[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Polonia Warszawa 26 70 23 1 2 117-18 13 0 0 72-8 10 1 2 45-10
2.  GKS Podolszyn 26 56 17 5 4 89-32 8 4 1 48-12 9 1 3 41-20
3.  MKS II Piaseczno 26 50 15 5 6 88-39 8 2 3 39-13 7 3 3 49-26
4.  Drukarz II Warszawa 26 47 14 5 7 72-39 9 1 3 43-14 5 4 4 29-25
5.  City Wilanów (Warszawa) 26 46 14 4 8 64-42 9 1 3 38-18 5 3 5 26-24
6.  FC Lesznowola 26 42 12 6 8 55-45 7 2 4 34-20 5 4 4 21-25
7.  Perła II Złotokłos 26 40 12 4 10 54-48 4 4 5 23-23 8 0 5 31-25
8.  Jedność Żabieniec 26 36 11 3 12 63-60 5 2 6 32-27 6 1 6 31-33
9.  UKS Tarczyn 26 34 10 4 12 56-61 6 2 5 32-25 4 2 7 24-36
10.  Progres Warszawa 26 33 10 3 13 69-97 5 1 7 39-56 5 2 6 30-41
11.  Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 26 23 7 2 17 27-63 4 2 7 14-18 3 0 10 13-45 2 3 1 0 1 4-3
12.  Anprel Nowa Wieś 26 23 7 2 17 42-93 4 1 8 24-47 3 1 9 18-46 2 3 1 0 1 3-4
13.  Świt Warszawa 26 16 4 4 18 34-101 2 2 9 21-52 2 2 9 13-49
14.  Walka Kosów 26 5 1 2 23 30-122 0 1 12 12-56 1 1 11 18-66
UKS Siekierki występuje pod nazwą Progres Warszawa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MKS Polonia Warszawa    7-2 8-1 5-1 4-0 4-0 4-0 4-0 4-1 7-1 8-0 3-0* 6-0 8-2 
 2 GKS Podolszyn1-2     2-2 1-1 2-0 3-1 6-1 7-1 4-2 1-1 7-0 5-0 1-1 8-0 
 3 MKS II Piaseczno0-4 0-3     2-0 1-1 1-2 3-0 5-0 1-1 6-0 1-0 5-1 8-0 6-1 
 4 Drukarz II Warszawa1-2 2-1 1-3     2-0 5-0 0-1 0-0 6-4 4-1 3-0 5-1 6-1 8-0 
 5 City Wilanów (Warszawa)0-2 3-0 0-3 5-3     0-0 2-3 6-5 4-0 2-1 5-0 4-0 5-0 2-1 
 6 FC Lesznowola3-0 1-1 3-2 0-0 1-4     0-1 1-3 3-1 3-2 6-1 1-2 1-0 11-3 
 7 Perła II Złotokłos0-6 1-3 1-3 1-2 1-1 0-0     2-1 2-2 2-2 3-0 1-2 7-0 2-1 
 8 Jedność Żabieniec1-4 1-4 3-3 3-1 2-1 0-1 4-1     1-2 3-5 1-2 6-1 2-2 5-0 
 9 UKS Tarczyn3-2 2-3 1-1 4-4 2-3 4-1 3-0 4-1     1-3 1-2 2-4 3-1 2-0 
 10 Progres Warszawa1-6 2-8 1-4 2-4 5-3 3-6 1-10 2-4 3-1     5-2 5-3 5-1 4-4 
 11 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki0-0 0-2 2-1 0-3 0-2 1-1 0-1 0-2 1-2 2-3     3-1 2-0 3-0 
 12 Anprel Nowa Wieś0-3 1-4 0-9 2-2 1-6 1-4 1-2 0-5 3-0* 6-4 2-1     1-4 6-3 
 13 Świt Warszawa0-4 0-7 2-9 0-5 2-2 2-2 1-5 1-5 3-4 3-4 2-1 4-1     1-3 
 14 Walka Kosów0-10 0-3 2-8 0-3 1-3 1-3 0-6 1-4 1-4 1-3 1-4 2-2 2-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Walka Kosów 1-4 UKS Tarczyn 16 sierpnia, 16:00
City Wilanów (Warszawa) 0-0 FC Lesznowola 15 sierpnia, 17:30
na stadionie OSiR Targówek
Progres Warszawa 5-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 19 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 18:00) odwołany
MKS Polonia Warszawa 4-0 Jedność Żabieniec 16 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku
Perła II Złotokłos 1-2 Drukarz II Warszawa 16 sierpnia, 18:00
GKS Podolszyn 1-1 Świt Warszawa 16 sierpnia, 17:30
w Raszynie
Anprel Nowa Wieś 0-9 MKS II Piaseczno 25 sierpnia, 20:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

UKS Tarczyn 3-1 Świt Warszawa 23 sierpnia, 15:00
w Głoskowie
Drukarz II Warszawa 2-1 GKS Podolszyn 22 sierpnia, 13:30
Anprel Nowa Wieś 1-2 Perła II Złotokłos 23 sierpnia, 17:30
Jedność Żabieniec 3-3 MKS II Piaseczno 22 sierpnia, 17:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-0 MKS Polonia Warszawa 26 sierpnia, 18:00
FC Lesznowola 3-2 Progres Warszawa 23 sierpnia, 17:00
w Nowej Woli
Walka Kosów 1-3 City Wilanów (Warszawa) 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

City Wilanów (Warszawa) 4-0 UKS Tarczyn 30 sierpnia, 17:00
na stadionie OSiR Targówek
Progres Warszawa 4-4 Walka Kosów 29 sierpnia, 12:00
MKS Polonia Warszawa 4-0 FC Lesznowola 30 września, 16:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 18:00) odwołany
MKS II Piaseczno 1-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 29 sierpnia, 15:30
Perła II Złotokłos 2-1 Jedność Żabieniec 29 sierpnia, 11:00
GKS Podolszyn 5-0 Anprel Nowa Wieś 30 sierpnia, 17:00
w Raszynie
Świt Warszawa 0-5 Drukarz II Warszawa 29 sierpnia, 19:30
na stadionie MBOPN

Kolejka 4 - 5-6 września

UKS Tarczyn 4-4 Drukarz II Warszawa 5 września, 16:00
w Głoskowie
Anprel Nowa Wieś 1-4 Świt Warszawa 6 września, 17:30
Jedność Żabieniec 1-4 GKS Podolszyn 6 września, 17:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-1 Perła II Złotokłos 6 września, 15:00
FC Lesznowola 3-2 MKS II Piaseczno 5 września, 17:00
w Nowej Woli
Walka Kosów 0-10 MKS Polonia Warszawa 6 września, 15:00
City Wilanów (Warszawa) 2-1 Progres Warszawa 6 września, 16:00
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 5 - 12-13 września

Progres Warszawa 3-1 UKS Tarczyn 13 września, 15:30
MKS Polonia Warszawa 4-0 City Wilanów (Warszawa) 13 września, 16:00
na bocznym boisku
MKS II Piaseczno 6-1 Walka Kosów 13 września, 11:00
Perła II Złotokłos 0-0 FC Lesznowola 12 września, 16:30
GKS Podolszyn 7-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 13 września, 16:30
w Raszynie
Drukarz II Warszawa 5-1 Anprel Nowa Wieś 13 września, 11:00
Jedność Żabieniec 2-2 Świt Warszawa 13 września, 18:00

Kolejka 6 - 19-20 września

UKS Tarczyn 2-4 Anprel Nowa Wieś 19 września, 16:00
w Głoskowie
Jedność Żabieniec 3-1 Drukarz II Warszawa 19 września, 11:30
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-0 Świt Warszawa 20 września, 16:00
FC Lesznowola 1-1 GKS Podolszyn 20 września, 16:00
w Nowej Woli
Walka Kosów 0-6 Perła II Złotokłos 20 września, 14:00
City Wilanów (Warszawa) 0-3 MKS II Piaseczno 20 września, 11:00
w Wiązownie
Progres Warszawa 1-6 MKS Polonia Warszawa 19 września, 10:30

Kolejka 7 - 26-27 września

MKS Polonia Warszawa 4-1 UKS Tarczyn 27 września, 16:30
na stadionie OSiR Targówek
MKS II Piaseczno 6-0 Progres Warszawa 27 września, 11:00
Perła II Złotokłos 1-1 City Wilanów (Warszawa) 26 września, 16:00
GKS Podolszyn 8-0 Walka Kosów 27 września, 16:00
w Raszynie
Świt Warszawa 2-2 FC Lesznowola 26 września, 17:00
na stadionie MBOPN
Drukarz II Warszawa 3-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 27 września, 11:00
Anprel Nowa Wieś 0-5 Jedność Żabieniec 24 września, 20:30

Kolejka 8 - 3-4 października

UKS Tarczyn 4-1 Jedność Żabieniec 4 października, 11:00
w Głoskowie
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 3-1 Anprel Nowa Wieś 4 października, 15:30
FC Lesznowola 0-0 Drukarz II Warszawa 3 października, 11:00
w Nowej Woli
Walka Kosów 2-3 Świt Warszawa 4 października, 14:00
City Wilanów (Warszawa) 3-0 GKS Podolszyn 4 października, 11:30
na stadionie DOSiR
Progres Warszawa 1-10 Perła II Złotokłos 4 października, 15:00
MKS Polonia Warszawa 8-1 MKS II Piaseczno 3 października, 10:15
na bocznym boisku

Kolejka 9 - 10-11 października

MKS II Piaseczno 1-1 UKS Tarczyn 11 października, 11:00
Perła II Złotokłos 0-6 MKS Polonia Warszawa 10 października, 11:00
GKS Podolszyn 1-1 Progres Warszawa 11 października, 15:30
w Raszynie
Świt Warszawa 2-2 City Wilanów (Warszawa) 10 października, 17:30
na stadionie MBOPN
Drukarz II Warszawa 8-0 Walka Kosów 10 października, 13:30
Anprel Nowa Wieś 1-4 FC Lesznowola 11 października, 18:00
Jedność Żabieniec 1-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 10 października, 11:00

Kolejka 10 - 17-18 października

UKS Tarczyn 1-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 17 października, 16:30
w Głoskowie
FC Lesznowola 1-3 Jedność Żabieniec 18 października, 15:30
w Nowej Woli
Walka Kosów 2-2 Anprel Nowa Wieś 18 października, 18:30
City Wilanów (Warszawa) 5-3 Drukarz II Warszawa 17 października, 14:30
na stadionie DOSiR
Progres Warszawa 5-1 Świt Warszawa 17 października, 13:00
MKS Polonia Warszawa 7-2 GKS Podolszyn 18 października, 17:00
na bocznym boisku
MKS II Piaseczno 3-0 Perła II Złotokłos 17 października, 14:30

Kolejka 11 - 24-25 października

Perła II Złotokłos 2-2 UKS Tarczyn 25 października, 11:00
GKS Podolszyn 2-2 MKS II Piaseczno 25 października, 13:30
w Raszynie
Świt Warszawa 0-4 MKS Polonia Warszawa 24 października, 17:00
na stadionie MBOPN
Drukarz II Warszawa 4-1 Progres Warszawa 25 października, 10:00
Anprel Nowa Wieś 1-6 City Wilanów (Warszawa) 25 października, 18:00
Jedność Żabieniec 5-0 Walka Kosów 24 października, 15:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-1 FC Lesznowola 25 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

UKS Tarczyn 4-1 FC Lesznowola 8 listopada, 12:00
w Głoskowie
Walka Kosów 1-4 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 7 listopada, 12:00
City Wilanów (Warszawa) 6-5 Jedność Żabieniec 8 listopada, 10:00
na stadionie DOSiR
Progres Warszawa 5-3 Anprel Nowa Wieś 7 listopada, 12:45
MKS Polonia Warszawa 5-1 Drukarz II Warszawa 7 listopada, 12:30
na bocznym boisku
MKS II Piaseczno 8-0 Świt Warszawa 8 listopada, 14:00
Perła II Złotokłos 1-3 GKS Podolszyn 8 listopada, 10:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

GKS Podolszyn 4-2 UKS Tarczyn 15 listopada, 13:00
w Raszynie
Świt Warszawa 1-5 Perła II Złotokłos 14 listopada, 16:00
na stadionie MBOPN
Drukarz II Warszawa 1-3 MKS II Piaseczno 14 listopada, 11:00
Anprel Nowa Wieś 0-3 MKS Polonia Warszawa 15 listopada, 17:30
Jedność Żabieniec 3-5 Progres Warszawa 15 listopada, 11:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-2 City Wilanów (Warszawa) 15 listopada, 13:00
FC Lesznowola 11-3 Walka Kosów 14 listopada, 13:00
w Nowej Woli

Kolejka 14 - 27-28 marca

MKS II Piaseczno 5-1 Anprel Nowa Wieś 28 kwietnia, 20:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS Tarczyn 2-0 Walka Kosów 28 kwietnia, 18:00
w Kosowie; UKS gospodarzem / w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
FC Lesznowola 1-4 City Wilanów (Warszawa) 6 maja, 17:30
w Nowej Woli / w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (27 kwietnia, 17:00) odwołany
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-3 Progres Warszawa 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jedność Żabieniec 1-4 MKS Polonia Warszawa 27 kwietnia, 19:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 10:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Drukarz II Warszawa 0-1 Perła II Złotokłos 28 kwietnia, 19:00
Świt Warszawa 0-7 GKS Podolszyn 29 kwietnia, 17:00
w Kręczkach / w pierwotnym terminie (27 marca, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Świt Warszawa 3-4 UKS Tarczyn 19 maja, 17:00
w Kręczkach / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Podolszyn 1-1 Drukarz II Warszawa 19 maja, 19:00
w Raszynie
Perła II Złotokłos 1-2 Anprel Nowa Wieś 27 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany
MKS II Piaseczno 5-0 Jedność Żabieniec 19 maja, 20:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Polonia Warszawa 8-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 19 maja, 20:30
na bocznym boisku
Progres Warszawa 3-6 FC Lesznowola 20 maja, 17:45
City Wilanów (Warszawa) 2-1 Walka Kosów 19 maja, 18:00
w Dziecinowie

Kolejka 16 - 10-11 kwietnia

UKS Tarczyn 2-3 City Wilanów (Warszawa) 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Walka Kosów 1-3 Progres Warszawa 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
FC Lesznowola 3-0 MKS Polonia Warszawa 10 czerwca, 18:30
w Nowej Woli / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-1 MKS II Piaseczno 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jedność Żabieniec 4-1 Perła II Złotokłos 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 10:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Anprel Nowa Wieś 1-4 GKS Podolszyn 10 czerwca, 20:15
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Drukarz II Warszawa 6-1 Świt Warszawa 9 czerwca, 19:00
na bocznym boisku

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Drukarz II Warszawa 6-4 UKS Tarczyn 17 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 14:00) odwołany
Świt Warszawa 4-1 Anprel Nowa Wieś 26 czerwca, 14:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Podolszyn 7-1 Jedność Żabieniec 26 czerwca, 14:00
w Raszynie
Perła II Złotokłos 3-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 26 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS II Piaseczno 1-2 FC Lesznowola 24 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 14:00) odwołany
MKS Polonia Warszawa 8-2 Walka Kosów 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 14:00) odwołany / w trzecim terminie w Kosowie; MKS Polonia gospodarzem
Progres Warszawa 5-3 City Wilanów (Warszawa) 24 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 14:00) odwołany

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Świt Warszawa 1-5 Jedność Żabieniec 24 kwietnia, 11:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
UKS Tarczyn 1-3 Progres Warszawa 25 kwietnia, 16:00
w Głoskowie
City Wilanów (Warszawa) 0-2 MKS Polonia Warszawa 25 kwietnia, 17:30
na stadionie DOSiR
Walka Kosów 2-8 MKS II Piaseczno 24 kwietnia, 16:00
FC Lesznowola 0-1 Perła II Złotokłos 25 kwietnia, 16:00
w Złotokłosie; FC gospodarzem
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-2 GKS Podolszyn 25 kwietnia, 17:00
Anprel Nowa Wieś 2-2 Drukarz II Warszawa 24 kwietnia, 13:15

Kolejka 19 - 1-2 maja

Anprel Nowa Wieś 3-0 UKS Tarczyn 2 maja, 17:15
(wo)
na boisku 2-5
Drukarz II Warszawa 0-0 Jedność Żabieniec 1 maja, 16:00
na stadionie AZS AWF
Świt Warszawa 2-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1 maja, 10:00
w Ożarowie Mazowieckim; Świt gospodarzem
GKS Podolszyn 3-1 FC Lesznowola 2 maja, 11:00
w Raszynie
Perła II Złotokłos 2-1 Walka Kosów 2 maja, 11:00
MKS II Piaseczno 1-1 City Wilanów (Warszawa) 1 maja, 13:00
MKS Polonia Warszawa 7-1 Progres Warszawa 30 kwietnia, 20:00
na bocznym boisku

Kolejka 20 - 8-9 maja

UKS Tarczyn 3-2 MKS Polonia Warszawa 9 maja, 16:00
w Głoskowie
Progres Warszawa 1-4 MKS II Piaseczno 8 maja, 17:00
City Wilanów (Warszawa) 2-3 Perła II Złotokłos 9 maja, 17:30
na stadionie DOSiR
Walka Kosów 0-3 GKS Podolszyn 9 maja, 15:00
FC Lesznowola 1-0 Świt Warszawa 9 maja, 17:00
w Nowej Woli
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-3 Drukarz II Warszawa 9 maja, 17:00
Jedność Żabieniec 6-1 Anprel Nowa Wieś 8 maja, 15:30

Kolejka 21 - 15-16 maja

Jedność Żabieniec 1-2 UKS Tarczyn 15 maja, 16:30
Anprel Nowa Wieś 2-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 15 maja, 16:45
Drukarz II Warszawa 5-0 FC Lesznowola 16 maja, 12:00
na stadionie AZS AWF
Świt Warszawa 1-3 Walka Kosów 15 maja, 14:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
GKS Podolszyn 2-0 City Wilanów (Warszawa) 16 maja, 18:00
w Raszynie
Perła II Złotokłos 2-2 Progres Warszawa 15 maja, 18:00
MKS II Piaseczno 0-4 MKS Polonia Warszawa 16 maja, 13:30

Kolejka 22 - 22-23 maja

UKS Tarczyn 1-1 MKS II Piaseczno 22 maja, 11:00
MKS Polonia Warszawa 4-0 Perła II Złotokłos 22 maja, 19:00
na bocznym boisku
Progres Warszawa 2-8 GKS Podolszyn 23 maja, 13:30
City Wilanów (Warszawa) 5-0 Świt Warszawa 23 maja, 17:30
na stadionie DOSiR
Walka Kosów 0-3 Drukarz II Warszawa 22 maja, 16:00
FC Lesznowola 1-2 Anprel Nowa Wieś 23 maja, 17:00
w Nowej Woli
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-2 Jedność Żabieniec 23 maja, 17:00

Kolejka 23 - 29-30 maja

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-2 UKS Tarczyn 30 maja, 17:00
Jedność Żabieniec 0-1 FC Lesznowola 29 maja, 16:30
Anprel Nowa Wieś 6-3 Walka Kosów 30 maja, 18:15
Drukarz II Warszawa 2-0 City Wilanów (Warszawa) 30 maja, 10:00
na stadionie AZS AWF
Świt Warszawa 3-4 Progres Warszawa 29 maja, 11:00
na stadionie MBOPN
GKS Podolszyn 1-2 MKS Polonia Warszawa 30 maja, 15:00
w Raszynie
Perła II Złotokłos 1-3 MKS II Piaseczno 29 maja, 11:00

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

UKS Tarczyn 3-0 Perła II Złotokłos 5 czerwca, 11:00
MKS II Piaseczno 0-3 GKS Podolszyn 6 czerwca, 12:00
MKS Polonia Warszawa 6-0 Świt Warszawa 3 czerwca, 18:30
na bocznym boisku
Progres Warszawa 2-4 Drukarz II Warszawa 6 czerwca, 14:45
City Wilanów (Warszawa) 4-0 Anprel Nowa Wieś 6 czerwca, 21:00
w Granicy
Walka Kosów 1-4 Jedność Żabieniec 6 czerwca, 16:00
FC Lesznowola 6-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 6 czerwca, 17:00
w Nowej Woli

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

FC Lesznowola 3-1 UKS Tarczyn 13 czerwca, 18:00
w Nowej Woli
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 3-0 Walka Kosów 13 czerwca, 17:00
Jedność Żabieniec 2-1 City Wilanów (Warszawa) 12 czerwca, 17:30
Anprel Nowa Wieś 6-4 Progres Warszawa 13 czerwca, 18:00
Drukarz II Warszawa 1-2 MKS Polonia Warszawa 13 czerwca, 17:00
Świt Warszawa 2-9 MKS II Piaseczno 12 czerwca, 14:00
w Pruszkowie; na stadionie MOS
GKS Podolszyn 6-1 Perła II Złotokłos 13 czerwca, 18:30
w Raszynie

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

UKS Tarczyn 2-3 GKS Podolszyn 20 czerwca, 17:00
Perła II Złotokłos 7-0 Świt Warszawa 19 czerwca, 18:30
MKS II Piaseczno 2-0 Drukarz II Warszawa 19 czerwca, 14:00
MKS Polonia Warszawa 3-0 Anprel Nowa Wieś 19 czerwca, 13:30
(wo)
na bocznym boisku / goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Progres Warszawa 2-4 Jedność Żabieniec 19 czerwca, 11:00
City Wilanów (Warszawa) 5-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 19 czerwca, 10:00
w Ożarowie Mazowieckim; City gospodarzem
Walka Kosów 1-3 FC Lesznowola 20 czerwca, 11:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)
Baraże uzupełniające o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Warszawa II)

Klasa A 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa A 2020/2021 (Warszawa IV)

Klasa B 2020/2021 (Warszawa I)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa II)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa III)
Klasa B 2020/2021 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas