[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Osa Ząbrowo Ludowy Zespół Sportowy Osa Ząbrowo
Data założenia: 25 lipca 1996
Barwy: żółto-czarne
Adres: Ząbrowo 43A, 14-241 Ząbrowo
telefon: (504) 170-218
WWW: http://osazabrowo.dbv.pl (oficj.)
http://osazabrowo.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Wiejski w Ząbrowie
pojemność - 700 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 102 m x 62 m
Prezes:
Trener:


Sukcesy

 
Dane z sezonu: 2014/15
Zobacz także dane z sezonu: 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Bartłomiej Boros, Jarosław Chodowiec, Łukasz Harmaciński, Zbigniew Marchlewski, Sławomir Przytuła, Tomasz Radziński, Patryk Wodzicki.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska III
   2004/05 - Klasa B 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska III
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - Liga okręgowa 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska II
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - Liga okręgowa 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska II
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas