[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KTS Weszło Warszawa 26 73 24 1 1 170-13 13 0 0 88-7 11 1 1 82-6
2.  Madziar Nieporęt 26 64 21 1 4 94-29 9 1 3 48-16 12 0 1 46-13
3.  ŁKS Łochów 26 46 15 1 10 76-60 8 0 5 41-29 7 1 5 35-31
4.  Huragan II Wołomin 26 45 13 6 7 77-54 6 4 3 40-26 7 2 4 37-28
5.  WKS Rząśnik 26 44 14 2 10 68-64 9 1 3 40-23 5 1 7 28-41
6.  SKP Korona Warszawa 26 43 14 1 11 78-55 7 1 5 45-28 7 0 6 33-27
7.  Wkra Pomiechówek 26 39 12 3 11 66-65 8 0 5 37-26 4 3 6 29-39
8.  GKS Dąbrówka 26 38 11 5 10 60-61 4 4 5 27-35 7 1 5 33-26
9.  Błyskawica Warszawa 26 33 10 3 13 44-67 4 2 7 18-37 6 1 6 26-30
10.  Dąb II Wieliszew 26 25 7 4 15 44-86 6 2 5 28-35 1 2 10 16-51
11.  Coco Jambo Warszawa 26 22 7 1 18 51-131 3 1 9 22-66 4 0 9 29-65
12.  Bednarska Warszawa 26 20 6 2 18 49-118 4 0 9 30-60 2 2 9 19-58
13.  Rządza Załubice 26 18 5 3 18 38-77 3 1 9 17-33 2 2 9 21-44
14.  Rozwój Warszawa 26 18 5 3 18 24-59 1 1 11 5-32 4 2 7 19-27
Rozwój Warszawa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KTS Weszło Warszawa    6-0 6-0 6-0 5-1 3-0 4-0 4-1 3-0 12-0 13-3 14-1 7-0 5-1 
 2 Madziar Nieporęt3-1     5-1 2-0 5-1 2-4 4-4 4-1 5-0 0-1 11-0 3-0* 3-1 1-2 
 3 ŁKS Łochów1-4 0-5     3-6 3-2 2-0 4-2 1-3 1-2 5-3 6-0 7-1 5-1 3-0* 
 4 Huragan II Wołomin0-3 0-1 2-0     8-2 3-5 4-2 3-1 2-2 3-2 8-1 4-4 2-2 1-1 
 5 WKS Rząśnik1-1 1-8 2-1 3-0     3-1 2-4 5-0 2-4 7-0 4-2 2-1 5-1 3-0* 
 6 SKP Korona Warszawa0-3 1-3 6-3 0-3 1-2     6-1 2-6 3-1 6-1 7-2 8-1 2-2 3-0* 
 7 Wkra Pomiechówek0-3 1-5 3-6 2-3 4-2 2-0     0-2 5-2 3-1 5-1 5-1 4-0 3-0* 
 8 GKS Dąbrówka0-9 0-3 3-3 2-2 1-1 0-6 6-1     5-2 4-0 3-6 1-2 2-0 0-0 
 9 Błyskawica Warszawa0-11 0-3 2-3 1-1 2-1 0-4 3-2 0-2     2-2 1-2 3-0 4-3 0-3* 
 10 Dąb II Wieliszew0-11 0-5 0-5 4-1 2-3 6-2 0-0 3-3 1-3     3-0* 3-0* 3-2 3-0* 
 11 Coco Jambo Warszawa0-14 2-4 1-7 0-7 2-4 3-0* 1-1 0-5 1-5 2-1     3-4 5-3 2-11 
 12 Bednarska Warszawa1-15 1-4 0-3 3-8 7-2 1-6 3-4 4-3 0-2 4-3 1-7     2-3 3-0* 
 13 Rządza Załubice0-4 1-2 1-2 2-3 1-3 0-2 1-6 0-3* 2-0 3-2 3-2 3-3     0-1 
 14 Rozwój Warszawa0-3* 0-3* 0-1 0-3* 0-4 2-3 1-2 0-3* 0-3* 0-0 0-3* 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

WKS Rząśnik 5-0 GKS Dąbrówka 16 sierpnia, 17:30
Błyskawica Warszawa 4-3 Rządza Załubice 14 sierpnia, 19:00
na stadionie DOSiR
Dąb II Wieliszew 3-0 Bednarska Warszawa 15 sierpnia, 15:30
(wo)
nie odbył się
Huragan II Wołomin 1-1 Rozwój Warszawa 15 sierpnia, 14:00
ŁKS Łochów 6-0 Coco Jambo Warszawa 16 sierpnia, 17:00
Madziar Nieporęt 2-4 SKP Korona Warszawa 19 sierpnia, 18:30
w Kątach Węgierskich
Wkra Pomiechówek 0-3 KTS Weszło Warszawa 16 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

GKS Dąbrówka 0-9 KTS Weszło Warszawa 22 sierpnia, 15:00
w Tłuszczu
SKP Korona Warszawa 6-1 Wkra Pomiechówek 22 sierpnia, 17:00
w Markach
Coco Jambo Warszawa 2-4 Madziar Nieporęt 30 września, 20:00
w Markach
Rozwój Warszawa 0-1 ŁKS Łochów 23 sierpnia, 17:15
w Markach
Bednarska Warszawa 3-8 Huragan II Wołomin 24 sierpnia, 21:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 3-2 Dąb II Wieliszew 22 sierpnia, 11:00
WKS Rząśnik 2-4 Błyskawica Warszawa 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Błyskawica Warszawa 0-2 GKS Dąbrówka 1 września, 19:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 20:00) w Ząbkach przerwany w 35. minucie przy stanie 0-1 / w drugim terminie na stadionie DOSiR dokończony
Dąb II Wieliszew 2-3 WKS Rząśnik 29 sierpnia, 16:00
Huragan II Wołomin 2-2 Rządza Załubice 30 sierpnia, 11:00
ŁKS Łochów 7-1 Bednarska Warszawa 30 sierpnia, 17:00
Madziar Nieporęt 1-2 Rozwój Warszawa 30 sierpnia, 13:00
w Kątach Węgierskich
Wkra Pomiechówek 5-1 Coco Jambo Warszawa 30 sierpnia, 17:00
KTS Weszło Warszawa 3-0 SKP Korona Warszawa 30 sierpnia, 14:00
na stadionie Okęcia

Kolejka 4 - 5-6 września

GKS Dąbrówka 0-6 SKP Korona Warszawa 6 września, 16:30
w Ząbkach
Coco Jambo Warszawa 0-14 KTS Weszło Warszawa 6 września, 10:30
na stadionie DOSiR
Rozwój Warszawa 1-2 Wkra Pomiechówek 6 września, 17:15
w Markach
Bednarska Warszawa 1-4 Madziar Nieporęt 6 września, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 1-2 ŁKS Łochów 5 września, 11:00
WKS Rząśnik 3-0 Huragan II Wołomin 5 września, 12:30
Błyskawica Warszawa 2-2 Dąb II Wieliszew 6 września, 13:00
na stadionie DOSiR

Kolejka 5 - 12-13 września

Dąb II Wieliszew 3-3 GKS Dąbrówka 13 września, 13:00
Huragan II Wołomin 2-2 Błyskawica Warszawa 13 września, 11:00
ŁKS Łochów 3-2 WKS Rząśnik 13 września, 17:00
Madziar Nieporęt 3-1 Rządza Załubice 12 września, 15:00
w Kątach Węgierskich
Wkra Pomiechówek 5-1 Bednarska Warszawa 12 września, 11:00
KTS Weszło Warszawa 5-1 Rozwój Warszawa 12 września, 14:00
na stadionie Okęcia
SKP Korona Warszawa 7-2 Coco Jambo Warszawa 13 września, 18:00
w Markach

Kolejka 6 - 19-20 września

GKS Dąbrówka 3-6 Coco Jambo Warszawa 20 września, 12:00
w Ząbkach
Rozwój Warszawa 2-3 SKP Korona Warszawa 19 września, 17:15
w Markach
Bednarska Warszawa 1-15 KTS Weszło Warszawa 20 września, 20:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 1-6 Wkra Pomiechówek 19 września, 11:00
WKS Rząśnik 1-8 Madziar Nieporęt 20 września, 14:00
Błyskawica Warszawa 2-3 ŁKS Łochów 20 września, 15:00
na stadionie DOSiR
Dąb II Wieliszew 4-1 Huragan II Wołomin 19 września, 15:30

Kolejka 7 - 26-27 września

Huragan II Wołomin 3-1 GKS Dąbrówka 26 września, 11:00
ŁKS Łochów 5-3 Dąb II Wieliszew 27 września, 16:00
Madziar Nieporęt 5-0 Błyskawica Warszawa 26 września, 11:00
w Kątach Węgierskich
Wkra Pomiechówek 4-2 WKS Rząśnik 26 września, 11:00
KTS Weszło Warszawa 7-0 Rządza Załubice 26 września, 13:00
na stadionie Okęcia
SKP Korona Warszawa 8-1 Bednarska Warszawa 27 września, 18:00
w Markach
Coco Jambo Warszawa 2-11 Rozwój Warszawa 26 września, 14:30
na stadionie DOSiR

Kolejka 8 - 3-4 października

GKS Dąbrówka 0-0 Rozwój Warszawa 3 października, 18:00
w Ząbkach
Bednarska Warszawa 1-7 Coco Jambo Warszawa 4 października, 20:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 0-2 SKP Korona Warszawa 3 października, 13:00
WKS Rząśnik 1-1 KTS Weszło Warszawa 4 października, 14:00
Błyskawica Warszawa 3-2 Wkra Pomiechówek 4 października, 16:30
na stadionie DOSiR
Dąb II Wieliszew 0-5 Madziar Nieporęt 4 października, 16:00
Huragan II Wołomin 2-0 ŁKS Łochów 3 października, 13:30

Kolejka 9 - 10-11 października

ŁKS Łochów 1-3 GKS Dąbrówka 10 października, 15:30
Madziar Nieporęt 2-0 Huragan II Wołomin 10 października, 11:00
w Kątach Węgierskich
Wkra Pomiechówek 3-1 Dąb II Wieliszew 10 października, 11:00
KTS Weszło Warszawa 3-0 Błyskawica Warszawa 10 października, 14:00
na stadionie Okęcia
SKP Korona Warszawa 1-2 WKS Rząśnik 11 października, 18:00
w Markach
Coco Jambo Warszawa 5-3 Rządza Załubice 11 października, 10:30
na stadionie DOSiR
Rozwój Warszawa 2-1 Bednarska Warszawa 10 października, 17:15
w Markach

Kolejka 10 - 17-18 października

GKS Dąbrówka 1-2 Bednarska Warszawa 18 października, 18:00
w Ząbkach
Rządza Załubice 0-1 Rozwój Warszawa 17 października, 11:00
WKS Rząśnik 4-2 Coco Jambo Warszawa 18 października, 14:00
Błyskawica Warszawa 0-4 SKP Korona Warszawa 18 października, 15:00
na stadionie DOSiR
Dąb II Wieliszew 0-11 KTS Weszło Warszawa 17 października, 14:00
Huragan II Wołomin 4-2 Wkra Pomiechówek 17 października, 13:30
ŁKS Łochów 0-5 Madziar Nieporęt 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Madziar Nieporęt 4-1 GKS Dąbrówka 25 października, 11:00
w Kątach Węgierskich
Wkra Pomiechówek 3-6 ŁKS Łochów 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (24 października, 11:00) odwołany
KTS Weszło Warszawa 6-0 Huragan II Wołomin 25 października, 12:30
na stadionie Okęcia
SKP Korona Warszawa 6-1 Dąb II Wieliszew 12 listopada, 20:00
w Markach / w pierwotnym terminie (25 października, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Coco Jambo Warszawa 1-5 Błyskawica Warszawa 25 października, 14:00
na stadionie DOSiR
Rozwój Warszawa 0-4 WKS Rząśnik 24 października, 17:15
w Markach
Bednarska Warszawa 2-3 Rządza Załubice 25 października, 16:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 12 - 7-8 listopada

GKS Dąbrówka 2-0 Rządza Załubice 8 listopada, 18:00
w Ząbkach
WKS Rząśnik 2-1 Bednarska Warszawa 8 listopada, 12:00
Błyskawica Warszawa 0-3 Rozwój Warszawa 8 listopada, 15:00
(wo)
na boisku 6-3 / na stadionie DOSiR
Dąb II Wieliszew 3-0 Coco Jambo Warszawa 7 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Huragan II Wołomin 3-5 SKP Korona Warszawa 7 listopada, 11:00
ŁKS Łochów 1-4 KTS Weszło Warszawa 8 listopada, 14:00
Madziar Nieporęt 4-4 Wkra Pomiechówek 7 listopada, 14:00
w Kątach Węgierskich

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Wkra Pomiechówek 0-2 GKS Dąbrówka 14 listopada, 11:00
KTS Weszło Warszawa 6-0 Madziar Nieporęt 15 listopada, 13:00
na stadionie Okęcia
SKP Korona Warszawa 6-3 ŁKS Łochów 15 listopada, 18:00
w Markach
Coco Jambo Warszawa 0-7 Huragan II Wołomin 14 listopada, 10:30
na stadionie DOSiR
Rozwój Warszawa 0-0 Dąb II Wieliszew 14 listopada, 17:15
w Markach
Bednarska Warszawa 0-2 Błyskawica Warszawa 15 listopada, 16:00
na bocznym boisku Polonii
Rządza Załubice 1-3 WKS Rząśnik 14 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 27-28 marca

GKS Dąbrówka 1-1 WKS Rząśnik 28 kwietnia, 20:30
w Jadowie / w pierwotnym terminie (28 marca, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rządza Załubice 2-0 Błyskawica Warszawa 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bednarska Warszawa 4-3 Dąb II Wieliszew 6 maja, 18:30
w Wieliszewie; Bednarska gospodarzem
Rozwój Warszawa 0-3 Huragan II Wołomin
(wo)
Coco Jambo Warszawa 1-7 ŁKS Łochów 29 kwietnia, 15:30
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 1-3 Madziar Nieporęt 6 maja, 20:00
w Markach
KTS Weszło Warszawa 4-0 Wkra Pomiechówek 28 kwietnia, 17:30
na stadionie Okęcia / w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 3 kwietnia

KTS Weszło Warszawa 4-1 GKS Dąbrówka 19 maja, 18:00
na stadionie Okęcia / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wkra Pomiechówek 2-0 SKP Korona Warszawa 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Madziar Nieporęt 11-0 Coco Jambo Warszawa 19 maja, 18:00
w Kątach Węgierskich / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
ŁKS Łochów 3-0 Rozwój Warszawa
(wo)
Huragan II Wołomin 4-4 Bednarska Warszawa 19 maja, 19:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 18:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dąb II Wieliszew 3-2 Rządza Załubice 19 maja, 18:15
Błyskawica Warszawa 2-1 WKS Rząśnik 19 maja, 19:00
na stadionie DOSiR / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 10-11 kwietnia

GKS Dąbrówka 5-2 Błyskawica Warszawa 10 czerwca, 20:30
w Ząbkach / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
WKS Rząśnik 7-0 Dąb II Wieliszew 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rządza Załubice 2-3 Huragan II Wołomin 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bednarska Warszawa 0-3 ŁKS Łochów 9 czerwca, 19:00
na stadionie AZS AWF / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rozwój Warszawa 0-3 Madziar Nieporęt
(wo)
Coco Jambo Warszawa 1-1 Wkra Pomiechówek 8 czerwca, 16:30
na stadionie DOSiR / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
SKP Korona Warszawa 0-3 KTS Weszło Warszawa 10 czerwca, 20:00
w Markach

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

SKP Korona Warszawa 2-6 GKS Dąbrówka 26 czerwca, 12:00
w Markach
KTS Weszło Warszawa 13-3 Coco Jambo Warszawa 26 czerwca, 12:00
na stadionie Okęcia
Wkra Pomiechówek 3-0 Rozwój Warszawa
(wo)
Madziar Nieporęt 3-0 Bednarska Warszawa 26 czerwca, 15:00
(wo)
w Kątach Węgierskich / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
ŁKS Łochów 5-1 Rządza Załubice 27 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Huragan II Wołomin 8-2 WKS Rząśnik 16 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:45) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (27 czerwca, 12:00) odwołany
Dąb II Wieliszew 1-3 Błyskawica Warszawa 26 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

GKS Dąbrówka 4-0 Dąb II Wieliszew 25 kwietnia, 18:00
w Ząbkach
Błyskawica Warszawa 1-1 Huragan II Wołomin 25 kwietnia, 15:00
na stadionie DOSiR
WKS Rząśnik 2-1 ŁKS Łochów 25 kwietnia, 17:00
Rządza Załubice 1-2 Madziar Nieporęt 24 kwietnia, 13:00
Bednarska Warszawa 3-4 Wkra Pomiechówek 25 kwietnia, 18:00
na bocznym boisku Polonii
Rozwój Warszawa 0-3 KTS Weszło Warszawa
(wo)
Coco Jambo Warszawa 3-0 SKP Korona Warszawa 25 kwietnia, 10:00
(wo)
na stadionie DOSiR / na boisku 2-2

Kolejka 19 - 1-2 maja

Coco Jambo Warszawa 0-5 GKS Dąbrówka 2 maja, 10:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 3-0 Rozwój Warszawa
(wo)
KTS Weszło Warszawa 14-1 Bednarska Warszawa 3 maja, 17:00
na stadionie Okęcia
Wkra Pomiechówek 4-0 Rządza Załubice 1 maja, 11:00
Madziar Nieporęt 5-1 WKS Rząśnik 1 maja, 11:00
w Kątach Węgierskich
ŁKS Łochów 1-2 Błyskawica Warszawa 1 maja, 11:00
Huragan II Wołomin 3-2 Dąb II Wieliszew 1 maja, 13:30

Kolejka 20 - 8-9 maja

GKS Dąbrówka 2-2 Huragan II Wołomin 8 maja, 16:30
w Wołominie
Dąb II Wieliszew 0-5 ŁKS Łochów 8 maja, 15:30
Błyskawica Warszawa 0-3 Madziar Nieporęt 9 maja, 15:00
na stadionie DOSiR
WKS Rząśnik 2-4 Wkra Pomiechówek 9 maja, 17:00
Rządza Załubice 0-4 KTS Weszło Warszawa 8 maja, 13:00
Bednarska Warszawa 1-6 SKP Korona Warszawa 9 maja, 19:00
na bocznym boisku Polonii
Rozwój Warszawa 0-3 Coco Jambo Warszawa
(wo)

Kolejka 21 - 15-16 maja

Rozwój Warszawa 0-3 GKS Dąbrówka
(wo)
Coco Jambo Warszawa 3-4 Bednarska Warszawa 16 maja, 10:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 2-2 Rządza Załubice 16 maja, 20:00
w Markach
KTS Weszło Warszawa 5-1 WKS Rząśnik 16 maja, 14:00
na stadionie Okęcia
Wkra Pomiechówek 5-2 Błyskawica Warszawa 15 maja, 11:00
Madziar Nieporęt 0-1 Dąb II Wieliszew 15 maja, 13:00
w Kątach Węgierskich
ŁKS Łochów 3-6 Huragan II Wołomin 16 maja, 17:00

Kolejka 22 - 22-23 maja

GKS Dąbrówka 3-3 ŁKS Łochów 23 maja, 18:00
w Ząbkach
Huragan II Wołomin 0-1 Madziar Nieporęt 23 maja, 11:00
Dąb II Wieliszew 0-0 Wkra Pomiechówek 22 maja, 16:30
Błyskawica Warszawa 0-11 KTS Weszło Warszawa 23 maja, 15:00
na stadionie DOSiR
WKS Rząśnik 3-1 SKP Korona Warszawa 23 maja, 17:00
Rządza Załubice 3-2 Coco Jambo Warszawa 22 maja, 13:00
Bednarska Warszawa 3-0 Rozwój Warszawa
(wo)

Kolejka 23 - 29-30 maja

Bednarska Warszawa 4-3 GKS Dąbrówka 30 maja, 18:00
na stadionie AZS AWF
Rozwój Warszawa 0-3 Rządza Załubice
(wo)
Coco Jambo Warszawa 2-4 WKS Rząśnik 30 maja, 10:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 3-1 Błyskawica Warszawa 30 maja, 20:00
w Markach
KTS Weszło Warszawa 12-0 Dąb II Wieliszew 29 maja, 16:00
na stadionie Okęcia
Wkra Pomiechówek 2-3 Huragan II Wołomin 29 maja, 11:00
Madziar Nieporęt 5-1 ŁKS Łochów 29 maja, 10:00
w Kątach Węgierskich

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

GKS Dąbrówka 0-3 Madziar Nieporęt 6 czerwca, 18:00
w Ząbkach
ŁKS Łochów 4-2 Wkra Pomiechówek 6 czerwca, 18:30
Huragan II Wołomin 0-3 KTS Weszło Warszawa 2 czerwca, 19:30
Dąb II Wieliszew 6-2 SKP Korona Warszawa 23 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 16:00) odwołany / w drugim terminie (16 czerwca, 18:30) odwołany
Błyskawica Warszawa 1-2 Coco Jambo Warszawa 6 czerwca, 15:00
na stadionie DOSiR
WKS Rząśnik 3-0 Rozwój Warszawa
(wo)
Rządza Załubice 3-3 Bednarska Warszawa 6 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Rządza Załubice 0-3 GKS Dąbrówka 12 czerwca, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Bednarska Warszawa 7-2 WKS Rząśnik 13 czerwca, 20:00
na bocznym boisku Polonii
Rozwój Warszawa 0-3 Błyskawica Warszawa
(wo)
Coco Jambo Warszawa 2-1 Dąb II Wieliszew 13 czerwca, 10:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 0-3 Huragan II Wołomin 13 czerwca, 17:30
w Markach
KTS Weszło Warszawa 6-0 ŁKS Łochów 12 czerwca, 13:30
na stadionie Okęcia / przerwany w 75. minucie na 40 minut z powodu złych warunków atmosferycznych
Wkra Pomiechówek 1-5 Madziar Nieporęt 12 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

GKS Dąbrówka 6-1 Wkra Pomiechówek 19 czerwca, 11:00
w Pomiechówku; GKS gospodarzem
Madziar Nieporęt 3-1 KTS Weszło Warszawa 19 czerwca, 11:00
w Kątach Węgierskich
ŁKS Łochów 2-0 SKP Korona Warszawa 20 czerwca, 18:30
Huragan II Wołomin 8-1 Coco Jambo Warszawa 20 czerwca, 12:00
Dąb II Wieliszew 3-0 Rozwój Warszawa
(wo)
Błyskawica Warszawa 3-0 Bednarska Warszawa 19 czerwca, 15:30
na stadionie DOSiR
WKS Rząśnik 5-1 Rządza Załubice 20 czerwca, 14:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)
Baraże uzupełniające o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa II)

Klasa A 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa IV)

Klasa B 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas