[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WKS Rząśnik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błyskawica Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Dąb II Wieliszew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Huragan II Wołomin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ŁKS Łochów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Madziar Nieporęt 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wkra Pomiechówek 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KTS Weszło Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 SKP Korona Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Grom II Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rozwój Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bednarska Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rządza Załubice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Dąbrówka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 WKS Rząśnik    
 2 Błyskawica Warszawa    
 3 Dąb II Wieliszew    
 4 Huragan II Wołomin    
 5 ŁKS Łochów    
 6 Madziar Nieporęt    
 7 Wkra Pomiechówek    
 8 KTS Weszło Warszawa    
 9 SKP Korona Warszawa    
 10 Grom II Warszawa    
 11 Rozwój Warszawa    
 12 Bednarska Warszawa    
 13 Rządza Załubice    
 14 GKS Dąbrówka    

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

WKS Rząśnik - GKS Dąbrówka 16 sierpnia, 17:30
Błyskawica Warszawa - Rządza Załubice 14 sierpnia, 19:00
Dąb II Wieliszew - Bednarska Warszawa 15 sierpnia, 15:30
Huragan II Wołomin - Rozwój Warszawa 15 sierpnia, 14:00
ŁKS Łochów - Grom II Warszawa 16 sierpnia, 17:00
Madziar Nieporęt - SKP Korona Warszawa 19 sierpnia, 18:30
Wkra Pomiechówek - KTS Weszło Warszawa 16 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

GKS Dąbrówka - KTS Weszło Warszawa
SKP Korona Warszawa - Wkra Pomiechówek
Grom II Warszawa - Madziar Nieporęt
Rozwój Warszawa - ŁKS Łochów
Bednarska Warszawa - Huragan II Wołomin
Rządza Załubice - Dąb II Wieliszew
WKS Rząśnik - Błyskawica Warszawa

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Błyskawica Warszawa - GKS Dąbrówka
Dąb II Wieliszew - WKS Rząśnik
Huragan II Wołomin - Rządza Załubice
ŁKS Łochów - Bednarska Warszawa
Madziar Nieporęt - Rozwój Warszawa
Wkra Pomiechówek - Grom II Warszawa
KTS Weszło Warszawa - SKP Korona Warszawa

Kolejka 4 - 5-6 września

GKS Dąbrówka - SKP Korona Warszawa
Grom II Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Rozwój Warszawa - Wkra Pomiechówek
Bednarska Warszawa - Madziar Nieporęt
Rządza Załubice - ŁKS Łochów
WKS Rząśnik - Huragan II Wołomin
Błyskawica Warszawa - Dąb II Wieliszew

Kolejka 5 - 12-13 września

Dąb II Wieliszew - GKS Dąbrówka
Huragan II Wołomin - Błyskawica Warszawa
ŁKS Łochów - WKS Rząśnik
Madziar Nieporęt - Rządza Załubice
Wkra Pomiechówek - Bednarska Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Rozwój Warszawa
SKP Korona Warszawa - Grom II Warszawa

Kolejka 6 - 19-20 września

GKS Dąbrówka - Grom II Warszawa
Rozwój Warszawa - SKP Korona Warszawa
Bednarska Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Rządza Załubice - Wkra Pomiechówek
WKS Rząśnik - Madziar Nieporęt
Błyskawica Warszawa - ŁKS Łochów
Dąb II Wieliszew - Huragan II Wołomin

Kolejka 7 - 26-27 września

Huragan II Wołomin - GKS Dąbrówka
ŁKS Łochów - Dąb II Wieliszew
Madziar Nieporęt - Błyskawica Warszawa
Wkra Pomiechówek - WKS Rząśnik
KTS Weszło Warszawa - Rządza Załubice
SKP Korona Warszawa - Bednarska Warszawa
Grom II Warszawa - Rozwój Warszawa

Kolejka 8 - 3-4 października

GKS Dąbrówka - Rozwój Warszawa
Bednarska Warszawa - Grom II Warszawa
Rządza Załubice - SKP Korona Warszawa
WKS Rząśnik - KTS Weszło Warszawa
Błyskawica Warszawa - Wkra Pomiechówek
Dąb II Wieliszew - Madziar Nieporęt
Huragan II Wołomin - ŁKS Łochów

Kolejka 9 - 10-11 października

ŁKS Łochów - GKS Dąbrówka
Madziar Nieporęt - Huragan II Wołomin
Wkra Pomiechówek - Dąb II Wieliszew
KTS Weszło Warszawa - Błyskawica Warszawa
SKP Korona Warszawa - WKS Rząśnik
Grom II Warszawa - Rządza Załubice
Rozwój Warszawa - Bednarska Warszawa

Kolejka 10 - 17-18 października

GKS Dąbrówka - Bednarska Warszawa
Rządza Załubice - Rozwój Warszawa
WKS Rząśnik - Grom II Warszawa
Błyskawica Warszawa - SKP Korona Warszawa
Dąb II Wieliszew - KTS Weszło Warszawa
Huragan II Wołomin - Wkra Pomiechówek
ŁKS Łochów - Madziar Nieporęt

Kolejka 11 - 24-25 października

Madziar Nieporęt - GKS Dąbrówka
Wkra Pomiechówek - ŁKS Łochów
KTS Weszło Warszawa - Huragan II Wołomin
SKP Korona Warszawa - Dąb II Wieliszew
Grom II Warszawa - Błyskawica Warszawa
Rozwój Warszawa - WKS Rząśnik
Bednarska Warszawa - Rządza Załubice

Kolejka 12 - 7-8 listopada

GKS Dąbrówka - Rządza Załubice
WKS Rząśnik - Bednarska Warszawa
Błyskawica Warszawa - Rozwój Warszawa
Dąb II Wieliszew - Grom II Warszawa
Huragan II Wołomin - SKP Korona Warszawa
ŁKS Łochów - KTS Weszło Warszawa
Madziar Nieporęt - Wkra Pomiechówek

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Wkra Pomiechówek - GKS Dąbrówka
KTS Weszło Warszawa - Madziar Nieporęt
SKP Korona Warszawa - ŁKS Łochów
Grom II Warszawa - Huragan II Wołomin
Rozwój Warszawa - Dąb II Wieliszew
Bednarska Warszawa - Błyskawica Warszawa
Rządza Załubice - WKS Rząśnik

Kolejka 14

GKS Dąbrówka - WKS Rząśnik
Rządza Załubice - Błyskawica Warszawa
Bednarska Warszawa - Dąb II Wieliszew
Rozwój Warszawa - Huragan II Wołomin
Grom II Warszawa - ŁKS Łochów
SKP Korona Warszawa - Madziar Nieporęt
KTS Weszło Warszawa - Wkra Pomiechówek

Kolejka 15

KTS Weszło Warszawa - GKS Dąbrówka
Wkra Pomiechówek - SKP Korona Warszawa
Madziar Nieporęt - Grom II Warszawa
ŁKS Łochów - Rozwój Warszawa
Huragan II Wołomin - Bednarska Warszawa
Dąb II Wieliszew - Rządza Załubice
Błyskawica Warszawa - WKS Rząśnik

Kolejka 16

GKS Dąbrówka - Błyskawica Warszawa
WKS Rząśnik - Dąb II Wieliszew
Rządza Załubice - Huragan II Wołomin
Bednarska Warszawa - ŁKS Łochów
Rozwój Warszawa - Madziar Nieporęt
Grom II Warszawa - Wkra Pomiechówek
SKP Korona Warszawa - KTS Weszło Warszawa

Kolejka 17

SKP Korona Warszawa - GKS Dąbrówka
KTS Weszło Warszawa - Grom II Warszawa
Wkra Pomiechówek - Rozwój Warszawa
Madziar Nieporęt - Bednarska Warszawa
ŁKS Łochów - Rządza Załubice
Huragan II Wołomin - WKS Rząśnik
Dąb II Wieliszew - Błyskawica Warszawa

Kolejka 18

GKS Dąbrówka - Dąb II Wieliszew
Błyskawica Warszawa - Huragan II Wołomin
WKS Rząśnik - ŁKS Łochów
Rządza Załubice - Madziar Nieporęt
Bednarska Warszawa - Wkra Pomiechówek
Rozwój Warszawa - KTS Weszło Warszawa
Grom II Warszawa - SKP Korona Warszawa

Kolejka 19

Grom II Warszawa - GKS Dąbrówka
SKP Korona Warszawa - Rozwój Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Bednarska Warszawa
Wkra Pomiechówek - Rządza Załubice
Madziar Nieporęt - WKS Rząśnik
ŁKS Łochów - Błyskawica Warszawa
Huragan II Wołomin - Dąb II Wieliszew

Kolejka 20

GKS Dąbrówka - Huragan II Wołomin
Dąb II Wieliszew - ŁKS Łochów
Błyskawica Warszawa - Madziar Nieporęt
WKS Rząśnik - Wkra Pomiechówek
Rządza Załubice - KTS Weszło Warszawa
Bednarska Warszawa - SKP Korona Warszawa
Rozwój Warszawa - Grom II Warszawa

Kolejka 21

Rozwój Warszawa - GKS Dąbrówka
Grom II Warszawa - Bednarska Warszawa
SKP Korona Warszawa - Rządza Załubice
KTS Weszło Warszawa - WKS Rząśnik
Wkra Pomiechówek - Błyskawica Warszawa
Madziar Nieporęt - Dąb II Wieliszew
ŁKS Łochów - Huragan II Wołomin

Kolejka 22

GKS Dąbrówka - ŁKS Łochów
Huragan II Wołomin - Madziar Nieporęt
Dąb II Wieliszew - Wkra Pomiechówek
Błyskawica Warszawa - KTS Weszło Warszawa
WKS Rząśnik - SKP Korona Warszawa
Rządza Załubice - Grom II Warszawa
Bednarska Warszawa - Rozwój Warszawa

Kolejka 23

Bednarska Warszawa - GKS Dąbrówka
Rozwój Warszawa - Rządza Załubice
Grom II Warszawa - WKS Rząśnik
SKP Korona Warszawa - Błyskawica Warszawa
KTS Weszło Warszawa - Dąb II Wieliszew
Wkra Pomiechówek - Huragan II Wołomin
Madziar Nieporęt - ŁKS Łochów

Kolejka 24

GKS Dąbrówka - Madziar Nieporęt
ŁKS Łochów - Wkra Pomiechówek
Huragan II Wołomin - KTS Weszło Warszawa
Dąb II Wieliszew - SKP Korona Warszawa
Błyskawica Warszawa - Grom II Warszawa
WKS Rząśnik - Rozwój Warszawa
Rządza Załubice - Bednarska Warszawa

Kolejka 25

Rządza Załubice - GKS Dąbrówka
Bednarska Warszawa - WKS Rząśnik
Rozwój Warszawa - Błyskawica Warszawa
Grom II Warszawa - Dąb II Wieliszew
SKP Korona Warszawa - Huragan II Wołomin
KTS Weszło Warszawa - ŁKS Łochów
Wkra Pomiechówek - Madziar Nieporęt

Kolejka 26

GKS Dąbrówka - Wkra Pomiechówek
Madziar Nieporęt - KTS Weszło Warszawa
ŁKS Łochów - SKP Korona Warszawa
Huragan II Wołomin - Grom II Warszawa
Dąb II Wieliszew - Rozwój Warszawa
Błyskawica Warszawa - Bednarska Warszawa
WKS Rząśnik - Rządza Załubice

Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa II)

Klasa A 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa IV)

Klasa B 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas