[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Serock 34 86 28 2 4 126-39 15 0 2 69-20 13 2 2 57-19
2.  Bug Wyszków 34 83 26 5 3 115-29 13 3 1 65-17 13 2 2 50-12
3.  Legionovia II Legionowo 34 72 23 3 8 110-45 14 0 3 72-21 9 3 5 38-24
4.  Polonia II Warszawa 34 69 22 3 9 122-55 11 2 4 58-24 11 1 5 64-31
5.  Naprzód Stare Babice 34 68 22 2 10 120-57 11 1 5 67-27 11 1 5 53-30
6.  Mazur II Karczew 34 62 19 5 10 77-54 10 2 5 38-25 9 3 5 39-29
7.  Start Otwock 34 56 17 5 12 69-64 8 3 6 34-33 9 2 6 35-31 4 9 3 0 1 9-5
8.  Wicher Kobyłka 34 56 17 5 12 77-64 9 3 5 42-21 8 2 7 35-43 4 6 2 0 2 9-8
9.  Dąb Wieliszew 34 56 18 2 14 73-77 9 1 7 43-46 9 1 7 30-31 4 3 1 0 3 8-13
10.  KS Wesoła (Warszawa) 34 53 15 8 11 75-76 7 3 7 36-33 8 5 4 39-43
11.  Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 34 44 14 2 18 66-72 10 2 5 41-25 4 0 13 25-47
12.  Wisła Dziecinów 34 39 12 3 19 70-95 7 2 8 41-37 5 1 11 29-58
13.  Mazur Radzymin 34 34 11 1 22 50-99 7 1 9 29-42 4 0 13 21-57
14.  Agape Białołęka (Warszawa) 34 28 8 4 22 54-107 4 2 11 29-57 4 2 11 25-50
15.  Victoria II Sulejówek 34 23 6 5 23 54-112 4 3 10 30-51 2 2 13 24-61
16.  Hutnik II Warszawa 34 22 5 7 22 41-101 4 2 11 26-45 1 5 11 15-56
17.  Olimpia Warszawa 34 20 6 2 26 41-107 5 1 11 24-41 1 1 15 17-66
18.  Wisła Jabłonna 34 13 3 4 27 44-131 1 3 13 17-58 2 1 14 27-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Sokół Serock    3-0 1-0 0-3 4-3 3-1 1-0 4-2 3-0 2-3 4-1 7-2 5-1 2-0 10-3 6-1 4-0 10-0 
 2 Bug Wyszków1-1     6-4 5-1 2-3 3-1 0-0 4-0 3-1 5-0 3-1 5-2 6-0* 1-1 6-1 6-1 5-0 4-0 
 3 Legionovia II Legionowo2-1 1-2     2-1 2-3 1-2 6-3 4-0 6-0 3-1 2-0 13-0 2-1 10-2 2-1 4-0 4-1 8-3 
 4 Polonia II Warszawa4-1 2-3 1-1     4-2 2-4 5-0 6-2 0-2 7-0 3-1 4-2 3-0 0-2 6-2 1-1 2-0 8-1 
 5 Naprzód Stare Babice2-4 1-4 0-1 2-3     4-0 3-4 4-1 4-2 1-1 2-0 5-1 8-1 3-2 4-1 7-0 12-2 5-0 
 6 Mazur II Karczew1-3 0-3 2-3 3-5 2-1     3-0 2-2 0-1 1-0 6-3 2-1 2-0 3-1 2-0 0-0 4-2 5-0 
 7 Start Otwock1-6 1-0 1-0 0-2 1-3 0-1     1-3 3-1 2-2 2-1 1-4 4-0 7-2 4-4 2-2 2-1 2-1 
 8 Wicher Kobyłka0-2 1-1 3-3 3-0 1-5 2-1 0-1     4-1 1-2 4-0 4-0 2-1 0-1 4-1 5-0 7-1 1-1 
 9 Dąb Wieliszew1-6 1-2 1-3 3-7 1-5 3-1 1-4 5-2     3-3 0-5 4-2 5-2 3-1 4-0 3-2 3-0 2-1 
 10 KS Wesoła (Warszawa)2-4 0-1 1-1 4-1 4-2 2-4 2-1 2-5 2-2     2-3 0-2 1-2 3-1 3-0 2-2 5-2 1-0 
 11 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki2-2 0-1 0-4 4-2 0-2 1-1 4-0* 2-1 0-3 3-4     2-1 4-0 3-1 4-0 3-0 4-1 5-2 
 12 Wisła Dziecinów0-4 0-5 0-2 3-5 0-1 1-2 2-4 1-2 2-0 4-4 6-2     3-0 5-2 3-1 4-0 1-1 6-2 
 13 Mazur Radzymin1-6 0-8 0-2 0-4 0-5 2-2 0-1 0-1 0-2 2-4 3-2 3-0     2-1 3-1 6-2 3-0* 4-1 
 14 Agape Białołęka (Warszawa)1-3 1-1 2-0 0-9 2-6 1-7 0-3 0-2 1-2 3-5 2-0 2-4 2-3     2-1 3-3 5-0 2-8 
 15 Victoria II Sulejówek1-3 0-7 2-6 1-1 4-3 1-6 2-2 2-4 2-3 1-3 3-1 1-3 4-2 2-2     0-1 2-1 2-3 
 16 Hutnik II Warszawa0-4 0-3 0-3* 0-6 1-5 1-1 1-4 1-2 1-2 2-3 3-0* 3-4 5-2 1-3 1-1     3-2 3-0 
 17 Olimpia Warszawa0-1 0-4 3-2 0-5 0-2 0-2 1-6 2-3 0-2 1-1 0-1 2-1 1-2 4-1 3-4 2-0     5-4 
 18 Wisła Jabłonna0-6 1-5 1-3 1-9 2-2 2-3 0-2 3-3 0-6 2-3 2-4 0-0 0-4 1-2 0-3 2-0 0-3     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Olimpia Warszawa 4-1 Agape Białołęka (Warszawa) 26 sierpnia, 17:30
KS Wesoła (Warszawa) 2-5 Wicher Kobyłka 1 sierpnia, 11:00
Hutnik II Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew 1 sierpnia, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 0-2 Legionovia II Legionowo 1 sierpnia, 16:00
Polonia II Warszawa 4-1 Sokół Serock 2 sierpnia, 19:00
na bocznym boisku
Start Otwock 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 sierpnia, 17:00
Victoria II Sulejówek 1-3 Wisła Dziecinów 2 sierpnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 4-0 Mazur II Karczew 1 sierpnia, 16:00
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 4-0 Wisła Jabłonna 1 sierpnia, 19:22

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 2-8 Wisła Jabłonna 9 września, 17:00
na stadionie AZS AWF / w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie (2 września, 17:00) odwołany
Mazur II Karczew 0-3 Bug Wyszków 9 sierpnia, 12:00
Wisła Dziecinów 0-1 Naprzód Stare Babice 9 sierpnia, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-0 Victoria II Sulejówek 9 sierpnia, 14:00
Sokół Serock 1-0 Start Otwock 8 sierpnia, 17:00
w Wieliszewie
Legionovia II Legionowo 2-1 Polonia II Warszawa 9 sierpnia, 11:00
Dąb Wieliszew 5-2 Mazur Radzymin 8 sierpnia, 11:00
Wicher Kobyłka 5-0 Hutnik II Warszawa 8 sierpnia, 16:00
Olimpia Warszawa 1-1 KS Wesoła (Warszawa) 8 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 12 sierpnia

KS Wesoła (Warszawa) 3-1 Agape Białołęka (Warszawa) 12 sierpnia, 18:30
Hutnik II Warszawa 3-2 Olimpia Warszawa 12 sierpnia, 17:30
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 0-1 Wicher Kobyłka 12 sierpnia, 17:30
Polonia II Warszawa 0-2 Dąb Wieliszew 12 sierpnia, 19:30
na bocznym boisku
Start Otwock 1-0 Legionovia II Legionowo 12 sierpnia, 17:00
Victoria II Sulejówek 1-3 Sokół Serock 12 sierpnia, 17:00
Naprzód Stare Babice 2-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 12 sierpnia, 19:00
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 5-2 Wisła Dziecinów 12 sierpnia, 19:22
Wisła Jabłonna 2-3 Mazur II Karczew 12 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 1-7 Mazur II Karczew 15 sierpnia, 11:00
na stadionie AZS AWF
Wisła Dziecinów 6-2 Wisła Jabłonna 16 sierpnia, 15:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Bug Wyszków 15 sierpnia, 13:00
Legionovia II Legionowo 2-1 Victoria II Sulejówek 16 sierpnia, 11:00
Dąb Wieliszew 1-4 Start Otwock 15 sierpnia, 11:00
Wicher Kobyłka 3-0 Polonia II Warszawa 15 sierpnia, 17:30
Olimpia Warszawa 1-2 Mazur Radzymin 15 sierpnia, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-2 Hutnik II Warszawa 15 sierpnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 2-4 Sokół Serock 15 sierpnia, 12:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Hutnik II Warszawa 1-3 Agape Białołęka (Warszawa) 23 sierpnia, 17:30
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 2-4 KS Wesoła (Warszawa) 22 sierpnia, 16:00
Polonia II Warszawa 2-0 Olimpia Warszawa 23 sierpnia, 18:30
na bocznym boisku
Start Otwock 1-3 Wicher Kobyłka 22 sierpnia, 12:00
Victoria II Sulejówek 2-3 Dąb Wieliszew 23 sierpnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 0-1 Legionovia II Legionowo 22 sierpnia, 16:00
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 1-1 Sokół Serock 22 sierpnia, 19:22
Wisła Jabłonna 2-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Mazur II Karczew 2-1 Wisła Dziecinów 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 2-4 Wisła Dziecinów 30 sierpnia, 14:00
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Mazur II Karczew 30 sierpnia, 11:00
Sokół Serock 10-0 Wisła Jabłonna 16 września, 18:00
w Wieliszewie / w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legionovia II Legionowo 1-2 Bug Wyszków 30 sierpnia, 11:00
Dąb Wieliszew 1-5 Naprzód Stare Babice 29 sierpnia, 12:30
Wicher Kobyłka 4-1 Victoria II Sulejówek 29 sierpnia, 12:00
Olimpia Warszawa 1-6 Start Otwock 29 sierpnia, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 Polonia II Warszawa 29 sierpnia, 16:00
Hutnik II Warszawa 5-2 Mazur Radzymin 30 sierpnia, 17:30
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 7 - 5-6 września

Mazur Radzymin 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 5 września, 11:00
Polonia II Warszawa 1-1 Hutnik II Warszawa 6 września, 16:00
na bocznym boisku
Start Otwock 2-2 KS Wesoła (Warszawa) 5 września, 11:00
Victoria II Sulejówek 2-1 Olimpia Warszawa 6 września, 11:00
Naprzód Stare Babice 4-1 Wicher Kobyłka 5 września, 13:30
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 3-1 Dąb Wieliszew 5 września, 19:22
Wisła Jabłonna 1-3 Legionovia II Legionowo 6 września, 12:00
Mazur II Karczew 1-3 Sokół Serock 6 września, 14:00
Wisła Dziecinów 6-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 15:30

Kolejka 8 - 12-13 września

Agape Białołęka (Warszawa) 2-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 12 września, 11:00
na stadionie AZS AWF
Sokół Serock 7-2 Wisła Dziecinów 13 września, 16:30
w Wieliszewie
Legionovia II Legionowo 1-2 Mazur II Karczew 13 września, 11:00
Dąb Wieliszew 2-1 Wisła Jabłonna 12 września, 13:00
Wicher Kobyłka 1-1 Bug Wyszków 13 września, 13:00
Olimpia Warszawa 0-2 Naprzód Stare Babice 12 września, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Victoria II Sulejówek 13 września, 16:30
Hutnik II Warszawa 1-4 Start Otwock 13 września, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 0-4 Polonia II Warszawa 12 września, 16:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Polonia II Warszawa 0-2 Agape Białołęka (Warszawa) 20 września, 18:00
na bocznym boisku
Start Otwock 4-0 Mazur Radzymin 19 września, 14:00
Victoria II Sulejówek 0-1 Hutnik II Warszawa 20 września, 15:45
Naprzód Stare Babice 1-1 KS Wesoła (Warszawa) 19 września, 13:30
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 5-0 Olimpia Warszawa 19 września, 19:22
Wisła Jabłonna 3-3 Wicher Kobyłka 20 września, 16:00
Mazur II Karczew 0-1 Dąb Wieliszew 20 września, 14:00
Wisła Dziecinów 0-2 Legionovia II Legionowo 20 września, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Sokół Serock 19 września, 16:30

Kolejka 10 - 26-27 września

Agape Białołęka (Warszawa) 1-3 Sokół Serock 27 września, 15:30
na stadionie AZS AWF
Legionovia II Legionowo 2-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 27 września, 11:00
Dąb Wieliszew 4-2 Wisła Dziecinów 26 września, 13:00
Wicher Kobyłka 2-1 Mazur II Karczew 26 września, 13:00
Olimpia Warszawa 5-4 Wisła Jabłonna 26 września, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 0-1 Bug Wyszków 26 września, 14:00
Hutnik II Warszawa 1-5 Naprzód Stare Babice 27 września, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 3-1 Victoria II Sulejówek 26 września, 16:00
Polonia II Warszawa 5-0 Start Otwock 27 września, 18:30
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 3-4 października

Start Otwock 7-2 Agape Białołęka (Warszawa) 3 października, 11:00
Victoria II Sulejówek 1-1 Polonia II Warszawa 4 października, 15:30
Naprzód Stare Babice 8-1 Mazur Radzymin 2 października, 19:30
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 6-1 Hutnik II Warszawa 3 października, 19:22
Wisła Jabłonna 2-3 KS Wesoła (Warszawa) 4 października, 15:30
Mazur II Karczew 4-2 Olimpia Warszawa 4 października, 14:00
Wisła Dziecinów 1-2 Wicher Kobyłka 3 października, 15:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Dąb Wieliszew 3 października, 16:30
Sokół Serock 1-0 Legionovia II Legionowo 3 października, 11:00
w Wieliszewie

Kolejka 12 - 10-11 października

Agape Białołęka (Warszawa) 2-0 Legionovia II Legionowo 9 października, 20:15
w Legionowie; Agape gospodarzem
Dąb Wieliszew 1-6 Sokół Serock 10 października, 11:00
Wicher Kobyłka 4-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 10 października, 15:00
Olimpia Warszawa 2-1 Wisła Dziecinów 10 października, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-4 Mazur II Karczew 10 października, 13:30
Hutnik II Warszawa 3-0 Wisła Jabłonna 10 października, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 0-8 Bug Wyszków 10 października, 15:30
Polonia II Warszawa 4-2 Naprzód Stare Babice 11 października, 18:00
na bocznym boisku
Start Otwock 4-4 Victoria II Sulejówek 10 października, 15:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Victoria II Sulejówek 2-2 Agape Białołęka (Warszawa) 18 października, 15:00
Naprzód Stare Babice 3-4 Start Otwock 25 listopada, 20:00
w Zielonkach-Parceli / w pierwotnym terminie (17 października, 13:00) odwołany / w drugim terminie (28 października, 20:00) odwołany
Bug Wyszków 5-1 Polonia II Warszawa 17 października, 19:22
Wisła Jabłonna 0-4 Mazur Radzymin 18 października, 15:00
Mazur II Karczew 0-0 Hutnik II Warszawa 4 listopada, 20:30
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany
Wisła Dziecinów 4-4 KS Wesoła (Warszawa) 31 października, 12:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Olimpia Warszawa 17 października, 16:30
Sokół Serock 4-2 Wicher Kobyłka 17 października, 11:00
w Wieliszewie
Legionovia II Legionowo 6-0 Dąb Wieliszew 17 października, 18:30

Kolejka 14 - 24-25 października

Agape Białołęka (Warszawa) 1-2 Dąb Wieliszew 24 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
Wicher Kobyłka 3-3 Legionovia II Legionowo 24 października, 14:00
Olimpia Warszawa 0-1 Sokół Serock 24 października, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 24 października, 13:30
Hutnik II Warszawa 3-4 Wisła Dziecinów 25 października, 13:00
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 2-2 Mazur II Karczew 24 października, 14:00
Polonia II Warszawa 8-1 Wisła Jabłonna 25 października, 19:00
na bocznym boisku
Start Otwock 1-0 Bug Wyszków 24 października, 11:00
Victoria II Sulejówek 4-3 Naprzód Stare Babice 25 października, 13:30

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Naprzód Stare Babice 3-2 Agape Białołęka (Warszawa) 6 listopada, 19:30
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 6-1 Victoria II Sulejówek 7 listopada, 18:30
Wisła Jabłonna 0-2 Start Otwock 19 listopada, 20:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (29 listopada, 12:00) odwołany / w trzecim terminie w Legionowie
Mazur II Karczew 3-5 Polonia II Warszawa 7 listopada, 15:00
Wisła Dziecinów 3-0 Mazur Radzymin 8 listopada, 13:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Hutnik II Warszawa 8 listopada, 12:00
Sokół Serock 2-3 KS Wesoła (Warszawa) 8 listopada, 18:00
w Warszawie; na stadionie Strefy Sportu; Sokół gospodarzem
Legionovia II Legionowo 4-1 Olimpia Warszawa 8 listopada, 11:00
Dąb Wieliszew 5-2 Wicher Kobyłka 7 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Agape Białołęka (Warszawa) 0-2 Wicher Kobyłka 14 listopada, 11:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 0-2 Dąb Wieliszew 14 listopada, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 1-1 Legionovia II Legionowo 14 listopada, 13:00
Hutnik II Warszawa 0-4 Sokół Serock 15 listopada, 13:00
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 listopada, 11:00
Polonia II Warszawa 4-2 Wisła Dziecinów 29 listopada, 17:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (15 listopada, 18:30) odwołany
Start Otwock 0-1 Mazur II Karczew 14 listopada, 12:00
Victoria II Sulejówek 2-3 Wisła Jabłonna 15 listopada, 13:00
Naprzód Stare Babice 1-4 Bug Wyszków 14 listopada, 11:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Bug Wyszków 1-1 Agape Białołęka (Warszawa) 21 listopada, 16:00
Wisła Jabłonna 2-2 Naprzód Stare Babice 22 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 2-0 Victoria II Sulejówek 22 listopada, 11:00
Wisła Dziecinów 2-4 Start Otwock 22 listopada, 13:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-2 Polonia II Warszawa 21 listopada, 14:30
Sokół Serock 5-1 Mazur Radzymin 21 listopada, 13:00
w Wieliszewie
Legionovia II Legionowo 4-0 Hutnik II Warszawa 21 listopada, 16:30
Dąb Wieliszew 3-3 KS Wesoła (Warszawa) 21 listopada, 11:00
Wicher Kobyłka 7-1 Olimpia Warszawa 21 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Agape Białołęka (Warszawa) 5-0 Olimpia Warszawa 13 marca, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Wicher Kobyłka 1-2 KS Wesoła (Warszawa) 13 marca, 13:00
Dąb Wieliszew 3-2 Hutnik II Warszawa 13 marca, 12:00
Legionovia II Legionowo 2-1 Mazur Radzymin 14 marca, 11:00
Sokół Serock 0-3 Polonia II Warszawa 13 marca, 18:00
w Wyszkowie
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-0 Start Otwock 14 marca, 11:00
(wo)
na boisku 4-2
Wisła Dziecinów 3-1 Victoria II Sulejówek 13 marca, 15:30
Mazur II Karczew 2-1 Naprzód Stare Babice 14 marca, 12:00
Wisła Jabłonna 1-5 Bug Wyszków 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 19 - 20-21 marca

Wisła Jabłonna 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bug Wyszków 3-1 Mazur II Karczew 21 kwietnia, 19:22
w pierwotnym terminie (20 marca, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Stare Babice 5-1 Wisła Dziecinów 21 kwietnia, 19:00
w Zielonkach-Parceli / w pierwotnym terminie (20 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria II Sulejówek 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Otwock 1-6 Sokół Serock 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia II Warszawa 1-1 Legionovia II Legionowo 21 kwietnia, 20:30
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazur Radzymin 0-2 Dąb Wieliszew 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hutnik II Warszawa 1-2 Wicher Kobyłka 21 kwietnia, 20:00
w Kobyłce; Hutnik II gospodarzem / w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Wesoła (Warszawa) 5-2 Olimpia Warszawa 21 kwietnia, 18:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 27-28 marca

Agape Białołęka (Warszawa) 3-5 KS Wesoła (Warszawa) 5 maja, 18:00
na stadionie AZS AWF / w pierwotnym terminie (27 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Warszawa 2-0 Hutnik II Warszawa 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wicher Kobyłka 2-1 Mazur Radzymin 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dąb Wieliszew 3-7 Polonia II Warszawa 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legionovia II Legionowo 6-3 Start Otwock 5 maja, 20:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Serock 10-3 Victoria II Sulejówek 5 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Naprzód Stare Babice 5 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 18:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Dziecinów 0-5 Bug Wyszków 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazur II Karczew 5-0 Wisła Jabłonna 5 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Sokół Serock 4-3 Naprzód Stare Babice 2 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazur II Karczew 3-1 Agape Białołęka (Warszawa) 2 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Jabłonna 0-0 Wisła Dziecinów 2 czerwca, 18:30
Bug Wyszków 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2 czerwca, 19:22
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria II Sulejówek 2-6 Legionovia II Legionowo 2 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Otwock 3-1 Dąb Wieliszew 2 czerwca, 17:30
Polonia II Warszawa 6-2 Wicher Kobyłka 2 czerwca, 20:30
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazur Radzymin 3-0 Olimpia Warszawa 2 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie na boisku 2-0
Hutnik II Warszawa 2-3 KS Wesoła (Warszawa) 2 czerwca, 19:15
na stadionie KS Wesoła; Hutnik II gospodarzem

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 3-3 Hutnik II Warszawa 16 czerwca, 19:00
na stadionie AZS AWF / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Wesoła (Warszawa) 1-2 Mazur Radzymin 16 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Warszawa 0-5 Polonia II Warszawa 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wicher Kobyłka 0-1 Start Otwock 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Dąb Wieliszew 4-0 Victoria II Sulejówek 16 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legionovia II Legionowo 2-3 Naprzód Stare Babice 16 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Serock 3-0 Bug Wyszków 16 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5-2 Wisła Jabłonna 16 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Dziecinów 1-2 Mazur II Karczew 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Wisła Dziecinów 5-2 Agape Białołęka (Warszawa) 25 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazur II Karczew 6-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 25 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Jabłonna 0-6 Sokół Serock 25 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie w Serocku; Wisła gospodarzem
Bug Wyszków 6-4 Legionovia II Legionowo 22 czerwca, 19:22
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 11:00) odwołany
Naprzód Stare Babice 4-2 Dąb Wieliszew 26 czerwca, 11:00
w Zielonkach-Parceli / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria II Sulejówek 2-4 Wicher Kobyłka 26 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Start Otwock 2-1 Olimpia Warszawa 24 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 11:00) odwołany
Polonia II Warszawa 7-0 KS Wesoła (Warszawa) 26 czerwca, 11:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazur Radzymin 6-2 Hutnik II Warszawa 26 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 2-3 Mazur Radzymin 25 kwietnia, 16:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Hutnik II Warszawa 0-6 Polonia II Warszawa 25 kwietnia, 12:00
w Zielonkach-Parceli
KS Wesoła (Warszawa) 2-1 Start Otwock 24 kwietnia, 17:30
Olimpia Warszawa 3-4 Victoria II Sulejówek 24 kwietnia, 11:00
Wicher Kobyłka 1-5 Naprzód Stare Babice 24 kwietnia, 15:00
Dąb Wieliszew 1-2 Bug Wyszków 24 kwietnia, 12:00
Legionovia II Legionowo 8-3 Wisła Jabłonna 25 kwietnia, 11:00
Sokół Serock 3-1 Mazur II Karczew 24 kwietnia, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Wisła Dziecinów 25 kwietnia, 12:30

Kolejka 25 - 1-2 maja

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Agape Białołęka (Warszawa) 1 maja, 20:00
Wisła Dziecinów 0-4 Sokół Serock 1 maja, 17:30
Mazur II Karczew 2-3 Legionovia II Legionowo 30 kwietnia, 19:00
Wisła Jabłonna 0-6 Dąb Wieliszew 1 maja, 11:00
Bug Wyszków 4-0 Wicher Kobyłka 1 maja, 13:00
Naprzód Stare Babice 12-2 Olimpia Warszawa 30 kwietnia, 18:30
w Zielonkach-Parceli
Victoria II Sulejówek 1-3 KS Wesoła (Warszawa) 1 maja, 11:00
Start Otwock 2-2 Hutnik II Warszawa 1 maja, 15:00
Polonia II Warszawa 3-0 Mazur Radzymin 2 maja, 12:30
na bocznym boisku

Kolejka 26 - 8-9 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 0-9 Polonia II Warszawa 9 maja, 13:00
na stadionie AZS AWF
Mazur Radzymin 0-1 Start Otwock 9 maja, 17:00
Hutnik II Warszawa 1-1 Victoria II Sulejówek 9 maja, 12:00
w Zielonkach-Parceli
KS Wesoła (Warszawa) 4-2 Naprzód Stare Babice 8 maja, 14:30
Olimpia Warszawa 0-4 Bug Wyszków 8 maja, 11:00
Wicher Kobyłka 1-1 Wisła Jabłonna 8 maja, 15:00
Dąb Wieliszew 3-1 Mazur II Karczew 8 maja, 12:00
Legionovia II Legionowo 13-0 Wisła Dziecinów 9 maja, 11:00
Sokół Serock 4-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 maja, 11:00

Kolejka 27 - 12 maja

Sokół Serock 2-0 Agape Białołęka (Warszawa) 12 maja, 19:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-4 Legionovia II Legionowo 12 maja, 20:00
Wisła Dziecinów 2-0 Dąb Wieliszew 12 maja, 17:30
Mazur II Karczew 2-2 Wicher Kobyłka 12 maja, 18:00
Wisła Jabłonna 0-3 Olimpia Warszawa 12 maja, 18:30
Bug Wyszków 5-0 KS Wesoła (Warszawa) 12 maja, 19:22
Naprzód Stare Babice 7-0 Hutnik II Warszawa 11 maja, 19:30
w Zielonkach-Parceli
Victoria II Sulejówek 4-2 Mazur Radzymin 12 maja, 15:00
Start Otwock 0-2 Polonia II Warszawa 12 maja, 17:00

Kolejka 28 - 15-16 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 0-3 Start Otwock 16 maja, 15:00
na stadionie AZS AWF
Polonia II Warszawa 6-2 Victoria II Sulejówek 16 maja, 17:00
na bocznym boisku
Mazur Radzymin 0-5 Naprzód Stare Babice 16 maja, 17:00
Hutnik II Warszawa 0-3 Bug Wyszków 16 maja, 12:00
w Zielonkach-Parceli
KS Wesoła (Warszawa) 1-0 Wisła Jabłonna 15 maja, 15:00
Olimpia Warszawa 0-2 Mazur II Karczew 15 maja, 11:00
Wicher Kobyłka 4-0 Wisła Dziecinów 16 maja, 15:00
Dąb Wieliszew 0-5 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 maja, 12:00
Legionovia II Legionowo 2-1 Sokół Serock 15 maja, 18:00

Kolejka 29 - 22-23 maja

Legionovia II Legionowo 10-2 Agape Białołęka (Warszawa) 23 maja, 11:00
Sokół Serock 3-0 Dąb Wieliszew 22 maja, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Wicher Kobyłka 23 maja, 12:00
Wisła Dziecinów 1-1 Olimpia Warszawa 22 maja, 18:00
Mazur II Karczew 1-0 KS Wesoła (Warszawa) 23 maja, 17:00
Wisła Jabłonna 2-0 Hutnik II Warszawa 23 maja, 17:00
Bug Wyszków 6-0 Mazur Radzymin 22 maja, 18:00
(wo)
na boisku 6-2
Naprzód Stare Babice 2-3 Polonia II Warszawa 22 maja, 12:00
w Zielonkach-Parceli
Victoria II Sulejówek 2-2 Start Otwock 23 maja, 11:00

Kolejka 30 - 26 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 2-1 Victoria II Sulejówek 26 maja, 19:00
na stadionie AZS AWF
Start Otwock 1-3 Naprzód Stare Babice 26 maja, 17:30
Polonia II Warszawa 2-3 Bug Wyszków 26 maja, 20:30
na bocznym boisku
Mazur Radzymin 4-1 Wisła Jabłonna 26 maja, 17:00
Hutnik II Warszawa 1-1 Mazur II Karczew 26 maja, 20:00
w Karczewie; Hutnik II gospodarzem
KS Wesoła (Warszawa) 0-2 Wisła Dziecinów 26 maja, 19:00
Olimpia Warszawa 0-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 26 maja, 18:00
Wicher Kobyłka 0-2 Sokół Serock 26 maja, 17:00
Dąb Wieliszew 1-3 Legionovia II Legionowo 26 maja, 19:00

Kolejka 31 - 29-30 maja

Dąb Wieliszew 3-1 Agape Białołęka (Warszawa) 29 maja, 12:00
Legionovia II Legionowo 4-0 Wicher Kobyłka 30 maja, 11:00
Sokół Serock 4-0 Olimpia Warszawa 29 maja, 12:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-4 KS Wesoła (Warszawa) 30 maja, 11:00
Wisła Dziecinów 4-0 Hutnik II Warszawa 30 maja, 18:00
Mazur II Karczew 2-0 Mazur Radzymin 30 maja, 17:30
Wisła Jabłonna 1-9 Polonia II Warszawa 30 maja, 18:00
Bug Wyszków 0-0 Start Otwock 29 maja, 18:00
Naprzód Stare Babice 4-1 Victoria II Sulejówek 29 maja, 12:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 32 - 5-6 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 2-6 Naprzód Stare Babice 6 czerwca, 16:00
na stadionie AZS AWF
Victoria II Sulejówek 0-7 Bug Wyszków 6 czerwca, 11:00
Start Otwock 2-1 Wisła Jabłonna 6 czerwca, 17:00
Polonia II Warszawa 2-4 Mazur II Karczew 6 czerwca, 18:00
na bocznym boisku
Mazur Radzymin 3-0 Wisła Dziecinów 5 czerwca, 17:00
Hutnik II Warszawa 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6 czerwca, 18:00
(wo)
w Nowym Dworze Mazowieckim; Hutnik II gospodarzem / na boisku 1-14
KS Wesoła (Warszawa) 2-4 Sokół Serock 5 czerwca, 18:00
Olimpia Warszawa 3-2 Legionovia II Legionowo 5 czerwca, 11:00
Wicher Kobyłka 4-1 Dąb Wieliszew 6 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 12-13 czerwca

Wicher Kobyłka 0-1 Agape Białołęka (Warszawa) 12 czerwca, 15:00
Dąb Wieliszew 3-0 Olimpia Warszawa 12 czerwca, 11:00
Legionovia II Legionowo 3-1 KS Wesoła (Warszawa) 13 czerwca, 11:00
Sokół Serock 6-1 Hutnik II Warszawa 12 czerwca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-0 Mazur Radzymin 13 czerwca, 11:00
Wisła Dziecinów 3-5 Polonia II Warszawa 12 czerwca, 18:30
Mazur II Karczew 3-0 Start Otwock 13 czerwca, 16:00
Wisła Jabłonna 0-3 Victoria II Sulejówek 13 czerwca, 18:00
Bug Wyszków 2-3 Naprzód Stare Babice 12 czerwca, 11:00

Kolejka 34 - 19-20 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Bug Wyszków 19 czerwca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Naprzód Stare Babice 5-0 Wisła Jabłonna 18 czerwca, 20:00
w Zielonkach-Parceli
Victoria II Sulejówek 1-6 Mazur II Karczew 19 czerwca, 11:00
Start Otwock 1-4 Wisła Dziecinów 20 czerwca, 13:30
Polonia II Warszawa 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 19 czerwca, 11:00
na bocznym boisku
Mazur Radzymin 1-6 Sokół Serock 19 czerwca, 11:00
Hutnik II Warszawa 0-3 Legionovia II Legionowo 19 czerwca, 11:00
(wo)
w Legionowie; Hutnik II gospodarzem / gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
KS Wesoła (Warszawa) 2-2 Dąb Wieliszew 19 czerwca, 11:00
Olimpia Warszawa 2-3 Wicher Kobyłka 19 czerwca, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)

IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Warszawa))

Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa II)

Klasa A 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas