[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

I runda - 7 kwietnia
Darzbór Glinka, Niedźwiedź Ramsowo, Zamek II Kurzętnik - wolny los

LZS Stare Kiełbonki 2-1 Start Kozłowo
Szeląg Stare Jabłonki 0-4 Kormoran Ostrowin
Osa Ząbrowo 1-2 Jordan Kazanice
Junior Bałoszyce 0-7 Tęcza Miłomłyn
Wichura Węgorzewo 8-7 Unia Woźnice
Leśnik Boguchwały 1-5 Warmiak Łukta
Kormoran Olsztyn 4-2 GLKS Jonkowo
LZS Grunwald 3-0 KKS Kozłowo
(wo)
Płomień Turznica 1-2 Burza Tylice
Jodły Ostróda 0-3 Iskra Smykówko
(wo)
Zalew Kamińsk 2-6 Reduta Bisztynek
LZS Smolajny 3-0 Orzeł/Sparta Biesal
Fala Warpuny 3-4 Darz Bór Dobry Lasek
Żabianka Żabi Róg 0-1 LZS Knopin
Tempo Wipsowo 2-3 Salęt Boże
Orzeł Czerwonka 0-4 GKS Dźwierzuty
Orzeł Olsztyn 0-2 Korona Klewki
LZS Piątki 3-0 Wel Lidzbark
(wo)
Unia Urowo 1-5 Szeląg Zwierzewo
Zjednoczeni Lipinki 0-2 Czarni Rudzienice
Orzeł Stare Juchy 1-2 MLKS Orzysz
Oldboy Lubawa 0-3 Vel Dąbrówno
GKS Stawiguda 3-0 Grunwald Frygnowo
(wo)
Leśnik Nowe Ramuki 2-0 Fortuna Dorotowo Gągławki
Omulew Wielbark 3-2 Strażak Olszyny
Gryf Platyny 2-0 Polonia Iłowo
Nida Ruciane-Nida 4-0 Druglin Rożyńsk
Pogoń Banie Mazurskie 1-4 Mazur Wydminy
Strażak Gryźliny 3-1 Błękitni Stary Olsztyn

II runda - 1 maja

LZS Stare Kiełbonki 0-5 Salęt Boże
Strażak Gryźliny 3-5 Kormoran Ostrowin
Unia Susz 3-1 Jordan Kazanice
Wichura Węgorzewo 4-2 Mazur Wydminy
Kormoran Olsztyn 2-3 Leśnik Nowe Ramuki
LZS Grunwald 3-2 Szeląg Zwierzewo
Zamek II Kurzętnik 12-0 Burza Tylice
Darz Bór Dobry Lasek 3-0 Reduta Bisztynek
LZS Smolajny 3-2 LZS Knopin
Omulew Wielbark 3-1 GKS Dźwierzuty
Korona Klewki 2-3 GKS Stawiguda
LZS Piątki 1-5 Gryf Platyny
Czarni Rudzienice 3-2 Polonia II Pasłęk
Nida Ruciane-Nida 4-2 MLKS Orzysz
Victoria Rychliki 3-0 GLKS Miłakowo
(wo)
Warmiak Wojciechy 3-2 Mlexer Elbląg
Granica Zagaje 4-2 Polonia II Lidzbark Warmiński
Piast Wilczęta 0-10 Wałsza Pieniężno
Vel Dąbrówno 1-3 Warmiak Łukta
Niedźwiedź Ramsowo 8-10 MKS Jeziorany
Iskra Smykówko 0-1 Tęcza Miłomłyn
Darzbór Glinka 2-1 Gmina Braniewo
GLKS Gronowo Elbląskie 2-0 Zalew Batorowo

III runda - 5 czerwca
Mazur Ełk - wolny los

Darzbór Glinka 0-8 Zalew Frombork
Wichura Węgorzewo 2-4 Vęgoria Węgorzewo
Zamek II Kurzętnik 3-4 GKS LZS Iława
LZS Grunwald 1-2 Iskra Narzym
LZS Smolajny 1-0 Cresovia Górowo Iławeckie
Leśnik Nowe Ramuki 4-2 Warmia Olsztyn
Salęt Boże 4-2 Pogoń Ryn
Darz Bór Dobry Lasek 0-3 Mamry Giżycko
(wo)
Nida Ruciane-Nida 4-2 Olimpia Miłki
Wałsza Pieniężno 7-3 Syrena Młynary
GLKS Gronowo Elbląskie 2-5 MGKS Tolkmicko
Warmiak Wojciechy 0-3 Łyna Sępopol
Unia Susz 4-1 GKS Wikielec
MKS Jeziorany 1-2 MKS Korsze
Victoria Rychliki 0-3 Drwęca Samborowo
(wo)
Warmiak Łukta 5-2 Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn 2-0 Huragan Morąg
Omulew Wielbark 2-4 Tęcza Biskupiec
GKS Stawiguda 1-0 Pisa Barczewo
Gryf Platyny 0-7 Błękitni Pasym
Kormoran Ostrowin 0-6 Sokół Ostróda
Czarni Rudzienice 2-0 Olimpia Kisielce
Czarni Olecko 5-4 Rominta Gołdap
Granica Bezledy 1-8 Jurand Barciany
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 MKS Szczytno
Start Działdowo 6-3 Zamek Kurzętnik
Granica Zagaje 5-2 LZS Lubomino-Wilczkowo

IV runda - 5 sierpnia

Unia Susz 0-0 GKS LZS Iława
pd.
awans Unii po rzutach karnych
Orzeł Janowiec Kościelny 2-3 Iskra Narzym
LZS Smolajny 2-5 Tęcza Biskupiec
Leśnik Nowe Ramuki 7-1 Jurand Barciany
Salęt Boże 0-0 Łyna Sępopol
pd.
awans Łyny po rzutach karnych
Czarni Olecko 3-0 Mamry Giżycko
(wo)
Nida Ruciane-Nida 0-3 Mazur Ełk
Wałsza Pieniężno 2-1 MGKS Tolkmicko
Granica Zagaje 1-4 Zalew Frombork
Vęgoria Węgorzewo 1-5 MKS Korsze
Tęcza Miłomłyn 0-3 Drwęca Samborowo
(wo)
Warmiak Łukta 1-3 Sokół Ostróda
GKS Stawiguda 2-3 Błękitni Pasym
Czarni Rudzienice 1-5 Start Działdowo

V runda - 4 września

Sokół Ostróda 1-0 Polonia Pasłęk
Jeziorak Iława 4-1 Motor Lubawa
MKS Korsze 1-0 Granica Kętrzyn
Zalew Frombork 1-3 Polonia Olimpia Elbląg
pd.
Wałsza Pieniężno 2-6 Błękitni Orneta
Leśnik Nowe Ramuki 0-2 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 0-2 Warmia i Mazury Olsztyn
Mazur Ełk 7-0 Płomień Znicz Biała Piska
Czarni Małdyty 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Start Działdowo 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Czarni Olecko 3-1 Orlęta Reszel
Drwęca Samborowo 4-1 DKS Dobre Miasto
Błękitni Pasym 0-2 Mazur Pisz
Iskra Narzym 1-0 Start Nidzica
Unia Susz 1-0 Olimpia Olsztynek

1/4 finału - 21 maja

Sokół Ostróda 0-1 Polonia Olimpia Elbląg
Wiśniewski 42
Jeziorak Iława 4-1 Błękitni Orneta
Bułkowski 12, Figurski 48, 80, Pietrasik 70 - Skowyrski 25
Mrągowia Mrągowo 2-2 Granica Kętrzyn
pd. k. 8-7
Hebda 90, Oborski 94 - Sapela 30, Kłosowski 116
Warmia i Mazury Olsztyn 3-0 Czarni Małdyty
(wo)

1/2 finału - 11 czerwca

Jeziorak Iława 1-2 Warmia i Mazury Olsztyn
Mrągowia Mrągowo 1-5 Polonia Olimpia Elbląg

Finał - 25 czerwca

Warmia i Mazury Olsztyn 1-2 Polonia Olimpia Elbląg 25 czerwca, 17:30
w Iławie

Puchar Polski 2003/2004

Puchar Polski 2002/2003 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2002/2003 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas