[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2020/2021, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orły Zielonka 13 33 11 0 2 77-16 7 0 1 56-8 4 0 1 21-8
2.  Bóbr Tłuszcz 13 32 10 2 1 73-13 5 0 1 33-6 5 2 0 40-7
3.  Wicher II Kobyłka 13 28 9 1 3 58-19 5 1 2 40-12 4 0 1 18-7 2 3 1 0 1 6-5
4.  AON Rembertów (Warszawa) 13 28 9 1 3 51-37 4 0 1 25-17 5 1 2 26-20 2 3 1 0 1 5-5
5.  Wisła Zakroczym 13 28 9 1 3 60-33 4 0 2 26-18 5 1 1 34-15 2 3 1 0 1 6-7
6.  Płudy Warszawa 13 24 8 0 5 41-29 2 0 4 12-18 6 0 1 29-11
7.  Korona Jadów 13 23 7 2 4 54-37 4 2 0 26-8 3 0 4 28-29
8.  Mazur II Radzymin 13 18 6 0 7 19-33 4 0 3 14-17 2 0 4 5-16
9.  Legion Warszawa 13 15 5 0 8 35-53 2 0 5 19-32 3 0 3 16-21
10.  Farmacja Tarchomin (Warszawa) 13 14 4 2 7 33-39 1 1 4 13-20 3 1 3 20-19
11.  Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 13 11 3 2 8 28-58 2 1 4 15-26 1 1 4 13-32
12.  Mewa Krubin 13 8 2 2 9 25-67 1 1 5 13-33 1 1 4 12-34
13.  Rotavia Nieporęt 13 3 1 0 12 12-76 0 0 6 5-24 1 0 6 7-52
14.  Impet Łajski 13 1 0 1 12 13-69 0 1 5 13-30 0 0 7 0-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orły Zielonka    2-3 5-1 5-2 7-2 2-0 12-0 12-0 11-0 
 2 Bóbr Tłuszcz    3-5 3-0 8-0 4-1 9-0 6-0 
 3 Wicher II Kobyłka0-4 1-1     3-1 3-4 1-0 7-1 16-1 9-0 
 4 AON Rembertów (Warszawa)1-12     4-3 4-0 11-2 5-0 
 5 Wisła Zakroczym5-2 4-3 2-4     5-8 3-0* 7-1 
 6 Płudy Warszawa0-4 1-4 2-3 5-4     4-2 0-1 
 7 Korona Jadów2-2     7-1 3-0 2-2 9-3 3-0* 
 8 Mazur II Radzymin2-6 1-3 3-2     1-5 2-0 2-1 3-0 
 9 Legion Warszawa1-7 1-3 0-3* 3-8     0-5 12-6 2-0 
 10 Farmacja Tarchomin (Warszawa)1-5 1-2 3-3 2-5 2-5 4-0     
 11 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)0-6 2-6 3-3 1-3 0-4 6-4     3-0 
 12 Mewa Krubin0-12 2-5 2-5 0-5 2-3 2-2 5-1     
 13 Rotavia Nieporęt0-3 1-4 0-5 1-3 2-4 1-5     
 14 Impet Łajski0-9 1-4 5-7 3-5 3-3 1-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Orły Zielonka 11-0 Impet Łajski 15 sierpnia, 11:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 6-4 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 23 września, 18:00
AON Rembertów (Warszawa) 4-3 Korona Jadów 15 sierpnia, 11:00
Bóbr Tłuszcz 3-0 Płudy Warszawa 15 sierpnia, 13:00
Mazur II Radzymin 2-1 Rotavia Nieporęt 15 sierpnia, 11:00
Legion Warszawa 0-3 Wisła Zakroczym 16 września, 17:00
(wo)
w Zakroczymiu; Legion gospodarzem / w pierwotnym terminie (9 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Wicher II Kobyłka 7-1 Mewa Krubin 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Impet Łajski 3-3 Mewa Krubin 23 sierpnia, 13:30
w Wieliszewie
Wisła Zakroczym 4-3 Wicher II Kobyłka 22 sierpnia, 10:00
Rotavia Nieporęt 0-5 Legion Warszawa 23 sierpnia, 17:00
w Kątach Węgierskich
Płudy Warszawa 0-1 Mazur II Radzymin 23 sierpnia, 15:30
na stadionie MBOPN
Korona Jadów 2-2 Bóbr Tłuszcz 23 sierpnia, 17:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-3 AON Rembertów (Warszawa) 22 sierpnia, 10:00
w Markach
Orły Zielonka 2-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3-0 Impet Łajski 30 sierpnia, 15:00
Bóbr Tłuszcz 4-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 30 sierpnia, 17:00
Mazur II Radzymin 3-2 Korona Jadów 29 sierpnia, 17:00
Legion Warszawa 3-8 Płudy Warszawa 29 sierpnia, 18:30
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Wicher II Kobyłka 16-1 Rotavia Nieporęt 29 sierpnia, 15:00
Mewa Krubin 2-5 Wisła Zakroczym 30 sierpnia, 15:00
Orły Zielonka 5-1 AON Rembertów (Warszawa) 31 sierpnia, 20:30

Kolejka 4 - 5-6 września

Impet Łajski 0-9 Wisła Zakroczym 6 września, 13:30
w Wieliszewie
Rotavia Nieporęt 1-5 Mewa Krubin 6 września, 17:00
w Kątach Węgierskich
Płudy Warszawa 1-4 Wicher II Kobyłka 6 września, 13:00
w Kobyłce; Płudy gospodarzem
Korona Jadów 7-1 Legion Warszawa 5 września, 17:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 4-0 Mazur II Radzymin 6 września, 10:00
w Markach
Orły Zielonka 2-3 Bóbr Tłuszcz 5 września, 20:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-6 AON Rembertów (Warszawa) 6 września, 15:00

Kolejka 5 - 12-13 września

AON Rembertów (Warszawa) 5-0 Impet Łajski 12 września, 11:00
Bóbr Tłuszcz 9-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 12 września, 15:00
Mazur II Radzymin 2-6 Orły Zielonka 13 września, 13:00
Legion Warszawa 0-5 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 12 września, 20:00
na stadionie OSiR Targówek
Wicher II Kobyłka 3-4 Korona Jadów 13 września, 17:00
Mewa Krubin 0-5 Płudy Warszawa 13 września, 15:00
Wisła Zakroczym 7-1 Rotavia Nieporęt 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Impet Łajski 1-2 Rotavia Nieporęt 20 września, 13:30
w Wieliszewie
Płudy Warszawa 5-4 Wisła Zakroczym 19 września, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Korona Jadów 9-3 Mewa Krubin 19 września, 17:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-2 Wicher II Kobyłka 16 września, 20:00
w Markach
Orły Zielonka 7-2 Legion Warszawa 19 września, 17:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-4 Mazur II Radzymin 20 września, 15:00
AON Rembertów (Warszawa) 1-12 Bóbr Tłuszcz 19 września, 12:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Bóbr Tłuszcz 6-0 Impet Łajski 26 września, 11:30
Mazur II Radzymin 1-3 AON Rembertów (Warszawa) 27 września, 11:00
Legion Warszawa 12-6 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 30 września, 18:15
w pierwotnym terminie (26 września, 10:00) odwołany / w drugim terminie w Nowym Dworze Mazowieckim; Legion gospodarzem
Wicher II Kobyłka 0-4 Orły Zielonka 27 września, 16:00
Mewa Krubin 2-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 27 września, 18:00
Wisła Zakroczym 5-8 Korona Jadów 27 września, 10:00
Rotavia Nieporęt 1-4 Płudy Warszawa 27 września, 16:30
w Kątach Węgierskich

Kolejka 8 - 3-4 października

Impet Łajski 1-4 Płudy Warszawa 4 października, 13:30
w Wieliszewie
Korona Jadów 3-0 Rotavia Nieporęt 3 października, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 2-5 Wisła Zakroczym 3 października, 18:00
w Markach
Orły Zielonka 12-0 Mewa Krubin 3 października, 13:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-6 Wicher II Kobyłka 4 października, 13:00
AON Rembertów (Warszawa) 4-0 Legion Warszawa 3 października, 12:00
Bóbr Tłuszcz 8-0 Mazur II Radzymin 3 października, 11:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Mazur II Radzymin 3-0 Impet Łajski 11 października, 11:00
Legion Warszawa 1-7 Bóbr Tłuszcz 10 października, 10:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Wicher II Kobyłka 3-1 AON Rembertów (Warszawa) 10 października, 18:00
Mewa Krubin 5-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 11 października, 15:00
Wisła Zakroczym 5-2 Orły Zielonka 10 października, 13:00
Rotavia Nieporęt 1-3 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 11 października, 16:00
w Kątach Węgierskich
Płudy Warszawa 4-2 Korona Jadów 11 października, 11:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 10 - 17-18 października

Impet Łajski 5-7 Korona Jadów 18 października, 13:30
w Wieliszewie
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 2-5 Płudy Warszawa 17 października, 11:30
w Markach
Orły Zielonka 12-0 Rotavia Nieporęt 17 października, 17:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3-3 Wisła Zakroczym 18 października, 13:00
Mazur II Radzymin 1-5 Legion Warszawa 17 października, 14:00
Mewa Krubin 2-5 AON Rembertów (Warszawa) 18 października, 15:00
Wicher II Kobyłka 1-1 Bóbr Tłuszcz 18 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Legion Warszawa 2-0 Impet Łajski 24 października, 10:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Wicher II Kobyłka 1-0 Mazur II Radzymin 25 października, 13:00
Mewa Krubin 0-12 Bóbr Tłuszcz 25 października, 15:00
Wisła Zakroczym 2-4 AON Rembertów (Warszawa) 24 października, 13:00
Rotavia Nieporęt 2-4 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 25 października, 14:15
w Kątach Węgierskich
Płudy Warszawa 0-4 Orły Zielonka 21 listopada, 16:00
na stadionie MBOPN / w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany
Korona Jadów 3-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 24 października, 17:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Impet Łajski 3-5 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 7 listopada, 18:00
w Wieliszewie
Orły Zielonka 5-2 Korona Jadów 7 listopada, 11:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-3 Płudy Warszawa 8 listopada, 13:00
AON Rembertów (Warszawa) 11-2 Rotavia Nieporęt 7 listopada, 12:30
Bóbr Tłuszcz 3-5 Wisła Zakroczym 7 listopada, 13:00
Mazur II Radzymin 2-0 Mewa Krubin 7 listopada, 10:30
Legion Warszawa 1-3 Wicher II Kobyłka 8 listopada, 13:00
w Kobyłce

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Wicher II Kobyłka 9-0 Impet Łajski 15 listopada, 18:00
Mewa Krubin 2-3 Legion Warszawa 14 listopada, 14:00
Wisła Zakroczym 3-0 Mazur II Radzymin 14 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Rotavia Nieporęt 0-3 Bóbr Tłuszcz 15 listopada, 13:30
w Kątach Węgierskich
Płudy Warszawa 2-3 AON Rembertów (Warszawa) 15 listopada, 16:30
na stadionie MBOPN
Korona Jadów 2-2 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 14 listopada, 17:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-5 Orły Zielonka 14 listopada, 12:00
w Markach

Kolejka 14 - 27-28 marca

Impet Łajski - Orły Zielonka
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Korona Jadów - AON Rembertów (Warszawa)
w pierwotnym terminie (27 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płudy Warszawa - Bóbr Tłuszcz
Rotavia Nieporęt - Mazur II Radzymin
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Zakroczym - Legion Warszawa
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mewa Krubin - Wicher II Kobyłka
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Mewa Krubin - Impet Łajski
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wicher II Kobyłka - Wisła Zakroczym
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legion Warszawa - Rotavia Nieporęt
Mazur II Radzymin - Płudy Warszawa
Bóbr Tłuszcz - Korona Jadów
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AON Rembertów (Warszawa) - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Orły Zielonka

Kolejka 16 - 10-11 kwietnia

AON Rembertów (Warszawa) - Orły Zielonka
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Impet Łajski - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Bóbr Tłuszcz
Korona Jadów - Mazur II Radzymin
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płudy Warszawa - Legion Warszawa
Rotavia Nieporęt - Wicher II Kobyłka
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Zakroczym - Mewa Krubin
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Wisła Zakroczym - Impet Łajski
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mewa Krubin - Rotavia Nieporęt
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wicher II Kobyłka - Płudy Warszawa
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legion Warszawa - Korona Jadów
Mazur II Radzymin - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bóbr Tłuszcz - Orły Zielonka
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AON Rembertów (Warszawa) - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Impet Łajski - AON Rembertów (Warszawa) 25 kwietnia, 14:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Bóbr Tłuszcz
Orły Zielonka - Mazur II Radzymin 24 kwietnia, 12:30
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Legion Warszawa
Korona Jadów - Wicher II Kobyłka 24 kwietnia, 17:00
Płudy Warszawa - Mewa Krubin
Rotavia Nieporęt - Wisła Zakroczym 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1-2 maja

Rotavia Nieporęt - Impet Łajski
Wisła Zakroczym - Płudy Warszawa
Mewa Krubin - Korona Jadów
Wicher II Kobyłka - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Legion Warszawa - Orły Zielonka
Mazur II Radzymin - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Bóbr Tłuszcz - AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 20 - 8-9 maja

Impet Łajski - Bóbr Tłuszcz
AON Rembertów (Warszawa) - Mazur II Radzymin
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Legion Warszawa
Orły Zielonka - Wicher II Kobyłka
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Mewa Krubin
Korona Jadów - Wisła Zakroczym
Płudy Warszawa - Rotavia Nieporęt

Kolejka 21 - 15-16 maja

Płudy Warszawa - Impet Łajski
Rotavia Nieporęt - Korona Jadów
Wisła Zakroczym - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Mewa Krubin - Orły Zielonka
Wicher II Kobyłka - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Legion Warszawa - AON Rembertów (Warszawa)
Mazur II Radzymin - Bóbr Tłuszcz

Kolejka 22 - 22-23 maja

Impet Łajski - Mazur II Radzymin
Bóbr Tłuszcz - Legion Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) - Wicher II Kobyłka
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Mewa Krubin
Orły Zielonka - Wisła Zakroczym
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Rotavia Nieporęt
Korona Jadów - Płudy Warszawa

Kolejka 23 - 29-30 maja

AON Rembertów (Warszawa) - Mewa Krubin
Bóbr Tłuszcz - Wicher II Kobyłka
Korona Jadów - Impet Łajski
Płudy Warszawa - Farmacja Tarchomin (Warszawa)
Rotavia Nieporęt - Orły Zielonka
Wisła Zakroczym - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Legion Warszawa - Mazur II Radzymin

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Impet Łajski - Legion Warszawa
Mazur II Radzymin - Wicher II Kobyłka
Bóbr Tłuszcz - Mewa Krubin
AON Rembertów (Warszawa) - Wisła Zakroczym
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Rotavia Nieporęt
Orły Zielonka - Płudy Warszawa
Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Korona Jadów

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Farmacja Tarchomin (Warszawa) - Impet Łajski
Korona Jadów - Orły Zielonka
Płudy Warszawa - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Rotavia Nieporęt - AON Rembertów (Warszawa)
Wisła Zakroczym - Bóbr Tłuszcz
Mewa Krubin - Mazur II Radzymin
Wicher II Kobyłka - Legion Warszawa

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Impet Łajski - Wicher II Kobyłka
Legion Warszawa - Mewa Krubin
Mazur II Radzymin - Wisła Zakroczym
Bóbr Tłuszcz - Rotavia Nieporęt
AON Rembertów (Warszawa) - Płudy Warszawa
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Korona Jadów
Orły Zielonka - Farmacja Tarchomin (Warszawa)

Klasa A 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa IV)

Klasa B 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas