[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Wikielec 30 67 19 10 1 77-25 12 2 1 55-15 7 8 0 22-10
2.  ZKS Olimpia Elbląg 30 65 20 5 5 71-34 10 3 2 38-17 10 2 3 33-17
3.  Start Nidzica 30 64 19 7 4 97-26 9 4 2 58-13 10 3 2 39-13
4.  Tęcza Miłomłyn 30 50 15 5 10 47-44 9 2 4 26-14 6 3 6 21-30
5.  Ewingi Zalewo 30 48 13 9 8 54-46 9 3 3 27-13 4 6 5 27-33
6.  Olimpia Olsztynek 30 44 13 5 12 56-44 7 3 5 29-15 6 2 7 27-29
7.  Orzeł Janowiec Kościelny 30 41 12 5 13 56-45 8 1 6 39-22 4 4 7 17-23
8.  Błękitni Orneta 30 40 11 7 12 73-54 6 5 4 48-21 5 2 8 25-33
9.  Iskra Narzym 30 39 10 9 11 54-65 3 6 6 22-29 7 3 5 32-36
10.  Warmiak Łukta 30 36 11 3 16 53-89 9 1 5 39-31 2 2 11 14-58
11.  GKS Stawiguda 30 35 10 5 15 51-55 5 4 6 30-21 5 1 9 21-34
12.  Ossa Biskupiec Pomorski 30 32 10 2 18 35-82 7 2 6 22-24 3 0 12 13-58
13.  Osa Ząbrowo 30 30 8 6 16 32-60 5 2 8 20-28 3 4 8 12-32 2 4 1 1 0 1-0
14.  GLKS Jonkowo 30 30 7 9 14 37-56 7 4 4 28-20 0 5 10 9-36 2 1 0 1 1 0-1
15.  MGKS Tolkmicko 30 27 6 9 15 36-59 4 6 5 20-24 2 3 10 16-35
16.  Żabianka/Huragan II Żabi Róg 30 21 5 6 19 35-80 5 3 7 24-32 0 3 12 11-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Wikielec    4-0 4-1 6-0 2-3 3-2 3-0 3-3 5-1 1-1 3-0 6-0 5-1 5-0 3-2 2-1 
 2 ZKS Olimpia Elbląg1-1     2-2 4-1 0-2 1-1 3-2 3-0 4-1 3-1 2-1 4-0 3-2 4-1 1-2 3-0* 
 3 Start Nidzica1-1 2-0     2-3 3-3 1-1 0-0 6-0 2-3 7-0 5-2 6-0 6-0 6-0 6-0 5-0 
 4 Tęcza Miłomłyn1-1 0-1 0-3     4-1 0-1 1-0 2-1 1-2 6-1 1-0 4-0 1-0 2-1 2-1 1-1 
 5 Ewingi Zalewo0-0 0-1 1-1 2-1     2-0 1-2 2-0 2-0 5-2 2-0 1-2 1-1 2-0 4-3 2-0 
 6 Olimpia Olsztynek0-1 1-2 1-2 1-1 6-0     4-2 4-1 1-3 0-2 1-1 2-0 0-0 2-0 2-0 4-0 
 7 Orzeł Janowiec Kościelny1-1 1-2 1-3 1-2 1-4 4-1     2-0 2-3 3-0* 0-1 7-1 5-0 2-1 6-1 3-2 
 8 Błękitni Orneta3-3 1-2 0-3 4-2 3-3 2-3 1-1     4-0 13-0 4-1 4-0 0-0 0-0 0-2 9-1 
 9 Iskra Narzym1-2 4-2 1-5 1-1 1-1 1-3 0-1 3-3     1-1 2-5 3-1 1-2 1-1 0-0 2-1 
 10 Warmiak Łukta0-2 0-9 1-3 4-1 4-1 1-5 5-1 4-0 2-5     6-0 3-2 3-0 3-1 2-0 1-1 
 11 GKS Stawiguda0-1 0-1 0-4 1-2 1-1 3-1 2-4 0-1 2-2 5-0     6-0 2-0 1-1 1-1 6-2 
 12 Ossa Biskupiec Pomorski1-1 1-1 1-0 2-1 0-3* 1-3 0-3 0-2 2-4 3-2 2-3     2-1 4-0 1-0 2-0 
 13 Osa Ząbrowo1-3 0-5 0-1 1-3 1-1 0-3 1-0 0-4 1-2 3-0* 3-2 2-3     0-0 2-1 5-0 
 14 GLKS Jonkowo0-3 0-0 1-1 0-1 3-2 4-1 0-0 3-2 3-1 2-1 0-2 6-1 0-1     4-2 2-2 
 15 MGKS Tolkmicko0-0 1-2 0-7 1-1 1-1 3-2 1-1 1-4 1-1 5-0 0-3 4-0 0-1 1-1     1-0 
 16 Żabianka/Huragan II Żabi Róg0-2 2-5 0-3 0-1 3-1 3-0 1-0 0-4 4-4 1-3 3-0 0-3* 3-3 3-2 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

GLKS Jonkowo 4-2 MGKS Tolkmicko 11 sierpnia, 16:00
Osa Ząbrowo 1-1 Ewingi Zalewo 12 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 2-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 12 sierpnia, 14:00
Warmiak Łukta 4-1 Tęcza Miłomłyn 11 sierpnia, 17:00
Start Nidzica 6-0 Ossa Biskupiec Pomorski 12 sierpnia, 16:00
Olimpia Olsztynek 1-1 GKS Stawiguda 11 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-3 Iskra Narzym 12 sierpnia, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 3-0 Błękitni Orneta 12 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

MGKS Tolkmicko 1-4 Błękitni Orneta 18 sierpnia, 17:00
Iskra Narzym 4-2 ZKS Olimpia Elbląg 19 sierpnia, 15:00
GKS Stawiguda 2-4 Orzeł Janowiec Kościelny 18 sierpnia, 17:00
Ossa Biskupiec Pomorski 1-3 Olimpia Olsztynek 18 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-3 Start Nidzica 18 sierpnia, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 1-3 Warmiak Łukta 19 sierpnia, 14:00
Ewingi Zalewo 0-0 GKS Wikielec 18 sierpnia, 17:00
GLKS Jonkowo 0-1 Osa Ząbrowo 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Osa Ząbrowo 2-1 MGKS Tolkmicko 26 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 5-0 GLKS Jonkowo 26 sierpnia, 14:00
Warmiak Łukta 4-1 Ewingi Zalewo 25 sierpnia, 12:00
Start Nidzica 5-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 26 sierpnia, 16:00
Olimpia Olsztynek 1-1 Tęcza Miłomłyn 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 7-1 Ossa Biskupiec Pomorski 26 sierpnia, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 2-1 GKS Stawiguda 19 września, 17:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Orneta 4-0 Iskra Narzym 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

MGKS Tolkmicko 1-1 Iskra Narzym 29 sierpnia, 17:00
GKS Stawiguda 0-1 Błękitni Orneta 29 sierpnia, 17:00
Ossa Biskupiec Pomorski 1-1 ZKS Olimpia Elbląg 29 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny 29 sierpnia, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 3-0 Olimpia Olsztynek 29 sierpnia, 17:00
Ewingi Zalewo 1-1 Start Nidzica 29 sierpnia, 17:00
GLKS Jonkowo 2-1 Warmiak Łukta 29 sierpnia, 17:00
Osa Ząbrowo 1-3 GKS Wikielec 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

GKS Wikielec 3-2 MGKS Tolkmicko 2 września, 14:00
Warmiak Łukta 3-0 Osa Ząbrowo 1 września, 17:00
Start Nidzica 6-0 GLKS Jonkowo 2 września, 16:00
Olimpia Olsztynek 6-0 Ewingi Zalewo 1 września, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-2 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 2 września, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 4-1 Tęcza Miłomłyn 2 września, 14:00
Błękitni Orneta 4-0 Ossa Biskupiec Pomorski 1 września, 16:00
Iskra Narzym 2-5 GKS Stawiguda 2 września, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 września

MGKS Tolkmicko 0-3 GKS Stawiguda 8 września, 17:00
Ossa Biskupiec Pomorski 2-4 Iskra Narzym 8 września, 17:00
Tęcza Miłomłyn 2-1 Błękitni Orneta 8 września, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 2-5 ZKS Olimpia Elbląg 9 września, 14:00
Ewingi Zalewo 1-2 Orzeł Janowiec Kościelny 8 września, 17:00
GLKS Jonkowo 4-1 Olimpia Olsztynek 8 września, 16:00
Osa Ząbrowo 0-1 Start Nidzica 9 września, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Warmiak Łukta 9 września, 14:00

Kolejka 7 - 12 września

Warmiak Łukta 2-0 MGKS Tolkmicko 12 września, 17:00
Start Nidzica 1-1 GKS Wikielec 12 września, 17:00
Olimpia Olsztynek 0-0 Osa Ząbrowo 12 września, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 GLKS Jonkowo 12 września, 17:00
ZKS Olimpia Elbląg 0-2 Ewingi Zalewo 12 września, 17:00
Błękitni Orneta 9-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 12 września, 17:00
Iskra Narzym 1-1 Tęcza Miłomłyn 12 września, 17:00
GKS Stawiguda 6-0 Ossa Biskupiec Pomorski 12 września, 17:00

Kolejka 8 - 15-16 września

MGKS Tolkmicko 4-0 Ossa Biskupiec Pomorski 15 września, 17:00
Tęcza Miłomłyn 1-0 GKS Stawiguda 15 września, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 4-4 Iskra Narzym 16 września, 14:00
Ewingi Zalewo 2-0 Błękitni Orneta 15 września, 17:00
GLKS Jonkowo 0-0 ZKS Olimpia Elbląg 15 września, 16:00
Osa Ząbrowo 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny 16 września, 16:00
GKS Wikielec 3-2 Olimpia Olsztynek 16 września, 14:00
Warmiak Łukta 1-3 Start Nidzica 15 września, 17:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Start Nidzica 6-0 MGKS Tolkmicko 23 września, 16:00
Olimpia Olsztynek 0-2 Warmiak Łukta 22 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 GKS Wikielec 22 września, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 3-2 Osa Ząbrowo 23 września, 14:00
Błękitni Orneta 0-0 GLKS Jonkowo 22 września, 16:00
Iskra Narzym 1-1 Ewingi Zalewo 23 września, 15:00
GKS Stawiguda 6-2 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 22 września, 17:00
Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Tęcza Miłomłyn 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

MGKS Tolkmicko 1-1 Tęcza Miłomłyn 29 września, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-3 Ossa Biskupiec Pomorski 30 września, 14:00
(wo)
na boisku 4-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ewingi Zalewo 2-0 GKS Stawiguda 29 września, 17:00
GLKS Jonkowo 3-1 Iskra Narzym 29 września, 16:00
Osa Ząbrowo 0-4 Błękitni Orneta 30 września, 16:00
GKS Wikielec 4-0 ZKS Olimpia Elbląg 30 września, 14:00
Warmiak Łukta 5-1 Orzeł Janowiec Kościelny 29 września, 16:00
Start Nidzica 1-1 Olimpia Olsztynek 30 września, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Olimpia Olsztynek 2-0 MGKS Tolkmicko 6 października, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-3 Start Nidzica 7 października, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 3-1 Warmiak Łukta 7 października, 14:00
Błękitni Orneta 3-3 GKS Wikielec 6 października, 16:00
Iskra Narzym 1-2 Osa Ząbrowo 7 października, 15:00
GKS Stawiguda 1-1 GLKS Jonkowo 6 października, 16:00
Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Ewingi Zalewo 6 października, 16:00
(wo)
Tęcza Miłomłyn 1-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 6 października, 16:00

Kolejka 12 - 13-14 października

MGKS Tolkmicko 1-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 13 października, 16:00
Ewingi Zalewo 2-1 Tęcza Miłomłyn 13 października, 15:00
GLKS Jonkowo 6-1 Ossa Biskupiec Pomorski 13 października, 16:00
Osa Ząbrowo 3-2 GKS Stawiguda 14 października, 15:00
GKS Wikielec 5-1 Iskra Narzym 14 października, 14:00
Warmiak Łukta 4-0 Błękitni Orneta 13 października, 15:00
Start Nidzica 2-0 ZKS Olimpia Elbląg 14 października, 15:00
Olimpia Olsztynek 4-2 Orzeł Janowiec Kościelny 13 października, 16:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Orzeł Janowiec Kościelny 6-1 MGKS Tolkmicko 21 października, 15:00
ZKS Olimpia Elbląg 1-1 Olimpia Olsztynek 20 października, 14:00
Błękitni Orneta 0-3 Start Nidzica 20 października, 14:00
Iskra Narzym 1-1 Warmiak Łukta 21 października, 15:00
GKS Stawiguda 0-1 GKS Wikielec 20 października, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Osa Ząbrowo 20 października, 15:00
Tęcza Miłomłyn 2-1 GLKS Jonkowo 20 października, 15:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 3-1 Ewingi Zalewo 21 października, 14:00

Kolejka 14 - 27-28 października

MGKS Tolkmicko 1-1 Ewingi Zalewo 28 października, 14:00
GLKS Jonkowo 2-2 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 28 października, 14:00
Osa Ząbrowo 1-3 Tęcza Miłomłyn 28 października, 14:00
GKS Wikielec 6-0 Ossa Biskupiec Pomorski 28 października, 14:00
Warmiak Łukta 6-0 GKS Stawiguda 27 października, 14:00
Start Nidzica 2-3 Iskra Narzym 28 października, 14:00
wg WMZPN 1-2
Olimpia Olsztynek 4-1 Błękitni Orneta 27 października, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 ZKS Olimpia Elbląg 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

ZKS Olimpia Elbląg 1-2 MGKS Tolkmicko 3 listopada, 14:00
Błękitni Orneta 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny 3 listopada, 14:00
Iskra Narzym 1-3 Olimpia Olsztynek 4 listopada, 14:00
GKS Stawiguda 0-4 Start Nidzica 3 listopada, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 3-2 Warmiak Łukta 3 listopada, 14:00
Tęcza Miłomłyn 1-1 GKS Wikielec 3 listopada, 14:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 3-3 Osa Ząbrowo 4 listopada, 14:00
Ewingi Zalewo 2-0 GLKS Jonkowo 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 9 kwietnia

MGKS Tolkmicko 1-1 GLKS Jonkowo 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 16:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ewingi Zalewo 1-1 Osa Ząbrowo 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-2 GKS Wikielec 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Miłomłyn 6-1 Warmiak Łukta 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ossa Biskupiec Pomorski 1-0 Start Nidzica 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 16:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Stawiguda 3-1 Olimpia Olsztynek 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 16:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Narzym 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni Orneta 1-2 ZKS Olimpia Elbląg 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 29-30 marca

Błękitni Orneta 0-2 MGKS Tolkmicko 29 marca, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 4-1 Iskra Narzym 30 marca, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 GKS Stawiguda 30 marca, 14:00
Olimpia Olsztynek 2-0 Ossa Biskupiec Pomorski 29 marca, 16:00
Start Nidzica 2-3 Tęcza Miłomłyn 30 marca, 16:00
Warmiak Łukta 1-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 29 marca, 14:00
GKS Wikielec 2-3 Ewingi Zalewo 30 marca, 14:00
Osa Ząbrowo 0-0 GLKS Jonkowo 30 marca, 16:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

MGKS Tolkmicko 0-1 Osa Ząbrowo 5 kwietnia, 17:00
GLKS Jonkowo 0-3 GKS Wikielec 5 kwietnia, 16:00
Ewingi Zalewo 5-2 Warmiak Łukta 5 kwietnia, 16:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-3 Start Nidzica 6 kwietnia, 14:00
Tęcza Miłomłyn 0-1 Olimpia Olsztynek 6 kwietnia, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Orzeł Janowiec Kościelny 5 kwietnia, 17:00
GKS Stawiguda 0-1 ZKS Olimpia Elbląg 5 kwietnia, 17:00
Iskra Narzym 3-3 Błękitni Orneta 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Iskra Narzym 0-0 MGKS Tolkmicko 13 kwietnia, 15:00
Błękitni Orneta 4-1 GKS Stawiguda 12 kwietnia, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 4-0 Ossa Biskupiec Pomorski 13 kwietnia, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Tęcza Miłomłyn 13 kwietnia, 14:00
Olimpia Olsztynek 4-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 12 kwietnia, 17:00
Start Nidzica 3-3 Ewingi Zalewo 13 kwietnia, 16:00
Warmiak Łukta 3-1 GLKS Jonkowo 12 kwietnia, 15:00
GKS Wikielec 5-1 Osa Ząbrowo 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

MGKS Tolkmicko 0-0 GKS Wikielec 19 kwietnia, 17:00
Osa Ząbrowo 3-0 Warmiak Łukta 19 kwietnia, 17:00
(wo)
GLKS Jonkowo 1-1 Start Nidzica 19 kwietnia, 16:00
Ewingi Zalewo 2-0 Olimpia Olsztynek 19 kwietnia, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny 20 kwietnia, 14:00
Tęcza Miłomłyn 0-1 ZKS Olimpia Elbląg 20 kwietnia, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 0-2 Błękitni Orneta 19 kwietnia, 17:00
GKS Stawiguda 2-2 Iskra Narzym 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

GKS Stawiguda 1-1 MGKS Tolkmicko 27 kwietnia, 17:00
Iskra Narzym 3-1 Ossa Biskupiec Pomorski 27 kwietnia, 15:00
Błękitni Orneta 4-2 Tęcza Miłomłyn 26 kwietnia, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 3-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 27 kwietnia, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Orzeł Janowiec Kościelny 1-4 Ewingi Zalewo 27 kwietnia, 14:00
Olimpia Olsztynek 2-0 GLKS Jonkowo 26 kwietnia, 17:00
Start Nidzica 6-0 Osa Ząbrowo 27 kwietnia, 16:00
Warmiak Łukta 0-2 GKS Wikielec 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

MGKS Tolkmicko 5-0 Warmiak Łukta 3 maja, 17:00
GKS Wikielec 4-1 Start Nidzica 3 maja, 17:00
Osa Ząbrowo 0-3 Olimpia Olsztynek 3 maja, 17:00
GLKS Jonkowo 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny 3 maja, 14:00
Ewingi Zalewo 0-1 ZKS Olimpia Elbląg 3 maja, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-4 Błękitni Orneta 4 maja, 14:00
Tęcza Miłomłyn 1-2 Iskra Narzym 4 maja, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 2-3 GKS Stawiguda 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Ossa Biskupiec Pomorski 1-0 MGKS Tolkmicko 10 maja, 17:00
GKS Stawiguda 1-2 Tęcza Miłomłyn 10 maja, 17:00
Iskra Narzym 2-1 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 11 maja, 15:00
Błękitni Orneta 3-3 Ewingi Zalewo 10 maja, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 4-1 GLKS Jonkowo 11 maja, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 5-0 Osa Ząbrowo 11 maja, 14:00
Olimpia Olsztynek 0-1 GKS Wikielec 10 maja, 17:00
Start Nidzica 7-0 Warmiak Łukta 11 maja, 16:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

MGKS Tolkmicko 0-7 Start Nidzica 17 maja, 17:00
Warmiak Łukta 1-5 Olimpia Olsztynek 17 maja, 16:00
GKS Wikielec 3-0 Orzeł Janowiec Kościelny 18 maja, 14:00
Osa Ząbrowo 0-5 ZKS Olimpia Elbląg 18 maja, 16:00
GLKS Jonkowo 3-2 Błękitni Orneta 17 maja, 16:00
Ewingi Zalewo 2-0 Iskra Narzym 17 maja, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 3-0 GKS Stawiguda 18 maja, 14:00
Tęcza Miłomłyn 4-0 Ossa Biskupiec Pomorski 18 maja, 14:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

Tęcza Miłomłyn 2-1 MGKS Tolkmicko 25 maja, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 2-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 24 maja, 17:00
GKS Stawiguda 1-1 Ewingi Zalewo 24 maja, 17:00
Iskra Narzym 1-1 GLKS Jonkowo 25 maja, 15:00
Błękitni Orneta 0-0 Osa Ząbrowo 24 maja, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 1-1 GKS Wikielec 25 maja, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Warmiak Łukta 25 maja, 14:00
(wo)
Olimpia Olsztynek 1-2 Start Nidzica 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

MGKS Tolkmicko 3-2 Olimpia Olsztynek 31 maja, 17:00
Start Nidzica 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny 1 czerwca, 14:00
Warmiak Łukta 0-9 ZKS Olimpia Elbląg 31 maja, 17:00
GKS Wikielec 3-3 Błękitni Orneta 1 czerwca, 14:00
Osa Ząbrowo 1-2 Iskra Narzym 1 czerwca, 16:00
GLKS Jonkowo 0-2 GKS Stawiguda 31 maja, 16:00
Ewingi Zalewo 1-2 Ossa Biskupiec Pomorski 31 maja, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-1 Tęcza Miłomłyn 1 czerwca, 14:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Żabianka/Huragan II Żabi Róg 1-1 MGKS Tolkmicko 8 czerwca, 14:00
Tęcza Miłomłyn 4-1 Ewingi Zalewo 8 czerwca, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 4-0 GLKS Jonkowo 7 czerwca, 17:00
GKS Stawiguda 2-0 Osa Ząbrowo 7 czerwca, 17:00
Iskra Narzym 1-2 GKS Wikielec 8 czerwca, 15:00
Błękitni Orneta 13-0 Warmiak Łukta 7 czerwca, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 2-2 Start Nidzica 7 czerwca, 15:00
we Fromborku
Orzeł Janowiec Kościelny 4-1 Olimpia Olsztynek 8 czerwca, 14:00

Kolejka 28 - 14 czerwca

MGKS Tolkmicko 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny 14 czerwca, 17:00
Olimpia Olsztynek 1-2 ZKS Olimpia Elbląg 14 czerwca, 17:00
Start Nidzica 6-0 Błękitni Orneta 14 czerwca, 16:00
Warmiak Łukta 2-5 Iskra Narzym 14 czerwca, 17:00
GKS Wikielec 3-0 GKS Stawiguda 14 czerwca, 14:00
Osa Ząbrowo 2-3 Ossa Biskupiec Pomorski 14 czerwca, 17:00
GLKS Jonkowo 0-1 Tęcza Miłomłyn 14 czerwca, 14:00
Ewingi Zalewo 2-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 14 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Ewingi Zalewo 4-3 MGKS Tolkmicko 18 czerwca, 16:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 3-2 GLKS Jonkowo 18 czerwca, 16:00
Tęcza Miłomłyn 1-0 Osa Ząbrowo 18 czerwca, 16:00
Ossa Biskupiec Pomorski 1-1 GKS Wikielec 18 czerwca, 16:00
GKS Stawiguda 5-0 Warmiak Łukta 18 czerwca, 16:00
Iskra Narzym 1-5 Start Nidzica 18 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 2-3 Olimpia Olsztynek 18 czerwca, 16:00
ZKS Olimpia Elbląg 3-2 Orzeł Janowiec Kościelny 18 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

MGKS Tolkmicko 1-2 ZKS Olimpia Elbląg 22 czerwca, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Błękitni Orneta 22 czerwca, 16:00
Olimpia Olsztynek 1-3 Iskra Narzym 22 czerwca, 16:00
Start Nidzica 5-2 GKS Stawiguda 22 czerwca, 16:00
Warmiak Łukta 3-2 Ossa Biskupiec Pomorski 22 czerwca, 16:00
GKS Wikielec 6-0 Tęcza Miłomłyn 22 czerwca, 16:00
Osa Ząbrowo 5-0 Żabianka/Huragan II Żabi Róg 22 czerwca, 16:00
GLKS Jonkowo 3-2 Ewingi Zalewo 22 czerwca, 16:00

Baraże o udział w III lidze (podlasko-warmińsko-mazurska)
Baraże o udział w IV lidze (warmińsko-mazurska)
Baraże o udział w lidze okręgowej (warmińsko-mazurska)

IV liga 2007/2008 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2007/2008 (warmińsko-mazurska I)

Klasa A 2007/2008 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2007/2008 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2007/2008 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2007/2008 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas