 3 AON Rembertów (Warszawa)    
 4 Bóbr Tłuszcz    
 5 Mazur II Radzymin    
 6 Legion Warszawa    
 7 Wicher II Kobyłka    
 8 Mewa Krubin    
 9 Wisła Zakroczym    
 10 Rotavia Nieporęt    
 11 Płudy Warszawa    
 12 Korona Jadów    
 13 Farmacja Tarchomin (Warszawa)    
 14 Impet Łajski    

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Orły Zielonka - Impet Łajski 15 sierpnia, 11:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) - Korona Jadów 15 sierpnia, 11:00
Bóbr Tłuszcz - Płudy Warszawa 15 sierpnia, 13:00
Mazur II Radzymin - Rotavia Nieporęt 15 sierpnia, 11:00
Legion Warszawa - Wisła Zakroczym
Wicher II Kobyłka - Mewa Krubin 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Impet Łajski - Mewa Krubin
Wisła Zakroczym - Wicher II Kobyłka
Rotavia Nieporęt - Legion Warszawa
Płudy Warszawa - Mazur II Radzymin
Korona Jadów - Bóbr Tłuszcz
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - AON Rembertów (Warszawa)
Orły Zielonka - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Impet Łajski
AON Rembertów (Warszawa) - Orły Zielonka
Bóbr Tłuszcz - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Mazur II Radzymin - Korona Jadów
Legion Warszawa - Płudy Warszawa
Wicher II Kobyłka - Rotavia Nieporęt
Mewa Krubin - Wisła Zakroczym

Kolejka 4 - 5-6 września

Impet Łajski - Wisła Zakroczym
Rotavia Nieporęt - Mewa Krubin
Płudy Warszawa - Wicher II Kobyłka
Korona Jadów - Legion Warszawa
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Mazur II Radzymin
Orły Zielonka - Bóbr Tłuszcz
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 5 - 12-13 września

AON Rembertów (Warszawa) - Impet Łajski
Bóbr Tłuszcz - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Mazur II Radzymin - Orły Zielonka
Legion Warszawa - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Wicher II Kobyłka - Korona Jadów
Mewa Krubin - Płudy Warszawa
Wisła Zakroczym - Rotavia Nieporęt

Kolejka 6 - 19-20 września

Impet Łajski - Rotavia Nieporęt
Płudy Warszawa - Wisła Zakroczym
Korona Jadów - Mewa Krubin
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Wicher II Kobyłka
Orły Zielonka - Legion Warszawa
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Mazur II Radzymin
AON Rembertów (Warszawa) - Bóbr Tłuszcz

Kolejka 7 - 26-27 września

Bóbr Tłuszcz - Impet Łajski
Mazur II Radzymin - AON Rembertów (Warszawa)
Legion Warszawa - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Wicher II Kobyłka - Orły Zielonka
Mewa Krubin - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Wisła Zakroczym - Korona Jadów
Rotavia Nieporęt - Płudy Warszawa

Kolejka 8 - 3-4 października

Impet Łajski - Płudy Warszawa
Korona Jadów - Rotavia Nieporęt
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Wisła Zakroczym
Orły Zielonka - Mewa Krubin
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Wicher II Kobyłka
AON Rembertów (Warszawa) - Legion Warszawa
Bóbr Tłuszcz - Mazur II Radzymin

Kolejka 9 - 10-11 października

Mazur II Radzymin - Impet Łajski
Legion Warszawa - Bóbr Tłuszcz
Wicher II Kobyłka - AON Rembertów (Warszawa)
Mewa Krubin - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Wisła Zakroczym - Orły Zielonka
Rotavia Nieporęt - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Płudy Warszawa - Korona Jadów

Kolejka 10 - 17-18 października

Impet Łajski - Korona Jadów
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Płudy Warszawa
Orły Zielonka - Rotavia Nieporęt
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Wisła Zakroczym
AON Rembertów (Warszawa) - Mewa Krubin
Bóbr Tłuszcz - Wicher II Kobyłka
Mazur II Radzymin - Legion Warszawa

Kolejka 11 - 24-25 października

Legion Warszawa - Impet Łajski
Wicher II Kobyłka - Mazur II Radzymin
Mewa Krubin - Bóbr Tłuszcz
Wisła Zakroczym - AON Rembertów (Warszawa)
Rotavia Nieporęt - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Płudy Warszawa - Orły Zielonka
Korona Jadów - Farmacja Tarchomin (Warszawa)

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Impet Łajski - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Orły Zielonka - Korona Jadów
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Płudy Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Rotavia Nieporęt
Bóbr Tłuszcz - Wisła Zakroczym
Mazur II Radzymin - Mewa Krubin
Legion Warszawa - Wicher II Kobyłka

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Wicher II Kobyłka - Impet Łajski
Mewa Krubin - Legion Warszawa
Wisła Zakroczym - Mazur II Radzymin
Rotavia Nieporęt - Bóbr Tłuszcz
Płudy Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Korona Jadów - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Orły Zielonka

Kolejka 14

Impet Łajski - Orły Zielonka
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Korona Jadów - AON Rembertów (Warszawa)
Płudy Warszawa - Bóbr Tłuszcz
Rotavia Nieporęt - Mazur II Radzymin
Wisła Zakroczym - Legion Warszawa
Mewa Krubin - Wicher II Kobyłka

Kolejka 15

Mewa Krubin - Impet Łajski
Wicher II Kobyłka - Wisła Zakroczym
Legion Warszawa - Rotavia Nieporęt
Mazur II Radzymin - Płudy Warszawa
Bóbr Tłuszcz - Korona Jadów
AON Rembertów (Warszawa) - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Orły Zielonka

Kolejka 16

Impet Łajski - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Orły Zielonka - AON Rembertów (Warszawa)
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Bóbr Tłuszcz
Korona Jadów - Mazur II Radzymin
Płudy Warszawa - Legion Warszawa
Rotavia Nieporęt - Wicher II Kobyłka
Wisła Zakroczym - Mewa Krubin

Kolejka 17

Wisła Zakroczym - Impet Łajski
Mewa Krubin - Rotavia Nieporęt
Wicher II Kobyłka - Płudy Warszawa
Legion Warszawa - Korona Jadów
Mazur II Radzymin - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Bóbr Tłuszcz - Orły Zielonka
AON Rembertów (Warszawa) - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)

Kolejka 18

Impet Łajski - AON Rembertów (Warszawa)
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Bóbr Tłuszcz
Orły Zielonka - Mazur II Radzymin
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Legion Warszawa
Korona Jadów - Wicher II Kobyłka
Płudy Warszawa - Mewa Krubin
Rotavia Nieporęt - Wisła Zakroczym

Kolejka 19

Rotavia Nieporęt - Impet Łajski
Wisła Zakroczym - Płudy Warszawa
Mewa Krubin - Korona Jadów
Wicher II Kobyłka - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Legion Warszawa - Orły Zielonka
Mazur II Radzymin - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Bóbr Tłuszcz - AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 20

Impet Łajski - Bóbr Tłuszcz
AON Rembertów (Warszawa) - Mazur II Radzymin
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Legion Warszawa
Orły Zielonka - Wicher II Kobyłka
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Mewa Krubin
Korona Jadów - Wisła Zakroczym
Płudy Warszawa - Rotavia Nieporęt

Kolejka 21

Płudy Warszawa - Impet Łajski
Rotavia Nieporęt - Korona Jadów
Wisła Zakroczym - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Mewa Krubin - Orły Zielonka
Wicher II Kobyłka - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Legion Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Mazur II Radzymin - Bóbr Tłuszcz

Kolejka 22

Impet Łajski - Mazur II Radzymin
Bóbr Tłuszcz - Legion Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Wicher II Kobyłka
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Mewa Krubin
Orły Zielonka - Wisła Zakroczym
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Rotavia Nieporęt
Korona Jadów - Płudy Warszawa

Kolejka 23

Korona Jadów - Impet Łajski
Płudy Warszawa - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Rotavia Nieporęt - Orły Zielonka
Wisła Zakroczym - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Mewa Krubin - AON Rembertów (Warszawa)
Wicher II Kobyłka - Bóbr Tłuszcz
Legion Warszawa - Mazur II Radzymin

Kolejka 24

Impet Łajski - Legion Warszawa
Mazur II Radzymin - Wicher II Kobyłka
Bóbr Tłuszcz - Mewa Krubin
AON Rembertów (Warszawa) - Wisła Zakroczym
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Rotavia Nieporęt
Orły Zielonka - Płudy Warszawa
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Korona Jadów

Kolejka 25

Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Impet Łajski
Korona Jadów - Orły Zielonka
Płudy Warszawa - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Rotavia Nieporęt - AON Rembertów (Warszawa)
Wisła Zakroczym - Bóbr Tłuszcz
Mewa Krubin - Mazur II Radzymin
Wicher II Kobyłka - Legion Warszawa

Kolejka 26

Impet Łajski - Wicher II Kobyłka
Legion Warszawa - Mewa Krubin
Mazur II Radzymin - Wisła Zakroczym
Bóbr Tłuszcz - Rotavia Nieporęt
AON Rembertów (Warszawa) - Płudy Warszawa
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Korona Jadów
Orły Zielonka - Farmacja Tarchomin (Warszawa)

Klasa A 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa IV)

Klasa B 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas